Σελ. 4023 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 40034013401840214022402340244025402840334043 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 60.331-60.345 από 78436
  1. #60331
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.450
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsioy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κρίμα, γιατί το παιδί ταλαιπωρείται...(χωρίς να ξέρω το background της υπόθεσης)
    Ξαναλέω, σκατοκαταστάσεις και είναι τουλάχιστον ξεφτίλα που στο δυτικό κόσμο (κατ'ελάχιστον) δεν έχουμε ένα κοινό πλαίσιο. Καταλαβαίνω πως εμπλέκονται πάρα πολλά και έχουν να κάνουν με νομολογίες, δικαιϊκά συστήματα, νομοθεσίες, θρησκείες και ξέρω γω τι άλλο, αλλά τουλάχιστον ένα κοινό πλαίσιο.

    Και ένα κοινό πλαίσιο αντιμετώπισης, τουλάχιστον σε περιπτώσεις κρατών όπου απλά δεν υπάρχει περίπτωση να επιστρέψουν παιδιά, όπως σε αρκετά μουσουλμανικά κράτη που ο λόγος του άνδρα παραμένει 'νόμος'.

    Το μόνο που έχουμε είναι αν θυμάμαι καλά μια συνθήκη Χάγης που πάει πίσω στο 1970. Και μάλιστα σε εποχές που είναι ολοένα και συχνότεροι οι γάμοι και διαζύγια μεταξύ ημεδαπών και αλλοδαπών ή αλλοδαπών σε έδαφος τρίτου κράτους.

    Υπάρχουν άπειρα και σπαρακτικά δράματα εδώ και εγώ μια γεύση πήρα μόνο σε μια κατάσταση που τελικά επιλύθηκε και κάπως ομαλά. Και πάλι όμως μου έχει μείνει η πικρία και το άγχος, πόσο μάλλον στον συγγενή μου.
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  2. #60332
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Δυστυχώς ο νόμος είναι με την μάνα (μητέρα) του παιδιού και στις περισσότερες περιπτώσεις δίνει την επιμέλεια σε αυτήν και όχι στον πατέρα.

    ότι αφορά την υπόθεση δυστυχώς ο Νορβηγός πατέρας και ο αδερφός του (θείος) έκαναν το λάθος να προβούν σε απαγωγή του ανήλικου παιδιού σε άλλη χώρα πράξη η οποία μπορεί να του κοστίσει για πάντα την επιμέλεια του παιδιού του.

  3. #60333
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.788
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν η γελοιότητα και η κατάντια έχει φτάσει στο σημείο να βραβεύει η Πρόεδρος της Δημοκρατίας, τον Εισαγγελάτο, για την "προσφορά του στη δημοσιογραφία", καταλαβαίνουμε πόσο βαθος έχει ακόμα ο πάτος! Και ψάχνουμε τι κάνουν τα ΜΑΤ μετά...

    https://www.koutipandoras.gr/article...-dimosiografia

    Τι είναι το βραβειο που πήρε...

    http://www.qjnt.gr/index.php/qjnt/pa...os-karagiannis
    H κα ΠτΔ, πάλι δεν ήξερε, πάλι δεν άκουσε, πάλι δεν κατάλαβε?

    Άντε, με τον Αποστολόπουλο δεν ήξερε (η επιτροπή που αποφάσισε και ξαποφάσισε, βεβαίως-βεβαίως)...
    Άντε με το συνέδριο "οι γυναίκες ανάσκελα να γεννοβολάνε", την κορόιδεψαν πάλι (την αντίστοιχη επιτροπή πάλι, βεβαίως-βεβαίως)...

    Εδώ, δεν ήξερε σε ποιόν δίνει το βραβείο? Όχι "της είπαν...", όχι "δεν της είπαν...", όχι οτιδήποτε άλλο σα δικαιολογία/κάλυψη...η ίδια, δεν ενημερώθηκε προκαταβολικά ποιους θα βραβεύσει? Εκείνη τη στιγμή πετάχτηκε ο Ευαγγελάτος και δεν ήθελε να φανεί κακιά?

    Θα έλεγα ότι πλέον αποδεικνύεται πολύ λίγη, αλλά δεν θα της κάνω τη χάρη. Ντροπή για το Θεσμό στον οποίο την φυτέψανε, ντροπή για όλες τις ιδιότητές της.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  4. #60334
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θυμάστε τον Μπαλάσκα, που είχε πει κάποια στιγμή στην υπόθεση της δολοφονίας στα Γλυκά Νερά, ότι αν ο δολοφόνος είχε επικοινωνήσει με την αστυνομία άμεσα, μπορεί να καθόταν μέσα λιγότερο από 5 χρόνια;

    Απαλλάχθηκε από το πειθαρχικό της ΕΛΑΣ (δεν το σχολιάζω αυτό), αλλά μου έκανε εντύπωση ο τρόπος γραφής στην ανακοίνωσή του (να με συμπαθάτε που παραθέτω τον εμετό του):

    Ποιόν μου θυμίζει να δεις που ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΠΟΙΑ κεφαλαία και ΚΑΠΟΙΑ ΟΧΙ, ποιόν μου θυμίζει...
    έλα μου ντε ποιον θυμίζει...

    Συνδικαλιστής και Αστυνομικός είναι ανόμοια πράγματα ξέρεις

    Γενικά σε κάποια πράγματα ταιριάζει ο συνδικαλισμός και η κομματοποίηση ή πολιτικοποίηση σε άλλα πράγματα όμως δεν ταιριάζει και μάντεψε στα σώματα ασφαλείας και στις ένοπλες δυνάμεις δεν πρέπει να υπάρχει ούτε συνδικαλισμός ούτε κομματοποίηση ούτε πολιτικοποίηση είναι πράγματα επικίνδυνα.

    ότι αφορά τον συνδικαλιστή που επικαλείσαι Μπαλάσκα της ΠΟΑΣΥ αυτός έπρεπε να έχει φύγει από καιρό από την ΕΛ.ΑΣ.

  5. #60335
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    H κα ΠτΔ, πάλι δεν ήξερε, πάλι δεν άκουσε, πάλι δεν κατάλαβε?

    Άντε, με τον Αποστολόπουλο δεν ήξερε (η επιτροπή που αποφάσισε και ξαποφάσισε, βεβαίως-βεβαίως)...
    Άντε με το συνέδριο "οι γυναίκες ανάσκελα να γεννοβολάνε", την κορόιδεψαν πάλι (την αντίστοιχη επιτροπή πάλι, βεβαίως-βεβαίως)...

    Εδώ, δεν ήξερε σε ποιόν δίνει το βραβείο? Όχι "της είπαν...", όχι "δεν της είπαν...", όχι οτιδήποτε άλλο σα δικαιολογία/κάλυψη...η ίδια, δεν ενημερώθηκε προκαταβολικά ποιους θα βραβεύσει? Εκείνη τη στιγμή πετάχτηκε ο Ευαγγελάτος και δεν ήθελε να φανεί κακιά?

    Θα έλεγα ότι πλέον αποδεικνύεται πολύ λίγη, αλλά δεν θα της κάνω τη χάρη. Ντροπή για το Θεσμό στον οποίο την φυτέψανε, ντροπή για όλες τις ιδιότητές της.
    Θα φίλαγα το πληκτρολόγιό σου, αλλά αφενός γιακ αφετέρου δεν ξέρω που είσαι
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  6. #60336
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα ο Πολάκης καπνίζει... και τέλος πάντων κυβέρνηση αρίστων δε λέει ο άλλος; Αλλιώς θα πέσει ο Τουτάτης στο κεφάλι μας !



    Μα το ξεκίνησαν οι άλλοι, οπότε το ξύλο βγήκε από τον παράδεισο !

    - - - Updated - - -



    Μα ο Πολάκης καπνίζει... και τέλος πάντων κυβέρνηση αρίστων δε λέει ο άλλος; Αλλιώς θα πέσει ο Τουτάτης στο κεφάλι μας !


    Δηλαδή δεν υπάρχουν ανάγκες για ΕΔΕ (άσχετα ότι το κουκούλωμα πέφτει σύννεφο) ; Ολα γίνονται αγγελικά πλασμένα και για όλα φταίνε αυτοί που τρώνε ξύλο;

    Μιλάμε για φυσιολογικές αστυνομίες και όχι ουγκ.


    Μα το ξεκίνησαν οι άλλοι, οπότε το ξύλο βγήκε από τον παράδεισο !




    Να και σε κάτι που συμφωνούμε. Θα προσθέσω ότι χαίρομαι που πλέον δεν υπηρετείς στην Αστυνομία.

    - - - Updated - - -



    Οτι ίσως θα επρεπε να σου σπάσουν ΑΠΟ ΛΑΘΟΣ κανα 2, για να δεις πόσο λάθος εισαι.


    Violence begets violence

    Αλλά π
    άστο δεν το σώζεις

    λάθος δεν είμαι

    είσαι αλλά επειδή σέβομαι την ηλικία σου όπως σε σέβομαι και εκτιμώ ως άνθρωπο εδώ μέσα στο ADSLgr.com δεν θα το συνεχίσω ούτε θα σου απαντήσω

    το αν έκανα καλά που έφυγα από την ΕΛ.ΑΣ. ή όχι

    εγώ μια φορά το μέλλον μου για όσα χρόνια που απομένουν το έχω εξασφαλίσει όπως έχω εξασφαλίσει την γυναίκα και τα παιδιά μου εσείς κοιτάξτε να κάνετε το ίδιο και μην εύχεστε να πεθάνει η κατσίκα του γείτονα.

    κανένας αστυνομικός δεν πρόκειται να με πειράξει γιατί δεν πρόκειται να τον πειράξω ούτε να νοιώσει απειλή από μένα

    καλώς ή κακώς έχω αρκετούς αστυνομικούς και στρατιωτικούς συγγενείς και φίλους όπως γενικά στο δημόσιο τομέα κτλ (είδες τι κάνει το παλιό καλό ορθόδοξο ΠΑΣΟΚ που λένε κάποιοι)

    απειλή νοιώθει από κάτι μπαχαλάκηδες - αντιεξουσιαστές που όλοι γνωρίζουν ποιοι είναι ο μπαμπάς τους και η μαμά τους και όταν πέσουν οι ψιλές αμέσως κλαίγονται και παίρνουν τηλέφωνο τον μπαμπά και την μαμά να τους βγάλουν από τα κρατητήρια.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα φίλαγα το πληκτρολόγιό σου, αλλά αφενός γιακ αφετέρου δεν ξέρω που είσαι
    ειλικρινά δεν ξέρω σε αυτή την χώρα που λέγεται ελλάδα ποιος ήταν ο καλύτερος ΠΤΔ.

  7. #60337
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    εγώ μια φορά το μέλλον μου για όσα χρόνια που απομένουν το έχω εξασφαλίσει όπως έχω εξασφαλίσει την γυναίκα και τα παιδιά μου εσείς κοιτάξτε να κάνετε το ίδιο
    Ηλία έχεις παιδάκια; Να σου ζήσουν, πρώτη φορά το αναφέρεις νομίζω.
    Σαφώς κάποιος με οικογένεια πρέπει να προτάσσει το δικό τους συμφέρον.
    Για κοπέλα δεν έκανες όμως λόγο τώρα τελευταία αν δεν είμαι αδιάκριτος;

  8. #60338
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Αυτοι που προκαλουν τα επεισοδια και τις καταστροφες στο ΑΠΘ,τι πρεπει να τους κανουν και γιατι δρουν ανεξελεγκτοι συνεχως?

  9. #60339
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηλία έχεις παιδάκια; Να σου ζήσουν, πρώτη φορά το αναφέρεις νομίζω.

    - - - Updated - - -


    Ηλία έχεις παιδάκια; Να σου ζήσουν, πρώτη φορά το αναφέρεις νομίζω.
    Σαφώς κάποιος με οικογένεια πρέπει να προτάσσει το δικό τους συμφέρον.
    Για κοπέλα δεν έκανες όμως λόγο τώρα τελευταία αν δεν είμαι αδιάκριτος;
    Θα μου επιτρέψεις να μην αναφέρω λεπτομέρειες

    Θα τα πούμε από κοντά.

    Εγώ καλώς ή κακώς έχω κλείσει μισό αιώνα (50) εξασφάλισα αυτά που χρειάζεται και για μένα για όσο ζήσω (σκοπεύω να φτάσω τα 100) αλλά έχω εξασφαλίσει αυτά που χρειάζονται και για τους υπόλοιπους που εξαρτιούνται από μένα.

  10. #60340
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτοι που προκαλουν τα επεισοδια και τις καταστροφες στο ΑΠΘ,τι πρεπει να τους κανουν και γιατι δρουν ανεξελεγκτοι συνεχως?
    Ότι προβλέπει ο νόμος και ότι ποινές καταλογίσουν οι δικαστές.
    Αυστηρά όσο δεν παίρνει, αλλά όχι κρότου λάμψης στο κεφάλι.

  11. #60341
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.450
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ότι προβλέπει ο νόμος και ότι ποινές καταλογίσουν οι δικαστές.
    Αυστηρά όσο δεν παίρνει, αλλά όχι κρότου λάμψης στο κεφάλι.
    Devils advocate: Στη βάση δικογραφιών που σχηματίζουν ΜΑΤατζήδες για ύβρεις "καραφλός" ή για πλαστικά δοχεία από σαμπουάν που εμφανίζονται με μαγικό τρόπο σε τσάντες 'ταραξιών' και που χρειάζονται χρόνια δικών για να ξεμπερδέψουν; Ή όπως η περίπτωση του Ινδιάνου;
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  12. #60342
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ότι προβλέπει ο νόμος και ότι ποινές καταλογίσουν οι δικαστές.
    Αυστηρά όσο δεν παίρνει, αλλά όχι κρότου λάμψης στο κεφάλι.
    Δεν υπάρχει το αυστηρά που λες δυστυχώς η ελληνική δικαιοσύνη - νομοθεσία είναι συγκεκριμένη

    Αυτό που προβλέπει ο νόμος για αυτές τις περιπτώσεις βανδαλισμού/φθοράς δημόσιας περιουσίας (Πλημμέλημα) είναι χαλαρά πράγματα και φυσικά μηδενική αποζημίωση για τις ζημιές που έχουν προξενήσει

    Οι ζημιές θα χρεωθούν στο κράτος άρα στους πολίτες

    Αυτοί μέσω των δικηγόρων τους θα ισχυριστούν ότι δεν ήταν αυτοί με τις κουκούλες/μάσκες/κράνη και ότι είναι αθώοι περαστικοί που τους φόρτωσαν τα αδικήματα οι κακοί αστυνομικοί

    όπως έγινε με τον χούλιγκαν γνωστό ως ινδιάνο που δηλώνει αθώος για τον χτύπημα μέχρι θανάτου μαζί με άλλους στον αστυνομικό της ομάδας (ΔΕΛΤΑ) ΔΡΑΣΗ

    όπως γίνεται πάντα...

    στην ελλάδα δεν έχεις μάθει πως δουλεύει η δικαιοσύνη

    ακόμα και να σκοτώσεις άνθρωπο που κανονικά η ποινή είναι ΙΣΟΒΙΑ αυτό γίνεται 25 χρόνια με καλό δικηγόρο/διαγωγή/κτλ γίνεται 8 χρόνια αλλά μπορεί και 5 χρόνια

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Devils advocate: Στη βάση δικογραφιών που σχηματίζουν ΜΑΤατζήδες για ύβρεις "καραφλός" ή για πλαστικά δοχεία από σαμπουάν που εμφανίζονται με μαγικό τρόπο σε τσάντες 'ταραξιών' και που χρειάζονται χρόνια δικών για να ξεμπερδέψουν; Ή όπως η περίπτωση του Ινδιάνου;
    Ο γνωστός χούλιγκαν με το ψευδώνυμο "ινδιάνος" θα μου επιτρέψεις να μην τον θεωρώ και τόσο αθώο όσο τους φοιτητές του ΑΠΘ.

    αυτός και άλλοι χούλιγκαν (αυτοί δεν ανήκουν σε ομάδες) η δουλειά τους είναι να τα σπάνε - να προκαλούν επεισόδια - να θέλουν να σκοτώσουν ανθρώπους.

  13. #60343
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Από την Ελευσίνα πάντως που ήταν την ώρα του συμβάντος λίγο δύσκολο, εκτός αν ως Ινδιάνος επικαλέστηκε το Μεγάλο Μανιτού.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Devils advocate: Στη βάση δικογραφιών που σχηματίζουν ΜΑΤατζήδες για ύβρεις "καραφλός" ή για πλαστικά δοχεία από σαμπουάν που εμφανίζονται με μαγικό τρόπο σε τσάντες 'ταραξιών' και που χρειάζονται χρόνια δικών για να ξεμπερδέψουν; Ή όπως η περίπτωση του Ινδιάνου;
    Δυστυχώς αυτή είναι από τις μεγαλύτερες πληγές της χώρας μας, η ανοχή και η σύμπλευση της δικαιοσύνης με το χειρότερο κομμάτι της εκτελεστικής εξουσίας και τους επίορκους ένστολους.

  14. #60344
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.788
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα φίλαγα το πληκτρολόγιό σου, αλλά αφενός γιακ αφετέρου δεν ξέρω που είσαι
    Κυριακές βάζω μπουγάδα όλο το δωμάτιο, οπότε πέρνα από Π.Φ. για καφέ/τσίπουρο (ανεξάρτητα ώρας, ίδιες οι επιλογές).
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  15. #60345
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.450
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    όπως έγινε με τον χούλιγκαν γνωστό ως ινδιάνο που δηλώνει αθώος για τον χτύπημα μέχρι θανάτου μαζί με άλλους στον αστυνομικό της ομάδας (ΔΕΛΤΑ) ΔΡΑΣΗ
    Διασπορά ψευδών ειδήσεων βλέπω για έναν άνθρωπο που αθωώθηκε από τη δικαιοσύνη.

    Μην το συνεχίζεις....
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

Σελ. 4023 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 40034013401840214022402340244025402840334043 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας