Σελ. 3441 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 34213431343634393440344134423443344634513461 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 51.601-51.615 από 78436
  1. #51601
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νταξ μην είμαστε άδικοι, ο δικός τους δεν υπάρχει μιλάμε.
    Άλλη κατηγορία, ο ένας είναι ένα ανήθικο κάθαρμα ενώ ο άλλος είναι απλά ζωντόβολο.
    Προτιμώ το δικό μας ζωντόβολο από τον BoJo.

  2. #51602
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολλά νεύρα! Πολλά!! Φανερέ η επιστροφή στα πάτρια δε φαίνεται να σου έχει κάνει καλό
    Α κι αυτός γύρισε;;;

    Για να συμμετέχω κι εγώ στην άτυπη ψηφοφορία, και να ρίξω και λίγο λάδι στη φωτιά αν είχα να επιλέξω από τους υπάρχοντες συντηρητικούς που κάνουν κουμάντο στην Ευρώπη, θα προτιμούσα τη Μαντάμ Μέρκελ go home, τώρα που είναι και σε άδεια
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας : 18-11-21 στις 10:36.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  3. #51603
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άλλη κατηγορία, ο ένας είναι ένα ανήθικο κάθαρμα ενώ ο άλλος είναι απλά ζωντόβολο.
    Προτιμώ το δικό μας ζωντόβολο από τον BoJo.
    Σοβαρά θεωρείς τον ΚΥΜ ζωντόβολο κι όχι ανήθικο κάθαρμα?

    Έχει πολύ συγκεκριμένα χαρακτηριστικά η παρουσία του, η περσόνα του ίσως να βγάζει κάτι σε "Κουλης", αλλά από πίσω όχι.

    Στην τελική, και μόνο η τυμβωρυχια του ΚΥΜ θα έπρεπε να φτάνει, ειδικά την ώρα που πάμε για 3ψηφιο αριθμό νεκρών/ημέρα από την ερχόμενη εβδομάδα κι αυτός σφυρίζει αδιάφορα (όσο οι δημοσκοπήσεις "κρατάνε").
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  4. #51604
    Αντικατάσταση του μαθήματος της Κοινωνιολογίας και επιστροφή των Λατινικών για τους υποψηφίους του Επιστημονικού Πεδίου Ανθρωπιστικών, Κοινωνικών και Νομικών Σπουδών. Η εξέταση του μαθήματος της Κοινωνιολογίας διήρκησε μόλις δύο χρόνια. Ωστόσο οι περυσινοί υποψήφιοι του πεδίου που θέλουν να ξαναδώσουν πανελλαδικές εξετάσεις δεν θα εξεταστούν στην Κοινωνιολογία (την οποία διδάχτηκαν), αλλά στα Λατινικά τα οποία δεν έχουν διδαχτεί.
    https://www.in.gr/2021/11/18/greece/...on-eksetaseon/
    Μου προκαλει εκπληξη αυτο. Η κοινωνιολογια ειναι ενδιαφερουσα επιστημη και χρησιμη τουλαχιστον στα επιστημονικα πεδια που αναφερει. Ενδιαφερει ακομα και μενα που ειμαι αλλων κατευθυνσεων και τη βρισκω εξαιρετικα χρησιμη. Τα Λατινικα απο την αλλη τι τα βαζουν? Απλα για να υπαρχει ενα μαθημα στο οποιο πρεπει να ανταγωνιστουν οι μαθητες? Τοσο λαθος ειμαι?

  5. #51605
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σοβαρά θεωρείς τον ΚΥΜ ζωντόβολο κι όχι ανήθικο κάθαρμα?

    Έχει πολύ συγκεκριμένα χαρακτηριστικά η παρουσία του, η περσόνα του ίσως να βγάζει κάτι σε "Κουλης", αλλά από πίσω όχι.

    Στην τελική, και μόνο η τυμβωρυχια του ΚΥΜ θα έπρεπε να φτάνει, ειδικά την ώρα που πάμε για 3ψηφιο αριθμό νεκρών/ημέρα από την ερχόμενη εβδομάδα κι αυτός σφυρίζει αδιάφορα (όσο οι δημοσκοπήσεις "κρατάνε").
    O Κούλης είναι ένα entitled βλαμμένο, φυσικά είναι και ανήθικος αλλά καμιά σχέση με τα επίπεδα του BoJo.

  6. #51606
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zaranero Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.in.gr/2021/11/18/greece/...on-eksetaseon/
    Μου προκαλει εκπληξη αυτο. Η κοινωνιολογια ειναι ενδιαφερουσα επιστημη και χρησιμη τουλαχιστον στα επιστημονικα πεδια που αναφερει. Ενδιαφερει ακομα και μενα που ειμαι αλλων κατευθυνσεων και τη βρισκω εξαιρετικα χρησιμη. Τα Λατινικα απο την αλλη τι τα βαζουν? Απλα για να υπαρχει ενα μαθημα στο οποιο πρεπει να ανταγωνιστουν οι μαθητες? Τοσο λαθος ειμαι?
    Η Κοινωνιολογία απαιτεί δεξιότητες όπως κατανόηση και κριτική σκέψη, κάτι που η οικογένεια Γεωργιάδη και η λοιπή συντηρητικούρα δεν κατέχουν. Κατέχουν όμως τη στείρα αποστήθιση κειμένου. Προτιμούν να απαγγέλουν με στόμφο κείμενα σε γλώσσες που πλέον δεν χρησιμοποιούνται στην καθημερινότητα, για να δείχνουν πιο διαννοούμενοι, να συντηρούν τη νοσταλγία για τις χαμένες πατρίδες και γενικά να κοιτούν μόνο πίσω παρά μπροστά.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  7. #51607
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.179
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    O Κούλης είναι ένα entitled βλαμμένο, φυσικά είναι και ανήθικος αλλά καμιά σχέση με τα επίπεδα του BoJo.
    Ναι ρε σεις.. ακόμα και εγώ που τον βρίζω όλη μέρα εεε δεν έχει καμία σχέση με τον Bojo.. μην τρελαθούμε κιόλας.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  8. #51608
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.454
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ρε σεις.. ακόμα και εγώ που τον βρίζω όλη μέρα εεε δεν έχει καμία σχέση με τον Bojo.. μην τρελαθούμε κιόλας.
    Δεν καταλαβαίνω τη σύγκριση. Εντελώς άλλα κοινοβουλευτικά και κομματικά συστήματα.

    Από πλευράς χαρακτήρα δεν νομίζω να γνωρίζουμε τόσα πολλά για καθένα από τους δύο. Και στην τελική, να το πούμε και αλλιώς, στο ΗΒ από πλευράς χαρακτήρα BoJo οι αναφορές και τα εξποζέ στα ΜΜΕ είναι άπειρες. Στην Ελλάδα, δεν υπάρχει συνήθεια να γίνονται direct ερωτήσεις και ξέρουμε όμως ποιο είναι το αγαπημένο φαγητό του Κούλη

    Άρα, αν είναι να γίνει μια σύγκριση νομίζω εμφανώς η παλάτζα γέρνει θετικά προς το ΗΒ αλλά για άλλον πολύ σημαντικότερο λόγο
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  9. #51609
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Καλα ο Βojo ειναι αλλη κατηγορια . Κρινω απο το ψοφο που σκορπά

  10. #51610
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zaranero Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.in.gr/2021/11/18/greece/...on-eksetaseon/
    Μου προκαλει εκπληξη αυτο. Η κοινωνιολογια ειναι ενδιαφερουσα επιστημη και χρησιμη τουλαχιστον στα επιστημονικα πεδια που αναφερει. Ενδιαφερει ακομα και μενα που ειμαι αλλων κατευθυνσεων και τη βρισκω εξαιρετικα χρησιμη. Τα Λατινικα απο την αλλη τι τα βαζουν? Απλα για να υπαρχει ενα μαθημα στο οποιο πρεπει να ανταγωνιστουν οι μαθητες? Τοσο λαθος ειμαι?
    Και να τα έβαζαν σωστά, θα τα μάθαιναν τουλάχιστον τα παιδιά (όπως και τα Αρχαία Ελληνικά), όχι όπως κάνουν, με τη στείρα αποστήθιση, τις γραμματικές και τα συντακτικά... Κάπως έτσι ας πούμε

    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  11. #51611
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    εσύ γιατί νοιάζεσαι πολύ; Είσαι ένας πρώην σχετικός με την αστυνομία (ή με το "βαράτε" γενικότερα) που μπήκες (με βάση τα λεγόμεν σου) σε διεθνή οργανισμό στην Ελλάδα, δουλεύεις στο "ανώτερο" λογιστήριο (όχι ότι είναι δύσκολο, αλλά για "σώματα ασφαλείας" είναι), έχεις 3-4 κρούσματα διασωλημένων κορονοϊού στο κοντινό σου περιβάλλον (ενώ εγώ δεν έχω κανένα) κλπ και διαφορά άλλα που έχεις πει για διαδηλώσεις που μου διαφεύγουν, για ευνόητους λόγους

    Ναι πες μας. Απλά περίμενε να φέρουμε και τα ποπ κορν.
    Μην πάνε τσάμπα οι σοφιστείες.
    Καταρχήν τα έχεις μπερδέψει στο μυαλό σου όλα "φανερέ πράκτωρ" τα έχεις κάνει έναν αχταρμά...

    Αυτό που έχω σπουδάσει και έχω εμπειρία είναι η πληροφορική την αστυνομία να την θεωρείς λάθος επιλογή μου (η σωστή θα ήταν αν γινόμουν μόνιμος στον στρατό) στον διεθνή οργανισμό στην ελλάδα δουλεύω στην οικονομική διεύθυνση/λογιστήριο λόγω γνώσεων μου στην πληροφορική , στην δουλεία είχα έρθει σε στενή επαφή με (6) έξι κρούσματα ελαφριά δεν κόλλησα , στο στενό συγγενικό/φιλικό περιβάλλον έχω (4) τέσσερα κρούσματα τα οποία είναι σοβαρά όλα καθώς κατέληξαν στην ΜΕΘ ((1) ένα κρούσμα 40+ εξακολουθεί να νοσηλεύεται στην ΜΕΘ από τον 05/2021) και τώρα έχουν παρενέργειες οι οποίες από ότι φαίνεται θα τις έχουν για όλη την υπόλοιπη τους ζωή

    άρα δεν θεωρώ ότι ο ιός αυτός είναι ένα απλό κρυολόγημα ή γρίπη που θεωρούν κάποιοι καθώς έχω δει με τα μάτια μου τι κάνει σε οργανισμούς
    25+ χρονών νέο που του κατάστρεψε την ζωή και το μέλλον του στον αθλητισμό , 30+ χρονών άνθρωπο που του κατάστρεψε την ζωή , 40+ χρονών ανθρώπους που τους κατάστρεψε την ζωή
    όλοι έχουν πρόβλημα στο αναπνευστικό σύστημα (πνεύμονες)

  12. #51612
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχήν τα έχεις μπερδέψει στο μυαλό σου όλα "φανερέ πράκτωρ" τα έχεις κάνει έναν αχταρμά...

    Αυτό που έχω σπουδάσει και έχω εμπειρία είναι η πληροφορική την αστυνομία να την θεωρείς λάθος επιλογή μου (η σωστή θα ήταν αν γινόμουν μόνιμος στον στρατό) στον διεθνή οργανισμό στην ελλάδα δουλεύω στην οικονομική διεύθυνση/λογιστήριο λόγω γνώσεων μου στην πληροφορική , στην δουλεία είχα έρθει σε στενή επαφή με (6) έξι κρούσματα ελαφριά δεν κόλλησα , στο στενό συγγενικό/φιλικό περιβάλλον έχω (4) τέσσερα κρούσματα τα οποία είναι σοβαρά όλα καθώς κατέληξαν στην ΜΕΘ ((1) ένα κρούσμα 40+ εξακολουθεί να νοσηλεύεται στην ΜΕΘ από τον 05/2021) και τώρα έχουν παρενέργειες οι οποίες από ότι φαίνεται θα τις έχουν για όλη την υπόλοιπη τους ζωή

    άρα δεν θεωρώ ότι ο ιός αυτός είναι ένα απλό κρυολόγημα ή γρίπη που θεωρούν κάποιοι καθώς έχω δει με τα μάτια μου τι κάνει σε οργανισμούς
    25+ χρονών νέο που του κατάστρεψε την ζωή και το μέλλον του στον αθλητισμό , 30+ χρονών άνθρωπο που του κατάστρεψε την ζωή , 40+ χρονών ανθρώπους που τους κατάστρεψε την ζωή
    όλοι έχουν πρόβλημα στο αναπνευστικό σύστημα (πνεύμονες)
    Να ρωτήσω γιατί μπερδεύτηκα μέσω ποιας οδού κάποιος που σπούδασε πληροφορική (αν θες λες σε ποιο τμήμα) βρίσκεται μόνιμος στην αστυνομία ή θα μπορούσε να ήταν μόνιμος στο στρατό;
    Η αστυνομία και αστυφύλακες με πανελλήνιες δεν έπαιρνε; Ή και με άλλους τρόπους;
    Ο στρατός με εξετάσεις ή μονιμοποίηση ΕΠΟΠ.
    Και σε ένα λογιστήριο λόγω γνώσεων πληροφορικής τι κάνει κάποιος;
    Και μάλιστα σε πόστο που δεν τον κουνάει τίποτα λόγω γνώσεων;
    Μήπως είσαι IT ή τεχνική υποστήριξη;
    Ειλικρινά ρωτάω γιατί έχω μπερδευτεί με την όλη εικόνα.

  13. #51613
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Eγω ειχα γνωρισει πιλοτο Π.Α που πετουσε και ερχοταν το βραδυ να κανει μαθηματα προγραμματισμου - βιτσια ειναι αυτα
    Αλλα παιρνουν και μορια παλια ο αστυφυλαξ και ο χωροφυλαξ σιγα μην ενδιαφερονταν

  14. #51614
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ρωτήσω γιατί μπερδεύτηκα μέσω ποιας οδού κάποιος που σπούδασε πληροφορική (αν θες λες σε ποιο τμήμα) βρίσκεται μόνιμος στην αστυνομία ή θα μπορούσε να ήταν μόνιμος στο στρατό;
    Η αστυνομία και αστυφύλακες με πανελλήνιες δεν έπαιρνε; Ή και με άλλους τρόπους;
    Ο στρατός με εξετάσεις ή μονιμοποίηση ΕΠΟΠ.
    Και σε ένα λογιστήριο λόγω γνώσεων πληροφορικής τι κάνει κάποιος;
    Και μάλιστα σε πόστο που δεν τον κουνάει τίποτα λόγω γνώσεων;
    Μήπως είσαι IT ή τεχνική υποστήριξη;
    Ειλικρινά ρωτάω γιατί έχω μπερδευτεί με την όλη εικόνα.
    Κανένα πρόβλημα θα σου εξηγήσω.

    Πληροφορική και συγκεκριμένα Δίκτυα (αυτό το κομμάτι το βελτίωσα όταν είχα μπει στο δημόσιο όπου πήρα πιστοποιήσεις CISCO / MS / Linux πάνω στα δίκτυα / σέρβερς / λειτουργικά)

    Την περίοδο 93-94 που υπηρέτησα την στρατιωτική μου θητεία ως έφεδρος υπαξιωματικός είχε δοθεί η δυνατότητα να μείνω μόνιμος εφόσον το επιθυμούσα (θα πέρναγα την ανάλογη σχολή του στρατού για τους υπαξιωματικούς από την οποία θα έβγαινα με τον βαθμό που είχα εκείνη την περίοδο στην μονάδα.) ή να μπω στις σχολές της αστυνομίας (εγώ έκανα το λάθος και διάλεξα το δεύτερο).

    η αστυνομία (δεν θυμάμαι ακριβώς το πότε) ξεκίνησε το σύστημα των πανελλαδικών εξετάσεων για τις σχολές.
    στον στρατό τότε που υπηρετούσα είχαν ξεκινήσει οι ΕΠΟΠ

    όχι δεν είμαι στο ΙΤ (θεωρούμε "τυραννόσαυρος") είμαι στην οικονομική διεύθυνση/λογιστήριο καθώς γνωρίζω όλα τα προγράμματα του οικονομικού/λογιστηρίου και από την πλευρά του οικονομικού και από την πλευρά του πληροφορικάριου ως υπάλληλος γραφείου/διοικητικός

    η εξέλιξη μου θα είναι αν γίνω οικονομικός διευθυντής.

  15. #51615
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχήν τα έχεις μπερδέψει στο μυαλό σου όλα "φανερέ πράκτωρ" τα έχεις κάνει έναν αχταρμά...

    Αυτό που έχω σπουδάσει και έχω εμπειρία είναι η πληροφορική την αστυνομία να την θεωρείς λάθος επιλογή μου (η σωστή θα ήταν αν γινόμουν μόνιμος στον στρατό) στον διεθνή οργανισμό στην ελλάδα δουλεύω στην οικονομική διεύθυνση/λογιστήριο λόγω γνώσεων μου στην πληροφορική , στην δουλεία είχα έρθει σε στενή επαφή με (6) έξι κρούσματα ελαφριά δεν κόλλησα , στο στενό συγγενικό/φιλικό περιβάλλον έχω (4) τέσσερα κρούσματα τα οποία είναι σοβαρά όλα καθώς κατέληξαν στην ΜΕΘ ((1) ένα κρούσμα 40+ εξακολουθεί να νοσηλεύεται στην ΜΕΘ από τον 05/2021) και τώρα έχουν παρενέργειες οι οποίες από ότι φαίνεται θα τις έχουν για όλη την υπόλοιπη τους ζωή

    άρα δεν θεωρώ ότι ο ιός αυτός είναι ένα απλό κρυολόγημα ή γρίπη που θεωρούν κάποιοι καθώς έχω δει με τα μάτια μου τι κάνει σε οργανισμούς
    25+ χρονών νέο που του κατάστρεψε την ζωή και το μέλλον του στον αθλητισμό , 30+ χρονών άνθρωπο που του κατάστρεψε την ζωή , 40+ χρονών ανθρώπους που τους κατάστρεψε την ζωή
    όλοι έχουν πρόβλημα στο αναπνευστικό σύστημα (πνεύμονες)
    Η μεση μου για 10 μέρες, πυρετός και αγευσια και έλλειψη όσφρησης, 21 ετών κατά τα άλλα καλά. Όπως καταλαβαίνεις ούτε στην ΜΕΘ ούτε πουθενά δεν πήγα, τον Αύγουστο νοσησα. Εχω την εντύπωση η έτσι έχω καταλάβει ότι κρυφά νοσήματα που δεν τα είχαν πάρει χαμπάρι οι της ηλικίας μου και λίγο μεγαλύτεροι που μπήκαν στην ΜΕΘ, έγιναν καταλύτης για να ταλαιπωρηθούν, πχ θρομβωσεις. Θέματα αιματολογιας δηλαδή που ως νέοι δεν τα ψάχνουμε.
    Πόσες φορές έχω ακούσει το γνωστό: Σιγά είμαι υγιέστατος και μικρός. Και φυσικά μετά ψάχνονται με τον covid

Σελ. 3441 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 34213431343634393440344134423443344634513461 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας