Σελ. 5170 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 51505160516551685169517051715172517551805190 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 77.536-77.550 από 78436
  1. #77536
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ΝΟΝΟΝΟ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είδες τελικά που τους παρακολουθούσε... Τελικά καλό παιδί ο ΠΘ και κανένας δεν είπε τίποτα από αυτούς που παρακολουθούσε στο κόμμα του...
    24/7 παρακολουθηση,δεν κλεινει ματι ο τρελος,γιαυτο εχει μαυρους κυκλους.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  w00t.gif 
Εμφανίσεις:  91 
Μέγεθος:  650 Bytes 
ID: 245357Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  pirate.gif 
Εμφανίσεις:  91 
Μέγεθος:  1,6 KB 
ID: 245358

  2. #77537
    Εγγραφή
    19-11-2007
    Περιοχή
    Στη δυτική πλευρά της Νήσου Ντάσχαν
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    610
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Speedport 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    24/7 παρακολουθηση,δεν κλεινει ματι ο τρελος,γιαυτο εχει μαυρους κυκλους.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  w00t.gif 
Εμφανίσεις:  91 
Μέγεθος:  650 Bytes 
ID: 245357Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  pirate.gif 
Εμφανίσεις:  91 
Μέγεθος:  1,6 KB 
ID: 245358
    To αφήγημα έκανε πλήρη κύκλο και πλέον είναι πως δε γίνονται παρακολουθήσεις; Έχω χαθεί λίγο.
    - Albert Einstein: “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe.”

    -Terry Pratchett:
    “An education was a bit like a communicable sexual disease. It made you unsuitable for a lot of jobs and then you had the urge to pass it on.”

  3. #77538
    Εγγραφή
    24-11-2014
    Περιοχή
    Αμφίπολη
    Μηνύματα
    287
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δημοσκόπηση Prorata: Βγάζει στις 5 μονάδες την διαφορά ΝΔ - ΣΥΡΙΖΑ

    Aυτη η δημοσκοπηση δεν ειναι απο τις πληρωμενες και κατα παραγγελια,γιατι ειναι 5% η διαφορα,οποτε ικανοποιουνται οι του ΣΡΖ,αν ομως η διαφορα ειναι 7%+ ειναι πληρωμενη,στημενη,κατα παραγγελια.
    Ποιος σου ειπε οτι ικανοποιουντε του ΣΡΖ με αυτη? Αν προσέξεις καλυτερα, η διαφορά ειναι στο 7% στην εκτιμηση ψήφου και αν αφαιρέσεις άκυρα κτλ.
    Ακόμα μια ημέρα πέρασε χωρις να δουμε τα link :-P

  4. #77539
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.167
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Cassander Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιος σου ειπε οτι ικανοποιουντε του ΣΡΖ με αυτη? Αν προσέξεις καλυτερα, η διαφορά ειναι στο 7% στην εκτιμηση ψήφου και αν αφαιρέσεις άκυρα κτλ.
    Ποιες δημοσκοπήσεις ρε παιδιά? όταν 7 στους 10 λένε πως και στην οικονομία και στις παρακολουθήσεις τα έχουν κάνει σκατά? τι συζητάμε τώρα? μην πιάσουμε παιδεία, υγεία κλπ όπου πέφτει κλάμα με μαύρο δάκρυ? Εγώ όλους αυτούς τους έχω στην ίδια μοίρα με την άλλη την δημοκοπική που έλεγε πως ο Σύριζα θα κερδίσει το 19.

    Έχουμε τώρα πριν τις εκλογές να πληρώσουμε τέλη κυκλοφορίας, τα πάντα συνεχίζουν να ανεβαίνουν στο δι@ολο από τιμές, οι αγρότες είναι με το δάχτυλο στη σκανδάλη, τους συνταξιούχους νομίζει πως τους δουλεύει και αφού έπεσε το κράξιμο του αιώνα γιατί 1εκ συνταξιούχοι δεν θα δουν 1€ έξτρα τώρα μάλλον θα τους δώσει ένα καθρευτάκι ενίσχυσης.. PappouPass και λοιπές π@π@ριές...
    Δείτε πόσο ανέβηκαν τα χρέη των ιδιωτών τους τελευταίους μήνες, μιλάμε για εκθετική άνοδο γιατί ο κόσμος έχει πρόβλημα και μας παραμυθιάζουν για αναπτύξεις για έξοδο στις αγορές και λοιπές ηλιθιότητες.

    Οι τύποι είναι άχρηστοι σε όλα... δεν το περίμενα τόσο να πω την αλήθεια... τέτοια ανικανότητα είχαμε να δούμε από την αρχή της διακυβέρνησης του Σύριζα αλλά νομίζω πως χτυπάμε τιλτ πλέον γιατί ετούτοι εδώ είναι άριστοι και δεν σηκώνουν και μύγα στο σπαθί τους για το πόσο καλά τα κάνουν όλα..
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  5. #77540
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ΝΟΝΟΝΟ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άποψη μου είναι ότι ο ΠΘ που κυβερνά κράτα με κάποιον τρόπο τον Ανδρουλάκη.... και ο Τσιπρας καλά κάνει... μιλάμε για ένα θέμα υψίστης σημασίας για την δημοκρατία μιας χωράς....
    Ναι μωρε, ολους τους κραταει απο καπου, δεν ειναι ας πουμε π.χ. οτι δεν παιρνει κανεις στα σοβαρα τον Τσιπρα.

    Φρεσκια ενημερωση εκ των εσω μετα απο καιρο - ο Ανδρουλακης δεν θα συγκυβερνησει με κανεναν.
    Και καπως ετσι εξηγειται γιατι ο Μητσοτακης μιλαει ανετος για δευτερες εκλογες.

  6. #77541
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Δηλαδή τους παρακολουθεί και τους αρέσει, γι αυτό δεν μιλάνε, αυτό λες; Γιατί ότι οι παρακολουθήσεις αυτές είναι υπαρκτές, είναι γεγονός...
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  7. #77542
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Τον Τσιπρα δεν τον παιρνει κανεις στα σοβαρα.
    Κανενα αλλο γεγονος (οπως π.χ. αυτο των παρακολουθησεων, η ακριβεια κτλ) δεν μπορει να το αλλαξει αυτο.

    Κι επειδη κανενα γεγονος δεν μπορει να το αλλαξει αυτο, ξεχυθηκαν τα παπαγαλακια του ΣΥΡΙΖΑ να μιλανε (παλι) για προδοτες.
    Ιδια συνταγη με το 2015.

    Οπως ειπε κι ο DOU ουτε ο ιδιος ο Ανδρουλακης δεν αναλωνεται τοσο πολυ στο θεμα (ειδικα απο οταν εσκασε η συλληψη της Καϊλη), αλλα ναι εσυ μπορεις να φανταστεις οτι απο καπου τον κραταει.

  8. #77543
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.167
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον Τσιπρα δεν τον παιρνει κανεις στα σοβαρα.
    Κανενα αλλο γεγονος (οπως π.χ. αυτο των παρακολουθησεων, η ακριβεια κτλ) δεν μπορει να το αλλαξει αυτο.

    Κι επειδη κανενα γεγονος δεν μπορει να το αλλαξει αυτο, ξεχυθηκαν τα παπαγαλακια του ΣΥΡΙΖΑ να μιλανε (παλι) για προδοτες.
    Ιδια συνταγη με το 2015.

    Οπως ειπε κι ο DOU ουτε ο ιδιος ο Ανδρουλακης δεν αναλωνεται τοσο πολυ στο θεμα (ειδικα απο οταν εσκασε η συλληψη της Καϊλη), αλλα ναι εσυ μπορεις να φανταστεις οτι απο καπου τον κραταει.
    Ρε φίλε τι σχέσει έχουν αυτά που λες με το θέμα των τελευταίων μηνών? ειλικρινά είναι σαν να καίγεται το σπίτι σου και εσύ να ανησυχείς που έχεις ξεχάσει το φως της κουζίνας αναμμένο ...
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  9. #77544
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιες δημοσκοπήσεις ρε παιδιά? όταν 7 στους 10 λένε πως και στην οικονομία και στις παρακολουθήσεις τα έχουν κάνει σκατά? τι συζητάμε τώρα? μην πιάσουμε παιδεία, υγεία κλπ όπου πέφτει κλάμα με μαύρο δάκρυ? Εγώ όλους αυτούς τους έχω στην ίδια μοίρα με την άλλη την δημοκοπική που έλεγε πως ο Σύριζα θα κερδίσει το 19.

    Έχουμε τώρα πριν τις εκλογές να πληρώσουμε τέλη κυκλοφορίας, τα πάντα συνεχίζουν να ανεβαίνουν στο δι@ολο από τιμές, οι αγρότες είναι με το δάχτυλο στη σκανδάλη, τους συνταξιούχους νομίζει πως τους δουλεύει και αφού έπεσε το κράξιμο του αιώνα γιατί 1εκ συνταξιούχοι δεν θα δουν 1€ έξτρα τώρα μάλλον θα τους δώσει ένα καθρευτάκι ενίσχυσης.. PappouPass και λοιπές π@π@ριές...
    Δείτε πόσο ανέβηκαν τα χρέη των ιδιωτών τους τελευταίους μήνες, μιλάμε για εκθετική άνοδο γιατί ο κόσμος έχει πρόβλημα και μας παραμυθιάζουν για αναπτύξεις για έξοδο στις αγορές και λοιπές ηλιθιότητες.

    Οι τύποι είναι άχρηστοι σε όλα... δεν το περίμενα τόσο να πω την αλήθεια... τέτοια ανικανότητα είχαμε να δούμε από την αρχή της διακυβέρνησης του Σύριζα αλλά νομίζω πως χτυπάμε τιλτ πλέον γιατί ετούτοι εδώ είναι άριστοι και δεν σηκώνουν και μύγα στο σπαθί τους για το πόσο καλά τα κάνουν όλα..
    Τέλη κυκλοφορίας απο όσο θυμάμαι είναι κάτι που πληρώνουμε κάθε χρόνο, μάλιστα φέτος είχανε και παράταση.
    Για τους συνταξιούχους συμφωνώ, κάτι δεν πήγε καλά, περιμένανε και αυτοί να δούνε κάτι πίσω απο αυτά που τους πήρε ο νόμος Κατρούγκαλου.
    Πρόσφατα διάβαζα στο Euractiv πως στις διάφορες χώρες που μειώσανε ΦΠΑ οι τιμές δεν πέσανε πάντως.

  10. #77545
    Εγγραφή
    14-07-2003
    Περιοχή
    @ SNR Land
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    12.398
    Downloads
    19
    Uploads
    1
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε φίλε τι σχέσει έχουν αυτά που λες με το θέμα των τελευταίων μηνών? ειλικρινά είναι σαν να καίγεται το σπίτι σου και εσύ να ανησυχείς που έχεις ξεχάσει το φως της κουζίνας αναμμένο ...
    Λογικό γιατί με αυτούς εδωπάνω θα κλήθείς να πληρώσεις και το ρεύμα

    σοβαρά τώρα κάθεστε και ασχολείστε με τέτοιες λογικές;
    Το κουμπάκι "αποκλεισμός" δεν είναι ενεργό σε εσάς;
    Socii stamus Cadimus dividui

  11. #77546
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Ολο με "αποκλειεις" κι ολο μαζι μου ασχολεισαι. Ποσο πια

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε φίλε τι σχέσει έχουν αυτά που λες με το θέμα των τελευταίων μηνών? ειλικρινά είναι σαν να καίγεται το σπίτι σου και εσύ να ανησυχείς που έχεις ξεχάσει το φως της κουζίνας αναμμένο ...
    Ειπε ο συμφορουμιτης οτι ο ΚΥΜ κραταει τον Ανδρουλακη επειδη ο Ανδρουλακης δεν ασχολειται τοσο πολυ πλεον με το θεμα ως αμεσα θιγομενος.
    Εμ δεν ειναι αυτο, ειναι οτι τον Τσιπρα δεν τον παιρνει κανεις στα σοβαρα πλεον.

    Αν δεν εχει σχεση, αλλος ειναι αυτος που παει τη κουβεντα σε ασχετα θεματα (με bold).

  12. #77547
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.167
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από apok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικό γιατί με αυτούς εδωπάνω θα κλήθείς να πληρώσεις και το ρεύμα

    σοβαρά τώρα κάθεστε και ασχολείστε με τέτοιες λογικές;
    Το κουμπάκι "αποκλεισμός" δεν είναι ενεργό σε εσάς;
    όχι, δεν έχω αποκλείσει ποτέ κανένα. Αντιλαμβάνομαι τα κολλήματα του καθενός όπως όλοι βλέπετε και τα δικά μου.. αλλά ρε συ να υπάρχει και μια λογική στα λεγόμενα .. να γίνεται κουβέντα με λίγα λόγια και δεν το λέω να προσβάλω κανέναν.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  13. #77548
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    όχι, δεν έχω αποκλείσει ποτέ κανένα. Αντιλαμβάνομαι τα κολλήματα του καθενός όπως όλοι βλέπετε και τα δικά μου.. αλλά ρε συ να υπάρχει και μια λογική στα λεγόμενα .. να γίνεται κουβέντα με λίγα λόγια και δεν το λέω να προσβάλω κανέναν.
    Μα ουτε κι αυτος με απεκλεισε οπως κι εγω δεν αποκλειω κανεναν, αλλα μονιμως με διαβαζει
    Ενταξει, εχω κι εγω τα κολληματα μου ττου 2015, δεν τα κρυβω αλλωστε.

  14. #77549
    Εγγραφή
    14-07-2003
    Περιοχή
    @ SNR Land
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    12.398
    Downloads
    19
    Uploads
    1
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    όχι, δεν έχω αποκλείσει ποτέ κανένα. Αντιλαμβάνομαι τα κολλήματα του καθενός όπως όλοι βλέπετε και τα δικά μου.. αλλά ρε συ να υπάρχει και μια λογική στα λεγόμενα .. να γίνεται κουβέντα με λίγα λόγια και δεν το λέω να προσβάλω κανέναν.
    Έχεις κουράγια τότε
    Θα μου πεις εδώ αγοράζεις το ντοκουμέντο σε αυτό θα κολλήσεις;
    Socii stamus Cadimus dividui

  15. #77550
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον Τσιπρα δεν τον παιρνει κανεις στα σοβαρα.
    Κανενα αλλο γεγονος (οπως π.χ. αυτο των παρακολουθησεων, η ακριβεια κτλ) δεν μπορει να το αλλαξει αυτο.

    Κι επειδη κανενα γεγονος δεν μπορει να το αλλαξει αυτο, ξεχυθηκαν τα παπαγαλακια του ΣΥΡΙΖΑ να μιλανε (παλι) για προδοτες.
    Ιδια συνταγη με το 2015.

    Οπως ειπε κι ο DOU ουτε ο ιδιος ο Ανδρουλακης δεν αναλωνεται τοσο πολυ στο θεμα (ειδικα απο οταν εσκασε η συλληψη της Καϊλη), αλλα ναι εσυ μπορεις να φανταστεις οτι απο καπου τον κραταει.
    Δεν καταλαβαίνω τίποτα, δηλαδή δεν παραπονούνται και τους αρέσει, επειδή δεν παίρνει κανείς τον Τσίπρα στα σοβαρά; Τι σχέση έχει το τι πιστεύουν για τον Τσίπρα, με το τι αντίδραση έχουν για τις παρακολουθήσεις ιδιωτικών τους συνομιλιών και στιγμών; Πολύ τα ανακατεύεις μεταξύ τους, και δεν βγαίνει νόημα.

    Η τρίτη παράγραφος που αναφέρεις, είναι μάλλον κι αυτό που ισχύει για όλους οσους κάνουν τους χαζούς οτι δεν συμβαίνει τίποτα. Και ο Ανδρουλάκης μέσα σε αυτούς... (με τόσο χλιαρή αντίδραση με αμπελοφιλοσοφίες για 'θεσμική' αντίδραση και άρες μάρες, που αναφέρει κάθε φορά)
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

Σελ. 5170 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 51505160516551685169517051715172517551805190 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας