Σελ. 1688 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 16681678168316861687168816891690169316981708 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 25.306-25.320 από 78436
  1. #25306
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    ►Planet Earth◄
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    4.811
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    ►Vodafone◄
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pskouras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο μπάτσος μέσα στο πανεπιστήμιο

    Κυκλοφόρησε και βίντεο...

    Δεν το είδατε; Δεν το έδειξε ο Σκάι;
    Εγώ στο βίντεο βλέπω και "φοιτητές" με καδρόνια. και κουκούλες. Αναρωτιέμαι σε ποιο μάθημα να τους χρειάζονται...

  2. #25307
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.444
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ στο βίντεο βλέπω και "φοιτητές" με καδρόνια. και κουκούλες. Αναρωτιέμαι σε ποιο μάθημα να τους χρειάζονται...
    Στο μάθημα αυτοάμυνας, συνήγορε του διαβόλου.... Εφόσον κανείς βρίσκεται σε έναν χώρο με μπιστόλα, ό,τι και να είναι οι άλλοι αυτομάτως ακυρώνουν το όποιο δίκιο του μπιστολέρο. Πόσο μάλλον αν ο μπιστολέρο είναι και αστυνομικός
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  3. #25308
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    ►Planet Earth◄
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    4.811
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    ►Vodafone◄
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον τον χασοδίκη του διαβόλου κάνεις....

    Τι δουλειά έχει οποιοσδήποτε σε πανεπιστήμιο - που δεν είναι στο πανίερο οπλοκρατικά έδαφος των ΗΠΑ - με μπιστόλα;;;;

    Θα μας τρελάνετε εντελώς; Όσο για το ότι η ΑΣΟΕΕ (sic) είναι "γεμάτη από ναρκομανείς και λαθρεμπόρους" αυτό από ποιο κανάλι το τσίμπησες; Επειδή αν έχεις μπει εντός ΑΣΟΕΕ (sic) εσύ ακόμα και όταν όντως την έλεγαν ΑΣΟΕΕ, εγώ είμαι chief test pilot στην Area 51.

    Άντε πια με την άγνοια και την μπουφολογία της οποίας σπουδές επιπέδου ΑΕΙ θα μαζέψετε από ΣΚΑΙ και Πρώτο Θέμα
    Όχι, δεν έχω μπει στην ΑΣΟΕΕ/Οικονομικό Πανεπιστήμιο. Αλλά φαντάζομαι εσύ από την Ιρλανδία, έχεις καλύτερη άποψη από εμένα, που για 2,5 συνεχόμενα χρόνια, κυκλοφορούσα καθημερινά στην περιοχή και απέξω από το Πανεπιστήμιο (μέχρι το Καλοκαίρι) και μου έχει τύχει να δω και επεισόδια...

    Δεν υποστήριξα τον αστυνομικό. Απλά ρώτησα, τι δουλειά είχαν οι "φοιτητές" να του την "πέσουν", ενώ εκείνος απλά περίμενε κάποια (όπως υποστηρίζει).

  4. #25309
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.444
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι, δεν έχω μπει στην ΑΣΟΕΕ/Οικονομικό Πανεπιστήμιο. Αλλά φαντάζομαι εσύ από την Ιρλανδία, έχεις καλύτερη άποψη από εμένα, που για 2,5 συνεχόμενα χρόνια, κυκλοφορούσα καθημερινά στην περιοχή (μέχρι το Καλοκαίρι) και μου έχει τύχει να δω και επεισόδια...

    Δεν υποστήριξα τον αστυνομικό. Απλά ρώτησα, τι δουλειά είχαν οι "φοιτητές" να του την "πέσουν".
    Έχω τεράστια εμπειρία από την περιοχή και τη σχολή μιας και κατ'ελάχιστον μια 4ετία την έφαγα στην εκεί βιβλιοθήκη και τα πέριξ για ακαδημαϊκούς και προσωπικούς λόγους. Την περιοχή την γνωρίζω πολύ πριν τη μάθετε μέσω ΣΚΑΙ, όπως και τη σχολή, όπως και άλλες σχολές, δήθεν άντρα ναρκωτικών και άλλων τέτοιων φληναφλημάτων. Όλα βέβαια ψέματα, προπαγάνδα, και αλητεία δήθεν "δημοσιογράφων" αλλά δεν βαριέσαι, ακόμα και στα μακρινά 90s τα Εξάρχεια που εγώ γνώριζα και σύχναζα καθημερινά ήταν στην καλύτερη ο τόπος των τρομοκρατών (τότε έπαιζε και η 17Ν). Μια ζωή έχω μάθει να ακούω την μπουφολογία, απλά τώρα λόγω σόσιαλ μίδια και πλήρους ξετσιπωσιάς το fake news πάει σύννεφο και έχει γίνει σχεδόν πραγματικότητα.

    Και εγώ πάντως να ήμουν φοιτητής, αν τυχόν γνώριζα ότι υπάρχει μπιστολέρο στη σχολή μου, θα αναλάμβανα την όποια δράση θα μπορούσα να αναλάβω. Ακόμα και μπαχαλάκηδες να του την έπεσαν, το ότι αστυνομικός τόλμησε να μπει μάλιστα εκτός υπηρεσίας με μπιστόλα σε ΑΕΙ είναι τουλάχιστον ξεφτίλα.

    Να το πω κι αλλιώς, τι θα έλεγαν όλοι οι νοικοκυραίοι αν γνώριζαν ότι ο τύπος που μπαινοβγαίνει στο σχολείο που φοιτούν τα παιδιά τους για να μαζέψει τη δασκαλίτσα που τα έχει κουβαλά μπιστόλα; Εκεί όλα πρίμα θα ήταν; Και πώς θα αντιδρούσαν αν τυχόν κανείς τον εγκαλούσε και τράβαγε την μπιστόλα; Θα έφταιγαν οι αριστερούληδες που του την έπεσαν; Ξαναλέω, πάτε καλά;;;;;;
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  5. #25310
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    ►Planet Earth◄
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    4.811
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    ►Vodafone◄
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω τεράστια εμπειρία από την περιοχή και τη σχολή μιας και κατ'ελάχιστον μια 4ετία την έφαγα στην εκεί βιβλιοθήκη και τα πέριξ για ακαδημαϊκούς και προσωπικούς λόγους. Την περιοχή την γνωρίζω πολύ πριν τη μάθετε μέσω ΣΚΑΙ, όπως και τη σχολή, όπως και άλλες σχολές, δήθεν άντρα ναρκωτικών και άλλων τέτοιων φληναφλημάτων. Όλα βέβαια ψέματα, προπαγάνδα, και αλητεία δήθεν "δημοσιογράφων" αλλά δεν βαριέσαι, ακόμα και στα μακρινά 90s τα Εξάρχεια που εγώ γνώριζα και σύχναζα καθημερινά ήταν στην καλύτερη ο τόπος των τρομοκρατών (τότε έπαιζε και η 17Ν). Μια ζωή έχω μάθει να ακούω την μπουφολογία, απλά τώρα λόγω σόσιαλ μίδια και πλήρους ξετσιπωσιάς το fake news πάει σύννεφο και έχει γίνει σχεδόν πραγματικότητα.

    Και εγώ πάντως να ήμουν φοιτητής, αν τυχόν γνώριζα ότι υπάρχει μπιστολέρο στη σχολή μου, θα αναλάμβανα την όποια δράση θα μπορούσα να αναλάβω. Ακόμα και μπαχαλάκηδες να του την έπεσαν, το ότι αστυνομικός τόλμησε να μπει μάλιστα εκτός υπηρεσίας με μπιστόλα σε ΑΕΙ είναι τουλάχιστον ξεφτίλα.

    Να το πω κι αλλιώς, τι θα έλεγαν όλοι οι νοικοκυραίοι αν γνώριζαν ότι ο τύπος που μπαινοβγαίνει στο σχολείο που φοιτούν τα παιδιά τους για να μαζέψει τη δασκαλίτσα που τα έχει κουβαλά μπιστόλα; Εκεί όλα πρίμα θα ήταν; Και πώς θα αντιδρούσαν αν τυχόν κανείς τον εγκαλούσε και τράβαγε την μπιστόλα; Θα έφταιγαν οι αριστερούληδες που του την έπεσαν; Ξαναλέω, πάτε καλά;;;;;;
    Γιατί εξάπτεσαι και με ειρωνεύεσαι (πιο πριν); Εγώ δεν πήρα το μέρος κανενός... Προφανώς και ο αστυνομικός είναι επικίνδυνος και ανάξιος γι' αυτή τη θέση. Εγώ όμως σχολίασα το γεγονός ότι κάποιοι "καλοθελητές" της σχολής, την "έπεσαν" σε άτομο που τους έμοιαζε με αστυνομικό.

    Spoiler:
    Από το Έθνος (ούτε ΠΘ, ούτε ΣΚΑΙ ):

    Αναλυτικότερα, ο εκτός υπηρεσίας ειδικός φρουρός στάθμευσε την ιδιωτική του μηχανή απέναντι από την ΑΣΟΕΕ και κατέβηκε για να πάει να πάρει την κοπέλα του. Φορούσε άρβυλα, το παντελόνι που φοράνε οι άντρες της ΔΙ.ΑΣ. και κρατούσε το υπηρεσιακό κράνος της υπηρεσίας του στα χέρια. Οι νεαροί αναγνώρισαν ότι είναι αστυνομικός από το κράνος και τα άρβυλα. Τον τράβηξαν μέσα στο προαύλιο του ιδρύματος και τότε ξεκίνησε να ξεφεύγει η κατάσταση.

    Τον περικύκλωσαν, τον ρώτησαν εάν είναι αστυνομικός και λίγο μετά άρχισαν να τον ξυλοκοπούν. Αστυνομικές πηγές αναφέρουν ότι ο ειδικός φρουρός τράβηξε όπλο, χωρίς να πυροβολήσει. Οι νεαροί τον χτυπούσαν για περίπου 10-15 λεπτά, έως ότου αντιληφθεί η πλησιέστερη διμοιρία των ΜΑΤ τι συμβαίνει και επέμβει. Όταν αυτό έγινε οι νεαροί αρχικά αντιστάθηκαν, έγινε χρήση χημικών και μόνο τότε διαλύθηκαν και απεγκλωβίστηκε ο ειδικός φρουρός. Το πρόσωπό του είναι πρησμένο από τα χτυπήματα, το ίδιο και πολλά μέλη του σώματός του. Σύμφωνα με πληροφορίες, οι νεαροί δεν κατάφεραν να του πάρουν το υπηρεσιακό του όπλο.


    Στην εποχή που αναφέρεσαι, παίζει να μην είχα καν γεννηθεί. Δεν ξέρω πως ήταν τότε, αλλά το τώρα σίγουρα δεν έχει καμία σχέση με αυτό που περιγράφεις...

  6. #25311
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να κάνω τον "δικηγόρο του Διαβόλου"... Τι δουλειά είχαν οι "φοιτητές" να προπηλακίσουν κάποιον που έμοιαζε με "μπάτσο"; Τι τους ενδιέφερε τι έκανε εκεί; Η ΑΣΟΕΕ είναι γεμάτη από ναρκομανείς και λαθρεμπόρους, ο "μπάτσος" τους πείραξε;
    Δε νομίζω να το ξεκίνησαν γιατί βρωμάνε τα χνώτα του, κάτι θα έκανε
    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  7. #25312
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.597
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    μηπως ηταν σα-ΜΑΤ-ατζης και πηγε να προκαλεσει για να επεμβουν τα συναδελφικα πιτσιρικια ;
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  8. #25313
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.254
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Περιεργα πραγματα αν ηταν ετσι ... μεγαλη εκταση το θεμα μπορουσαν να υπαρχουν θυματα και οι φωτογραφιες τους εκθετουν .

  9. #25314
    Εγγραφή
    05-11-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    457
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Wind - ΤΟΛΟ
    Router
    Fritz.box 7140
    SNR / Attn
    8(dB) / 16(dB)
    Δεν φαινόταν χτυπημένος την ώρα που είχε βγάλει πιστόλι στις φωτογραφίες....

  10. #25315
    Εγγραφή
    29-05-2005
    Μηνύματα
    1.290
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    Router
    d-link g624t
    SNR / Attn
    6(dB) / 22(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pskouras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν φαινόταν χτυπημένος την ώρα που είχε βγάλει πιστόλι στις φωτογραφίες....
    Κατά ένα περίεργο τρόπο, όταν για ένα θέμα υπάρχουν δύο διαφορετικές μαρτυρίες, αυτή της αστυνομίας και αυτή των υπόλοιπων, συνήθως δεν υπάρχουν φωτό και βίντεο που να επιβεβαιώνουν την μαρτυρία της αστυνομίας.
    Time marches
    On and on and on, flies eternally

  11. #25316
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.449
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Ωραίο το παραμύθι ότι πήγε έξω από το πανεπιστήμιο για να πάρει φιλικό του πρόσωπο. Προφανώς κάποια τσακαλάκια τον κατάλαβαν τι είναι και του την έπεσαν. Αυτός αντί να βάλει μπρος και να φύγει, είπε να τη δει Τσακ Νόρις.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  12. #25317
    Εγγραφή
    14-05-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.842
    Downloads
    42
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250/40
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί εξάπτεσαι και με ειρωνεύεσαι (πιο πριν); Εγώ δεν πήρα το μέρος κανενός... Προφανώς και ο αστυνομικός είναι επικίνδυνος και ανάξιος γι' αυτή τη θέση. Εγώ όμως σχολίασα το γεγονός ότι κάποιοι "καλοθελητές" της σχολής, την "έπεσαν" σε άτομο που τους έμοιαζε με αστυνομικό.

    Spoiler:
    Από το Έθνος (ούτε ΠΘ, ούτε ΣΚΑΙ ):

    Αναλυτικότερα, ο εκτός υπηρεσίας ειδικός φρουρός στάθμευσε την ιδιωτική του μηχανή απέναντι από την ΑΣΟΕΕ και κατέβηκε για να πάει να πάρει την κοπέλα του. Φορούσε άρβυλα, το παντελόνι που φοράνε οι άντρες της ΔΙ.ΑΣ. και κρατούσε το υπηρεσιακό κράνος της υπηρεσίας του στα χέρια. Οι νεαροί αναγνώρισαν ότι είναι αστυνομικός από το κράνος και τα άρβυλα. Τον τράβηξαν μέσα στο προαύλιο του ιδρύματος και τότε ξεκίνησε να ξεφεύγει η κατάσταση.

    Τον περικύκλωσαν, τον ρώτησαν εάν είναι αστυνομικός και λίγο μετά άρχισαν να τον ξυλοκοπούν. Αστυνομικές πηγές αναφέρουν ότι ο ειδικός φρουρός τράβηξε όπλο, χωρίς να πυροβολήσει. Οι νεαροί τον χτυπούσαν για περίπου 10-15 λεπτά, έως ότου αντιληφθεί η πλησιέστερη διμοιρία των ΜΑΤ τι συμβαίνει και επέμβει. Όταν αυτό έγινε οι νεαροί αρχικά αντιστάθηκαν, έγινε χρήση χημικών και μόνο τότε διαλύθηκαν και απεγκλωβίστηκε ο ειδικός φρουρός. Το πρόσωπό του είναι πρησμένο από τα χτυπήματα, το ίδιο και πολλά μέλη του σώματός του. Σύμφωνα με πληροφορίες, οι νεαροί δεν κατάφεραν να του πάρουν το υπηρεσιακό του όπλο.


    Στην εποχή που αναφέρεσαι, παίζει να μην είχα καν γεννηθεί. Δεν ξέρω πως ήταν τότε, αλλά το τώρα σίγουρα δεν έχει καμία σχέση με αυτό που περιγράφεις...
    Δηλαδή :
    • πήγε να πάρει την κοπέλα του με το υπηρεσιακό όπλο μαζι
    • οι φοιτητές , αφού τον αναγνώρισαν, τον τράβηξαν μέσα
    • αφου τον έδερναν 10 με 15 λεπτά, τράβηξε όπλο και έβαλε και τη κουκούλα


    Μόνο ο δράκος της Καλίσι λείπει.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος tsioy : 25-02-20 στις 11:56.
    Πού θα πάει, πού θα πάει τούτη η ρόδα που κολλάει
    κι όλο στην αρχή γυρνάει
    πού θα πάει θα ξεκολλήσει
    κι ο κόσμος σα σαράβαλο γι'αλλού θα ροβολήσει

  13. #25318
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsioy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή :
    • πήγε να πάρει την κοπέλα του με το υπηρεσιακό όπλο μαζι
    • οι φοιτητές , αφού τον αναγνώρισαν, τον τράβηξαν μέσα
    • αφου τον έδερναν 10 με 15 λεπτά, τράβηξε όπλο και έβαλε και τη κουκούλα


    Μόνο ο δράκος τηε Καλίσι λείπει.
    Παίζει να έκανε το κοκόρι ο ασφαλίτης και να αποκαλύφθηκε κάπως το όπλο και για αυτό να έγινε ότι έγινε...Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλο σκηνικό για να πάρει τέτοια έκταση το θέμα "ασφαλίτης σε σχολή".
    (Αν πχ βρισκόταν σε κάποια συνέλευση φοιτητών θα το έλεγαν τα παιδιά.)
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  14. #25319
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.399
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Ο εν δυνάμει Κορκονέας τώρα μας λένε ότι ...κυνηγούσε να πιάσει μικροπωλητή.
    Να δούμε που θα κάτσει η μπίλια με τα σενάρια.
    Να μάθουμε επίσης αν όντως ήταν ένας από τους νεοπροσληφθέντες -αποφοιτους Λυκείου, χωρίς πανελλήνιες, χωρίς επαρκή εκπαίδευση- ειδικούς φρουρούς που τους έδωσαν μπιστόλες και τους ενέταξαν στην ομάδα ΔΙΑΣ.

  15. #25320
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Νεοαριστοπραιτωριανοί εν δράσει...
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

Σελ. 1688 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 16681678168316861687168816891690169316981708 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας