Σελ. 3579 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 35593569357435773578357935803581358435893599 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 53.671-53.685 από 78436
  1. #53671
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κατάλαβα. Με βγάζεις ψεύτη;
    Ξεκίνησες πάλι να βάζεις λόγια στους άλλους που δεν είπανε;

  2. #53672
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.905
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεκίνησες πάλι να βάζεις λόγια στους άλλους που δεν είπανε;
    Ωραία εξηγήσου τότε.

    Τι σημαίνει το παρακάτω;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτός ο Κυριάκος, μέχρι και το Google ελέγχει
    Και για να έχουμε καλό ερώτημα ποιος μίλησε για τον Κυριάκο; Εγώ πάντως όχι. Άρα μήπως εσύ βάζεις λόγια στο στόμα μου και μετά έχεις το θράσος να κατηγορείς τους άλλους;

  3. #53673
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραία εξηγήσου τότε.

    Τι σημαίνει το παρακάτω;


    Και για να έχουμε καλό ερώτημα ποιος μίλησε για τον Κυριάκο; Εγώ πάντως όχι. Άρα μήπως εσύ βάζεις λόγια στο στόμα μου και μετά έχεις το θράσος να κατηγορείς τους άλλους;
    Προφανώς κάποιο πρόβλημα υπήρξε εκείνη την στιγμή στον υπολογιστή σου ή μπορεί και στον παρόχο σου, το μόνο σίγουρο είναι πως δεν μπορεί ο Κυριάκος να κόψει έτσι ευκολά την Google, σε τεχνικό φόρουμ είμαστε.

    Είναι προφανές πως η πρώτη σου αναφορά με το τώρα το ριξανε απο το Google θέλει να πει πως κάποιο δάχτυλο το έκανε, έτσι δεν είναι;
    Εχεις απόλυτο δίκαιο δεν μίλησες για τον Κυριάκο, είπες ρίξανε την σελίδα στην Google, τι ακριβώς ήθελες να πεις με αυτό; την ρίξανε απο τα Ελληνικά hoaxes ή την έριξε η κυβέρνηση; μήπως κάποιος άλλος;

    Περιμένω

  4. #53674
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.905
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς κάποιο πρόβλημα υπήρξε εκείνη την στιγμή στον υπολογιστή σου ή μπορεί και στον παρόχο σου, το μόνο σίγουρο είναι πως δεν μπορεί ο Κυριάκος να κόψει έτσι ευκολά την Google, σε τεχνικό φόρουμ είμαστε.

    Είναι προφανές πως η πρώτη σου αναφορά με το τώρα το ριξανε απο το Google θέλει να πει πως κάποιο δάχτυλο το έκανε, έτσι δεν είναι;
    Εχεις απόλυτο δίκαιο δεν μίλησες για τον Κυριάκο, είπες ρίξανε την σελίδα στην Google, τι ακριβώς ήθελες να πεις με αυτό; την ρίξανε απο τα Ελληνικά hoaxes ή την έριξε η κυβέρνηση; μήπως κάποιος άλλος;

    Περιμένω
    Δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα ούτε στον υπολογιστή μου ούτε στον πάροχο μου. Εγώ για τον Κυριάκο, και μάλιστα για έναν Κούλη που ελέγχει την google, δεν είπα τίποτα και επειδή ακριβώς είμαστε σε τεχνικό φόρουμ ξέρουμε πολύ καλά πως μια σελίδα αφαιρείται και χειροκίνητα.
    https://www.seobility.net/en/wiki/Google_Cache

    Για έναν τόσο σχετικό με την τεχνολογία όπως εσύ δύσκολο να μην το ήξερες.

    Εντάξει τώρα; Αφού το ξεκαθαρίσαμε περιμένω να μου πεις γιατί έβαλες λόγια στο στόμα μου και τι υπονοούσες με το μήνυμα σου. Γιατί απάντηση δεν πήρα.

    - - - Updated - - -

    Και μιας και το γυρίσαμε στους ανεκδιήγητους hoaxers, είναι μεγάλη ξεφτίλα για το δίκτυο International Fact-Checking Network να βρίσκονται εκεί οι συγκεκριμένοι και να φέρνουν και την στάμπα του. Θα έπρεπε να τους έχουν πετάξει με τις κλωτσιές. Εκτός και αν και οι υπόλοιποι εκεί μέσα τέτοιοι είναι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος famous-walker : 19-01-22 στις 23:19.

  5. #53675
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα ούτε στον υπολογιστή μου ούτε στον πάροχο μου. Εγώ για τον Κυριάκο, και μάλιστα για έναν Κούλη που ελέγχει την google, δεν είπα τίποτα και επειδή ακριβώς είμαστε σε τεχνικό φόρουμ ξέρουμε πολύ καλά πως μια σελίδα αφαιρείται και χειροκίνητα.
    https://www.seobility.net/en/wiki/Google_Cache

    Για έναν τόσο σχετικό με την τεχνολογία όπως εσύ δύσκολο να μην το ήξερες.

    Εντάξει τώρα; Αφού το ξεκαθαρίσαμε περιμένω να μου πεις γιατί έβαλες λόγια στο στόμα μου και τι υπονοούσες με το μήνυμα σου. Γιατί απάντηση δεν πήρα.

    - - - Updated - - -

    Και μιας και το γυρίσαμε στους ανεκδιήγητους hoaxers, είναι μεγάλη ξεφτίλα για το δίκτυο International Fact-Checking Network να βρίσκονται εκεί οι συγκεκριμένοι και να φέρνουν και την στάμπα του. Θα έπρεπε να τους έχουν πετάξει με τις κλωτσιές. Εκτός και αν και οι υπόλοιποι εκεί μέσα τέτοιοι είναι.
    Και επιστρέφει μετά με το ίδιο timestamp;
    Ελα μπορείς και καλύτερα

    Επιμένεις ακόμα πως κάποιος έριξε το cached στην Google;

    Τον Κούλη που τον βρήκες πάλι; εγώ για Κυριάκο μίλησα, μην αρχίσεις μετά να μου λες πως έβαλα και τον κούλη στο στόμα σου.

    ΥΓ θα απαντήσεις στο ποιος το έριξε; γιατί πιο πίσω είσαι σίγουρος πως κάποιος το έκανε

  6. #53676
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Κι εγώ αρχικά όταν πήγα στο ΗΗ είδα το 404 και το σχόλιό μου το έγραψα έχοντας διαβάσει το Google cache μόνο. Μετά δεν έχει διαφορά αλλά νομίζω για τεχνικούς λόγους.

    Από εκεί και πέρα, στην ουσία, δλδ πόσο ξεφτίλες είναι τα ΗΗ και κρίμα επειδή ένα έντιμο fact checking έστω και στα βασικά (και όχι στα ακραία λογοκριτικά του ΦΒ που κατεβάζει μέχρι και αναφορές επιστημόνων που κρίνουν μελέτες του τομέα τους ή αναφέρονται σε άλλες) μπορεί να προσφέρει πολλά.

    Τα ΗΗ απέδειξαν ότι απλά είναι ένα κυβερνητικό φερέφωνο, όχι ότι δεν το ξέραμε, αλλά πλέον δεν χωρά αμφιβολία
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  7. #53677
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.905
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και επιστρέφει μετά με το ίδιο timestamp;
    Ελα μπορείς και καλύτερα
    Ίσως γιατί μπήκε κάποιος πάλι και έκανε αναίρεση της ενέργειας; Δεν το έχω κάνει προσωπικά και δεν ξέρω. Εσύ πως είσαι τόσο σίγουρος; Δουλεύεις στην google ή έστω το έχεις κάνει ο ίδιος;

    Εσύ για να έχουμε καλό ερώτημα πως μιλάς τόσο σίγουρα για τον υπολογιστή μου και τον πάροχο μου;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ αρχικά όταν πήγα στο ΗΗ είδα το 404 και το σχόλιό μου το έγραψα έχοντας διαβάσει το Google cache μόνο. Μετά δεν έχει διαφορά αλλά νομίζω για τεχνικούς λόγους.

    Από εκεί και πέρα, στην ουσία, δλδ πόσο ξεφτίλες είναι τα ΗΗ και κρίμα επειδή ένα έντιμο fact checking έστω και στα βασικά (και όχι στα ακραία λογοκριτικά του ΦΒ που κατεβάζει μέχρι και αναφορές επιστημόνων που κρίνουν μελέτες του τομέα τους ή αναφέρονται σε άλλες) μπορεί να προσφέρει πολλά.

    Τα ΗΗ απέδειξαν ότι απλά είναι ένα κυβερνητικό φερέφωνο, όχι ότι δεν το ξέραμε, αλλά πλέον δεν χωρά αμφιβολία
    Και ξεφτιλίζει και το International Fact-Checking Network. Δεν μπορεί να μην ξέρουν τι γίνεται.

  8. #53678
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ αρχικά όταν πήγα στο ΗΗ είδα το 404 και το σχόλιό μου το έγραψα έχοντας διαβάσει το Google cache μόνο. Μετά δεν έχει διαφορά αλλά νομίζω για τεχνικούς λόγους.

    Από εκεί και πέρα, στην ουσία, δλδ πόσο ξεφτίλες είναι τα ΗΗ και κρίμα επειδή ένα έντιμο fact checking έστω και στα βασικά (και όχι στα ακραία λογοκριτικά του ΦΒ που κατεβάζει μέχρι και αναφορές επιστημόνων που κρίνουν μελέτες του τομέα τους ή αναφέρονται σε άλλες) μπορεί να προσφέρει πολλά.

    Τα ΗΗ απέδειξαν ότι απλά είναι ένα κυβερνητικό φερέφωνο, όχι ότι δεν το ξέραμε, αλλά πλέον δεν χωρά αμφιβολία
    Δεν κατάλαβες, ο Famous λέει

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρίξαν την σελίδα στο google τώρα και ξανανεβασαν στο hoaxes. Για ριχτε μια ματιά να δείτε διάφορες. Τώρα γράφει μίξη γεγονότων και παραποιησεων. Σαν αν λέμε ψεμα δηλαδή.

    Στο concept εδω που μιλάμε σελίδα στο Google είναι η cached version στις 10 το πρωί, αυτά δεν πέφτουν ώστε να ανεβούν μετά με το ίδιο timestamp

  9. #53679
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κατάλαβες, ο Famous λέει


    Στο concept εδω που μιλάμε σελίδα στο Google είναι η cached version στις 10 το πρωί, αυτά δεν πέφτουν ώστε να ανεβούν μετά με το ίδιο timestamp
    To κατάλαβα και γι'αυτό λέω ότι πρόκειται μάλλον για τεχνικό θέμα, τίποτε άλλο και προφανώς δεν είναι η ουσία μιας και ακόμα και αυτό που ανέβασαν τους σουργελοποιεί
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  10. #53680
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ίσως γιατί μπήκε κάποιος πάλι και έκανε αναίρεση της ενέργειας; Δεν το έχω κάνει προσωπικά και δεν ξέρω. Εσύ πως είσαι τόσο σίγουρος; Δουλεύεις στην google ή έστω το έχεις κάνει ο ίδιος;

    Εσύ για να έχουμε καλό ερώτημα πως μιλάς τόσο σίγουρα για τον υπολογιστή μου και τον πάροχο μου;

    - - - Updated - - -



    Και ξεφτιλίζει και το International Fact-Checking Network. Δεν μπορεί να μην ξέρουν τι γίνεται.

    Εσύ δουλεύεις στην google;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    To κατάλαβα και γι'αυτό λέω ότι πρόκειται μάλλον για τεχνικό θέμα, τίποτε άλλο και προφανώς δεν είναι η ουσία μιας και ακόμα και αυτό που ανέβασαν τους σουργελοποιεί
    Αν μη τι άλλο συμφωνούμε στο ότι είναι τεχνικό θέμα και όχι κάτι εσκεμμένο, κάνουμε πρόοδο.

  11. #53681
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.905
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κατάλαβες, ο Famous λέει




    Στο concept εδω που μιλάμε σελίδα στο Google είναι η cached version στις 10 το πρωί, αυτά δεν πέφτουν ώστε να ανεβούν μετά με το ίδιο timestamp
    Αλλά κατά τα άλλα είσαι σίγουρος για τον υπολογιστή μου και τον πάροχο μου. Εντάξει κατάλαβα, εγώ κρατάω πως βάζεις λόγια στο στόμα άλλων και μετά τους κατηγορείς για το ίδιο...

    Και τώρα θα μου επιτρέψεις να αλλάξω θέμα.



    Πέρασαν λέει 3 μέρες πριν την δει ιατροδικαστής και έπρεπε εν τω μεταξύ να παραμείνει ως έχει χωρίς να πλυθεί, οι αστυνομικοί φάνηκε να της είπαν πως πρόκειται για άτομα που ανήκουν σε επιφανή οικογένεια όποιο και αν ήταν το νόημα αυτής της πληροφορίας, ενώ και ο δικηγόρος των «ομορφόπαιδων» προσπάθησε να την φοβίσει για να μαζέψει την καταγγελία.

  12. #53682
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    αφήνω αυτό εδώ

    - - - Updated - - -

    Αχ δεν αντέχω άλλο άκου κε εξοχότατε

    - - - Updated - - -

    Παιδιά ένας λίγη βοήθεια στο κράξιμο έχω εξαντληθεί

  13. #53683
    Εγγραφή
    26-04-2005
    Μηνύματα
    346
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14621/970
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΛΥΣΙΔΑ
    SNR / Attn
    11(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Interleaved

  14. #53684
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εχει χαθει το μετρο με τα Γαλάζια ΓαλοΓαφάλλ και το γλυψιμο αλλα ο λαος θελει θέαμα λενε οι επικοινωνιολογοι
    και χ@σι που ειναι το αλλο μεγα θεμα της επικαιροτητας ...

  15. #53685
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.580
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560

Σελ. 3579 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 35593569357435773578357935803581358435893599 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας