Σελ. 4042 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 40224032403740404041404240434044404740524062 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 60.616-60.630 από 78436
  1. #60616
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Καλά κρατάει ο ραγιαδισμος
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  2. #60617
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.100
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Νοβαρτιστάν

    Το ότι ακόμα δεν έχουμε συλλήψεις για τις αλλοιώσεις εγγράφων, παίζει να να κάνει και τους πιο σκληροπυρινικούς της διαφθοράς, να απορούν.

    Κατακαημένη ελλάδα, πως σε έχουν καταντήσει έτσι οι κατσαπλιάδες, Παγκόσμιος περίγελος
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  3. #60618
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.198
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί είδες εσύ σφραγίδα το πότε έγινε η μετάφραση του συγκεκριμένου και απο ποιο έντυπο είναι η μετάφραση αφού υπάρχουν δύο;
    Κάτι έχω χάσει. Δηλαδή θα να πεις πως υπήρχαν τα ονόματα αλλά η εισαγγελείς αρχειοθέτησαν την υπόθεση?

    @αααααααααααααα καλύτερα τότε πάω πάσο ρε συ .

    Έλεγα είμαστε ένα κλικ για Κολομβία, οκ ίσως είμαστε ίσοι αν αυτό ισχύει πως υπήρχαν τα ονόματα ευθύς εξαρχής στα μεταφρασμένα .

  4. #60619
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.100
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά κρατάει ο ραγιαδισμος
    Τα καθεστωτικά μέσα που έχουν στήσει, που παίζει να τα ζηλεύουν πούτιν, ορμπάν και να γελάνε πονηρά κινέζοι και βορειοκορεάτες δεν πρέπει να αποτελούν για όλα δικαιολογία.

    Υπάρχει πολύς κόσμος, που γουστάρει αυτά τα σκηνικά. Γουστάρει βρώμα, δυσωδία και αποβράσματα. Καλά έλεγε ο pitsirikos. Χάπατα.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  5. #60620
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτι έχω χάσει. Δηλαδή θα να πεις πως υπήρχαν τα ονόματα αλλά η εισαγγελείς αρχειοθέτησαν την υπόθεση?

    @αααααααααααααα καλύτερα τότε πάω πάσο ρε συ .

    Έλεγα είμαστε ένα κλικ για Κολομβία, οκ ίσως είμαστε ίσοι αν αυτό ισχύει πως υπήρχαν τα ονόματα ευθύς εξαρχής στα μεταφρασμένα .

    Το γράφω πιο πίσω, αποδείξεις έχουν; το να πω εγώ οτι ο blueChris μου έκλεψε 1 εκατομμύριο και την μηχανή δεν είναι απόδειξη,
    Για τα 500χιλιαρικά όμως που μου έχεις κλέψει έχω αποδείξεις, θα τα ανεβάσω στο Ντοκουμέντο που είναι εγγύηση


    Πραγματικά, περυσινά ξινά σταφύλια, ανεβάζουν έγγραφά που δεν έχουν πλέον καμία αξία (κάθως είναι παλιά και έχουν παρουσιαστεί) και το ξέρουν με την ελπίδα πως θα γλυτώσουν απο αυτό που τους έρχεται

  6. #60621
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Ωραίες οι φωτιές στην Βούλα και στην Γλυφάδα......4/6 έχουμε σήμερα. Αφού καταφέραμε να φτάσουμε Ιούνιο χωρίς εμπρησμούς πάλι καλα...Κλασσικά πυροσβεστικά 7 ωρες δεν υπαρχουν στην βούλα που καίγονται. Απο την Άνω γλυφάδα ξεκίνησε

    - - - Updated - - -

    Τώρα λένε οτι φταίει το ΚΥΤ του ΑΔΜΗΕ στην γλυφάδα
    Θαυμάζετε αλλά δεν αγγίζετε

  7. #60622
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.198
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το γράφω πιο πίσω, αποδείξεις έχουν; το να πω εγώ οτι ο blueChris μου έκλεψε 1 εκατομμύριο και την μηχανή δεν είναι απόδειξη,
    Για τα 500χιλιαρικά όμως που μου έχεις κλέψει έχω αποδείξεις, θα τα ανεβάσω στο Ντοκουμέντο που είναι εγγύηση


    Πραγματικά, περυσινά ξινά σταφύλια, ανεβάζουν έγγραφά που δεν έχουν πλέον καμία αξία (κάθως είναι παλιά και έχουν παρουσιαστεί) και το ξέρουν με την ελπίδα πως θα γλυτώσουν απο αυτό που τους έρχεται
    Α οκ, άκυροι και οι μάρτυρες στις υποθέσεις από εδώ και πέρα δηλαδή? Οκ πάλι πάω πάσο. Να ξέρουμε που πατάμε δηλαδή στην χώρα πλέον.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  8. #60623
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α οκ, άκυροι και οι μάρτυρες στις υποθέσεις από εδώ και πέρα δηλαδή? Οκ πάλι πάω πάσο. Να ξέρουμε που πατάμε δηλαδή στην χώρα πλέον.
    Και εγώ έχω μάρτυρα οτι μου έκλεψες τα 500.000 χιλιάρικα και έσφαξες την Γάτα


    Έλα ρε συ τώρα, δεν είναι άκυροι οι μάρτυρες, πρέπει να υπάρχουν αποδείξεις, αν δεν υπάρχουν τότε υπάρχει θέμα.

  9. #60624
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.198
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Για να σταματήσουμε το θέμα, εμένα δεν με νοιάζει το έγγραφο. Με νοιάζει πως υπήρχαν τελικά τα ονόματα από την αρχή και έχουμε την εξής κατάσταση. Βγαίνει η ΝΔ κυβέρνηση, μετατρέπει το σκάνδαλο σε σκευωρία με το έτσι θέλω για να καλύψει πασοκους και ακροδεξιους και λοιπούς και ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΊΤΑΙ ΚΑΝΈΝΑΣ ΕΙΣΑΓΓΕΛΈΑΣ με την ουσία της υπόθεσης σοβαρά. Να ζητήσει τα στοιχεία πάλι με σφραγίδες, αρνούνται στον υπεύθυνο της αμερικανικής πρεσβείας να βοηθήσει, κυνηγάνε την μέχρι τότε ανακριτρια που χειρίζονταν την υπόθεση και τους δημοσιογράφους επίσης και βγάζουν λάδι τους πάντες.

    Ναι αυτό είναι δημοκρατία Κάτω από τον Κυριάκο Μητσοτάκη.
    Case closed.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ έχω μάρτυρα οτι μου έκλεψες τα 500.000 χιλιάρικα και έσφαξες την Γάτα


    Έλα ρε συ τώρα, δεν είναι άκυροι οι μάρτυρες, πρέπει να υπάρχουν αποδείξεις, αν δεν υπάρχουν τότε υπάρχει θέμα.
    Δεν έχεις άδικο όπως το λες αλλά το θέμα είναι πως δεν ήθελαν να ασχοληθούν ρε συ γιατί ήθελαν να καλύψουν τα πάντα. Αντίστοιχα ο ΣΥΡΙΖΑ επίσης δεν ασχολήθηκε και αυτός με την ουσία της υπόθεσης αλλά κυνήγησε μόνο το πολιτικό κομμάτι αλλά τουλάχιστον αυτοί κατι έκαναν με 1000 ακροδεξιά δικαστικά εμπόδια. Όλοι ξέρουμε πόσοι ουδέτεροι δικαστές υπάρχουν στην ελληνική δικαιοσύνη.

    Εγώ δεν θέλω να τσακώνομαι για κανένα. Θέλω το δίκαιο να βγαίνει μπροστά και να αφήσουν τους δημοσιογράφους και όποιον κάνει ερευνητική δημοσιογραφία να κάνει τη δουλειά του χωρίς να τον παρακολουθούν ( άλλο πάλι και αυτό) ή να τον μηνύουν για να αλλάζουν την ατζέντα.

  10. #60625
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να σταματήσουμε το θέμα, εμένα δεν με νοιάζει το έγγραφο. Με νοιάζει πως υπήρχαν τελικά τα ονόματα από την αρχή και έχουμε την εξής κατάσταση. Βγαίνει η ΝΔ κυβέρνηση, μετατρέπει το σκάνδαλο σε σκευωρία με το έτσι θέλω για να καλύψει πασοκους και ακροδεξιους και λοιπούς και ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΊΤΑΙ ΚΑΝΈΝΑΣ ΕΙΣΑΓΓΕΛΈΑΣ με την ουσία της υπόθεσης σοβαρά. Να ζητήσει τα στοιχεία πάλι με σφραγίδες, αρνούνται στον υπεύθυνο της αμερικανικής πρεσβείας να βοηθήσει, κυνηγάνε την μέχρι τότε ανακριτρια που χειρίζονταν την υπόθεση και τους δημοσιογράφους επίσης και βγάζουν λάδι τους πάντες.

    Ναι αυτό είναι δημοκρατία Κάτω από τον Κυριάκο Μητσοτάκη.
    Case closed.

    - - - Updated - - -



    Δεν έχεις άδικο όπως το λες αλλά το θέμα είναι πως δεν ήθελαν να ασχοληθούν ρε συ γιατί ήθελαν να καλύψουν τα πάντα. Αντίστοιχα ο ΣΥΡΙΖΑ επίσης δεν ασχολήθηκε και αυτός με την ουσία της υπόθεσης αλλά κυνήγησε μόνο το πολιτικό κομμάτι αλλά τουλάχιστον αυτοί κατι έκαναν με 1000 ακροδεξιά δικαστικά εμπόδια. Όλοι ξέρουμε πόσοι ουδέτεροι δικαστές υπάρχουν στην ελληνική δικαιοσύνη.

    Εγώ δεν θέλω να τσακώνομαι για κανένα. Θέλω το δίκαιο να βγαίνει μπροστά και να αφήσουν τους δημοσιογράφους και όποιον κάνει ερευνητική δημοσιογραφία να κάνει τη δουλειά του χωρίς να τον παρακολουθούν ( άλλο πάλι και αυτό) ή να τον μηνύουν για να αλλάζουν την ατζέντα.
    Όσο η συγκεκριμένη κυβέρνηση έχει χαπατα για υποστηρικτές, περιμένεις προκοπη ?


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  11. #60626
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.198
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσο η συγκεκριμένη κυβέρνηση έχει χαπατα για υποστηρικτές, περιμένεις προκοπη ?
    Δεν μπορώ να κατηγορήσω κανένα και ούτε είναι η θέση μου να προσβάλω κανένα άνθρωπο για τα πιστεύω του εγώ προσωπικά. Ούτε είναι σωστό να την πέφτουμε σε κανέναν.
    Εδώ είμαστε για να συζητάμε τα πράγματα όσο είναι δυνατόν και να προσπαθούμε να βγάλουμε άκρη. Σαν άνθρωπος είμαι παρορμητικός και φαίνομαι σαν να την πέφτω άσχημα αλλά ειλικρινά θέλω την αλήθεια όπως πιστεύω και πολλά παιδιά εδώ μέσα.
    Απλά πρέπει να φρενάρω λίγο πριν ποστάρω ...

    Υ.Γ. Με τη φωτιά κρατιέμαι
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  12. #60627
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να σταματήσουμε το θέμα, εμένα δεν με νοιάζει το έγγραφο. Με νοιάζει πως υπήρχαν τελικά τα ονόματα από την αρχή και έχουμε την εξής κατάσταση. Βγαίνει η ΝΔ κυβέρνηση, μετατρέπει το σκάνδαλο σε σκευωρία με το έτσι θέλω για να καλύψει πασοκους και ακροδεξιους και λοιπούς και ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΊΤΑΙ ΚΑΝΈΝΑΣ ΕΙΣΑΓΓΕΛΈΑΣ με την ουσία της υπόθεσης σοβαρά. Να ζητήσει τα στοιχεία πάλι με σφραγίδες, αρνούνται στον υπεύθυνο της αμερικανικής πρεσβείας να βοηθήσει, κυνηγάνε την μέχρι τότε ανακριτρια που χειρίζονταν την υπόθεση και τους δημοσιογράφους επίσης και βγάζουν λάδι τους πάντες.

    Ναι αυτό είναι δημοκρατία Κάτω από τον Κυριάκο Μητσοτάκη.
    Case closed.

    - - - Updated - - -



    Δεν έχεις άδικο όπως το λες αλλά το θέμα είναι πως δεν ήθελαν να ασχοληθούν ρε συ γιατί ήθελαν να καλύψουν τα πάντα. Αντίστοιχα ο ΣΥΡΙΖΑ επίσης δεν ασχολήθηκε και αυτός με την ουσία της υπόθεσης αλλά κυνήγησε μόνο το πολιτικό κομμάτι αλλά τουλάχιστον αυτοί κατι έκαναν με 1000 ακροδεξιά δικαστικά εμπόδια. Όλοι ξέρουμε πόσοι ουδέτεροι δικαστές υπάρχουν στην ελληνική δικαιοσύνη.

    Εγώ δεν θέλω να τσακώνομαι για κανένα. Θέλω το δίκαιο να βγαίνει μπροστά και να αφήσουν τους δημοσιογράφους και όποιον κάνει ερευνητική δημοσιογραφία να κάνει τη δουλειά του χωρίς να τον παρακολουθούν ( άλλο πάλι και αυτό) ή να τον μηνύουν για να αλλάζουν την ατζέντα.

    Και σου ξαναλέω, αυτό είναι το τι είπε ο μάρτυρας, δεν είναι απόδειξη, το καταλαβαίνεις;
    Τα χαρτιά αυτά τα είχε στα χέρια της η Κα Τουλουπάκη, θέλεις να πεις πως δεν ασχολήθηκε;
    Ξανά για εμπέδωση, δεν υπάρχουν αποδείξεις.


    Πάμε παρακάτω τώρα;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσο η συγκεκριμένη κυβέρνηση έχει χαπατα για υποστηρικτές, περιμένεις προκοπη ?
    Χειρότερο χαπάτο απο αυτόν που έχει την Τουλουπάκη να ξαναφέρνει εγράφο που είχε στα χέρια της και δεν είχε αποδείξεις και να φωνάζει να έχουν ονόματα δύσκολα θα βρεις. Θα μου πεις οι ίδιοι πιστέψανε σε νταούλια και λοιπά ωραία.

  13. #60628
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Εννοείς ότι δε γνωρίζουμε αν υπάρχουν.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  14. #60629
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοείς ότι δε γνωρίζουμε αν υπάρχουν.
    Γιατί πιστεύεις πως έχει αποδείξεις η Τουλουπάκη;

  15. #60630
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσο η συγκεκριμένη κυβέρνηση έχει χαπατα για υποστηρικτές, περιμένεις προκοπη ?
    ευτυχώς που τουλάχιστον δεν χρειάζονται την άδεια σου

Σελ. 4042 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 40224032403740404041404240434044404740524062 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας