Σελ. 343 από 397 ΠρώτηΠρώτη ... 323333338341342343344345348353363 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.131-5.145 από 5944
  1. #5131
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Πως γινεται να παραγγελνω προιον απο Βουλγαρια, σημερα Κυριακη, μεσω ebay φυσικα,
    και να αποστέλλεται σήμερα Κυριακη; Κανονικα με tracking number που μου δινει ο seller?
    Δουλευουν ταχυδρομεια και τις Κυριακες στην Βουλγαρια;
    Πειτε μου το κι αυτο, να επαληθευσω οτι τρωμε τη σκονη της Βουλγαριας!

  2. #5132
    Εγγραφή
    10-04-2006
    Μηνύματα
    1.294
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως γινεται να παραγγελνω προιον απο Βουλγαρια, σημερα Κυριακη, μεσω ebay φυσικα,
    και να αποστέλλεται σήμερα Κυριακη; Κανονικα με tracking number που μου δινει ο seller?
    Δουλευουν ταχυδρομεια και τις Κυριακες στην Βουλγαρια;
    Πειτε μου το κι αυτο, να επαληθευσω οτι τρωμε τη σκονη της Βουλγαριας!
    Οταν θα λειτουργησει το Tracking number Θα δεις πότε το παρέλαβαν. Κάποια νούμερα έχουν προαγοραστεί απο τους πωλητες, δε σημαίνει υποχρεωτικά ότι δουλεύουν αμεσα

  3. #5133
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.347
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως γινεται να παραγγελνω προιον απο Βουλγαρια, σημερα Κυριακη, μεσω ebay φυσικα,
    και να αποστέλλεται σήμερα Κυριακη; Κανονικα με tracking number που μου δινει ο seller?
    Δουλευουν ταχυδρομεια και τις Κυριακες στην Βουλγαρια;
    Πειτε μου το κι αυτο, να επαληθευσω οτι τρωμε τη σκονη της Βουλγαριας!
    Πρέπει να έχει ειπωθεί πόσες φορές ότι το πότε βγάζει ένδειξη shipped ένα κατάστημα δεν λέει τίποτα.
    Τα tracking number είναι ήδη διαθέσιμα στον πωλητή πριν καν πουλήσει κάτι και όταν πέσει μια παραγγελία, αναθέτουν ένα από αυτά που έχουν διαθέσιμα.
    Δεν σημαίνει καν ότι το πακέτο σου έφυγε από την αποθήκη τους και ξεκίνησε η αποστολή.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  4. #5134
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Ακριβώς, είναι σαν να αγοράζουν pre-paid φακέλους με tracking number πάνω. Όταν το βάλει στον φάκελο ξέρει το tracking number που θα έχεις. Όταν το πάει στο ταχυδρομείο, τότε θα ενεργοποιηθεί.

  5. #5135
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ευχαριστω για τις διευκρινησεις παιδια.

    - - - Updated - - -

    Feedback πωλητη για τον αγοραστη
    Θυμηστε μου κατι σας παρακαλω. Απο τη στιγμη που εγω παραγγειλω και πληρωσω αμεσα,
    ο πωλητης ειναι 'υποχρεωμενος' να αφησει θετικο feedback για μενα ως αγοραστη; Ποια ειναι η λογικη και πως παει αυτο το θεμα;
    Και πως μπορω να το δω αυτο, αν μπορω.

  6. #5136
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Υποχρεωμένος δεν είναι, απλά δεν μπορεί να αφήσει αρνητικό

  7. #5137
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υποχρεωμένος δεν είναι, απλά δεν μπορεί να αφήσει αρνητικό
    Αρα εμμεσως ειναι υποχρεωμενος να αφησει θετικη. Εκτος αν δεν αφησει καμια; Αλλα αυτο δεν θα τον συνεφερε με την καμια πιστευω, και γιατι να το κανει αλλωστε....και εν τελει, στο τελος ερχεται και η δικη μας αξιολογηση, που ψωνισαμε απο αυτο.

  8. #5138
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Συχνά δεν αφήνουν τίποτα. Τότε ούτε εγώ αφήνω. Γενικά περιμένω πρώτα να βάλει ο πωλητής.

  9. #5139
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.347
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    90% βάζει αξιολόγηση αυτόματα ο πωλητής μόλις πληρωθεί.
    Μόνο σε περίπτωση στραβής δεν έχω λάβει αξιολόγηση ως αγοραστής.

    Δεν έχει λόγο να μην βάλει αξιολόγηση ο αγοραστής αν λάβει τα χρήματα.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  10. #5140
    Εγγραφή
    10-06-2009
    Περιοχή
    Αθήνα , καλλιθέα
    Μηνύματα
    8.864
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    90% βάζει αξιολόγηση αυτόματα ο πωλητής μόλις πληρωθεί.
    Μόνο σε περίπτωση στραβής δεν έχω λάβει αξιολόγηση ως αγοραστής.

    Δεν έχει λόγο να μην βάλει αξιολόγηση ο αγοραστής αν λάβει τα χρήματα.
    μερικοί απλά αδιαφορούν
    και εγώ σε 5-6 περιπτώσεις δεν έχω λάβει feedback
    τώρα πιστεύω πως δεν αξίζει να κάθομαι να στέλνω μηνύματα και απαιτώ να βάζουν
    «Αν θες να πας γρήγορα πήγαινε μόνος σου, αν θες να πάς μακριά, πήγαινε με παρέα»


  11. #5141
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ΤΗΛΕΦΩΝΟ????
    Σημερα ειχα ενα αναπαντεχο γεγονος....που προσωπικα ομως, με εβαλε και σε καποιες σκεψεις.
    Ειχα βαλει λοιπον πριν κατι ωρες μια παραγγελια. Προηγουμενως ομως, πριν βαλω παραγγελια, ειχα ρωτησει τον seller για το expiration date του προιοντος, και μου ειχε πει 1 χρονο+.
    Και λιγες ωρες μετα βλεπω να χτυπα στο κινητο μου, τηλεφωνο απο εξωτερικο....
    Επειδη εχω και φιλους στο εξωτερικο, χωρις να θυμαμαι ολα τα τηλεφωνα απεξω, νομιζα ειναι καποιος φιλος.
    Ηταν ο seller!
    Με πηρε να με ενημερωσει, οτι ετοιμαζοντας το δεματακι μου, ειδε οτι αυτο που μου ειπε ως απαντηση στο μηνυμα που του ειχα στειλει πριν την παραγγελια, δεν ηταν ακριβες, και ειχε σχετικα συντομη ημ/νια ληξης, κι επειδη δεν ηθελε να απογοητευω, με καλεσε να με ενημερωσει, και να με ρωτησει αν θελω οντως ακομη το προιον.
    Του ειπα(στα αγγλικα) οτι εκτιμω την κινηση του αυτη, κι οτι οντως με συντομη ημ/νια ληξης δεν θελω το προιον, αφου γι'αυτο κιολας προκαταβολικα τον ειχα ρωτησει.
    Ετσι λοιπον, μου ζητησε να του στειλω ενα μηνυμα και να ζητω cancellation, το εκανα, και αμεσα εκανε και refund.

    Ολα καλα μεν, αλλα το θεμα 'τηλεφωνο' με ξένισε.
    Βασικα, για μενα, δεν ειναι ο προτιμητεος τροπος επιλυσης των οποιων ζητηματων.
    Με πανω απο 6 χρονια στο ebay και εκατονταδες αγορες, πρωτη φορα μου συνεβη.
    Βεβαια, ετυχε να ειναι και ευρωπαιος ο seller, και φανταζομαι οτι πλεον με ενα καλο πακετο τηλεφωνιας χτυπας οπου θες κλησεις στην ευρωπη σε τιμες-χωμα.
    Αλλα εγω δεν το προτιμω ετσι.
    Προτιμω κλασικα μηνυματα στο ebay messaging system.
    Ξερω, εχω δηλωσει το τηλεφωνο μου στο address 2, γιατι καποτε που δεν το ειχα δηλωσει, καποια δεματα που ερχονταν οχι μεσω ελτα(που δεν τηλεφωνουν ποτε) αλλα μεσω courier, κινδυνεψα να χασω τις παραγγελιες, αφου το courier δεν μπαινει στον κοπο να παει σε καποια οδο, αν πρωτα δεν τηλεφωνησει οτι εισαι εκει να παραλαβεις.
    Απο τοτε, δηλωσα το κινητο και στο postal address, ως εξτρα γραμμη-address2.
    Ομως, ετσι, ο καθε seller ξερει το κινητο μου!
    Και ποτε δεν μπορω να ξερω αν αυριο και καποιος αλλος δεν το κανει να με καλεσει πχ για οποιοδηποτε θεμα, ή ακομη και για προωθηση πωλησεων! Οπως μερικοι sellers στο ebay, λιγοι βεβαια, που αυθαιρετα προσθετουν το email σου στα mailing lists τους, και μετα πρεπει να κανεις unsubscribe για να μην δεχεσαι τα email τους!

    Αν θελει κανεις να προσθεσει καποιες σκεψεις πανω σε αυτα, ή πως μπορω να αποφυγω παρομοιες τηλεφωνικες επικοινωνιες στο μελλον (ετσι κι αλλιως, προτιμετεο το text, καθως 'τα γραπτα μενουν'...), ας πει, να δουμε αν μπορει να γινει κατι...

  12. #5142
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.347
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΤΗΛΕΦΩΝΟ????
    Σημερα ειχα ενα αναπαντεχο γεγονος....που προσωπικα ομως, με εβαλε και σε καποιες σκεψεις.
    Ειχα βαλει λοιπον πριν κατι ωρες μια παραγγελια. Προηγουμενως ομως, πριν βαλω παραγγελια, ειχα ρωτησει τον seller για το expiration date του προιοντος, και μου ειχε πει 1 χρονο+.
    Και λιγες ωρες μετα βλεπω να χτυπα στο κινητο μου, τηλεφωνο απο εξωτερικο....
    Επειδη εχω και φιλους στο εξωτερικο, χωρις να θυμαμαι ολα τα τηλεφωνα απεξω, νομιζα ειναι καποιος φιλος.
    Ηταν ο seller!
    Με πηρε να με ενημερωσει, οτι ετοιμαζοντας το δεματακι μου, ειδε οτι αυτο που μου ειπε ως απαντηση στο μηνυμα που του ειχα στειλει πριν την παραγγελια, δεν ηταν ακριβες, και ειχε σχετικα συντομη ημ/νια ληξης, κι επειδη δεν ηθελε να απογοητευω, με καλεσε να με ενημερωσει, και να με ρωτησει αν θελω οντως ακομη το προιον.
    Του ειπα(στα αγγλικα) οτι εκτιμω την κινηση του αυτη, κι οτι οντως με συντομη ημ/νια ληξης δεν θελω το προιον, αφου γι'αυτο κιολας προκαταβολικα τον ειχα ρωτησει.
    Ετσι λοιπον, μου ζητησε να του στειλω ενα μηνυμα και να ζητω cancellation, το εκανα, και αμεσα εκανε και refund.

    Ολα καλα μεν, αλλα το θεμα 'τηλεφωνο' με ξένισε.
    Βασικα, για μενα, δεν ειναι ο προτιμητεος τροπος επιλυσης των οποιων ζητηματων.
    Με πανω απο 6 χρονια στο ebay και εκατονταδες αγορες, πρωτη φορα μου συνεβη.
    Βεβαια, ετυχε να ειναι και ευρωπαιος ο seller, και φανταζομαι οτι πλεον με ενα καλο πακετο τηλεφωνιας χτυπας οπου θες κλησεις στην ευρωπη σε τιμες-χωμα.
    Αλλα εγω δεν το προτιμω ετσι.
    Προτιμω κλασικα μηνυματα στο ebay messaging system.
    Ξερω, εχω δηλωσει το τηλεφωνο μου στο address 2, γιατι καποτε που δεν το ειχα δηλωσει, καποια δεματα που ερχονταν οχι μεσω ελτα(που δεν τηλεφωνουν ποτε) αλλα μεσω courier, κινδυνεψα να χασω τις παραγγελιες, αφου το courier δεν μπαινει στον κοπο να παει σε καποια οδο, αν πρωτα δεν τηλεφωνησει οτι εισαι εκει να παραλαβεις.
    Απο τοτε, δηλωσα το κινητο και στο postal address, ως εξτρα γραμμη-address2.
    Ομως, ετσι, ο καθε seller ξερει το κινητο μου!
    Και ποτε δεν μπορω να ξερω αν αυριο και καποιος αλλος δεν το κανει να με καλεσει πχ για οποιοδηποτε θεμα, ή ακομη και για προωθηση πωλησεων! Οπως μερικοι sellers στο ebay, λιγοι βεβαια, που αυθαιρετα προσθετουν το email σου στα mailing lists τους, και μετα πρεπει να κανεις unsubscribe για να μην δεχεσαι τα email τους!

    Αν θελει κανεις να προσθεσει καποιες σκεψεις πανω σε αυτα, ή πως μπορω να αποφυγω παρομοιες τηλεφωνικες επικοινωνιες στο μελλον (ετσι κι αλλιως, προτιμετεο το text, καθως 'τα γραπτα μενουν'...), ας πει, να δουμε αν μπορει να γινει κατι...
    φίλε πραγματικά απορώ ώρες ώρες...
    Τόση ανάλυση και φαιά ουσία ξοδεμένη για να προβληματιστείς πάνω σε κάτι που γίνεται εδώ και δεκάδες χρόνια στις πωλήσεις;;;

    Δηλαδή όντως τώρα:
    τόσο προβληματίζεσαι που έχουν και τηλέφωνα ή άλλα προσωπικά στοιχεία και στα καταστήματα της πόλης σου ;
    Ή επειδή εδώ πρόκεται για το εβαυ, θεωρείς ότι είναι κατι διαφορετικό;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  13. #5143
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.267
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    προσωπικά εμένα οι courier αν και έχουν το τηλέφωνο μου και ενώ είμαι εντός του χώρου που τους έχω υποδείξει αφήνουν πολλές φορές χαρτάκι που λέει ότι απουσιάζω και να τηλεφωνήσω για το πακέτο. Ιδίως η speedex με έχει κουφάνει.

  14. #5144
    Εγγραφή
    28-07-2007
    Περιοχή
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    945
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE ΚΑΜΠΙΝΑ
    Router
    Speedport Εntry+Cisco881
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΤΗΛΕΦΩΝΟ????
    Σημερα ειχα ενα αναπαντεχο γεγονος....που προσωπικα ομως, με εβαλε και σε καποιες σκεψεις.
    Ειχα βαλει λοιπον πριν κατι ωρες μια παραγγελια. Προηγουμενως ομως, πριν βαλω παραγγελια, ειχα ρωτησει τον seller για το expiration date του προιοντος, και μου ειχε πει 1 χρονο+.
    Και λιγες ωρες μετα βλεπω να χτυπα στο κινητο μου, τηλεφωνο απο εξωτερικο....
    Επειδη εχω και φιλους στο εξωτερικο, χωρις να θυμαμαι ολα τα τηλεφωνα απεξω, νομιζα ειναι καποιος φιλος.
    Ηταν ο seller!
    Με πηρε να με ενημερωσει, οτι ετοιμαζοντας το δεματακι μου, ειδε οτι αυτο που μου ειπε ως απαντηση στο μηνυμα που του ειχα στειλει πριν την παραγγελια, δεν ηταν ακριβες, και ειχε σχετικα συντομη ημ/νια ληξης, κι επειδη δεν ηθελε να απογοητευω, με καλεσε να με ενημερωσει, και να με ρωτησει αν θελω οντως ακομη το προιον.
    Του ειπα(στα αγγλικα) οτι εκτιμω την κινηση του αυτη, κι οτι οντως με συντομη ημ/νια ληξης δεν θελω το προιον, αφου γι'αυτο κιολας προκαταβολικα τον ειχα ρωτησει.
    Ετσι λοιπον, μου ζητησε να του στειλω ενα μηνυμα και να ζητω cancellation, το εκανα, και αμεσα εκανε και refund.

    Ολα καλα μεν, αλλα το θεμα 'τηλεφωνο' με ξένισε.
    Βασικα, για μενα, δεν ειναι ο προτιμητεος τροπος επιλυσης των οποιων ζητηματων.
    Με πανω απο 6 χρονια στο ebay και εκατονταδες αγορες, πρωτη φορα μου συνεβη.
    Βεβαια, ετυχε να ειναι και ευρωπαιος ο seller, και φανταζομαι οτι πλεον με ενα καλο πακετο τηλεφωνιας χτυπας οπου θες κλησεις στην ευρωπη σε τιμες-χωμα.
    Αλλα εγω δεν το προτιμω ετσι.
    Προτιμω κλασικα μηνυματα στο ebay messaging system.
    Ξερω, εχω δηλωσει το τηλεφωνο μου στο address 2, γιατι καποτε που δεν το ειχα δηλωσει, καποια δεματα που ερχονταν οχι μεσω ελτα(που δεν τηλεφωνουν ποτε) αλλα μεσω courier, κινδυνεψα να χασω τις παραγγελιες, αφου το courier δεν μπαινει στον κοπο να παει σε καποια οδο, αν πρωτα δεν τηλεφωνησει οτι εισαι εκει να παραλαβεις.
    Απο τοτε, δηλωσα το κινητο και στο postal address, ως εξτρα γραμμη-address2.
    Ομως, ετσι, ο καθε seller ξερει το κινητο μου!
    Και ποτε δεν μπορω να ξερω αν αυριο και καποιος αλλος δεν το κανει να με καλεσει πχ για οποιοδηποτε θεμα, ή ακομη και για προωθηση πωλησεων! Οπως μερικοι sellers στο ebay, λιγοι βεβαια, που αυθαιρετα προσθετουν το email σου στα mailing lists τους, και μετα πρεπει να κανεις unsubscribe για να μην δεχεσαι τα email τους!

    Αν θελει κανεις να προσθεσει καποιες σκεψεις πανω σε αυτα, ή πως μπορω να αποφυγω παρομοιες τηλεφωνικες επικοινωνιες στο μελλον (ετσι κι αλλιως, προτιμετεο το text, καθως 'τα γραπτα μενουν'...), ας πει, να δουμε αν μπορει να γινει κατι...
    ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ, ΠΟΛΩΝΙΑ, ΓΑΛΙΑ, ΙΣΡΑΗΛ, ΑΓΓΛΙΑ....!
    Οποτε ΜΗΝ σου κανει εντυπωση!
    ΙΑΤΡΙΚΗ, ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ, LAN, WLAN, WAN, VOIP, FAST ETHERNET, ΑΣΥΡΜΑΤΕΣ ΖΕΥΞΕΙΣ.

  15. #5145
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nontasaggelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ, ΠΟΛΩΝΙΑ, ΓΑΛΙΑ, ΙΣΡΑΗΛ, ΑΓΓΛΙΑ....!
    Οποτε ΜΗΝ σου κανει εντυπωση!
    Αμα ειναι ετσι φιλε,
    να σκεφτω σοβαρα να αφαιρεσω το τηλεφωνο απο το postal address,
    και να βαλω το email μου καλυτερα....αλλα τα ελληνικα γαμωcourier-μιλαμε βεβαια για 1 στις 100 παραγγελιες, δεν ξερω πως θα το χειριστουν αν κατσει δεμα σε αυτους....πχ η acs ειναι επαγγελματιες περα για περα και μπορει και να εστελναν email, για τους αλλους ομως...αστα να πανε...

    Δεν ειναι ετσι απλα παντως....πχ να με παρει ο αλλος απο Κινα, μες τα μεσανυχτα, με διαφορα ωρων...
    'Η να ακουστει απο το πουθενα καμια αισθησιακη φωνη στα αγγλικα, ενω ειμαι με αλλη παρεα, λες και εχω-παρε δωσε με ροζ τηλεφωνα...

Σελ. 343 από 397 ΠρώτηΠρώτη ... 323333338341342343344345348353363 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Online αγορές & εκτελωνισμός (δεν παραγγέλνουμε με courier εκτός Ε.Ε.)
    Από Deimos στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 10657
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-03-24, 22:05
  2. PRB: Πώς κάνουμε EJECT το CD εκτός OsX;
    Από YiannisM στο φόρουμ Apple Hardware και Software
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-08, 16:32
  3. Παρασκευή 21 Δεκεμβρίου ΔΕΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΟΥΜΕ DELIVERY!
    Από k_koulos στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 70
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-01-08, 18:44
  4. Δεν εχω αλλη υπομονη
    Από vgeorgeg7 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-03-07, 22:22

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας