Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-37 από 37
  1. #31
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Kυκλοφόρησε fιrmware update για το iQTab 3G το οποίο δίνει δυνατότητα τηλεφωνικών κλήσεων και μηνυμάτων SMS στην ταμπλέτα. Επίσης διορθώνει κάποια θέματα orientation σε κάποια παιχνίδια (π.χ. Temple Run).
    Διαθέσιμο στον χώρο χρηστών στο www.mls.gr (απαιτείται εγγραφή).
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  2. #32
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.746
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved

    κάνει reset ?

    - - - Updated - - -

    Τα μηνύματα έπαιζαν και με το τρέχων firmware του, αρκεί να κατέβαζες κάποια εφαρμογή.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  3. #33
    Εγγραφή
    20-08-2007
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    2.779
    Downloads
    11
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    χτες που το επιασα στα χερια μου τυχαια καθως το ειχε μια φιλη και μου ειπε να το σεταρω καπως , μπορω να πω οτι ηταν ιδιαιτερως ελαφρυ , λεπτο και ομορφο αλλα αυτο που μου εκανε πολυ αρνητικη εντυπωση δυστυχως ηταν το touch της οθονης...

    πραγματικα τραγικο και τις περισσοτερες φορες παταγες κατι λαθος ή απλα δεν πατιοταν αυτο που ηθελες...

    και το διαπιστωσα στο πληκτρολογιο που πραγματικα εκνευριστηκα καθως στο 80% των πατηματων ηταν λαθος αυτο που παταγες τελικα οποτε δε μπορουσα να γραψω ειδικα στο μαμα πληκρολογιο κατι που ελυσα σχετικα βαζοντας ενα αλλο αρκετα μεγαλυτερο ωστε τα κουμπια να ειναι πολυ μεγαλα για να μπορεις να γραψεις που και παλι αν δε παταγες αρκετα κεντρικα στο καθενα παταγες τελικα διπλανο πληκτρο...

    επισης επειδη επρεπε να κανω ενημερωσεις και εγκαταστασεις εφαρμογων στο play να πω πως οτι ηθελα να πατησω επρεπε να το κανω 2 και 3 φορες ωστε να παρει την εντολη "ενημερωσης" ή "εγκαταστασης" αφου πολλες φορες πατιοταν η φωτογραφια κατω απο το κουμπι και οχι αυτο...

    αν απλα ειχα χαζεψει θα ελεγα καπως καλα πραγματα αλλα αυτο μου εδειξε οτι η καθημερινη εμπειρια θα ειναι πολυ κουραστικη (τουλαχιστον για μενα) και τοσο λαθος touch δεν ειχε το huawei x5 μου που ειχα αλλαξει 2 οθονες που ειχα σπασει μονος μου και ηταν λογικα generic και ειχε μια ελαχιστη αποκλιση...
    http://www.adslgr.com/forum/signaturepics/sigpic48706_4.gif

  4. #34
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nothing Εμφάνιση μηνυμάτων
    χτες που το επιασα στα χερια μου τυχαια καθως το ειχε μια φιλη και μου ειπε να το σεταρω καπως , μπορω να πω οτι ηταν ιδιαιτερως ελαφρυ , λεπτο και ομορφο αλλα αυτο που μου εκανε πολυ αρνητικη εντυπωση δυστυχως ηταν το touch της οθονης...

    πραγματικα τραγικο και τις περισσοτερες φορες παταγες κατι λαθος ή απλα δεν πατιοταν αυτο που ηθελες...

    και το διαπιστωσα στο πληκτρολογιο που πραγματικα εκνευριστηκα καθως στο 80% των πατηματων ηταν λαθος αυτο που παταγες τελικα οποτε δε μπορουσα να γραψω ειδικα στο μαμα πληκρολογιο κατι που ελυσα σχετικα βαζοντας ενα αλλο αρκετα μεγαλυτερο ωστε τα κουμπια να ειναι πολυ μεγαλα για να μπορεις να γραψεις που και παλι αν δε παταγες αρκετα κεντρικα στο καθενα παταγες τελικα διπλανο πληκτρο...

    επισης επειδη επρεπε να κανω ενημερωσεις και εγκαταστασεις εφαρμογων στο play να πω πως οτι ηθελα να πατησω επρεπε να το κανω 2 και 3 φορες ωστε να παρει την εντολη "ενημερωσης" ή "εγκαταστασης" αφου πολλες φορες πατιοταν η φωτογραφια κατω απο το κουμπι και οχι αυτο...

    αν απλα ειχα χαζεψει θα ελεγα καπως καλα πραγματα αλλα αυτο μου εδειξε οτι η καθημερινη εμπειρια θα ειναι πολυ κουραστικη (τουλαχιστον για μενα) και τοσο λαθος touch δεν ειχε το huawei x5 μου που ειχα αλλαξει 2 οθονες που ειχα σπασει μονος μου και ηταν λογικα generic και ειχε μια ελαχιστη αποκλιση...
    Μήπως κάνεις κάτι λάθος; Με τόσο ΤΕΡΑΣΤΙΟ πληκτρολόγιο πως πατούσες λάθος ρε συ; Μήπως έχει πρόβλημα το touch;
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  5. #35
    Εγγραφή
    20-08-2007
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    2.779
    Downloads
    11
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    οχι βρε συ...
    απλα αλλου πατας και αλλου πατιεται...
    γενικα μια χαρα ηταν στα υπολοιπα που δεν θελαν καποιο κεντραρισμα αλλα οπου ηθελε πιο στοχευμενα μεγαλο θεμα...

    τωρα αν ηταν ψιλοπροβληματικο δε το ξερω γιατι εχω πιασει μονο αυτο οποτε ισως οντως να εχει θεμα αλλα εξαλλου για τη χρηση που θα του κανει η κοπελα μια χαρα και πιο πολυ θα καθεται παρα θα χρησιμοποιειται οποτε ok...
    τελος παντων και αυτα τα λεω οπως ειπα εχοντας χρησιμοποιησει πολυ το x5 , το nexus 4 , ενα κινεζικο 10'' που πηρα στους γονεις μου και ενα nexus 7 φιλου οποτε εχω μια γενικη εμπειρια απο διαφορετικα μεγεθη και πως αντιδρουν...

    για τους μελλοντικους αγοραστες ευχομαι πραγματικα να ηταν απλα τυχαιο σε αυτο το συγκεκριμενο...

    no hard feelings με την εταιρεια μιας και μολις το ειδα χαρηκα και λεω ευκαιρια να το δοκιμασω γενικα πως ειναι απλα λιγο απογοητευτηκα...
    http://www.adslgr.com/forum/signaturepics/sigpic48706_4.gif

  6. #36
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nothing Εμφάνιση μηνυμάτων
    no hard feelings με την εταιρεια μιας και μολις το ειδα χαρηκα και λεω ευκαιρια να το δοκιμασω γενικα πως ειναι απλα λιγο απογοητευτηκα...
    Το δικό μου πάντως δεν έχει πρόβλημα στο πληκτρολόγιο. Γι αυτό σου είπα μήπως έχει θέμα η συγκεκριμένη συσκευή
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  7. #37
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.746
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ούτε εγώ αντιμετωπίζω θέμα με το touch του...
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-07-13, 00:11
  2. MLS: Είσοδος στην αγορά των tablets με το MLS iQTab
    Από nm96027 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-13, 05:42
  3. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-13, 23:07
  4. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-12-12, 17:47

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας