Σελ. 5074 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 50545064506950725073507450755076507950845094 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 76.096-76.110 από 78436
  1. #76096
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από galotzas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ισα ισα που εγω εχω πει οτι η ιδεολογικη μας υποσταση ειναι για εκτος καλπης. (συναυλιες βιβλια πορειες ταινιες) και μαλιστα με ειρωνευεσσαι οτι εγω ψηφιζω για το σουπερμαρκετ.
    Εννοιται πως το κανω .

    Εσυ που ντρεπεσαι να πεις οτι εισαι δεξιος?
    Δεν διαφωνω σε αυτο που λες 100%, ομως εσυ με ειρωνευτηκες εμμεσα κι απλα απαντησα στην ειρωνια.
    Και οχι δεν ειμαι δεξιος, θα μπορουσα να ειμαι και με μια καλη θεσουλα στον ΟΤΕ τοτε που ο Καραμανλης τις μοιραζε απλοχερα.

    Η ιδεολογια μου ειναι αδεσμευτη απο δεξιες κι αριστερες κουλτουρες, θα μπορουσα ανετα να υιοθετησω μια αριστερη προταση αν βγαζει καποιο νοημα.

  2. #76097
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.151
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netlag Εμφάνιση μηνυμάτων
    και γιατί τους καλύπτουν από τη κυβέρνηση και δεν τους κυνηγάνε; Θα παραγραφούν και τα αδικήματα δηλαδή...
    Ναι αυτό δεν το πιάνω, Κουλική ανωτερότητα θα είναι μάλλον
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  3. #76098
    Εγγραφή
    15-11-2002
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ - ΑΝΩ ΠΟΛΗ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.542
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    2
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    ομως εσυ με ειρωνευτηκες εμμεσα
    Ακριβως επειδη σε ασχετο ποστ ειχες πει για αφισες και για σουπερμαρκετ.

    Οπως και να εχει μην ειρωνευεσαι τυπου μπιχτες και συντροφε και τετοια παιδικα , και ολα θα πανε καλα.
    Οσο για την ιδεολογια σου χαρισμα σου.

  4. #76099
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netlag Εμφάνιση μηνυμάτων
    και γιατί τους καλύπτουν από τη κυβέρνηση και δεν τους κυνηγάνε; Θα παραγραφούν και τα αδικήματα δηλαδή...
    Δεν νομίζω οτι καλύπτουν κάποιον, τρέχουν κάποια δικαστήρια, ειδικά για το ΚΕΕΛΠΝΟ

    άλλες πάλι περιπτώσεις δεν έχουν κάποιο πάτημα εκτός απο το ότι είναι απευθείας αναθέσεις που απο μόνο του δεν σημαίνει οτι είναι παράνομο ή μίζα

  5. #76100
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από galotzas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβως επειδη σε ασχετο ποστ ειχες πει για αφισες και για σουπερμαρκετ.

    Οπως και να εχει μην ειρωνευεσαι τυπου μπιχτες και συντροφε και τετοια παιδικα , και ολα θα πανε καλα.
    Οσο για την ιδεολογια σου χαρισμα σου.
    Σε αυτη την περιπτωση παντως δεν αναφερθηκα στον συμφορουμιτη ειρωνικα, ουτε με εριστικο υφος - ισα ισα.
    Παρολα αυτα εσυ κι ο PetrosK μπαινετε και σχολιαζετε μονο για το beef (μαλιστα ο PetrosK ειχε μπει και σε ασχετο θεμα να μου κανει beef και τον "συμαζεψαν" οι εταιροι συνομιλητες).

  6. #76101
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αυτη την περιπτωση παντως δεν αναφερθηκα στον συμφορουμιτη ειρωνικα, ουτε με εριστικο υφος - ισα ισα.
    Παρολα αυτα εσυ κι ο PetrosK μπαινετε και σχολιαζετε μονο για το beef (μαλιστα ο PetrosK ειχε μπει και σε ασχετο θεμα να μου κανει beef και τον "συμαζεψαν" οι εταιροι συνομιλητες).
    Όταν ασχοληθώ με βοδινά, θα το καταλάβεις.

    Κανένας δεν με "συμμάζεψε". Όποτε δεν θυμάσαι να αυτοπεριορίζεσαι και γράφεις αυτά που φαντάζεσαι για τον εαυτό σου και τους άλλους, εδικά με τον τρόπο που το κάνεις και εκφράζεσαι, αυτήν ακριβώς τη συμπεριφορά θα εισπράττεις.

    Όσο δικαίωμα έχεις να το κάνεις για τους άλλους, άλλο τόσο έχουν και οι άλλοι (και) προς εσένα.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  7. #76102
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν ασχοληθώ με βοδινά, θα το καταλάβεις.

    Κανένας δεν με "συμμάζεψε". Όποτε δεν θυμάσαι να αυτοπεριορίζεσαι και γράφεις αυτά που φαντάζεσαι για τον εαυτό σου και τους άλλους, εδικά με τον τρόπο που το κάνεις και εκφράζεσαι, αυτήν ακριβώς τη συμπεριφορά θα εισπράττεις.

    Όσο δικαίωμα έχεις να το κάνεις για τους άλλους, άλλο τόσο έχουν και οι άλλοι (και) προς εσένα.
    Εγω δεν μπαινω σε αλλα θεματα για να κανω beef τους αλλους.
    Αν δεν ειχαν επεμβει στην κουβεντα οι εταιροι συνομιλητες θα ειχες καταλληξει στο συμπερασμα οτι η Ρωσια ειναι μια χωρα αγνη και δημοκρατικη.
    Εκει μαζευτηκες απο μονος σου γιατι σε πηρανε χαμπαρι οτι μπηκες απλα για να κανεις beef.

    Θα ηταν πιο παραγωγικο για την ουσια της κουβεντας αντι να κανεις αυτο που κανεις, να μου πεις που διαφωνεις μαζι μου στο θεμα της αντιμετωπισης της διαφθορας που εθιξα.

  8. #76103
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα ειχες καταλληξει στο συμπερασμα οτι η Ρωσια ειναι μια χωρα αγνη και δημοκρατικη
    Άμα (σου) γράφω ότι φαντάζεσαι πράγματα, να...αυτό εννοώ. Μείνε τουλάχιστον σε αυτά που φαντάζεσαι για τον εαυτό σου, δεν μου/μας πέφτει και ιδιαίτερος λόγος.

    Έχω γράψει ξανά και ξανά για κυνήγι στη διαφθορά, από οπουδήποτε, δεν νομίζω να χρειάζομαι πιστοποιητικά φρονημάτων.

    Για το τυπικό, συμφωνώ απόλυτα στο γενικό πνεύμα αυτού που γράφεις παραπίσω.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  9. #76104
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για το τυπικό, συμφωνώ απόλυτα στο γενικό πνεύμα αυτού που γράφεις παραπίσω.
    Ωραια, χαιρομαι (χωρις ιχνος ειρωνιας) που συμφωνουμε σε αυτο, γιατι η διαφθορα θελει πρακτικη προσεγγιση κι αντιμετωπιση.

    Το δυστυχες γεγονος ειναι πως καμια κυβερνηση απο εποχη μνημονιων μεχρι σημερα δεν θελησε να αντιμετωπισει την (πολιτικη) διαφθορα κατα αυτον τον τροπο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Hetfield : 10-01-23 στις 13:04.

  10. #76105
    Εγγραφή
    24-11-2014
    Περιοχή
    Αμφίπολη
    Μηνύματα
    287
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Eντομεταξυ του sdikr του έχουν ζητησει 2 άνθρωποι να μας πει ποιές ειναι αυτές οι ακριδες και τις αποδειξεις και το γυρνάει στη παλαβή.

    Πάλι τα ιδια με τους Συριζαίους NYT άρχισε και τα λινκ που ειναι πιο πίσω
    Ακόμα μια ημέρα πέρασε χωρις να δουμε τα link :-P

  11. #76106
    Εγγραφή
    08-05-2010
    Περιοχή
    Αθήνα - Ν.Φιλαδέλφεια
    Μηνύματα
    77
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Forthnet
    Router
    TG585v7
    Path Level
    Interleaved
    Μόνο 900 δις; Εγώ έχω ακούσει ότι κόστισε 800 φανταστικομμύρια.

    Spoiler:
    Σόρρυ, δεν κρατήθηκα

  12. #76107
    Εγγραφή
    24-11-2014
    Περιοχή
    Αμφίπολη
    Μηνύματα
    287
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραια, χαιρομαι (χωρις ιχνος ειρωνιας) που συμφωνουμε σε αυτο, γιατι η διαφθορα θελει πρακτικη προσεγγιση κι αντιμετωπιση.

    Το δυστυχες γεγονος ειναι πως καμια κυβερνηση απο εποχη μνημονιων μεχρι σημερα δεν θελησε να αντιμετωπισει την (πολιτικη) διαφθορα κατα αυτον τον τροπο.
    Εδω δε θέλουν να αντιμετωπισουν το χρονιο προβλημα της εγκληματικότητας.

    Αλλά μεγαλυτερη ξεφτυλα απο το να βγαινει υπευθυνος της αστυνομίας πως φοβουνται μετά τα γεγονότα στη Νεα Σμυρνη και ακομα να μην έχουν πέσει κεφάλια, δεν υφισταται.

    Να μου πεις, εδω οι άνθρωποι εδωσαν προαγωγη σε έναν εκ τους υποτιθεται υπευθυνους για το Μάτι, θα μιλαγαν για την αστυνομία;
    Ακόμα μια ημέρα πέρασε χωρις να δουμε τα link :-P

  13. #76108
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ουσία καμία όμως.Καθρεφτάκι κανονικο,αυτό που λες ότι θα κάνουν όσοι θα ψηφίσουν ΣΡΖ είναι ΑΚΡΙΒΩΣ ότι θα κάνεις εσύ και κάποιοι ακόμα.Πες μου ότι διαφέρει και σε τι
    Αν θελεις να παιζουμε την κολοκυθια,ας λεμε μην ψηφιζετε ΝΔ για να μην βγει ο ΣΡΖ,μην ψηφιζετε ΣΡΖ για να μην βγει η ΝΔ,οταν θα συνεργαστουν μεταξυ τους ως συγκυβερνηση τοτε θα τελειωσει και αυτο.

    Να σταματησουν καποιοι εξυπνοι να υποδεικνυουν σε συμπολιτες τους τι να μην ψηφισουν,ποσο μαλλον oταν οι επιλογες αυτων ηταν εξισου αποτυχημενες στο προσφατο παρελθον.

  14. #76109
    Εγγραφή
    24-11-2014
    Περιοχή
    Αμφίπολη
    Μηνύματα
    287
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θελεις να παιζουμε την κολοκυθια,ας λεμε μην ψηφιζετε ΝΔ για να μην βγει ο ΣΡΖ,μην ψηφιζετε ΣΡΖ για να μην βγει η ΝΔ,οταν θα συνεργαστουν μεταξυ τους ως συγκυβερνηση τοτε θα τελειωσει και αυτο.

    Να σταματησουν καποιοι εξυπνοι να υποδεικνυουν σε συμπολιτες τους τι να μην ψηφισουν,ποσο μαλλον oταν οι επιλογες αυτων ηταν εξισου αποτυχημενες στο προσφατο παρελθον.
    H επιλογή ειναι ανάμεσα σε "ικανούς κλέφτες" σε "άχρηστους αυθαρτους ", σε "άχρηστους κλέφτες"σε "γραφικούς νεοναζί", σε "απλά γραφικούς" και τέλος σε "άχρηστους γραφικούς" . Διαλέγεις και παίρνεις.

    • Οι πρωτοι ειναι υπευθυνοι για τη χρεοκοπία της χώρας και την οικονομική εξαθλίωση χιλιάδων νοικοκυριών, έχουν τάσεις ακροδεξιάς προς τους γραφικούς νεοναζί, αλλά όταν αποφασίσουν να δουλέψουν μπορουν να κάνουν θαυματα (φυσικά με τεράστιο κόστος, μίζες κτλ κτλ)
    • Οι δεύτεροι δεν έχουν κακό σκοπό, αλλά από τα 10 που πιάνουν, μόνο στο ένα μπορεί να πετύχουν. Παράλληλα έχουν και ακρογραφικές τάσεις προς τους "άχρηστους γραφικούς"
    • Οι τρίτοι ειναι επισης υπευθυνοι για τη χρεοκοπία της χώρας και δε δείχνουν τη παραμικρή διάθεση να δουλέψουν ωστε να διορθωσουν τα κακώς κείμενα.
    • Οι τεταρτοι ειναι απλά γραφικοί ναζί, ενώ οι εκτοι ειναι απλά γραφικοί που αρέσκονται μονο στο να λένε όχι.
    Ακόμα μια ημέρα πέρασε χωρις να δουμε τα link :-P

  15. #76110
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Cassander Εμφάνιση μηνυμάτων
    H επιλογή ειναι ανάμεσα σε "ικανούς κλέφτες" σε "άχρηστους αυθαρτους ", σε "άχρηστους κλέφτες"σε "γραφικούς νεοναζί", σε "απλά γραφικούς" και τέλος σε "άχρηστους γραφικούς" . Διαλέγεις και παίρνεις.
    Απλη αναλογικη.

Σελ. 5074 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 50545064506950725073507450755076507950845094 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας