Σελ. 20 από 49 ΠρώτηΠρώτη ... 10151819202122253040 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 286-300 από 723
  1. #286
    Εγγραφή
    27-06-2018
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Σημερα μου εγινε επιτελους η αλλαγη της γραμμης και εχω 100αρα! Πάροδος Βουρνόβα 33

  2. #287
    Καταρες στην ΩΘΗΣΗ Α.Ε. που συνεργαζεται με την WIND.
    Πουλοπαιξια και αντιεπαγγελματισμος στο επακρο.
    12 μερες τωρα περιμενω απο αυτους το συμβολαιο για την 200αρα, καθε μερα τηλεφωνηματα..

    Τα εταιρικα κινητα τους εχουνε φραγη εισερχομενων για να μην μπορεις να τους καλεσεις πισω,
    Σε φαση "μονο εμεις θα σας καλουμε κυριε και αν σας αρεσει".

    Θα παω στον ΟΤΕ, θα καλεσω σημερα κιολας. Το μονο προβλημα ειναι οτι εχω και οικογενειακο προγραμμα κινητων στην wind που ειναι μαζι
    με το σταθερο/ιντερνετ και θα εχω τρεχαματα, χαλαλι ομως με τους αντιεπαγγελματιες τυπους.

    12 μερες για ενα μαμμημενο e-mail με το συμβολαιο για NA ξεκινησουν οι διαδικασιες αλλαγης σε fiber. AYTO.

  3. #288
    Το avatar του μέλους xasapis1821
    xasapis1821 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eliac7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα, πέρασα από τις καμπίνες στην Δημητρακοπούλου και τριγύρω και τις ακούω να δουλεύουν μέσα τα ανεμιστηράκια... λέτε να έρχεται η στιγμή;
    χαχα ειμαστε τοσο πεινασμενοι που καθομαστε να ακουμε αν τα ανεμιστερακια γυριζουν ή οχι. ΑΜΑΝ ΡΕ ΠΟΤΕ , ΑΝΤΕ !!!!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SkidRAW Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρες στην ΩΘΗΣΗ Α.Ε. που συνεργαζεται με την WIND.
    Πουλοπαιξια και αντιεπαγγελματισμος στο επακρο.
    12 μερες τωρα περιμενω απο αυτους το συμβολαιο για την 200αρα, καθε μερα τηλεφωνηματα..

    Τα εταιρικα κινητα τους εχουνε φραγη εισερχομενων για να μην μπορεις να τους καλεσεις πισω,
    Σε φαση "μονο εμεις θα σας καλουμε κυριε και αν σας αρεσει".

    Θα παω στον ΟΤΕ, θα καλεσω σημερα κιολας. Το μονο προβλημα ειναι οτι εχω και οικογενειακο προγραμμα κινητων στην wind που ειναι μαζι
    με το σταθερο/ιντερνετ και θα εχω τρεχαματα, χαλαλι ομως με τους αντιεπαγγελματιες τυπους.

    12 μερες για ενα μαμμημενο e-mail με το συμβολαιο για NA ξεκινησουν οι διαδικασιες αλλαγης σε fiber. AYTO.
    ναι φιλε η εξυπηρετηση της Wind ειναι για τα σκουπιδια, μπορει να εχει καλυτερα πακετα απο ΟΤΕ για τωρα αλλα αμα εχεις θεμα καλη τυχη !

  4. #289
    Εγγραφή
    10-08-2016
    Μηνύματα
    327
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Cosmote
    Κανένα νέο για ποταμού και πάνω;

  5. #290
    Εγγραφή
    10-08-2016
    Μηνύματα
    327
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Cosmote
    Δημαρχείο Κορυδαλλού 20/8

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  IMG_20180820_184923.jpg 
Εμφανίσεις:  22 
Μέγεθος:  885,2 KB 
ID: 196411

  6. #291
    Εγγραφή
    15-04-2015
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    εχω μια απορια και απευθυνομε σε αυτο το μπουρ...............που αποκαλειτε wind ποτε ρε αχρηστοι ανικανοι ξεφτυλισμενοι καραγκιοζηδες θα δωσετε 50 mb στην σαπιλα περιοχη που λεγετε κορυδαλλος.μενω 2 στενα κατω απο την γρηγοριου λαμπαρακη και απο το δημαρχειο κορυδαλλου και οι καμπινες εχουν τοποθετηθει εχουν αριθμησει που προφανως σημαινει οτι εχουν ρευμα ειναι τωρα πανω απο 5 μηνες ετσι.εντωμεταξυ πιανω με τα κεφια της γραμμης 6 με 7 mb.ποσο ακομα θα περιμενουμε ρε ανικανοι σε αυτη τη σαπια περιοχη να δουμε ασπρη μερα.

  7. #292
    Εγγραφή
    17-08-2015
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Ηλικία
    25
    Μηνύματα
    886
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220088/21998
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    Vodafone ZTE ZXHN H268Q
    SNR / Attn
    9.3(dB) / 3.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manos75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω μια απορια και απευθυνομε σε αυτο το μπουρ...............που αποκαλειτε wind ποτε ρε αχρηστοι ανικανοι ξεφτυλισμενοι καραγκιοζηδες θα δωσετε 50 mb στην σαπιλα περιοχη που λεγετε κορυδαλλος.μενω 2 στενα κατω απο την γρηγοριου λαμπαρακη και απο το δημαρχειο κορυδαλλου και οι καμπινες εχουν τοποθετηθει εχουν αριθμησει που προφανως σημαινει οτι εχουν ρευμα ειναι τωρα πανω απο 5 μηνες ετσι.εντωμεταξυ πιανω με τα κεφια της γραμμης 6 με 7 mb.ποσο ακομα θα περιμενουμε ρε ανικανοι σε αυτη τη σαπια περιοχη να δουμε ασπρη μερα.
    Είναι τα ζώα μου αργά να ξέρεις .. Όλο καθυστερήσεις

  8. #293
    Εγγραφή
    18-09-2005
    Μηνύματα
    63
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manos75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω μια απορια και απευθυνομε σε αυτο το μπουρ...............που αποκαλειτε wind ποτε ρε αχρηστοι ανικανοι ξεφτυλισμενοι καραγκιοζηδες θα δωσετε 50 mb στην σαπιλα περιοχη που λεγετε κορυδαλλος.μενω 2 στενα κατω απο την γρηγοριου λαμπαρακη και απο το δημαρχειο κορυδαλλου και οι καμπινες εχουν τοποθετηθει εχουν αριθμησει που προφανως σημαινει οτι εχουν ρευμα ειναι τωρα πανω απο 5 μηνες ετσι.εντωμεταξυ πιανω με τα κεφια της γραμμης 6 με 7 mb.ποσο ακομα θα περιμενουμε ρε ανικανοι σε αυτη τη σαπια περιοχη να δουμε ασπρη μερα.
    Οι καμπίνες που έχουν αριθμοδοτηθεί δεν σημαίνει οτι πέρνουν ρεύμα αλλά θα πάρουν,καμπίνα που έχει αριθμοδοτηθεί μήνες στο τέλος της οδού Αγίας Βαρβάρας αυτές τις μέρες συνεργείο της ΔΕΔΔΗΕ σκάβει για να την ηλεκτροδοτήσει.Μην βλέπετε τους αριθμούς μόνο,να ακούτε αν δουλευούν και τα ανεμιστηράκια μέσα μόνο τότε υπάρχει ηλεκτροδότηση.

  9. #294
    Το avatar του μέλους xasapis1821
    xasapis1821 Guest
    πανω στην Δηλου 181 21 εχουν σκαψει με τον ιδιο τροπο εδω και μια βδομαδα. Δεν εχω δει καποια αλλη κινηση. Σαν παρατημενα φαινονται...

  10. #295
    Εγγραφή
    17-08-2015
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Ηλικία
    25
    Μηνύματα
    886
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220088/21998
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    Vodafone ZTE ZXHN H268Q
    SNR / Attn
    9.3(dB) / 3.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xasapis1821 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πανω στην Δηλου 181 21 εχουν σκαψει με τον ιδιο τροπο εδω και μια βδομαδα. Δεν εχω δει καποια αλλη κινηση. Σαν παρατημενα φαινονται...
    Νομίζω τα έχουν παρατήσει παντού και Αιγάλεω .. από Σεπτέμβρη λογικά ξανά ή την άλλη βδομάδα

  11. #296
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    868
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    Router
    Fritzbox 7530
    Υπάρχει κανείς με vodafone και adsl (ακόμα) που να σέρνεται γιατί είναι πίτα το dslam κορυδαλλού? Απογευματινο-βραδυνές ώρες κολλάει και θέλει επανεκκίνηση το ρούτερ. Τώρα που γύρισε και ο κόσμος επανήλθε το πρόβλημα. Μου είπαν να κάνω υπομονή για αναβάθμιση του dslam. Και η καμπίνα της wind ακόμα να λειτουργήσει.

  12. #297
    Το avatar του μέλους xasapis1821
    xasapis1821 Guest
    Με πηρε τηλεφωνο ο ΟΤΕ πριν να μου πει οτι στην περιοχη μου απο βδομαδα δεν θα εχουμε σταθερο τηλεφωνο διοτι αλλαζουν τις γραμμες. Και με ρωτησε εαν εχω εμπορικο ή μοντεμ του ΟΤΕ. Επειδη εχω εμπορικο μου κανει θα περασει τεχνικος να βαλει αλλο διοτι απο εδω κι περα θα συνδεεται με το διαδικτυο. Ποια τεχνολογια ειναι αυτη ακριβως, μπορει να μου εξηγησει καποιος ; και γιατι γινεται αυτο ; δεν ειχα την ωρα να ρωτησω αρκετα γιατι δουλευα την ωρα που με πηραν.

  13. #298
    Εγγραφή
    31-08-2011
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    158
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΕΝΤΗΣ
    Εννοεί λογικά το speedport entry 2i το οποίο υποστηρίζει το VOiP.

  14. #299
    Εγγραφή
    10-08-2016
    Μηνύματα
    327
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Cosmote
    Τι γίνεται ρε παιδιά, θα συνεχίσουν ποτέ;

  15. #300
    Εγγραφή
    17-08-2015
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Ηλικία
    25
    Μηνύματα
    886
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220088/21998
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    Vodafone ZTE ZXHN H268Q
    SNR / Attn
    9.3(dB) / 3.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dFatKiddo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι γίνεται ρε παιδιά, θα συνεχίσουν ποτέ;
    Μόλις μπει το 19 ξανά

Σελ. 20 από 49 ΠρώτηΠρώτη ... 10151819202122253040 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 439
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-02-15, 14:58
  2. Μηνύματα: 753
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-13, 01:03
  3. Μηνύματα: 85
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-01-13, 18:00
  4. Μηνύματα: 73
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-12, 15:12
  5. Μηνύματα: 204
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-04-12, 06:22

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας