Σελ. 1923 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 19031913191819211922192319241925192819331943 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 28.831-28.845 από 78436
  1. #28831
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.084
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Βρε stel τόσα πράγματα υπάρχουν να σώσεις οτιδήποτε αν σώζεται για την ΝΔ. Στα Α++ του πιτσιρίκου σκαλωσες? Εδώ δεν τολμάνε να ακουμπήσουν άλλους κι άλλους αυτόν θα ακουμπούσαν? Μην παίζεις με την νοημοσύνη μας. Δεν είναι εκδρομή στο Μπάνσκο το adslgr.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  2. #28832
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Το πιο εξωφρενικό είναι ότι ο ανεκδιήγητος Σαμαράς μιλάει και για "δήθεν" σύλληψη του να αντιγράφει γιατί ως γνωστόν οι άριστοι δεν αντιγράφουν.
    Ας κάνω και εγώ συγκεκριμένη ερώτηση στο φίλο stel:
    Εσύ τι πιστεύεις, αντέγραφε ο μικρός ή δεν αντέγραφε όταν του μονόγραψε την κόλα; (Θα έχεις δει και τι έλεγε σχετικά η εκλιπούσα)
    Αν μου πεις ναι, ξέρεις τι θα σε ρωτήσω μετά.

  3. #28833
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τότε μάλλον σου παράπεσε η απάντηση σου όταν σου ζήτησα να διευκρινίσεις. Την βάζω εδώ για να την δεις καλά.

    Είχες και μεγαλύτερη γραμματοσειρά μάλιστα στο "Η προσωπική μου εκτίμηση μου, που δεν μπορώ να το αποδείξω, είναι ότι η κίνηση αυτή της απόλυσής μου δεν εκπορεύεται από την οικογένεια του παιδιού."
    Στο έβαλα την πρώτη φορά και δεν το είδες. Στο έγραψα μία. στο έγραψα δύο, αλλά τελικά
    Spoiler:

    ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ. ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΥΠΟΨΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΌΤΑΝ ΣΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ.
    ΛΟΙΠΟΝ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΝΑ ΣΥΚΟΦΑΝΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΨΕΜΜΑΤΑ.
    ΛΙΓΗ ΤΣΙΠΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.

    Συγνώμη από τους υπόλοιπους για τα κεφαλαία.

    Αφού λοιπόν παραδέχεσαι σαφώς πως κυνηγήθηκε· και όχι δεν υπάρχει νομίζω, είναι με την βούλα, τότε τι κάνει τον Σαμαρά που είπε το παρακάτω;
    "Ως εκ τούτου, το Υπουργείο προβαίνει σε ανάκληση της με αριθ. πρωτ. 159082/Ε2/09-10-2015 Υπουργικής Απόφασης με θέμα «Αποδοχή καταγγελίας σύμβασης εργασίας εκπαιδευτικού…» ως εκδοθείσας κατά παράβαση ουσιώδους τύπου."
    Τι σημαίνει αυτό για το Σαμαρά ?
    Συνεχίζεις τις συκοφαντίες βλέπω, αγνοώντας τη γνώμη της ίδιας της γυναίκας. Λίγη τσίπα ?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε stel τόσα πράγματα υπάρχουν να σώσεις οτιδήποτε αν σώζεται για την ΝΔ. Στα Α++ του πιτσιρίκου σκαλωσες? Εδώ δεν τολμάνε να ακουμπήσουν άλλους κι άλλους αυτόν θα ακουμπούσαν? Μην παίζεις με την νοημοσύνη μας. Δεν είναι εκδρομή στο Μπάνσκο το adslgr.
    Το adslgr είναι μια χαρά φόρουμ. Σε μερικές γωνιές του όμως η συκοφάντηση έχει γιίνει state of mind.
    Guardian angels, lay a bed
    Shed their light on my sleepy head
    I am a threshold yearning to sing
    Down with the the dancers having one last fling
    Here's to the moment when you said, "Hello"
    Come on my spirit are you ready, let's go
    https://www.covidstats.gr

  4. #28834
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.906
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο έβαλα την πρώτη φορά και δεν το είδες. Στο έγραψα μία. στο έγραψα δύο, αλλά τελικά
    Spoiler:

    ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ. ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΥΠΟΨΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΌΤΑΝ ΣΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ.
    ΛΟΙΠΟΝ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΝΑ ΣΥΚΟΦΑΝΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΨΕΜΜΑΤΑ.
    ΛΙΓΗ ΤΣΙΠΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.

    Συγνώμη από τους υπόλοιπους για τα κεφαλαία.


    "Ως εκ τούτου, το Υπουργείο προβαίνει σε ανάκληση της με αριθ. πρωτ. 159082/Ε2/09-10-2015 Υπουργικής Απόφασης με θέμα «Αποδοχή καταγγελίας σύμβασης εργασίας εκπαιδευτικού…» ως εκδοθείσας κατά παράβαση ουσιώδους τύπου."
    Τι σημαίνει αυτό για το Σαμαρά ?
    Συνεχίζεις τις συκοφαντίες βλέπω, αγνοώντας τη γνώμη της ίδιας της γυναίκας. Λίγη τσίπα ?

    - - - Updated - - -


    Το adslgr είναι μια χαρά φόρουμ. Σε μερικές γωνιές του όμως η συκοφάντηση έχει γιίνει state of mind.
    Παρέθεσες ένα κατεβατό και σου ζήτησα διευκρινήσεις. Στις διευκρινήσεις απάντησες με κάτι διαφορετικό από αυτό που ισχυρίζεσαι πως εννοούσες άρα μη μας κλαίγεσαι. Στριμώχτηκες, στο τέλος αναγκάστηκες να το εκστομίσεις και τώρα το παίζεις τρελίτσα.

    Ο Σαμαράς που υπερασπίζεσαι λέει πως η εκλιπούσα ισχυρίστηκε ψευδώς πως έπιασε τον γιο του να αντιγράφει. Εφόσον δεν την απέλυσαν λόγω της "απόδοσης" της, όπως και εσύ ο ίδιος παραδέχεσαι, τότε την απέλυσαν για εκδικητικούς λόγους. Άρα τι κάνει αυτό τον Σαμαρά και τι εσένα που τον υποστηρίζεις ενώ σπέρνει συκοφαντίες; Κατά τα άλλα σέβεσαι την γυναίκα...

    Στην τελική μπορείς να κάθεσαι και να δικαιολογείς την ΝΔ, τον Άδωνη, τον Σαμαρά, τον Μητσοτάκη όλη μέρα. Σε αυτήν την περίπτωση το κρίμα σε όσους σε πιστεύουν. Αλλά είναι μεγάλη ξετσιπωσιά, για να μην πω τίποτα άλλο, να προσβάλλεις την μνήμη ενός τίμιου και πραγματικά άριστου ανθρώπου που οδηγήθηκε στην καταστροφή, και σίγουρα έπαιξε ρόλο στον θάνατο του, επειδή τόλμησε να κάνει την δουλειά του. Καμιά φορά η σιωπή είναι χρυσός. Η ντροπή είναι λίγη.

  5. #28835
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Εμένα πάντως μου αρέσει που μπαίνετε καν στην συζήτηση αν ο Σαμαράς θα μπορούσε να το κάνει αυτό, λες κι δεν έχει αποδείξει σε όλη την καριέρα του το κατά πόσο είναι εμπαθής και εκδικητικός τύπος. Τι να πεις, μόνο 'καλοσύνη' εκπέμπει αυτό το άτομο, ζωγραφισμένη στο πρόσωπό του...
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  6. #28836
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.371
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Προχθές σε φίλο, στον οργανισμό που εργάζεται, του είπαν πως αν θέλει προαγωγή πρέπει να γραφτεί στην ΝΔ.

    Επίσης τελείως απαράδεκτο αυτό που συμβαίνει με το ΑΠΕ ΜΠΕ, έχει γίνει γραφείο Τύπου της ΝΔ (ούτε καν της κυβέρνησης).
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  7. #28837
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάνε μου τη χάρη κι εσύ βραδυάτικα. Είπαμε εμπάθεια, όχι κι έτσι.
    Αν δεν μπορείτε να διαβάσετε ένα κείμενο 3 γραμμών δεν σας φταίω εγώ.
    Εαν δεν μπορείς να απαντήσεις με ένα ΝΑΙ ή ένα ΟΧΙ σε πολύ συγκεκριμένη ερώτηση, οτιδήποτε λες είναι υπεκφυγές. σορρυ, αλλά δεν απαντάς.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε stel τόσα πράγματα υπάρχουν να σώσεις οτιδήποτε αν σώζεται για την ΝΔ. Στα Α++ του πιτσιρίκου σκαλωσες? Εδώ δεν τολμάνε να ακουμπήσουν άλλους κι άλλους αυτόν θα ακουμπούσαν? Μην παίζεις με την νοημοσύνη μας. Δεν είναι εκδρομή στο Μπάνσκο το adslgr.
    Ειναι σημαντικό να φαίνεται ο πιτσιρίκος αμόλυντος, ολόκληρη πολιτική καριέρα έχει μπροστά, είναι δυνατόν να έχει μελανά σημεία;;;;

  8. #28838
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mrsaccess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προχθές σε φίλο, στον οργανισμό που εργάζεται, του είπαν πως αν θέλει προαγωγή πρέπει να γραφτεί στην ΝΔ.

    Επίσης τελείως απαράδεκτο αυτό που συμβαίνει με το ΑΠΕ ΜΠΕ, έχει γίνει γραφείο Τύπου της ΝΔ (ούτε καν της κυβέρνησης).
    Αυτά στο άριστο δημόσιο δεν παίζουν. Πέφτω αμέσως από τα σύνεφα.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  9. #28839
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρέθεσες ένα κατεβατό και σου ζήτησα διευκρινήσεις. Στις διευκρινήσεις απάντησες με κάτι διαφορετικό από αυτό που ισχυρίζεσαι πως εννοούσες άρα μη μας κλαίγεσαι. Στριμώχτηκες, στο τέλος αναγκάστηκες να το εκστομίσεις και τώρα το παίζεις τρελίτσα.

    Ο Σαμαράς που υπερασπίζεσαι λέει πως η εκλιπούσα ισχυρίστηκε ψευδώς πως έπιασε τον γιο του να αντιγράφει. Εφόσον δεν την απέλυσαν λόγω της "απόδοσης" της, όπως και εσύ ο ίδιος παραδέχεσαι, τότε την απέλυσαν για εκδικητικούς λόγους. Άρα τι κάνει αυτό τον Σαμαρά και τι εσένα που τον υποστηρίζεις ενώ σπέρνει συκοφαντίες; Κατά τα άλλα σέβεσαι την γυναίκα...

    Στην τελική μπορείς να κάθεσαι και να δικαιολογείς την ΝΔ, τον Άδωνη, τον Σαμαρά, τον Μητσοτάκη όλη μέρα. Σε αυτήν την περίπτωση το κρίμα σε όσους σε πιστεύουν. Αλλά είναι μεγάλη ξετσιπωσιά, για να μην πω τίποτα άλλο, να προσβάλλεις την μνήμη ενός τίμιου και πραγματικά άριστου ανθρώπου που οδηγήθηκε στην καταστροφή, και σίγουρα έπαιξε ρόλο στον θάνατο του, επειδή τόλμησε να κάνει την δουλειά του. Καμιά φορά η σιωπή είναι χρυσός. Η ντροπή είναι λίγη.
    Το κατεβατό ήταν 1 παράγραφος 2 προτάσεων συνολικά 3 γραμμές.
    Διακινείς κι εσύ ένα μύθευμα κι όταν στο επισημαίνουν αρχίζεις τους χαρακτηρισμούς και τα τσαλιμάκια.
    Στην τελική αν πιστεύεις ότι με ψέμματα, υπαινιγμούς και συκοφαντίες θα πείσεις κανένα συνέχισε. Μου δίνει εξαιρετική χαρά να ξεμπροστιάζω όσους διακινούν μύθους.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πιο εξωφρενικό είναι ότι ο ανεκδιήγητος Σαμαράς μιλάει και για "δήθεν" σύλληψη του να αντιγράφει γιατί ως γνωστόν οι άριστοι δεν αντιγράφουν.
    Ας κάνω και εγώ συγκεκριμένη ερώτηση στο φίλο stel:
    Εσύ τι πιστεύεις, αντέγραφε ο μικρός ή δεν αντέγραφε όταν του μονόγραψε την κόλα; (Θα έχεις δει και τι έλεγε σχετικά η εκλιπούσα)
    Αν μου πεις ναι, ξέρεις τι θα σε ρωτήσω μετά.
    Μη γράφεις το μισό nick γιατί δεν παίρνω ειδοποίηση και χάνω την ερώτηση.
    Έχω γράψε ήδηι ότι πιστεύω τη μακαρίτισσα. Γιατί ξαναρωτάς τα ίδια?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εαν δεν μπορείς να απαντήσεις με ένα ΝΑΙ ή ένα ΟΧΙ σε πολύ συγκεκριμένη ερώτηση, οτιδήποτε λες είναι υπεκφυγές. σορρυ, αλλά δεν απαντάς.
    Sorry αλλά πηγαίνεις κι εσύ γυρεύοντας. Την επόμενη φορά θα το ζωγραφίσω.
    Guardian angels, lay a bed
    Shed their light on my sleepy head
    I am a threshold yearning to sing
    Down with the the dancers having one last fling
    Here's to the moment when you said, "Hello"
    Come on my spirit are you ready, let's go
    https://www.covidstats.gr

  10. #28840
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μη γράφεις το μισό nick γιατί δεν παίρνω ειδοποίηση και χάνω την ερώτηση.
    Έχω γράψε ήδηι ότι πιστεύω τη μακαρίτισσα. Γιατί ξαναρωτάς τα ίδια?
    Οκ, γιατί τότε συντάσσεσαι με την πλευρά που συκοφαντεί και διαβάλλει τη νεκρή;
    Ότι είπε ψέμματα ότι αντέγραφε ο μικρός;
    Σαμαράς: ...τη δήθεν «σύλληψή» του να αντιγράφει..... συκοφαντίες κατά του γιου μου .... αποκρουστικό ψεύδος η δήθεν αντιγραφή
    Μουρούτης: «κάποια καθηγήτρια απολύθηκε επειδή δήθεν έπιασε τον γιο του Σαμαρά να αντιγράφει»
    Αυτός είναι ο λόγος που μίλησα για θλιβερή ιστορία αρχικά. Αυτή είναι η πραγματική δολοφονία χαρακτήρα, αυτή είναι η σκύλευση νεκρού.

  11. #28841
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.039
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Είδατε τη συνέντευξη τύπου του πρωθυπουργού στη Σαντορίνη; Μου φαίνεται εντυπωσιακή τουριστική διαφήμιση.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  12. #28842
    Εγγραφή
    06-07-2007
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.836
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109990/10990
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είδατε τη συνέντευξη τύπου του πρωθυπουργού στη Σαντορίνη; Μου φαίνεται εντυπωσιακή τουριστική διαφήμιση.
    Κάτι δεν έχεις καταλάβει... εδώ σε αυτό το νήμα μόνο κράζουμε δεν μιλάμε για καλά πράγματα.

  13. #28843
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.084
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  14. #28844
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ωπ το γύρισε και αυτός σε αμερικαν προφορά # Live your METH in greece Το σλόγκαν έλειπε από το ειδυλλιακό ηλιοβασίλεμα στη σαντορινη για γερά πορτοφόλια .

  15. #28845
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    πιο βαμμένος πεθαίνεις.
    Χωρίς απόλυτα στοιχεία, μπορεί να βγεί και να κατηγορήσει; Πρεπει να έχει ομολογία. Πρέπει να έχει ντοκουμέντα, χειροπιαστά, πχ τηλεφωνήματα ή εμαιλ ή κάτι άλλο που να λέει ο ίδιος ο Σαμαράς διώξτε την. Εαν λοιπόν κατηγορήσει ευθεως τον Σαμαρά χωρίς την ύπαρξη τέτοιων στοιχείων, ακτός της απόλυσης θα κινδύνευε και με μια δικαστική διαμάχη επίπονη και πολυέξοδη που θα την έχανε και θα πλήρωνε και πρόστιμα. Ηλίθια δεν ήταν. Μόνο ένας ηλίθιος ελληναράς, θα πήγενε φόρτσα και τα μυαλά στα κάγκελα.
    Ομως το λέει πλην σαφώς, ασχέτως εαν ΕΣΥ δεν θες να το καταλάβεις, αλλά όλοι οι υπόλοιποι τοκαταλαβαίνουν, ότι η απόλυσή της ήταν για να δείξουν καλή διαγωγή στην εξουσία.

    Απο κεί και πέρα, όποιος φορά μπλε γυαλια, όλα μπλε θα τα βλέπει. Και δυστυχώς για αυτό τον λόγο η Ελλάδα δεν προκειται ΠΟΤΕ να πάει μπροστά. Πελατάκια, που πάντα θα φωνάζουν υπερ του κόμματος, ακόμα και εαν κάνει και τα χείριστα.
    Με λίγα λόγια έχεις αποφασίσει και ότι και να σου πούνε θα λες εγώ πιστεύω πως έγινε με εντολή Σαμάρα, και μετά μιλάμε για παρωπίδες!
    Άλλωστε οι δικαστές είναι πουλημένοι όταν βγάζουν απόφαση που δεν συμφωνούμε και καλοί όταν βγάζουνε απόφαση που συμφωνούμε ακόμα και την ίδια ώρα.

Σελ. 1923 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 19031913191819211922192319241925192819331943 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας