Σελ. 24 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 414192223242526 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 346-360 από 412
  1. #346
    Εγγραφή
    14-03-2004
    Μηνύματα
    317
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Οι επιλογές μου είναι ο απλούστερος Nitecore με 4 slots που μπορείς να βρείς και Opus BT-C3100 τον οποίον έχεις ήδη.

    Απλούστερος = ούτε display ούτε τίποτα. Αρκεί να φορτίζει όλα τα άλλα δεν πρόκειται να τα χρησιμοποιήσεις.

    Το μόνο που κοιτάω πλέον είναι να μπορεί να δώσει παραπάνω απο 1A γιατι έχουν μεγαλώσει οι χωριτηκότητες (με τις 21700)

    XTAR δεν έχω χρησιμοποιήσει αλλά είναι πάντα μια καλή επιλογή (αγνοησε το NiCD/NiMH πο΄τε δεν ήταν το ατού σε αυτούς που έχουν και Lion charge μαζί. Πάρε Maha)

  2. #347
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.953
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Δε μου λέτε ρε παιδιά, έχω ένα jump starter αυτοκινήτου από εκείνα με τις μπαταρίες ups, και τα έχει φτύσει η μπαταρία μετά από 10 πρπ χρόνια καθώς έχουν μειωθεί πάρα πολύ τα ca της μπαταρίας... Η μπαταρία μεν κρατάει τάση και αδειάζει αργά μέσω usb πχ τις 7000mah της... Αλλά όπως είπα τα ca της απλά δεν υφίσταται πλέον... Οπότε πιθανότητα θέλει αλλαγή..
    Το ερώτημα.....
    Να μπω στη διαδικασία έρευνας (περίεργα terminals σαν βιδωτά) και αλλαγής της Η στα άχρηστα και αγορά ενός lithium jump starter;
    Ps. Το δυναμό του αυτοκινήτου είναι οκ...
    Απλά λόγω συναγερμού στο ένα αμάξι επειδή κάθεται πέφτει η μπαταρία και καμιά φορά μπορεί να χρειαστεί λίγη βοήθεια..
    Αυτό...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  3. #348
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.165
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε μου λέτε ρε παιδιά, έχω ένα jump starter αυτοκινήτου από εκείνα με τις μπαταρίες ups, και τα έχει φτύσει η μπαταρία μετά από 10 πρπ χρόνια καθώς έχουν μειωθεί πάρα πολύ τα ca της μπαταρίας... Η μπαταρία μεν κρατάει τάση και αδειάζει αργά μέσω usb πχ τις 7000mah της... Αλλά όπως είπα τα ca της απλά δεν υφίσταται πλέον... Οπότε πιθανότητα θέλει αλλαγή..
    Το ερώτημα.....
    Να μπω στη διαδικασία έρευνας (περίεργα terminals σαν βιδωτά) και αλλαγής της Η στα άχρηστα και αγορά ενός lithium jump starter;
    Ps. Το δυναμό του αυτοκινήτου είναι οκ...
    Απλά λόγω συναγερμού στο ένα αμάξι επειδή κάθεται πέφτει η μπαταρία και καμιά φορά μπορεί να χρειαστεί λίγη βοήθεια..
    Αυτό...
    Ένα πιτσιρίκι που έχει το eshop έχω εγώ εδώ και 3-4 χρόνια γιατί τα ίδια τραβάω και εγώ με τη μηχανή κυρίως και παίζει ακόμα... Το βγάζει στα 69€ στα crazy και είναι και τρόμπα αέρα που τη χρησιμοποιώ συχνά. Smart κάτι το λένε..
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  4. #349
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε μου λέτε ρε παιδιά, έχω ένα jump starter αυτοκινήτου από εκείνα με τις μπαταρίες ups, και τα έχει φτύσει η μπαταρία μετά από 10 πρπ χρόνια καθώς έχουν μειωθεί πάρα πολύ τα ca της μπαταρίας... Η μπαταρία μεν κρατάει τάση και αδειάζει αργά μέσω usb πχ τις 7000mah της... Αλλά όπως είπα τα ca της απλά δεν υφίσταται πλέον... Οπότε πιθανότητα θέλει αλλαγή..
    Το ερώτημα.....
    Να μπω στη διαδικασία έρευνας (περίεργα terminals σαν βιδωτά) και αλλαγής της Η στα άχρηστα και αγορά ενός lithium jump starter;
    Ps. Το δυναμό του αυτοκινήτου είναι οκ...
    Απλά λόγω συναγερμού στο ένα αμάξι επειδή κάθεται πέφτει η μπαταρία και καμιά φορά μπορεί να χρειαστεί λίγη βοήθεια..
    Αυτό...
    Και μόνο απο άποψη μεγέθους και βάρους η απάντηση είναι μια

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα πιτσιρίκι που έχει το eshop έχω εγώ εδώ και 3-4 χρόνια γιατί τα ίδια τραβάω και εγώ με τη μηχανή κυρίως και παίζει ακόμα... Το βγάζει στα 69€ στα crazy και είναι και τρόμπα αέρα που τη χρησιμοποιώ συχνά. Smart κάτι το λένε..
    Στην μηχανή απο τότε που έβαλα μπαταρία λιθιού, έχω πραγματικά ησυχάσει

  5. #350
    Εγγραφή
    14-03-2004
    Μηνύματα
    317
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων

    Στην μηχανή απο τότε που έβαλα μπαταρία λιθιού, έχω πραγματικά ησυχάσει
    Τι μάρκα για πές λεπτομέρειες

  6. #351
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλά λόγω συναγερμού στο ένα αμάξι επειδή κάθεται πέφτει η μπαταρία και καμιά φορά μπορεί να χρειαστεί λίγη βοήθεια..
    Άλλαξε συναγερμό.

    Πλάκα-πλάκα το ίδιο πάθαινα κι' εγώ και επειδή ήθελα κάτι πιο σύγχρονο τον άλλαξα(είχα ELSER, έβαλα Starline).
    Mε τον ELSER στην εβδομάδα ήταν OFF η μπαταρία, τώρα κρατάει και μήνα.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  7. #352
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από billy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι μάρκα για πές λεπτομέρειες
    Skyrich, Νομίζω είναι και ακόμα μια μάρκα στην Ελλάδα.
    απο τότε που την έβαλα δεν μου έχει χρειαστεί το Jumpstarter ξανά.
    Κρατάει φόρτιση για πάντα σχεδόν, έχω βάλει και σε ενα μικρό σκουτεράκι που έχω που το βάζω μπροστά όταν θυμάμαι και πάντα έχει μπαταρία

    Αναπληρώνει το ρεύμα που χάνει στο ξεκίνημα σχεδόν άμεσα, όταν με την απλή μπαταρία ήθελες να κάνεις βόλτα 1 ώρας.

    έχει διαφορά στην τιμή και μεγάλη, αλλά τα αξίζει

  8. #353
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.953
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άλλαξε συναγερμό.

    Πλάκα-πλάκα το ίδιο πάθαινα κι' εγώ και επειδή ήθελα κάτι πιο σύγχρονο τον άλλαξα(είχα ELSER, έβαλα Starline).
    Mε τον ELSER στην εβδομάδα ήταν OFF η μπαταρία, τώρα κρατάει και μήνα.
    Gemini είναι παλιός..
    Από ότι θυμάμαι πρέπει να τραβάει γύρω στα 50ma όταν είναι οπλισμένος...
    Με πρόχειρους υπολογισμούς μια 60αρα πρπ μπαταρία την ισοπεδώνει σε κάνα μήνα κ κάτι ημέρες ακόμα...
    Λύση με το να ανάβω το αυτοκίνητο στο ρελαντί μερικές φορές ανά εβδομάδα για κάνα μισάωρο δεν έχω δει να κάνει τπτ... Εκτός αν το κάνω βόλτα καμιά ώρα Η κάτσω στο ρελαντί 2-3 ώρες.......
    Η μόνη εγγυημένη λύση άπαξ και πέσει η μπαταρία είναι βγάλσιμο και φορτισμα σε εξωτερικό φορτιστή... Einhell έχω.. Η αν βιάζομαι η πρέπει οπωσδήποτε να κινηθεί το αυτοκίνητο, jump starter... Όχι ότι το τελευταίο αναιρεί το βγάλσιμο - φορτισμα.. Γιατί πάλι θα πέσει μετά από μερικές ημέρες η μπαταρία... Μόνο με φορτισμα στον εξωτερικό φορτιστή κρατάει πάλι μήνα κ βάλε..

    Στο άλλο αμάξι έχω cobra συναγερμό.. Είναι και πιο καινούργιο μεν και δεν δείχνει να έχει απώλειες.. Στο παλιό βέβαια έχω και ενισχυτές κλπ, αν και κλείνουν, οπότε δε νομίζω να είναι το πρόβλημα από εκεί... Να είναι και οι μνήμες του ραδιοφώνου; Η το ρολόι; Σε ένα φίλο ήταν το ρολόι που του έκανε τη ζημιά...
    Σε μέτρηση πάντως που είχα κάνει με το πολύμετρο δεν είχα parastic draw... Το μόνο που τράβαγε ήταν ο συναγερμός όταν όπλιζε...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μόνο απο άποψη μεγέθους και βάρους η απάντηση είναι μια

    - - - Updated - - -



    Στην μηχανή απο τότε που έβαλα μπαταρία λιθιού, έχω πραγματικά ησυχάσει
    Άρα πάω για συσκευή λιθίου...
    Έχω δει μια baseus στο σκρουτζ καιρό τώρα...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Skyrich, Νομίζω είναι και ακόμα μια μάρκα στην Ελλάδα.
    απο τότε που την έβαλα δεν μου έχει χρειαστεί το Jumpstarter ξανά.
    Κρατάει φόρτιση για πάντα σχεδόν, έχω βάλει και σε ενα μικρό σκουτεράκι που έχω που το βάζω μπροστά όταν θυμάμαι και πάντα έχει μπαταρία

    Αναπληρώνει το ρεύμα που χάνει στο ξεκίνημα σχεδόν άμεσα, όταν με την απλή μπαταρία ήθελες να κάνεις βόλτα 1 ώρας.

    έχει διαφορά στην τιμή και μεγάλη, αλλά τα αξίζει
    Θα μπορούσα να πω πολλά για τις κανονικες μπαταρίες που έχω δοκιμάσει, αλλά θα πω για αυτές που θυμάμαι....
    Acdelco,tudor μέτρια πράγματα... Δεν κράτησαν πολύ.. Δεν τις φορτιζα, ότι έκανε το δυναμό μόνο...
    Rocket, gls evo, μέτρια πράγματα αλλά με συντήρηση σε εξωτερικό φορτιστή και μια σακατεμενη μέση από το βάλε βγάλε, κράτησαν 10 χρόνια...
    Αυτή που μου κράτησε πραγματικά πολύ παραδειγματικά ήταν μια delkor... 10 χρόνια και αυτή...
    Τώρα και αφού τα έφτυσαν οι προηγούμενες, δοκιμάζω Bosch silver και στα 2... * Μισή τιμή από τη delkor οι Bosch....
    Καλουτσικες δείχνουν αλλά σαν να μη μου γεμίζουν το μάτι πολύ... Θα δείξει...
    Μου χάρισαν και μια delta πρόσφατα που είχε πέσει σε βαθύ ύπνο (2v) λόγω μη κίνησης του αυτοκινήτου και με φόρτιση δείχνει να έστρωσε... Καλή φαίνεται... Δεν δείχνει να πέφτει εύκολα και βάζει πάντα μπροστά το αυτοκίνητο...
    Την έχω μόλις κάνα δίμηνο και δεν έχω σχηματίσει πλήρη άποψη... Θα δείξει και αυτή... Αυτά.....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 01-10-22 στις 16:15.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  9. #354
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.165
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Οι λιθίου καταπληκτικές μπαταρίες με ένα caveat... Μια φορά να αδειάσουν τελείως, τέλος.. άντε 2 φορές. Εγώ επειδή το ξεχνάω να κοιτάω απλά δεν το ρισκάρω για τόσο ακριβή μπαταρία. Οκ πλέον έχω φτιάξει στο traccar ένα notification με το teltonika που του έχω πει, αν η μπαταρία πέσει κάτω από 12.2v στείλε mail με καντήλια και έτσι το θυμάμαι..

  10. #355
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η μόνη εγγυημένη λύση άπαξ και πέσει η μπαταρία είναι βγάλσιμο και φορτισμα σε εξωτερικό φορτιστή... Einhell έχω.. Η αν βιάζομαι η πρέπει οπωσδήποτε να κινηθεί το αυτοκίνητο, jump starter... Όχι ότι το τελευταίο αναιρεί το βγάλσιμο - φορτισμα.. Γιατί πάλι θα πέσει μετά από μερικές ημέρες η μπαταρία... Μόνο με φορτισμα στον εξωτερικό φορτιστή κρατάει πάλι μήνα κ βάλε..
    Ο θάνατος της μπαταρίας, θα το ξέρεις άλλωστε, είναι το φόρτισμα-ξεφόρτισμα σε τέτοια επίπεδα.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  11. #356
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.953
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο θάνατος της μπαταρίας, θα το ξέρεις άλλωστε, είναι το φόρτισμα-ξεφόρτισμα σε τέτοια επίπεδα.
    Το ξέρω αλλά τι να κάνεις...

    Σκέφτομαι καιρό τώρα μπας και κάνω καμιά πατέντα να δώσω στο συναγερμό μονο από καμιά μπαταρία ups ώστε να μη μου ρίχνει τη κανονική...
    Αλλά η ιδέα έχει μείνει στη σκέψη..

    Με τη μπαταρία ups θα είναι πιο εύκολο να βγαίνει για φορτισμα και την οποία θα αντικαθιστω με άλλη μια ίδια όταν πέφτει...
    Θα φορτίζεται έξω...

    Δεν ξέρω αν θα μπορεί να σηκώσει το φορτίο από τα φλας βέβαια...
    Μάλλον θα μπορεί υποθέτω...

    Βέβαια η λύση αυτή δεν θα έχει την ίδια διάρκεια με τη κανονική μπαταρία, αλλά τουλάχιστον δεν θα μένω από μίζα... Για την εκκίνηση δλδ...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 01-10-22 στις 17:41.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  12. #357
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκέφτομαι καιρό τώρα μπας και κάνω καμιά πατέντα να δώσω στο συναγερμό μονο από καμιά μπαταρία ups ώστε να μη μου ρίχνει τη κανονική...
    Αλλά η ιδέα έχει μείνει στη σκέψη..
    Το είχα κάνει μια φορά!
    Και ο πατέρας μου πήγε να βάλει μπρος.........
    Πάει η Μπαταρία, ευτυχώς χωρίς άλλες ζημιές

  13. #358
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.953
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το είχα κάνει μια φορά!
    Και ο πατέρας μου πήγε να βάλει μπρος.........
    Πάει η Μπαταρία, ευτυχώς χωρίς άλλες ζημιές
    Εγώ πάλι έχω ακούσει από φίλο για άτομο που δούλευε το αυτοκίνητο του με μπαταρία ups...
    Πιο μεγάλη όμως, όχι μικρή..

    Στο θέμα τώρα, δεν λέω να ενώσεις τη μπαταρία του ups στη θέση της κανονικής...
    Λέω να δώσεις στο συναγερμό μονο.... Η κανονική θα μείνει για τη μίζα κλπ..
    Η μπαταρία του ups δεν θα φορτίζει από το δυναμό.. Θα είναι μόνο για όταν είναι οπλισμένος ο συναγερμός.. Τώρα αν βρεθεί καμιά πατέντα για να φορτίζει, αλλάζει...

    Κάποτε όταν δεν είχα δεύτερη μπαταρία, και όταν έβγαζα την κυρία του αυτοκινήτου για φορτισμα, έβαζα το jump starter, αυτό με τη μπαταρία του ups για να κρατάει το συναγερμό ενεργό...
    Δεν το έβλεπα βέβαια να έχει πολύ δύναμη όταν άναβαν τα φλας με το συναγερμό...
    Κάποτε είχα δοκιμάσει να το βάλω μπρος και με το jump starter μόνο αλλά δεν...
    Μάλλον επειδή είναι τεζα η μπαταρία του jump starter και θέλει αλλαγή...
    Αλλά για τη δουλειά που το είχα βάλει κράταγε +- μερικές ημέρες... Λίγο λιγότερο από εβδομάδα μέχρι να βάλω τη κανονική μπαταρία πίσω...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  14. #359
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πες μας μόλις κάψεις το αυτοκίνητο για να σου συμπαρασταθούμε.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  15. #360
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.953
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πες μας μόλις κάψεις το αυτοκίνητο για να σου συμπαρασταθούμε.
    Ε όχι δα...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

Σελ. 24 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 414192223242526 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-07-13, 19:43
  2. Αγορά φορτιστή μπαταρίας αυτοκινήτου
    Από TheUser στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-13, 21:27
  3. Πρόβλημα με φορτιστή σε laptop Toshiba PSL48E
    Από vak13 στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-02-13, 18:44
  4. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-13, 18:59
  5. Έσπασε το σημείο επαφής του φορτιστή με το λάπτοπ
    Από friwise στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-12-12, 22:31

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας