Σελ. 70 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 506065686970717275 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.036-1.050 από 1167

Θέμα: NovaGO

  1. #1036
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.123
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από skel Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό αν το κάνεις από το myaccount

    αν μπεις από την νέα συσκευή θα σου βγει ένα μήνυμα, να καταργηθεί η προηγούμενη συσκευή
    συμφωνείς και παίζει κανονικά
    καλημερα, χρονια πολλα, για τον ΟΤΕ το ειπα, στο nova εμενα γινεται κανονικα απο την συσκευη, δεν μπορω να δω μαζι αλλα γινεται αμεσα απο το κινητο, ταμπλετ απλα βγαζει επιλογη της συσκευης μολις ανοιξω την εφαρμογη, ουτε περιμενω εναν μηνα, ουτε μπαινω στο my account.

    - - - Updated - - -

    μαλιστα τωρα μολις ανοιξα απο το ταμπλετ την εφαρμογη και παιζει κανονικα ΧΩΡΙΣ να βγαζει καμια επιλογη!!!
    οταν ομως ανοιξα μετα απο το κινητο δειχνει το ταμπλετ και λεει οτι εφτασα το μεγιστο συσκευων και θελει διαγραφη.
    Δεν μου εχει τυχει αυτο να το κανω πολλες φορες μηπως εχει καποιο περιορισμο ομως?
    Το κακο ειναι οτι αναγκαζεσαι να μην εχεις root τις συσκευες και σε πολλες περιπτωσεις ειναι ακρως απαραιτητο για αλλους λογους πχ λογω ελειψης χωρου εσωτερικης μνημης, ή για να παμε σε custom rom σε νεωτερη εκδοση android κτλ. αλλα κυριως αυτοι οι 2 ειναι οι βασικοι λογοι που χρειαζεται το root, πχ στο ταμπλετ ολο μου γεμιζει η εσωτερικη και δεν μπορω να μεταφερω εφαρμογες στην microSD (θελει το link2sd) και στο κινητο εχει android 7.1.1 και εχει βγει custom rom stable με android Oreo 8.1.1.

  2. #1037
    Εγγραφή
    10-06-2009
    Περιοχή
    Αθήνα , καλλιθέα
    Μηνύματα
    8.864
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα, χρονια πολλα, για τον ΟΤΕ το ειπα, στο nova εμενα γινεται κανονικα απο την συσκευη, δεν μπορω να δω μαζι αλλα γινεται αμεσα απο το κινητο, ταμπλετ απλα βγαζει επιλογη της συσκευης μολις ανοιξω την εφαρμογη, ουτε περιμενω εναν μηνα, ουτε μπαινω στο my account.

    - - - Updated - - -

    μαλιστα τωρα μολις ανοιξα απο το ταμπλετ την εφαρμογη και παιζει κανονικα ΧΩΡΙΣ να βγαζει καμια επιλογη!!!
    οταν ομως ανοιξα μετα απο το κινητο δειχνει το ταμπλετ και λεει οτι εφτασα το μεγιστο συσκευων και θελει διαγραφη.
    Δεν μου εχει τυχει αυτο να το κανω πολλες φορες μηπως εχει καποιο περιορισμο ομως?
    Το κακο ειναι οτι αναγκαζεσαι να μην εχεις root τις συσκευες και σε πολλες περιπτωσεις ειναι ακρως απαραιτητο για αλλους λογους πχ λογω ελειψης χωρου εσωτερικης μνημης, ή για να παμε σε custom rom σε νεωτερη εκδοση android κτλ. αλλα κυριως αυτοι οι 2 ειναι οι βασικοι λογοι που χρειαζεται το root, πχ στο ταμπλετ ολο μου γεμιζει η εσωτερικη και δεν μπορω να μεταφερω εφαρμογες στην microSD (θελει το link2sd) και στο κινητο εχει android 7.1.1 και εχει βγει custom rom stable με android Oreo 8.1.1.
    για το root δεν μπορεί να γίνει κάτι
    σε αυτό είναι ξεκάθαροι
    «Αν θες να πας γρήγορα πήγαινε μόνος σου, αν θες να πάς μακριά, πήγαινε με παρέα»


  3. #1038
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.123
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από skel Εμφάνιση μηνυμάτων
    για το root δεν μπορεί να γίνει κάτι
    σε αυτό είναι ξεκάθαροι
    Το ξερω απλα το αναφερω, τους τα εχω πει και απο εδω και στο support και στο τηλ.
    Θα πρεπει να βρουν αλλους τροπους....
    δεν ειναι κατασταση αυτη να κραταω συσκευες πισω για να παιζει το nova go...
    ή να πρεπει να εχω μια τριτη αποκλειστικα γιαυτο, καθως στις αλλες που ειναι συχνης χρησης ειναι μεγαλο προβλημα πλεον.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Προφέσσορας_Χάος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρόνια πολλά!
    Ενα μήνα έχει και η Nova αν δεν μου διαφεύγει κάτι ..

    Επίσης Cosmote TV GO βλέπεις και μέσω HDMI στον σταθερό σου υπολογιστή ή την τηλεόραση . Καλά η Nova φυσικά και όχι..
    Cosmote βλέπεις απο οποιοδήποτε δίκτυο και εχει εχεις και replay tv με την NOVA δεν έχω replay TV με provider την CYTA.. Ειναι τραγικοί πραγματικά.

    Ο χειρότερος και ακατανόητος περιορισμός της ειναι αυτος που ανέφερα. Σου απαγορεύει σε υπηρεσία που πληρώνεις κανονικά την ταυτόχρονη θέαση στην τηλεόραση και στο GO ..
    Απάντηση για το τελευταίο οταν ζήτησα να μου βρούν λύση δεν έλαβα ποτέ.. Αδιάφοροι αλλά τα χρήματα μπαίνουν στην ώρα τους..

    Πολλά αρνητικά και αντικειμενικά .

    Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να σπάσω το συμβόλαιο αζημίως φυσικά γιατι το χάλι τους δεν έχει τελειωμό
    Καλησπέρα, χρονια πολλα!
    ετσι οπως τα λες ειναι!
    Αζημιως δε νομιζω οτι μπορεις να σπασεις θα σου βαλουν να πληρωσεις ποινη διακοπης.
    Αλλα μην ξεχναμε και τι τιμες εχει ο ΟΤΕ ομως!

  4. #1039
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.123
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από paiktaras Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε εμένα λοιπόν παίζει η τελευταία έκδοση της εφαρμογής σε tv box mecool m8s pro 3/32 το οποίο έκανα unroot για αυτό τον λόγο και μόνο, Κουμπωμένο κανονικά σε hdmi με την tv. Eχει αναφερθεί πολλάκις ότι και σε xiaomi tv box παίζει κανονικά. Το θέμα λοιπόν είναι ένα, να είναι unroot το box τσεκαρισμένο 1000%, τίποτα άλλο .
    Οι παροτρύνσεις σας ΄΄μην το παλεύεις δεν θα παίξει΄΄ είναι λάθος λοιπόν και το επιθετικό του μηνύματός μου ήταν πάνω σε αυτό που αναφέρεται και με μεγάλη σιγουριά. Ελπίζω μόνο να έχει γίνει από άγνοια απλά και όχι έχοντας κάποια συμφέροντα μην βγει το τρομερά μεγάλο αυτό μυστικό στην επιφάνεια ..........
    καλησπερα και χρονια πολλα!
    επειδη το ειχαμε πει τοτε και μου αρεσει να απανταω οταν δοκιμαζω κατι, να σου πω οτι τελικα ειχες δικιο, για καποιο λογο και στο δικο μου android tv box παιζει κανονικα το nova go του google play.
    Εχει root αλλα στο μενου εχει να το κλεινεις και το εχω κλειστο, δεν δοκιμασα με ανοιχτο δεν μου χρειαζεται καπου.
    Αυτο που εχω λεγεται ετσι : Tanix TX3 Max 4K 2GB 16GB S905W Android 7.1 Nougat TV BOX με Alice UX

  5. #1040
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bep1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σορρυ εαν εχει απαντηθει στο παρελθον, αλλα μεχρι προτινος που ειχα λαπτοπ επαιζε μια χαρα, τωρα που εφτιαξα σταθερο δεν συνδεεται με τιποτα, ρωτησα και μου λενε σε σταθερους δε παιζει, δεν υποστηριζονται. Υπαρχει καποιο κολπο να το ξεγελασω κατα καποιο τροπο και να συνδεθω ;; Δοκιμασα να φορτωσω το σιτε σε mobile mode στον chrome αλλα και παλι τιποτα....
    Μέρες μετά απαντώ αλλά έτυχε μόλις αυτές τις μέρες να το δοκιμάσω: βάλε Bluestacks (android emulator για Windows) και κάνε εγκατάσταση το nova go app από το εσωτερικό Google Play που διαθέτει. Δουλεύει κανονικότατα.

    Εγώ έχω άλλη απορία για την οποία δεν βρήκα ως τώρα απάντηση: Προσπάθησα να εγκαταστήσω το app του Nova Go σε Sony τηλεόραση μιας φίλης με Android TV λειτουργικό. Η έκδοση που εγκαθίσταται από το Google Play της τηλεόρασης είναι αυτή για smartphones με αποτέλεσμα όταν ανοίγει να μου δείχνει τα πάντα στραμμένα κατά 90 μοίρες (σαν κινητό σε portrait mode το οποίο όταν περιστρέφεις δεν αλλάζει σε landscape). Δεν βρήκα τρόπο να τη στρίψω με αυτό. Δοκίμασα επίσης να εγκαταστήσω το .apk της έκδοσης για tablet (έκδοση NovaGO.APAD.2.0) το οποίο όταν τρέχει δείχνει μεν κανονικό σε landscape αλλά όταν συνδέομαι με τα στοιχεία της (τα οποία δουλεύουν κανονικά σε κινητό που δοκίμασα καθώς και στο Blustacks σε PC) βγάζει μήνυμα "Σφάλμα αναπαραγωγής -1, -κάτι νούμερα-). Υπάρχει καμία λύση να δουλέψει σε Android TV;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος theopan : 31-12-18 στις 17:19.

  6. #1041
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.123
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Καλημερα, χρονια πολλα και καλη χρονια!!!

    Σχετικα με το landscape mode επειδη ειχα και εγω κατι προβληματα στο αμαξι με mirror link android σε πηγη win CE 6 ειχα βαλει αυτο εδω στο android https://play.google.com/store/apps/d...rotation&hl=el
    και κρατουσα την εικονα οριζοντια.
    Εχει πολλα στο google play δοκιμασε να δεις.
    Μαλλον κατι παιζει με την εφαρμογη και δεν ξερει τι συσκευη εχουμε.....οπως εγραψα πριν απο εσενα εμενα παιζει σε android tv box που εχει root αλλα το εχω κλεισει απο το μενου που εχει επιλογη....
    νομιζει οτι ειναι κινητο. Αν καταλαβαινει η εφαρμογη τι συσκευη εχουμε τοτε δεν παιζει. Δεν εχει να κανει με την εφαρμογη για το τι υποτιθεται οτι ειναι, αλλα το πως διαβαζει απο την android rom μας το αρχειο buid.prop γιατι εκει ο κατασκευαστης της rom εχει δηλωσει και το ειδος της συσκευης. Οποτε αν πειραχτει αυτο ή εχει δηλωμενο κατι αλλο βλεπει την συσκευη λαθος με αποτελεσμα να παιζει....περισσοτερα εδω https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1948558 και https://forum.xda-developers.com/android/general/explanation-build-prop-values-t3069341

  7. #1042
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Θα δοκιμάσω την εφαρμογή που λες αρχικά να δω αν τη βρίσκει καν στο Play store της τηλεόρασης κι αν όχι θα βάλω το apk της έστω. Έγραψα κάτι λάθος στο προηγούμενο μήνυμα και το θυμήθηκα τώρα. Την έκδοση του nova go για κινητό -αυτή που δεν περιστρέφει σωστά και το δείχνει πλαγιαστό- δεν την έβαλα από το Play store της τηλεόρασης γιατί δεν μου την έβρισκε καν εκεί. Τόσο αυτή την έκδοση λοιπόν όσο και την άλλη για tablet που δοκίμασα στη συνέχεια τις εγκατέστησα μέσω των .apk τους. Να επισημάνω αν δεν έγινε σαφές ότι δεν μιλάω για Android TV box αλλά για τηλεόραση Sony με "Android TV" (είναι η ειδική έκδοση Android για τηλεοράσεις). Σαν γενική έκδοση εμφανίζει ότι είναι android 7.0 αλλά παρατήρησα ότι έχει αρκετές διαφορές/ιδιομορφίες σε σχέση με τις γενικές εκδόσεις android 7.0 που συναντούμε σε κινητά, tablets κλπ. Δεν έχει root.

  8. #1043
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.123
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλησπέρα, χρονια πολλα και καλη χρονια!
    το ξερω οτι λες για τηλεοραση, εγω ειπα οτι εμενα μου παιζει σε tv box και εχει root απλα το εκλεισα απο επιλογη στο μενου του.
    Οτι αλλο ειπα ισχυει γενικα για το android....απλα εξηγησα γιατι σε αυτες τις συσκευες μπορει να παιζει κανονικα.
    Δοκιμασε καποιο προγραμμα για orientation οπως τα λενε, εχει πολλα στο google play.

  9. #1044
    Εγγραφή
    10-03-2004
    Μηνύματα
    809
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Ειναι απαραδεκτο αυτο που κανουν με το κλειδωμα του go στη σουπερλιγκ και euroleague. Της πλακας. Μονο αν εχεις δικτυο forthnet μπορεις να βλεπεις ελευθερα το go. Ομως η μαγικη νοβα δεν κανει καν επενδυσεις και πρεπει να μεινεις κολλημενος στα 50mbps οταν οι αλλοι εχουν φτασει τα 200. Ντροπη...

  10. #1045
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.123
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από polakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι απαραδεκτο αυτο που κανουν με το κλειδωμα του go στη σουπερλιγκ και euroleague. Της πλακας. Μονο αν εχεις δικτυο forthnet μπορεις να βλεπεις ελευθερα το go. Ομως η μαγικη νοβα δεν κανει καν επενδυσεις και πρεπει να μεινεις κολλημενος στα 50mbps οταν οι αλλοι εχουν φτασει τα 200. Ντροπη...
    καλημέρα, εμενα παιζει και σε αλλα δικτυα, και από κινητη αν είναι επανω σε wifi router.
    αναφερεσαι μηπως μονο σε αθλητικα? γιατι με το "ελευθερα" δεν το διευκρινίζεις, γιατι αθλητικα δεν εχω και δεν ασχολουμε κιολας οποτε αν είναι ετσι φυσικα και είναι αισχος!
    τα αλλα όλα που εχει παιζουν σε ότι δικτυο και να εισαι όμως αρκει να εχεις wifi συνδεση.
    Ξεχασες να αναφερεις οτι δεν δινει καν VDSL απο καμπινες εναλλακτικων μονο αν ειναι ΟΤΕ η καμπινα δινει...

  11. #1046
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από polakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι απαραδεκτο αυτο που κανουν με το κλειδωμα του go στη σουπερλιγκ και euroleague. Της πλακας. Μονο αν εχεις δικτυο forthnet μπορεις να βλεπεις ελευθερα το go. Ομως η μαγικη νοβα δεν κανει καν επενδυσεις και πρεπει να μεινεις κολλημενος στα 50mbps οταν οι αλλοι εχουν φτασει τα 200. Ντροπη...
    Δεν πρόκειται να κάνει επενδύσεις μιας και το κομμάτι τηλεφωνίας/internet θα μας χαιρετήσει σύντομα αφού η Vodafone/Wind θα εξαγοράσουν τα μερίδιά τους...

  12. #1047
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.123
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλησπέρα, μου εδωσαν ενα netbook με windows 10 και παω να δω nova go, βαζω το novago player οπως λεει αλλα στο setup απο την αρχη κολλαει, μενει κατω το εικονιδιο και δεν κανει τιποτα!!! πρεπει να σκοτωσω την διεργασια απο το task manager μετα.
    Μεχρι σε linux desktop pc εκανε κανονικα το install μεσω wine!!! αλλα φυσικα δεν παιζει...
    Ξερει κανεις κατι σχετικα με τα windows 10 πριν γραψω στο support ?

  13. #1048
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Περιοχή
    Πλ. Κολιάτσου
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.977
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    518/53 - 360/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ΖΤΕ Η288Α & HG8145V5
    Έχει δοκιμάσει κανείς να παίξει μπάλα με VM (virtual machine) και να βάλει ότι είναι laptop (νομίζω ότι υπάρχει επιλογή) ώστε να δει αν έτσι παρακάμψει τα πάντα και παίξει κανονικά;

  14. #1049
    Εγγραφή
    22-09-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Καλησπέρα και καλή χρονιά. Δεν μπορώ μα δω novago στο λαπτοπ μου με τίποτα. Μουβγάζει συνεχώς Παρακαλώ κατεβάστε και εγκαταστήστε το απαραίτητο NovaGO Player. Στο τέλος της διαδικασίας κάντε refresh ή επανεκκίνηστε το browser. Αν το έχετε εγκαταστήσει ήδη,επιτρέψτε την εκτέλεση του για να απολαύσετε θέαμα. Ούτε μe chome ούτε με firefοx. Το έχω κάνει απεγγατάσταση, επανεκκίνηση και ξανα εγγατασταση και πάλι τίποτα

  15. #1050
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.123
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anasmel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα και καλή χρονιά. Δεν μπορώ μα δω novago στο λαπτοπ μου με τίποτα. Μουβγάζει συνεχώς Παρακαλώ κατεβάστε και εγκαταστήστε το απαραίτητο NovaGO Player. Στο τέλος της διαδικασίας κάντε refresh ή επανεκκίνηστε το browser. Αν το έχετε εγκαταστήσει ήδη,επιτρέψτε την εκτέλεση του για να απολαύσετε θέαμα. Ούτε μe chome ούτε με firefοx. Το έχω κάνει απεγγατάσταση, επανεκκίνηση και ξανα εγγατασταση και πάλι τίποτα
    καλησπερα, επισης!
    εσενα σου κανει εγκατασταση ή οχι? εμενα δεν κανει και φυσικα το ζηταει συνεχεια!!!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dosman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει δοκιμάσει κανείς να παίξει μπάλα με VM (virtual machine) και να βάλει ότι είναι laptop (νομίζω ότι υπάρχει επιλογή) ώστε να δει αν έτσι παρακάμψει τα πάντα και παίξει κανονικά;
    εχω δοκιμασει αλλα δεν εχω δει τετοια επιλογη, δουλευω ομως με virtualbox επανω σε linux.
    Αλλα αν θυμαμαι καλα κατι με την καρτα γραφικων καθως την βλεπει εικονικη ειναι το θεμα του και οχι κατι αλλο, δλδ δεν φτανει για να δει αλλο προβλημα αφου δεν παιζει με αυτην.

Σελ. 70 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 506065686970717275 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας