Σελ. 710 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 690700705708709710711712715720730 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 10.636-10.650 από 78436
  1. #10636
    Εγγραφή
    22-10-2013
    Μηνύματα
    161
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    150/60 Mbps down/up
    ISP
    HCN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν πάντως στο φασμα ακροδεξια - ακροαριστερα, απέναντι στη ΧΑ βάζεις την 17Ν, εγω είμαι καλυμένος.
    Υπαρχει μια διαφορα.... Στην δικη της 17Ν, υπηρχαν μαρτυρες υπερασπισης απο τον Συριζα και τα υπολοιπα αναρχοκομμουνια. Στην δικη της Χ.Α οι μαρτυρες υπερασπισης ειναι.... μονο χρυσαυγιτες ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

    Απεναντι απο την Χ.Α. ειναι το ΚΚΕ και ο Συριζα. Τα στελεχη του συριζα ειναι μπλεγμενα σε ποινικες υποθεσεις. Ο γιος του Βουτση π.χ. που ειναι και προεδρος της Βουλης, καταδικαστηκε για "αριστερη" ληστεια. Ο Σταθακης ξεχασε να δηλωσει ενα εκατομμυριο, του Σκουρλετη ο γιος εσπαγε τζαμια της Χ.Α. κτλ κτλ. Και οχι δεν ειμαι Χ.Α. Εχω σοβαρες διαφωνιες μαζι τους σε ιδεολογικο επιπεδο. Π.χ. αυτοι ειναι χριστιανοι.

  2. #10637
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Skyliner Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπαρχει μια διαφορα.... Στην δικη της 17Ν, υπηρχαν μαρτυρες υπερασπισης απο τον Συριζα και τα υπολοιπα αναρχοκομμουνια. Στην δικη της Χ.Α οι μαρτυρες υπερασπισης ειναι.... μονο χρυσαυγιτες ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

    Απεναντι απο την Χ.Α. ειναι το ΚΚΕ και ο Συριζα. Τα στελεχη του συριζα ειναι μπλεγμενα σε ποινικες υποθεσεις. Ο γιος του Βουτση π.χ. που ειναι και προεδρος της Βουλης, καταδικαστηκε για "αριστερη" ληστεια. Ο Σταθακης ξεχασε να δηλωσει ενα εκατομμυριο, του Σκουρλετη ο γιος εσπαγε τζαμια της Χ.Α. κτλ κτλ. Και οχι δεν ειμαι Χ.Α. Εχω σοβαρες διαφωνιες μαζι τους σε ιδεολογικο επιπεδο. Π.χ. αυτοι ειναι χριστιανοι.
    Μάλλον δεν έχεις ιδέα τί είναι η ΧΑ. Το bold πάντως, δεν είναι.

    Κοινοί εγκληματίες, ναι. Φασίστες, ναι. Ρατσιστές, ναι. Ναζιστές, αρκετοί από αυτούς, ναι.
    (για να σε βοηθήσω)

  3. #10638
    Εγγραφή
    22-10-2013
    Μηνύματα
    161
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    150/60 Mbps down/up
    ISP
    HCN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tzelen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον δεν έχεις ιδέα τί είναι η ΧΑ. Το bold πάντως, δεν είναι.

    Κοινοί εγκληματίες, ναι. Φασίστες, ναι. Ρατσιστές, ναι. Ναζιστές, αρκετοί από αυτούς, ναι.
    (για να σε βοηθήσω)

    Ξερω απο πολυ ΜΕΣΑ, τι ειναι και ποιοι αποτελουν την χρυση αυγη, την κομμουνιστικη αυγη, το πασοκ κτλ κτλ. Οι ακρες που εχω μεσα σε ολα τα κομματα, ειναι περισσοτερες απο οτι μπορεις να φανταστεις. Μιλαω για ολο το φασμα, απο ακρα αριστερα μεχρι ακρα δεξια.

    Οποτε εσυ σιγουρα δεν θα μου πεις κατι που δεν ηξερα πριν και ναι, η ΧΑ ειναι 90% ορθοδοξοι και 10% παγανιστες... Το ΚΚΕ και ο Συριζα εχουν αλλα θρησκευτικα πιστευω. Κανουν ταμα στον Μαρξ και στον Τροτσκι. Αλλη αρρωστια απο εκει.

  4. #10639
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Skyliner Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι ακρες που εχω μεσα σε ολα τα κομματα, ειναι περισσοτερες απο οτι μπορεις να φανταστεις. Μιλαω για ολο το φασμα, απο ακρα αριστερα μεχρι ακρα δεξια.


    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  fat-guy-at-computer-alp-twitter-troll.jpg 
Εμφανίσεις:  3 
Μέγεθος:  25,5 KB 
ID: 184359
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  5. #10640
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Ρε φανερέ!

    Βάλε κανένα σπόιλερ ρε, παραλίγο να βγάλω μέχρι και το γάλα της μάνας μου με τη φωτό που έβαλες


  6. #10641
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω καμία σχέση με την ΧΑ, αν τώρα εσύ νομίζεις οτι είναι εξυπνάδα κάθε λίγο και λιγάκι με όποιον δεν συμφωνείς να τον λες ΧΑυγίτη, οκ whatever.
    Δεν χρειαζεται καποιος να ειναι ΧΑυγιτης για να την υπερασπιζεται. Στο σχόλιο μου οτι η ΧΑ ειναι στην απεναντι οχθη της 17Ν, απαντησες με μισολογα και υπεκφυγες.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Skyliner Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπαρχει μια διαφορα.... Στην δικη της 17Ν, υπηρχαν μαρτυρες υπερασπισης απο τον Συριζα και τα υπολοιπα αναρχοκομμουνια. Στην δικη της Χ.Α οι μαρτυρες υπερασπισης ειναι.... μονο χρυσαυγιτες ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

    Απεναντι απο την Χ.Α. ειναι το ΚΚΕ και ο Συριζα. Τα στελεχη του συριζα ειναι μπλεγμενα σε ποινικες υποθεσεις. Ο γιος του Βουτση π.χ. που ειναι και προεδρος της Βουλης, καταδικαστηκε για "αριστερη" ληστεια. Ο Σταθακης ξεχασε να δηλωσει ενα εκατομμυριο, του Σκουρλετη ο γιος εσπαγε τζαμια της Χ.Α. κτλ κτλ. Και οχι δεν ειμαι Χ.Α. Εχω σοβαρες διαφωνιες μαζι τους σε ιδεολογικο επιπεδο. Π.χ. αυτοι ειναι χριστιανοι.
    Καλα εσυ είσαι γνωστότατο κουμάσι, για τον sdikr έχω μια ελπιδα ομως και προσπαθω να διαπιστώσω αν έχει βάση ή οχι.

  7. #10642
    Εγγραφή
    22-10-2013
    Μηνύματα
    161
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    150/60 Mbps down/up
    ISP
    HCN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων


    Καλα εσυ είσαι γνωστότατο κουμάσι, για τον sdikr έχω μια ελπιδα ομως και προσπαθω να διαπιστώσω αν έχει βάση ή οχι.
    Noμιζεις οτι γνωριζεις τι πρεσβευω. Που να ξερες....

  8. #10643
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.880
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Skyliner Εμφάνιση μηνυμάτων
    η ΧΑ ειναι 90% ορθοδοξοι
    Δεν εννοεί ότι δεν δηλώνουν χριστιανοί, αλλά ότι με τις πράξεις τους ουσιαστικά δεν είναι...

  9. #10644
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν χρειαζεται καποιος να ειναι ΧΑυγιτης για να την υπερασπιζεται. Στο σχόλιο μου οτι η ΧΑ ειναι στην απεναντι οχθη της 17Ν, απαντησες με μισολογα και υπεκφυγες.

    - - - Updated - - -



    Καλα εσυ είσαι γνωστότατο κουμάσι, για τον sdikr έχω μια ελπιδα ομως και προσπαθω να διαπιστώσω αν έχει βάση ή οχι.
    Εσυ ξεκίνησες με αυτή την σύγκριση, ακόμα δεν με ενδιαφέρει το τι πιστεύεις εσύ για εμένα, απλά θίγω το ότι το θεωρείς εξυπνάδα με όποιον δεν συμφωνείς να τον λες Χαυγίτη

  10. #10645
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Skyliner Εμφάνιση μηνυμάτων
    Noμιζεις οτι γνωριζεις τι πρεσβευω. Που να ξερες....
    Αυτό;


  11. #10646
    Εγγραφή
    22-10-2013
    Μηνύματα
    161
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    150/60 Mbps down/up
    ISP
    HCN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εννοεί ότι δεν δηλώνουν χριστιανοί, αλλά ότι με τις πράξεις τους ουσιαστικά δεν είναι...

    Δεν γνωριζω σχεδον κανεναν χριστιανο που να λεει οτι ειναι και ταυτοχρονα να το δειχνει κιολας. Σημασια εχει πως η Χ.Α. ειναι της εκκλησιας.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tzelen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό;

    Οχι, αυτο... http://www.greek-language.gr/greekLa...html?t=292&m=2

  12. #10647
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...και ποιοι υπάρχουν σε κάτι γιάφκες το πολύ 4-5 ατόμων.
    Έχουν καταφέρει μόνο 4-5 άτομα να έχουν μόνιμο αναρχοΚΕΠ στα Εξάρχεια, εδώ και χρόνια;

    Να καταλαμβάνουν τόσα κτίρια για λόγους "αλληλεγγύης";

    Να σπάνε και να καίνε τόσο συχνά λεωφορεία και τρόλει;

    Να σπάνε και να καίνε τόσο συχνά ακυρωτικά ηλεκτρονικού εισιτηρίου;



    ΥΓ: Τόσο οργανωμένοι και ικανοί αριστεροί;
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  13. #10648
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχουν καταφέρει μόνο 4-5 άτομα να έχουν μόνιμο αναρχοΚΕΠ στα Εξάρχεια, εδώ και χρόνια;

    Να καταλαμβάνουν τόσα κτίρια για λόγους "αλληλεγγύης";

    Να σπάνε και να καίνε τόσο συχνά λεωφορεία και τρόλει;

    Να σπάνε και να καίνε τόσο συχνά ακυρωτικά ηλεκτρονικού εισιτηρίου;



    ΥΓ: Τόσο οργανωμένοι και ικανοί αριστεροί;
    Είναι ιδιωτικής πρωτοβουλίας, γι'αυτό

  14. #10649
    Εγγραφή
    22-10-2013
    Μηνύματα
    161
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    150/60 Mbps down/up
    ISP
    HCN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tzelen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον δεν έχεις ιδέα τί είναι η ΧΑ. Το bold πάντως, δεν είναι.

    Κοινοί εγκληματίες, ναι. Φασίστες, ναι. Ρατσιστές, ναι. Ναζιστές, αρκετοί από αυτούς, ναι.
    (για να σε βοηθήσω)
    Χειροτεροι απο την Χ.Α. ειναι οι απατεωνες συριζαιοι.
    Τα στελεχη του συριζα ειναι μπλεγμενα σε ποινικες υποθεσεις. Ο γιος του Βουτση π.χ. που ειναι και προεδρος της Βουλης, καταδικαστηκε για "αριστερη" ληστεια. Ο Σταθακης ξεχασε να δηλωσει ενα εκατομμυριο, του Σκουρλετη ο γιος εσπαγε τζαμια της Χ.Α. κτλ κτλ. Το να κανεις τσαμπουκα, ληστειες και τραμπουκιες στο ονομα της αριστερας δεν σου δινει κανενα ¨ηθικο πλεονεκτημα¨

  15. #10650
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσυ ξεκίνησες με αυτή την σύγκριση, ακόμα δεν με ενδιαφέρει το τι πιστεύεις εσύ για εμένα, απλά θίγω το ότι το θεωρείς εξυπνάδα με όποιον δεν συμφωνείς να τον λες Χαυγίτη
    Μια απλή τοποθέτηση εκανα που ξεκαθαρίζει πολλά οπως βλέπεις και απο οσα γραφει ο skyliner. Δεν την σχολιασες, αλλά περα απο τι σε ενδιαφέρει και τι οχι, δεν θα μπορείς να κρυβεσαι συνεχεια πίσω απο τρολλομυνηματάκια και χασκόγελα.

Σελ. 710 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 690700705708709710711712715720730 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας