Σελ. 387 από 397 ΠρώτηΠρώτη ... 367377382385386387388389392 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.791-5.805 από 5944
  1. #5791
    Εγγραφή
    30-10-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    696
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29(dB) / 4,7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Σίγουρος τρόπος όχι. Μόνο κατά τύχη.
    VARAJOHN

  2. #5792
    Εγγραφή
    07-08-2003
    Μηνύματα
    194
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Router
    Fritzbox 7390
    Το καλύτερο θα ήταν να πληρώσεις το τελωνείο μέσα στην τιμή αγοράς, θα γλυτώσεις αρκετά χρήματα. Δεν ξέρω όμως αν ο υρόπος αυτός λειτουργεί σε άλλες χώρες εκτός Η.Π.Α.

  3. #5793
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.997
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Κοντρολάκι 8Xsata των 28 ευρώ, από Κίνα, με tracking number YT2100XXXXXXXX ήρθε σε δυο εβδομάδες, με Γενική Ταχυδρομική, από Ολλανδία και από κάτω είχε αυτοκόλλητο ACS!

    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  4. #5794
    Εγγραφή
    19-11-2003
    Περιοχή
    pathfinder.gr
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από racing4mat Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το καλύτερο θα ήταν να πληρώσεις το τελωνείο μέσα στην τιμή αγοράς, θα γλυτώσεις αρκετά χρήματα. Δεν ξέρω όμως αν ο υρόπος αυτός λειτουργεί σε άλλες χώρες εκτός Η.Π.Α.
    Και πως θα το κανεις αυτο?

  5. #5795
    Εγγραφή
    11-06-2007
    Περιοχή
    Τρίκαλα Θεσσαλίας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.101
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10328/896
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΤΡΙΚΑΛΑ
    Router
    NetFaster IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkoumo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και πως θα το κανεις αυτο?
    Νομίζω ότι το ίδιο κάνουν και οι Κινέζοι.
    Στα μεταφορικά για Priority έχει και δασμούς
    Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από Λευκούς.

  6. #5796
    Εγγραφή
    07-08-2003
    Μηνύματα
    194
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Router
    Fritzbox 7390
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkoumo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και πως θα το κανεις αυτο?
    Θα ψάξεις για αντικείμενα τα οποία αναφέρουν "Customs services and international tracking provided". Όταν μπείς στο listing, θα δείς:
    "No additional import charges on delivery. This item will be sent through the Global Shipping Programme and includes international tracking."

    Όταν βρείς τέτοιο προϊόν, σημαίνει ότι στο checkout, πληρώνεις και το τελωνείο, στην εταιρεία εκτελωνιστή-αποστολέα του eBay, που λέγεται Pitney Bownes.
    Ρίξε μια ματιά: https://www.ebay.co.uk/help/buying/p...ge-buy?id=4057
    Αν μπείς σε ένα τέτοιο listing, σου αναφέρει τα ταχυδρομικά και την αξία του εισαγωγικού δασμού στο τελωνείο.
    Για iPhone 11 64Gb, αν το αγοράσεις 227 λίρες, θα πληρώσεις + 17 για ταχυδρομικά + 53 για δασμούς. Σύνολο 297λίρες.
    Το πακετο που θα παραλάβεις θα είναι σε πακέτο της εταιρείας με την ειδική εσωτερική αντικραδασμική σακούλα. Δηλαδή όταν κάποιος πωλητής στέλνει με αυτό τον τρόπο,
    το δέμα παραδίδεται σε courier συγκεκριμένο που το ξαναπακετάρει.
    Έτσι τουλάχιστον συνέβει με ότι παράγγειλα από Αμερική.
    Με το που θα μπεί το πακέτο στην Ελλάδα, περνάει ελεύθερο επειδή έχει καταβληθεί ο δασμός που θα πλήρωνες εδώ.
    Το πως αποδίδεται στα Ελληνικά τελωνεία, δεν ξέρω. Το θέμα είναι ότι υπάρχει αυτή η δυνατότητα και είναι σούπερ.
    Μόνον έτσι προτιμώ να αγοράζω, διότι θα πληρώσω λιγότερο απ'οτι αν εκτελωνίζοταν εδώ και το δέμα μου δεν κολλάει για μήνες στο τελωνείο, περνάει ελεύθερο, συντομότερα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος racing4mat : 27-01-21 στις 23:25.

  7. #5797
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Μηνύματα
    1.574
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΠΟΛΗ
    Ξέρω ότι ο τίτλος του topic είναι για ebay αλλά είναι το μόνο ενεργό topic και λέω να ποστάρω εδώ.

    Λέω να αγοράσω πραγματάκια από το aliexress. Θέλω να κάνω αγοράσω ESP8266/ESP32 (microcontrollers τύπου arduino), κάποια sensors, breadboards, perfboars, καλώδια, sensores, battery holders, cases. Τα esp8266 τα βρίσκεις εδώ στα 6-7 ευρώ ενώ εκεί στα ~2 ευρώ. Και τα υπόλοιπα τα βρίσκεις πάλι φθηνά. (βασικά λέω να τα πάρω από τον ίδιο πωλητή για να πληρώσω μια φορά μεταφορικά).
    Δεν θα πάρω ποσότητα. Μάλλον 3-4 esp8266 για το hobby μου και να έχω να ασχολούμαι.

    Αξίζει λέτε; Δεν με πειράζει να περιμένω 30 μέρες για να έρθουν. Το θέμα όμως είναι τι γίνεται με τελωνείο; Πληρώνουμε τίποτα; Πριν χρόνια που είχα πάρει από Κίνα ήρθε με ΕΛΤΑ και δεν πλήρωσα τελωνείο. Τώρα τι ισχύει; Έχει κανείς εμπειρία με το aliexpress;
    Κάνω προσπάθεια να βάζω ; αντι για ?


  8. #5798
    Εγγραφή
    12-01-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    823
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    TP-Link Archer VR900
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hammered Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρω ότι ο τίτλος του topic είναι για ebay αλλά είναι το μόνο ενεργό topic και λέω να ποστάρω εδώ.

    Λέω να αγοράσω πραγματάκια από το aliexress. Θέλω να κάνω αγοράσω ESP8266/ESP32 (microcontrollers τύπου arduino), κάποια sensors, breadboards, perfboars, καλώδια, sensores, battery holders, cases. Τα esp8266 τα βρίσκεις εδώ στα 6-7 ευρώ ενώ εκεί στα ~2 ευρώ. Και τα υπόλοιπα τα βρίσκεις πάλι φθηνά. (βασικά λέω να τα πάρω από τον ίδιο πωλητή για να πληρώσω μια φορά μεταφορικά).
    Δεν θα πάρω ποσότητα. Μάλλον 3-4 esp8266 για το hobby μου και να έχω να ασχολούμαι.

    Αξίζει λέτε; Δεν με πειράζει να περιμένω 30 μέρες για να έρθουν. Το θέμα όμως είναι τι γίνεται με τελωνείο; Πληρώνουμε τίποτα; Πριν χρόνια που είχα πάρει από Κίνα ήρθε με ΕΛΤΑ και δεν πλήρωσα τελωνείο. Τώρα τι ισχύει; Έχει κανείς εμπειρία με το aliexpress;
    Αν είναι κάτω από 22 ευρώ η παραγγελία, δεν υπάρχει τελωνείο. Και εγώ παραγγέλνω αντίστοιχους microcontrollers (κυρίως d1 mini). Το Aliexpress είναι πιο φτηνό αλλά εμπειρικά τουλάχιστον τον τελευταίο καιρό, νομίζω οι παραγγελίες αργούν περισσότερο από όσο από το e-bay. Κάποια πραγματάκια τέτοια που παρήγγειλα τέλη Οκτώβρη - αρχές Νοέμβρη ακόμα δεν έχουν έρθει, ενώ κανα-δυο ήρθαν μετά από το refund στους 3,5 μήνες... Σίγουρα πάντως για το hobby μας εμείς που δεν βιαζόμαστε οι τιμές εδώ είναι 3-4 φορές πάνω και κυρίως πολλά πράγματα δεν τα βρίσκεις. Προσωπικά στρέφομαι περισσότερο στο ebay εκτός και υπάρχει αρκετά χαμηλότερη τιμή στο aliexpress και δεν βιάζομαι τόσο.
    CPU: AMD Ryzen 1700, Mobo: MSI B350 Gaming Pro Carbon, Memory: 16GB G.Skill DDR4 3200 C14, GPU: MSI 1050Ti, Storage: Samsung 970 Evo NVME 250 GB, Samsung 850 Evo SSD (250GB+500GB), PSU: Corsair RM 650X, UPS: APC Back-UPS RS 1200 LCD, Monitor: LG 22MP68VQ-P, Case: Corsair 460X

  9. #5799
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.304
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Για τελωνείο είναι και θέμα τύχης, αν δεν είναι ογκώδη και δεν είναι σε κουτί που μοιάζει με κινητό οι πιθανότητες είναι με το μέρος σου. Αλλά μη σε πάρω στο λαιμό μου, όλα τα ενδεχόμενα ανοιχτά είναι. Το μόνο που μπορώ εγώ να σου πω σίγουρα είναι πως οι 30 μέρες που αναφέρεις είναι υπερβολικά, μα υπερβολικά αισιόδοξη εκτίμηση. Εννοώ 60 και βάλε, και όσο υπάρχει ο κορωνοϊός ίσως είναι και παραπάνω. Θα σου έλεγα να δεις banggood μεριά για τέτοια πράγματα, έχει και έτοιμα σετάκια, με την ανάλογη επιλογή μεταφορικών (Priority Line ή ακόμα καλύτερα EU Priority).
    hnesne

  10. #5800
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Μηνύματα
    1.574
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΠΟΛΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Panos.2006 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν είναι κάτω από 22 ευρώ η παραγγελία, δεν υπάρχει τελωνείο. Και εγώ παραγγέλνω αντίστοιχους microcontrollers (κυρίως d1 mini). Το Aliexpress είναι πιο φτηνό αλλά εμπειρικά τουλάχιστον τον τελευταίο καιρό, νομίζω οι παραγγελίες αργούν περισσότερο από όσο από το e-bay. Κάποια πραγματάκια τέτοια που παρήγγειλα τέλη Οκτώβρη - αρχές Νοέμβρη ακόμα δεν έχουν έρθει, ενώ κανα-δυο ήρθαν μετά από το refund στους 3,5 μήνες... Σίγουρα πάντως για το hobby μας εμείς που δεν βιαζόμαστε οι τιμές εδώ είναι 3-4 φορές πάνω και κυρίως πολλά πράγματα δεν τα βρίσκεις. Προσωπικά στρέφομαι περισσότερο στο ebay εκτός και υπάρχει αρκετά χαμηλότερη τιμή στο aliexpress και δεν βιάζομαι τόσο.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τελωνείο είναι και θέμα τύχης, αν δεν είναι ογκώδη και δεν είναι σε κουτί που μοιάζει με κινητό οι πιθανότητες είναι με το μέρος σου. Αλλά μη σε πάρω στο λαιμό μου, όλα τα ενδεχόμενα ανοιχτά είναι. Το μόνο που μπορώ εγώ να σου πω σίγουρα είναι πως οι 30 μέρες που αναφέρεις είναι υπερβολικά, μα υπερβολικά αισιόδοξη εκτίμηση. Εννοώ 60 και βάλε, και όσο υπάρχει ο κορωνοϊός ίσως είναι και παραπάνω. Θα σου έλεγα να δεις banggood μεριά για τέτοια πράγματα, έχει και έτοιμα σετάκια, με την ανάλογη επιλογή μεταφορικών (Priority Line ή ακόμα καλύτερα EU Priority).
    Όσο για τις μέρες μου έχει επιλογή με 3,34USD να επιλέξω "aliexpress standard shipping" δίνει tracking εκτιμώμενο χρόνο 20-34 μέρες. Έχει και πιο φθηνή λύση χωρίς tracking που πάει στις 30-50 μέρες.
    Εσείς λέτε ότι ακόμα και το 20-34 είναι ενδεικτικό; Ε τότε να το ξανασκεφτώ.

    Για ebay ή bangood ισχύουν τα ίδια ως προς το τελωνείο;

    Το πιθανότερο είναι ότι η παραγγελία θα είναι κάτω από 22 ευρώ. Αλλά ας πούμε ότι δεν είναι και ότι περνάει ο έλεγχος. Τί πληρώνουμε εκεί; ΦΠΑ και import fee? Πως υπολογίζεται αυτό; Πληρώνουμε και τίποτα στην μεταφορική επειδή το εκτελώνισε;
    Κάνω προσπάθεια να βάζω ; αντι για ?


  11. #5801
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.304
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hammered Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ebay ή bangood ισχύουν τα ίδια ως προς το τελωνείο;
    Για ebay ναι. Για banggood, αν επιλέξεις τρόπο μεταφορικών Priority Line ή ακόμα καλύτερα EU Priority δεν έχει τελωνείο. Με τη δεύτερη μέθοδο δεν έχει και μεγάλες καθυστερήσεις.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hammered Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πιθανότερο είναι ότι η παραγγελία θα είναι κάτω από 22 ευρώ. Αλλά ας πούμε ότι δεν είναι και ότι περνάει ο έλεγχος. Τί πληρώνουμε εκεί; ΦΠΑ και import fee? Πως υπολογίζεται αυτό; Πληρώνουμε και τίποτα στην μεταφορική επειδή το εκτελώνισε;
    Αναλύονται όλα λεπτομερώς εδώ. ΦΠΑ συν το χαράτσι των ΕΛΤΑ.
    hnesne

  12. #5802
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Μηνύματα
    1.574
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΠΟΛΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ebay ναι. Για banggood, αν επιλέξεις τρόπο μεταφορικών Priority Line ή ακόμα καλύτερα EU Priority δεν έχει τελωνείο. Με τη δεύτερη μέθοδο δεν έχει και μεγάλες καθυστερήσεις.




    Αναλύονται όλα λεπτομερώς εδώ. ΦΠΑ συν το χαράτσι των ΕΛΤΑ.
    Ευχαριστώ, το κατάλαβα νομίζω: Τελικό κόστος = ((αρχική τιμή + μεταφορικα) + ((αρχική τιμή + μεταφορικα) * ποσοστό δασμού)) * 1,24 (ΦΠΑ) + χαράτσι ΕΛΤΑ.

    Αλλά το χαράτσι ΕΛΤΑ πόσο είναι; Δεν το βρήκα.
    Κάνω προσπάθεια να βάζω ; αντι για ?


  13. #5803
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.356
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hammered Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρω ότι ο τίτλος του topic είναι για ebay αλλά είναι το μόνο ενεργό topic και λέω να ποστάρω εδώ.

    Λέω να αγοράσω πραγματάκια από το aliexress. Θέλω να κάνω αγοράσω ESP8266/ESP32 (microcontrollers τύπου arduino), κάποια sensors, breadboards, perfboars, καλώδια, sensores, battery holders, cases. Τα esp8266 τα βρίσκεις εδώ στα 6-7 ευρώ ενώ εκεί στα ~2 ευρώ. Και τα υπόλοιπα τα βρίσκεις πάλι φθηνά. (βασικά λέω να τα πάρω από τον ίδιο πωλητή για να πληρώσω μια φορά μεταφορικά).
    Δεν θα πάρω ποσότητα. Μάλλον 3-4 esp8266 για το hobby μου και να έχω να ασχολούμαι.

    Αξίζει λέτε; Δεν με πειράζει να περιμένω 30 μέρες για να έρθουν. Το θέμα όμως είναι τι γίνεται με τελωνείο; Πληρώνουμε τίποτα; Πριν χρόνια που είχα πάρει από Κίνα ήρθε με ΕΛΤΑ και δεν πλήρωσα τελωνείο. Τώρα τι ισχύει; Έχει κανείς εμπειρία με το aliexpress;
    Κακώς μπασταρδεύεις αυτό το θέμα.
    Μια χαρά ενεργό είναι το σωστό θέμα: https://www.adslgr.com/forum/threads...E%95-)/page305

    14 χρόνια μέλος και δεν μπορείς να βρεις ποια είναι τα ενεργά θέματα;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  14. #5804
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Μηνύματα
    1.574
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΠΟΛΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κακώς μπασταρδεύεις αυτό το θέμα.
    Μια χαρά ενεργό είναι το σωστό θέμα: https://www.adslgr.com/forum/threads...E%95-)/page305

    14 χρόνια μέλος και δεν μπορείς να βρεις ποια είναι τα ενεργά θέματα;
    Μάλλον δεν ξύπνησες καλά σήμερα. Στο τσακ ήμουν να σε βρίσω...

    Αν θέλει κάποιος moderator ας μεταφέρει το post μου στο σωστό thread.
    Κάνω προσπάθεια να βάζω ; αντι για ?


  15. #5805
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.356
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hammered Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον δεν ξύπνησες καλά σήμερα. Στο τσακ ήμουν να σε βρίσω...

    Αν θέλει κάποιος moderator ας μεταφέρει το post μου στο σωστό thread.
    Έλα Ελληναρά μου βρίσε κιόλας επειδή και λάθος έκανες και επειδή βρέθηκε κάποιος να χάσει χρόνο και να σου υποδείξει το σωστό σημείο.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

Σελ. 387 από 397 ΠρώτηΠρώτη ... 367377382385386387388389392 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Online αγορές & εκτελωνισμός (δεν παραγγέλνουμε με courier εκτός Ε.Ε.)
    Από Deimos στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 10678
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-04-24, 18:39
  2. PRB: Πώς κάνουμε EJECT το CD εκτός OsX;
    Από YiannisM στο φόρουμ Apple Hardware και Software
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-08, 16:32
  3. Παρασκευή 21 Δεκεμβρίου ΔΕΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΟΥΜΕ DELIVERY!
    Από k_koulos στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 70
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-01-08, 18:44
  4. Δεν εχω αλλη υπομονη
    Από vgeorgeg7 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-03-07, 22:22

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας