Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 52
  1. #16
    Εγγραφή
    06-02-2013
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    120
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΕΡΜΟΥ
    τι να πω ρε παιδια εγω στο κεντρο θεσσαλονικης που πηγαινω σε καταστηματα γερμανου παντως ολα τα παιδια με το χαμογελο στα χειλη ειναι ισως παιζει απο περιοχη σε περιοχη , πολυ πιθανο

  2. #17
    Εγγραφή
    29-05-2013
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    69
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    ΑΡΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΚΕΤΟ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΑ ΠΛΗΡΗ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΕΛΑΤΗ ΑΦΜ ΤΑΥΤΟΤΗΑΤ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΚΤΛ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΚΟΣ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΑΠΟ ΤΟ MAIL ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΥ ΕΧΨΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΑΛΩΣΩ!!!! ΜΗΝ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ !!!!! ΑΠΛΑ Ν ΑΠΟΦΥΓΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΗΘΕΛΑΝ!!!!!!!!!

    - - - Updated - - -

    ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΧΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ Σ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ Η ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΛΟΓΟ ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ.ΘΑ ΣΤΟ ΠΩ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΤΩΡΑ.ΚΑΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΑΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ, ΘΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΩ

  3. #18
    Εγγραφή
    06-02-2013
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    120
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΕΡΜΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jalexiou Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΡΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΚΕΤΟ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΑ ΠΛΗΡΗ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΕΛΑΤΗ ΑΦΜ ΤΑΥΤΟΤΗΑΤ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΚΤΛ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΚΟΣ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΑΠΟ ΤΟ MAIL ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΥ ΕΧΨΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΑΛΩΣΩ!!!! ΜΗΝ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ !!!!! ΑΠΛΑ Ν ΑΠΟΦΥΓΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΗΘΕΛΑΝ!!!!!!!!!

    - - - Updated - - -

    ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΧΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ Σ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ Η ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΛΟΓΟ ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ.ΘΑ ΣΤΟ ΠΩ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΤΩΡΑ.ΚΑΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΑΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ, ΘΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΩ
    φιλε μου τα 100000 δικια να εχεις , οταν η γραμμη δεν ειναι στο ονομα σου και η επικοινωνια ειναι μεσω μαιλ , καλα εκαναν και σου απαντησαν ετσι , το απολυτος λογικο ειναι αυτο. Αλλο να πας σε καταστημα με καποια εξουσιοδοτηση πχ ή τηλεφωνικα μετα απο ταυτοποιηση στοιχειων.

  4. #19
    Εγγραφή
    25-01-2013
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    388
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jalexiou Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΡΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΚΕΤΟ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΑ ΠΛΗΡΗ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΠΕΛΑΤΗ ΑΦΜ ΤΑΥΤΟΤΗΑΤ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΚΤΛ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΚΟΣ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΑΠΟ ΤΟ MAIL ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΥ ΕΧΨΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΑΛΩΣΩ!!!! ΜΗΝ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ !!!!! ΑΠΛΑ Ν ΑΠΟΦΥΓΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΗΘΕΛΑΝ!!!!!!!!!

    - - - Updated - - -

    ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΧΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ Σ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ Η ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΛΟΓΟ ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ.ΘΑ ΣΤΟ ΠΩ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΤΩΡΑ.ΚΑΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΑΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ, ΘΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΩ
    Sorry αλλά καλά έκαναν , σχετικά με την ταυτοποίηση. Εάν δεν ακολουθήσουν κάποιους κανόνες οι υπάλληλοι θα πάνε στον ΟΑΕΔ, εκτός και εάν αναλάβεις εσύ την ευθύνη μετά να του στάζεις μισθό κάθε μήνα.

  5. #20
    Εγγραφή
    29-05-2013
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    69
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    nyannaco ρωτησα γιατι θα εσκαγα τοσες μερες που προσπαθω να το θυμηθω....η αιτηση λεγεται αιτηση διαγραφης στα μητρωα.θα πρεπει να καλεσεις στον παροχο σου (στην wind στην προκειμενη περιπτωση) ωστε να σ ενηεμρωσουν τι να κανεις ωστε να διαγραφεις απο τα μητρωα για να μην σε καλουν για προσφορες η να μην παρεχουν ουσιαστικα τα στοιχεια σου για οποιονδηποτε λογο.

  6. #21
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jalexiou Εμφάνιση μηνυμάτων
    η αιτηση λεγεται αιτηση διαγραφης στα μητρωα.
    "Εγγραφή στο μητρώο του άρθρου 11 του Ν. 3471/2006 " λέγεται.
    Λεπτομέρειες (ενδεικτικά για τη vodafone-αντίστοιχη διαδικασία υπάρχει σε κάθε πάροχο) εδώ: http://www.vodafone.gr/portal/client...n?pageId=11179

  7. #22
    Εγγραφή
    02-12-2012
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    1.850
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    1020/13556kbps
    ISP
    Wind
    SNR / Attn
    16.2(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Κοιτάξτε, σίγουρα η Wind έχει μακράν τις καλύτερες τιμές και πολύ καλή εξυπηρέτηση πελατών αλλά εγώ προσωπικά, όσον αφορά στο franchise, δεν θα την σύγκρινα καν με το Γερμανό ο οποίος είναι πλέον απαράδεκτος και ΔΕΝ φταίνε τα παιδιά που εργάζονται εκεί αλλά το γεγονός ότι δεν τους εκπαιδεύουν καλά. Στη Wind τουλάχιστον δεν κάνουν τις χοντράδες του Γερμανού και ευτυχώς αν κάνουν κάτι λάθος, το διορθώνουν άμεσα.

  8. #23
    Εγγραφή
    25-01-2013
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    388
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Helene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιτάξτε, σίγουρα η Wind έχει μακράν τις καλύτερες τιμές και πολύ καλή εξυπηρέτηση πελατών αλλά εγώ προσωπικά, όσον αφορά στο franchise, δεν θα την σύγκρινα καν με το Γερμανό ο οποίος είναι πλέον απαράδεκτος και ΔΕΝ φταίνε τα παιδιά που εργάζονται εκεί αλλά το γεγονός ότι δεν τους εκπαιδεύουν καλά. Στη Wind τουλάχιστον δεν κάνουν τις χοντράδες του Γερμανού και ευτυχώς αν κάνουν κάτι λάθος, το διορθώνουν άμεσα.
    Μακράν τις καλυτερες τιμές: όχι, καλύτερη εξυπηρέτηση από ΓΕΡΜΑΝΟ: 100000% ΝΑΙ.

    Και για την εκπαίδευση της WIND....είναι τα ίδια χάλια όπως σε όλες τις εταιρίες, δύο εβδομάδες και τους ρίχνουν στον πατσά

  9. #24
    Εγγραφή
    29-05-2013
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    69
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    η εικονα μου για την wind ειναι η χειροτερη και ημουν συνδρομητης για μια 10 ετια οπως κ ολοι στην οικογενεια μου. και για να μην βιαστει καποιος να ρωτησει γιατι εμεινα....γιατι για πολλα χρονια δεν ειχε σημα στην περιοχη μου αλλη εταιρεια. απο εκει κ περα ποτε δεν ειχα την εξυπηρετηση που απαιτω σαν πελατης και δεν εννοω για παραλογισμους ....εννοω για την στοιχειωδη ενημερωση μου στα ερωτηματα μου και για την πρεπουσα ευγενει α.οι λογαριασμοι που εκανα και πληρωνα στην wind δεν το απαιτουσε αλλα θα επρεπε να το επεβαλλε.ολοι ειμαστε εργαζομενοι καπου αλλα το θρασος εινακατι που δεν συγχωρειται.ευτυχως με εχει δικαιωσει πολλακοις η εεττ εχουμε χωρισεις και τα τσανακια μας κ δεν θελω καμια αλλη αναμειξη μαζι τους. ακομα και ενα καρτοκινητο τους που εχω αν χρειαστει ποτε να καλεσω μαλλον θα αναγκαστω να το πεταξω. νομιζω οτι ακομα και αν μου χαριζαν τα παντα κινητο σταθερο ιντερνετ δεν θα γινομουν συνδρομητης τους ποτε ξανα. ειναι το συνολο που με εχει δυσαρεστησει και λυπαμαι που κατεληξε ετσι η συνεργασια με την συγκεκριμενη εταιρεια. μεσα σ ολη αυτη την δυσαρεσκεια οι περιπτωσεις υπαλληλων που πραγματικα ασχοληθηκαν κατα διαστηματα ηταν 4 φορες. στα 10 χρονια υπηρεσιων νομιζω οτι δεν ειναι καλη αναλογια

  10. #25
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jalexiou Εμφάνιση μηνυμάτων
    η εικονα μου για την wind ειναι η χειροτερη και ημουν συνδρομητης για μια 10 ετια οπως κ ολοι στην οικογενεια μου. και για να μην βιαστει καποιος να ρωτησει γιατι εμεινα....γιατι για πολλα χρονια δεν ειχε σημα στην περιοχη μου αλλη εταιρεια. απο εκει κ περα ποτε δεν ειχα την εξυπηρετηση που απαιτω σαν πελατης και δεν εννοω για παραλογισμους ....εννοω για την στοιχειωδη ενημερωση μου στα ερωτηματα μου και για την πρεπουσα ευγενει α.οι λογαριασμοι που εκανα και πληρωνα στην wind δεν το απαιτουσε αλλα θα επρεπε να το επεβαλλε.ολοι ειμαστε εργαζομενοι καπου αλλα το θρασος εινακατι που δεν συγχωρειται.ευτυχως με εχει δικαιωσει πολλακοις η εεττ εχουμε χωρισεις και τα τσανακια μας κ δεν θελω καμια αλλη αναμειξη μαζι τους. ακομα και ενα καρτοκινητο τους που εχω αν χρειαστει ποτε να καλεσω μαλλον θα αναγκαστω να το πεταξω. νομιζω οτι ακομα και αν μου χαριζαν τα παντα κινητο σταθερο ιντερνετ δεν θα γινομουν συνδρομητης τους ποτε ξανα. ειναι το συνολο που με εχει δυσαρεστησει και λυπαμαι που κατεληξε ετσι η συνεργασια με την συγκεκριμενη εταιρεια. μεσα σ ολη αυτη την δυσαρεσκεια οι περιπτωσεις υπαλληλων που πραγματικα ασχοληθηκαν κατα διαστηματα ηταν 4 φορες. στα 10 χρονια υπηρεσιων νομιζω οτι δεν ειναι καλη αναλογια
    Δεν υπάρχει η wind για 10 χρόνια, εσύ πως το κατάφερες;
    Hint το 2007 έγινε η wind απο την τιμ και εξαγόρασε την tellas

  11. #26
    Εγγραφή
    29-05-2013
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    69
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    δηλαδη το οτι στο παρελθον την λεγανε tim αλλαζει κατι στα δεδομενα? για μενα οχι.

  12. #27
    Εγγραφή
    09-11-2006
    Μηνύματα
    2.252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    26(dB) / 2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ήταν άλλη εταιρία φίλε μου.
    Aλλοι υπάλληλοι (σε ένα βαθμό αυτό), άλλοι στόχοι, άλλο corporate strategy και άλλα πολλά.

  13. #28
    Εγγραφή
    29-05-2013
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    69
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    δηλαδη το οτι στο παρελθον την λεγανε tim αλλαζει κατι στα δεδομενα? για μενα οχι. και για τους πιο μεγαλους που τα χουν τα χρονακια τους σαν εμενα ξεκινησε σαν telestet
    http://el.wikipedia.org/wiki/WIND_He...B7.CE.BC.CE.B1

  14. #29
    Εγγραφή
    09-11-2006
    Μηνύματα
    2.252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    26(dB) / 2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Και εγώ την θυμάμαι το '93 την telestet αλλά είναι διαφορετικές εταιρίες και δεν έχουν καμία σχέση.

  15. #30
    Εγγραφή
    29-05-2013
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    69
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    η νοοτροπια τους οπως και αν λεγοταν σαν εταιρεια η οσοι διευθυντες και αν περασαν δεν αλλαξε ομως

    - - - Updated - - -

    και για να ειμαι πιο συγκεκριμενος ειχα ξεκινησει με καρτοκινητο το 1999 με τα κινητα παντοφλα τοτε και συνδεση με παγιο εκανα καπου μεσα στο 2002

Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Απαράδεκτη συμπεριφορά σε κατάστημα μπαταριών Δήσιος
    Από tarantules9 στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-07-14, 15:22
  2. Προβληματική εξυπηρέτηση σε αγορά από το ιταλικό amazon. Απαράδεκτοι...
    Από tanST στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-06-13, 14:29
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-08-12, 14:52
  4. Μηνύματα: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-07-12, 09:32
  5. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-06-12, 11:26

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας