Σελ. 2400 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 23802390239523982399240024012402240524102420 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 35.986-36.000 από 78436
  1. #35986
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.894
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι δεν έχεις απαντήσει.

    Για τον χρόνο που έχεις υπάρχουν οι αποδείξεις στις προηγούμενες σελίδες που ρωτάς ξανά και ξανα τον Konc

    Και αν θεωρείς τον εαυτό σου κρετίνο δικαίωμα σου, εγώ δεν το έχω πεί αυτό το πράγμα, όποτε σταμάτα να προσπαθείς να μου προσάψεις κάτι που δεν έχω πει, όπως κάνεις συνήθως
    Τι να σου απαντήσω σε επουσιώδη και προφανή; Ωραία δεν πήγε με την μηχανή.. Και λοιπόν;;;; Άσε ξέρω Καρανίκας... Ο Πολάκης καπνίζει...

    Εσύ βάζεις συνέχεια λόγια στο στόμα των άλλων, δεν πρόκειται να σου πάρω αυτήν την τιμή.

    Συνέχισε τώρα το έργο σου...

  2. #35987
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι να σου απαντήσω σε επουσιώδη και προφανή; Ωραία δεν πήγε με την μηχανή.. Και λοιπόν;;;; Άσε ξέρω Καρανίκας... Ο Πολάκης καπνίζει...

    Εσύ βάζεις συνέχεια λόγια στο στόμα των άλλων, δεν πρόκειται να σου πάρω αυτήν την τιμή.

    Συνέχισε τώρα το έργο σου...
    Οπότε αφού δεν πήγε αυτός με την μηχανή δεν μπορεί να του προσάψει και τις παραβάσεις για τις μηχανές
    Ευχαριστώ για την επιβεβαίωση, άργησες αλλά τουλάχιστον το απάντησες επιτέλους.

    Ναι καπνίζει ο Πολάκης και αυτό είναι αλήθεια.

  3. #35988
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.894
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπότε αφού δεν πήγε αυτός με την μηχανή δεν μπορεί να του προσάψει και τις παραβάσεις για τις μηχανές
    Ευχαριστώ για την επιβεβαίωση, άργησες αλλά τουλάχιστον το απάντησες επιτέλους.

    Ναι καπνίζει ο Πολάκης και αυτό είναι αλήθεια.
    Και συνεχίζεις να μας δουλεύεις κανονικά. Έχει καμία σημασία ποιανού είναι η μηχανή; Αλλά άδικα ρωτάω γιατί δεν πρόκειται να απαντήσεις.

    Ωραία πάει ο Πολάκης. Τώρα πες μας για τον Καρανίκα. Οτιδήποτε άλλο εκτός από την ουσία.

  4. #35989
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Μηνύματα
    1.764
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8900/1024
    ISP
    Cosmote
    SNR / Attn
    5(dB) / 38.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρεις πως πήγε με αμάξι;
    Περιμένεις να το βγάλει αύριο το documento;
    Αν θέλω να πάω με το ποδήλατο (αν μπορούσα λόγο φυσικής κατάστασης ) θα μπορούσα να πάω στον Χορτιάτη.
    Φυσικά και περνάει οτι μπορεί να είναι κάτοικοι, ασχολούμαστε με το γιατί ήταν στο ποδήλατο χωρίς μάσκα και πως ο κόσμος δεν μπορεί να αθληθεί, κάτι που δεν ισχύει
    Ναι εγώ ξέρω ότι πήγε με αμάξι, το δηλωσε ο Μπάμπης Παπαδημητρίου στο Κόντρα στην Γιάμαλη πριν λίγο.
    Δηλωσε μάλιστα οτι αυτο επιτρέπεται, το να φορτώνεις το ποδήλατο στο αμάξι και να πηγαίνεις όπου θες.

    Ξέρεις εσύ ότι πήγε με το ποδήλατο;
    Το λογικό ποιο είναι να έκανε η Υπερκομψη και Μωυσής 50χλμ με το ποδήλατο; Κοροϊδευομαστε μεταξυ μάς.

    Εχει τσούξει το Documento επειδή κανει απλά την δουλειά του;
    Καταλαβαίνω έχετε μάθει να προσκυνάνε ολοι οι Πετσωμενοι ΑΡΔ και να μην βγαζουν αχνά αλλα τι να κάνουμε υπαρχουν και εξαιρέσεις.

    Δοκίμασε μια μέρα να βρεθείς 30-40 χλμ μακριά από το σπίτι σού για να αθληθείς, πεσε πάνω σε κανένα όργανο και θα μου πεις μετά αν θα σε γράψει ή όχι.

    Δεν ασχολείται κανείς γιατί ήταν στο ποδήλατο χωρίς μάσκα, καλα έκανε και στο βουνό μόνος του ή με την συμβία αν ειναι άχρηστη ειναι η μάσκα. Εγω την αποψη μου για την μάσκα την έχω πει ειναι χρήσιμη υπο όρους σε συγκεκριμένες συνθήκες.
    Στο βουνό ειναι άχρηστη αν δεν υπάρχει συνωστισμός ατόμων.

    Τα πρόβληματα με τον Κυριάκο ειναι

    1) μετακίνηση που έγινε χωρίς να έχει δικαίωμα και δικαιολογία. Κατά την αποψη μου πάντα πήγε με αμάξι. Αν μπορούμε όλοι να το κάνουμε πάω πάσο.

    2) Μηδενικη τηρηση μέτρων απόστασης και μάσκας όταν κατέβηκε από το ποδήλατο -αρα δεν έκανε ποδηλασία, οπότε και έπρεπε να φορέσει μάσκα- για να βγάλει φωτογραφίες σε δυο τουλάχιστον περιπτώσεις.

    3) Άλλο ένα θέμα είναι και η χρήση enduro σε εθνικό δρυμό. (Απο την Μαρέβα και τους ιδιοκτήτες των μηχανών)

    Το οτι ασχολούμαστε με το ότι δεν μπορεί κάποιος να αθληθεί ετσι γενικά και το πως μας κοπτει αν φόραγε ο Κούλης μάσκα ενω έκανε ποδήλατο ειναι αλλη μια απελπιδα προσπάθεια εκ μέρους σου να διαστρέβλωσεις την πραγματικότητα και την ουσία της συζήτησης.



    Να συμπληρώσω ότι δεν ξερω κατα πόσο ειναι λογικό να είσαι ο Δεύτερος Πολίτης της χώρας, να πεθαίνουν 100 ατομα κάθε μέρα και να φέρεις και εσυ ευθύνη για αυτό αλλά εσένα ολο σου το ενδιαφέρον να είναι η ποδηλασία στην Πάρνηθα και οι χαμογελαστες φωτογραφιες η τα instastory στον Τερκενλη.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος spirosgra : 02-12-20 στις 04:07.

  5. #35990
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.989
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά μας θεωρείς όλους πολύ κρετίνους.
    Συγνώμη κιόλας, αλλά εσείς (εμείς*) φταίτε που κάθεστε και παίζετε το παιχνίδι (κολοκυθιά λέγεται) των οσφυοκαμπτών απολογητών/κυβερνητικών εκπροσώπων που όλη την ώρα αποπροσανατολίζουν την κουβέντα από την ουσία

    *για να μη βγάζω την ουρά μου απ' έξω
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  6. #35991
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.894
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη κιόλας, αλλά εσείς (εμείς*) φταίτε που κάθεστε και παίζετε το παιχνίδι (κολοκυθιά λέγεται) των οσφυοκαμπτών απολογητών/κυβερνητικών εκπροσώπων που όλη την ώρα αποπροσανατολίζουν την κουβέντα από την ουσία

    *για να μη βγάζω την ουρά μου απ' έξω
    Δεν έχεις καθόλου άδικο. Κάνουμε και εμείς, ή νομίζουμε τουλάχιστον, την ψυχοθεραπεία μας που έλεγε και ο anon. Ο οποίος δυστυχώς έχει χαθεί...

  7. #35992
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την μια ο άλλος που παραδεχόταν πως το σοου πριν 2 εβδομάδες με την αναστολή Συντάγματος δεν είχε καμία σχέση με την πανδημία, τώρα αυτός μας λέει πως δεν είναι όλοι ίσοι και όμοιοι απέναντι στους νόμους και στους κανονισμούς.

    Ας ψάχνει μετά να αποδώσει ατομική ευθύνη στους πολίτες...
    Πάλι η αναστολή του Συντάγματος ? Πότε έγινε αναστολή του Συντάγματος ?
    Guardian angels, lay a bed
    Shed their light on my sleepy head
    I am a threshold yearning to sing
    Down with the the dancers having one last fling
    Here's to the moment when you said, "Hello"
    Come on my spirit are you ready, let's go
    https://www.covidstats.gr

  8. #35993
    Εγγραφή
    22-12-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    633
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάλι η αναστολή του Συντάγματος ? Πότε έγινε αναστολή του Συντάγματος ?
    H απαγορευση κυκλοφοριας, ακομα κι αν προβλεπεται απο το Συνταγμα, δεν ειναι αναστολη αρθρου του Συνταγματος? Ξεκαθαρα. Και μαλιστα χωρις σαφη αιτιολογηση για την αναλογικοτητα του μετρου με βαση την αναγκαιοτητα.

  9. #35994
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.597
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kontinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    H απαγορευση κυκλοφοριας, ακομα κι αν προβλεπεται απο το Συνταγμα, δεν ειναι αναστολη αρθρου του Συνταγματος? Ξεκαθαρα. Και μαλιστα χωρις σαφη αιτιολογηση για την αναλογικοτητα του μετρου με βαση την αναγκαιοτητα.
    πως ακριβως ειναι αναστολη συνταγματος κατι που το συνταγμα προβλεπει?

  10. #35995
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spirosgra Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι εγώ ξέρω ότι πήγε με αμάξι, το δηλωσε ο Μπάμπης Παπαδημητρίου στο Κόντρα στην Γιάμαλη πριν λίγο.
    Δηλωσε μάλιστα οτι αυτο επιτρέπεται, το να φορτώνεις το ποδήλατο στο αμάξι και να πηγαίνεις όπου θες.

    Ξέρεις εσύ ότι πήγε με το ποδήλατο;
    Το λογικό ποιο είναι να έκανε η Υπερκομψη και Μωυσής 50χλμ με το ποδήλατο; Κοροϊδευομαστε μεταξυ μάς.

    Εχει τσούξει το Documento επειδή κανει απλά την δουλειά του;
    Καταλαβαίνω έχετε μάθει να προσκυνάνε ολοι οι Πετσωμενοι ΑΡΔ και να μην βγαζουν αχνά αλλα τι να κάνουμε υπαρχουν και εξαιρέσεις.

    Δοκίμασε μια μέρα να βρεθείς 30-40 χλμ μακριά από το σπίτι σού για να αθληθείς, πεσε πάνω σε κανένα όργανο και θα μου πεις μετά αν θα σε γράψει ή όχι.

    Δεν ασχολείται κανείς γιατί ήταν στο ποδήλατο χωρίς μάσκα, καλα έκανε και στο βουνό μόνος του ή με την συμβία αν ειναι άχρηστη ειναι η μάσκα. Εγω την αποψη μου για την μάσκα την έχω πει ειναι χρήσιμη υπο όρους σε συγκεκριμένες συνθήκες.
    Στο βουνό ειναι άχρηστη αν δεν υπάρχει συνωστισμός ατόμων.

    Τα πρόβληματα με τον Κυριάκο ειναι

    1) μετακίνηση που έγινε χωρίς να έχει δικαίωμα και δικαιολογία. Κατά την αποψη μου πάντα πήγε με αμάξι. Αν μπορούμε όλοι να το κάνουμε πάω πάσο.

    2) Μηδενικη τηρηση μέτρων απόστασης και μάσκας όταν κατέβηκε από το ποδήλατο -αρα δεν έκανε ποδηλασία, οπότε και έπρεπε να φορέσει μάσκα- για να βγάλει φωτογραφίες σε δυο τουλάχιστον περιπτώσεις.

    3) Άλλο ένα θέμα είναι και η χρήση enduro σε εθνικό δρυμό. (Απο την Μαρέβα και τους ιδιοκτήτες των μηχανών)

    Το οτι ασχολούμαστε με το ότι δεν μπορεί κάποιος να αθληθεί ετσι γενικά και το πως μας κοπτει αν φόραγε ο Κούλης μάσκα ενω έκανε ποδήλατο ειναι αλλη μια απελπιδα προσπάθεια εκ μέρους σου να διαστρέβλωσεις την πραγματικότητα και την ουσία της συζήτησης.



    Να συμπληρώσω ότι δεν ξερω κατα πόσο ειναι λογικό να είσαι ο Δεύτερος Πολίτης της χώρας, να πεθαίνουν 100 ατομα κάθε μέρα και να φέρεις και εσυ ευθύνη για αυτό αλλά εσένα ολο σου το ενδιαφέρον να είναι η ποδηλασία στην Πάρνηθα και οι χαμογελαστες φωτογραφιες η τα instastory στον Τερκενλη.
    τι να τσούξει ρε παιδιά το ντουκουμέντο, που έχει ξεπεράσει και τον Ζούγλα στις δόξες του

    Κατα την άποψη σου λες πήγε με αμάξι, στο ίδιο το νήμα εδώ έχουμε κόσμο που έχει αναφέρει πως ναι κάνει αυτά τα χμλ με το ποδήλατο
    Ναι και το είπαμε έπρεπε να φορέσει μάσκα στην φωτογραφία, οι μηχανές δεν ήταν δίκες του.
    Πήγε για άθληση, δεν πήγε διακοπές σε κότερο, δεν πήγε κλαμπινγ

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη κιόλας, αλλά εσείς (εμείς*) φταίτε που κάθεστε και παίζετε το παιχνίδι (κολοκυθιά λέγεται) των οσφυοκαμπτών απολογητών/κυβερνητικών εκπροσώπων που όλη την ώρα αποπροσανατολίζουν την κουβέντα από την ουσία

    *για να μη βγάζω την ουρά μου απ' έξω
    Άντε πάλι, συνέχισε και εσύ στον δρόμο του Πολάκη

  11. #35996
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Σε λίγο θα μας γράψει για τη Σία και τον Κατρούγκαλο...

  12. #35997
    Εγγραφή
    14-09-2005
    Μηνύματα
    1.262
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη κιόλας, αλλά εσείς (εμείς*) φταίτε που κάθεστε και παίζετε το παιχνίδι (κολοκυθιά λέγεται) των οσφυοκαμπτών απολογητών/κυβερνητικών εκπροσώπων που όλη την ώρα αποπροσανατολίζουν την κουβέντα από την ουσία

    *για να μη βγάζω την ουρά μου απ' έξω
    Κι εγω το κανω αυτο το λαθος εχεις απολυτο δικιο. Αν μιλαγαν μονοι τους δεν θα γινοταν αυτο που γινεται. Δε μπορω να συμφωνησω περισσοτερο. Λενε στα ιντερνετς don't feed the trolls. Αυτοι εδω μπορει να μην ειναι τρολς αλλα τους κανουμε feed η αληθεια ειναι γι'αυτο και κανουν οτι κανουν. Απο πανω σε λενε και Πολακη. Γιατι? Γιατι θελουν να συνεχισουν να κανουν αυτο που κανουν. Τους αρεσει δηλαδη η κολοκυθια.

  13. #35998
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  14. #35999
    Εγγραφή
    14-09-2005
    Μηνύματα
    1.262
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Ε τι περιμενες να πει το σκουπιδι. Ο μπογδανος πλησιαζει τους 100 νεκρους με συντριβη. Συνετριβη ο μπογδανος. Ποιος ο μπογδανος. Αν του πεις να πουλησει τη μανα του για καμερα και ξεκατινιασμα τη δινει οσο οσο.

  15. #36000
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babality Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγω το κανω αυτο το λαθος εχεις απολυτο δικιο. Αν μιλαγαν μονοι τους δεν θα γινοταν αυτο που γινεται. Δε μπορω να συμφωνησω περισσοτερο. Λενε στα ιντερνετς don't feed the trolls. Αυτοι εδω μπορει να μην ειναι τρολς αλλα τους κανουμε feed η αληθεια ειναι γι'αυτο και κανουν οτι κανουν. Απο πανω σε λενε και Πολακη. Γιατι? Γιατι θελουν να συνεχισουν να κανουν αυτο που κανουν. Τους αρεσει δηλαδη η κολοκυθια.
    Ναι θέλετε να τα γράφετε μόνοι σας, μόνο αυτοί που έχετε τις ίδιες απόψεις.
    Για να δώ αααα σε λάθος μέρος γράφετε, αυτό που θέλετε είναι κάποιο blog με κλειδωμένα τα σχόλια

Σελ. 2400 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 23802390239523982399240024012402240524102420 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας