Σελ. 15 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 51013141516172025 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 211-225 από 412
  1. #211
    Εγγραφή
    17-07-2010
    Περιοχή
    Αιγάλεω
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    10.599
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30/5,5
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    Speedport Entry Plus
    SNR / Attn
    9(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    1. μπα
    2. μικρη σημασια αν ειναι κλειστη η οθονη και τα wifi data εφαρμογες κλπ.
    3. κλειστη
    4. να αφηνεις μισο λεπτο
    5. και τα 2 θες για βγαλεις τα watt με τα οποια φορτιζει (αυτα εχουν σημασια), αν εχεις quick charge 2.0 και πανω η αλλου τυπου γρηγορης φορτισης παιζουν μεγαλο ρολο. αλλιως ολα φορτιζουν κοντα στα 5v (αναλογος τις απωλιες του καλωδιου).

    - - - Updated - - -

    1. μπα
    2. μικρη σημασια αρκει να ειναι κλειστη η οθονη και τα wifi data εφαρμογες κλπ.
    3. κλειστη
    4. να αφηνεις μισο λεπτο
    5. και τα 2 θες για βγαλεις τα watt με τα οποια φορτιζει (αυτα εχουν σημασια), αν εχεις quick charge 2.0 και πανω η αλλου τυπου γρηγορης φορτισης παιζουν μεγαλο ρολο. αλλιως ολα φορτιζουν κοντα στα 5v (αναλογος τις απωλιες του καλωδιου).
    OS: Win 10 Pro x64, MoBo: Asus P5QD Turbo, CPU: E5450 (E0) @3.6Ghz, RAM: Trancend DDR2 4x2gb 6-6-6-18 800 MHz, GPU: Saphire RX 480 8gb Nitro+, PSU: Enermax EG565AX-VE(G) FMA II 535W (Modded), SDD: Samsung 840 PRO 128GB, Case: Thermaltake VB1000BWS (Modded), CPU Cooler: Zalman CNPS9700 LED (Modded), Monitor: AOC Q3279VWFD8 32'' 2560x1440.

  2. #212
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.700
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Aν κάποιο στην σειρά φόρτισης (πολύμπριζο-φορτιστής-usbtester- καλώδιο- συσκευή είναι του κ@λου, επιρρεάζει)

    Εγώ φορτίζω από πολύμπριζο apc, μια χαρά
    Για να καταλήξεις, κράτα κάποια σταθερά και άλλαζε τα υπόλοιπα πχ βρες ένα καλώδιο που να σου φαίνεται καλό βάλε μία συσκευή και δοκίμασε ένα ένα τους φορτιστές. Οταν καταλήξεις σε αξιόπιστο φορτιστή, άλλαζε ένα ένα τα καλώδια, μετά δοκίμασε τις συσκευές.

    Ασε το tablet τελευταίο, μεγαλύτερη εμπιστοσύνη έχω στα κινητά από τα tablet
    Δεν έχει σημασία αναμμένη σβυστή οθόνη, αρκεί να μην χρησιμοποιείς το κινητό
    Να περιμένεις λίγο για να σταθεροποιηθεί η φόρτιση
    Ενδιαφέρουν και τα βόλτ και τα αμπέρ

    Αν δεν συνδέσεις συσκευή, το tester δείχνει τα β'ολτ (5)

    Κλασσική φόρτιση 5V 2A(1,7-1,8-1,9). Οσο προχωράει η φόρτιση τόσο μειώνονται τα αμπερ ώσπου να δεις 0, η συσκευή φορτίστηκε και δεν τραβάει ρεύμα.
    Αν ο φορτιστής είναι παλιός μπορεί να φορτίζει με 1Α, γράφουν επάνω τους οι φορτιστές

    Αν υπάρχει quick charge, όταν συνδέσεις την συσκευή διαπραγματεύεται με τον φορτιστή την φόρτιση. Κάποιες φορές η διαπραγμάτευση μπορεί να μην πάει καλά οπότε φορτίζει κλασσικά (5V 2A). Βάζεις - βγάζεις το κινητό, τσουπ quickcharge, τα βόλτ είναι πάνω από 5
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitri_ns : 27-07-17 στις 18:28.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  3. #213
    Εγγραφή
    19-08-2005
    Μηνύματα
    2.262
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν κάποιο στην σειρά φόρτισης (πολύμπριζο-φορτιστής-usbtester- καλώδιο- συσκευή είναι του κ@λου, επιρρεάζει)
    Αυτο το έχω σκεφτεί κι εγώ, βασικά θέλω (αν αντέξω ) να κάνω όλους τους πιθανούς συνδυασμούς. Ίσως μόνο για να αποφύγω το θέμα με το πολύπριζο να κουμπώσω απευθείας στον τοίχο για τις ανάγκες του τεστ.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κλασσική φόρτιση 5V 2A(1,7-1,8-1,9). Οσο προχωράει η φόρτιση τόσο μειώνονται τα αμπερ ώσπου να δεις 0, η συσκευή φορτίστηκε και δεν τραβάει ρεύμα.
    Αν ο φορτιστής είναι παλιός μπορεί να φορτίζει με 1Α, γράφουν επάνω τους οι φορτιστές

    Αν υπάρχει quick charge, όταν συνδέσεις την συσκευή διαπραγματεύεται με τον φορτιστή την φόρτιση. Κάποιες φορές η διαπραγμάτευση μπορεί να μην πάει καλά οπότε φορτίζει κλασσικά (5V 2A). Βάζεις - βγάζεις το κινητό, τσουπ quickcharge, τα βόλτ είναι πάνω από 5
    Αυτό βασικά μου έκανε εντύπωση, ότι δεν είδα 1,8 ή 1,9, μόνο σε κάποιες ΛΙΓΕΣ περιπτώσεις είδα κάτι 1,7, είδα πολύ 1,1 με 1,2 που μου φάνηκε πολύ λίγο, ενώ και οι 2 Samsung είναι 2Α, ενώ ο Blitzwolf λέει ότι στέλνει maximum 2,4A ανά θύρα λέει (εννοείται ότι είχα μόνο στην μία θύρα καλώδιο). Το άλλο που λες όμως έχει σημασία. Δηλαδή αν είναι πιο κοντά στο 100% η συσκευή τραβάει λιγότερο; Γιατί αυτό καθιστά το τεστ λίγο αναξιόπιστο. Αν είναι να το κάνω με μισοξεφόρτιστη συσκευή. Πάντως πριν που έκανα τις γρήγορες δοκιμές, και οι 2 συσκευές ήταν γύρω στο 20%.

    Το QuickCharge δεν πρέπει να υποστηρίζεται από την συσκευή για να πάρει μπρος; Και οι 2 συσκευές που κούμπωσα είναι αρκετά παλιές, δεν έχουν QuickCharge.

    Παρεπιμπτόντως, οι 2 φορτιστές Samsung είναι οι EP-TA10EWE και ο Blitzwolf o EGTSA-050800TI5

  4. #214
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.700
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sadako Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο το έχω σκεφτεί κι εγώ, βασικά θέλω (αν αντέξω ) να κάνω όλους τους πιθανούς συνδυασμούς. Ίσως μόνο για να αποφύγω το θέμα με το πολύπριζο να κουμπώσω απευθείας στον τοίχο για τις ανάγκες του τεστ.



    Αυτό βασικά μου έκανε εντύπωση, ότι δεν είδα 1,8 ή 1,9, μόνο σε κάποιες ΛΙΓΕΣ περιπτώσεις είδα κάτι 1,7, είδα πολύ 1,1 με 1,2 που μου φάνηκε πολύ λίγο, ενώ και οι 2 Samsung είναι 2Α, ενώ ο Blitzwolf λέει ότι στέλνει maximum 2,4A ανά θύρα λέει (εννοείται ότι είχα μόνο στην μία θύρα καλώδιο). Το άλλο που λες όμως έχει σημασία. Δηλαδή αν είναι πιο κοντά στο 100% η συσκευή τραβάει λιγότερο; Γιατί αυτό καθιστά το τεστ λίγο αναξιόπιστο. Αν είναι να το κάνω με μισοξεφόρτιστη συσκευή. Πάντως πριν που έκανα τις γρήγορες δοκιμές, και οι 2 συσκευές ήταν γύρω στο 20%.

    Το QuickCharge δεν πρέπει να υποστηρίζεται από την συσκευή για να πάρει μπρος; Και οι 2 συσκευές που κούμπωσα είναι αρκετά παλιές, δεν έχουν QuickCharge.

    Παρεπιμπτόντως, οι 2 φορτιστές Samsung είναι οι EP-TA10EWE και ο Blitzwolf o EGTSA-050800TI5
    Οσο χορταίνεις τρώς λιγότερο,κι όταν χορτάσεις σταματάς, κάπως έτσι είναι και η φόρτιση
    Το τεστ δεν είναι καθόλου αναξιόπιστο, έτσι είναι η φυσική

    Προφανώς και η συσκευή πρέπει να υποστηρίζει qc και ο φορτιστής. Αντιλαμβάνεσαι ότι αν το ένα είναι qc2 και το άλλο qc3, θα συμφωνήσουν η φόρτιση να είναι σε qc2
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  5. #215
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.806
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Κοίταξε λίγο και τα χαρακτηριστικά του μετρητή, μπορεί να έχει πρόβλημα με τάση > 5V (σε περίπτωση που τον βάλεις σε quick charger).

  6. #216
    Εγγραφή
    19-08-2005
    Μηνύματα
    2.262
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Αναξιόπιστο εννοώ ότι εκτός από το συγκριτικό τεστ (ποιο καλώδιο φορτίζει καλύτερα) θα ήθελα κι ένα πιο απόλυτο, για να δω με πόσα A φορτίζει ο κάθε φορτιστής, εκεί θα περίμενα να δω περισσότερες ενδείξεις κοντά στα 2Α, επώνυμοι φορτιστές είναι όλοι, με αυθεντικό "μανίσιο" φορτιστή Samsung και το "μανίσιο" καλώδιο να βλέπω γύρω στο 1,2Α μου φάνηκε πολύ λίγο. Σε τι επίπεδα πρέπει να είναι η μπαταρία για να τραβάει το περισσότερο δυνατό; Σε φάση "χαμηλ. μπαταρ." δηλαδή <15%;

  7. #217
    Εγγραφή
    29-03-2008
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    1.134
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    7974/ 1020
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΤΟΥΜΠΑ
    SNR / Attn
    9.0(dB) / 38(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ο 2Α φορτιστής σημαίνει ότι μπορεί να στείλει τόσο ρεύμα. Η συσκευή είναι αυτή που θα καθορίσει πόσα Α θα πάρει ανά κάθε στιγμή.
    πχ εμένα το Nexus 5X όταν το συνδέω συνήθως γράφει απλά φόρτιση και μετά από 5-10 λεπτά γράφει γρήγορη φόρτιση, χωρίς εγώ να έχω κάνει κάτι.
    CPU: AMD Phenom ΙΙ X4 955, CPU Fan: CoolerMaster Hyper T4, MoBo: ASUS M3A78-T, RAM: 2x2GB Kingston Hyper-X + 2x2GB 800MHz, GPU: Gigabyte GTX 750 TI 2GB Windforce, Case: CoolerMaster HAF 922, PSU: SEASONIC G-550 GOLD 550W

  8. #218
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.700
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sadako Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναξιόπιστο εννοώ ότι εκτός από το συγκριτικό τεστ (ποιο καλώδιο φορτίζει καλύτερα) θα ήθελα κι ένα πιο απόλυτο, για να δω με πόσα A φορτίζει ο κάθε φορτιστής, εκεί θα περίμενα να δω περισσότερες ενδείξεις κοντά στα 2Α, επώνυμοι φορτιστές είναι όλοι, με αυθεντικό "μανίσιο" φορτιστή Samsung και το "μανίσιο" καλώδιο να βλέπω γύρω στο 1,2Α μου φάνηκε πολύ λίγο. Σε τι επίπεδα πρέπει να είναι η μπαταρία για να τραβάει το περισσότερο δυνατό; Σε φάση "χαμηλ. μπαταρ." δηλαδή <15%;
    Ta test είναι συγκριτικά
    Την ώρα που βλέπεις 1,2 Α, δοκίμασε και άλλα καλώδια
    Θα δείξουν παραπάνω ?
    Θα δείξουν παρακάτω?

    Τα παραπάνω είναι καλύτερα από το μαμίσιο
    Τα παρακάτω χειρότερα

    Ετσι τα αξιολόγησες.

    Μετά με το καλύτερό σου καλώδιο άρχισε να αλλάζεις φορτιστές

    Αν δεν δεις διαφορές όλα είναι ίδιας ποιότητας, πιθανότατα καλά.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  9. #219
    Εγγραφή
    14-11-2007
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    10.035
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Επίσης, όσο πιο γεμάτη η μπαταρία, τόσο λιγότερα Α τραβάει στην φόρτιση.
    Τα τεστ να γίνουν με σχετικά άδεια μπαταρία <40% ώστε να είναι αξιόπιστα.

    Σε QC3.0 συσκευή με αντίστοιχο φορτιστή συνήθως ξεκινάω στα 6.4V/2.8Α (δηλαδή κοντά στα 18 θεωρητικά max watts του φορτιστή) και όσο περνάει η ώρα πέφτουν και τα δύο, ειδικά μετά το 80%.
    Σε QC2.0 συσκευή με τον ίδιο φορτιστή έχω δει 9V αλλά με λιγότερα Α (1.8) οπότε συνολικά λιγότερα watt --> πιο αργή φόρτιση.

  10. #220
    Εγγραφή
    19-08-2005
    Μηνύματα
    2.262
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Ωραία παιδιά, θα ξεκινήσω μετρήσεις σιγά-σιγά, με άδεια μπαταρία. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες...

  11. #221
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.582
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Ενδιαφέρον thread, δεν το είχα δει.
    Μόλις απέκτησα ένα Galaxy S8 και αναρωτιέμαι ποια είναι η καλύτερη τακτική φόρτισης.

    Τις εργάσιμες μέρες δε νομίζω να χρειαστώ ποτέ περισσότερο από τα 2/3 της μπαταρίας, επομένως έχω 2 επιλογές:
    -να το φορτίζω κάθε βράδυ όλη νύχτα
    -να το βάζω στον φορτιστή κανένα μισάωρο είτε το βράδυ είτε το πρωί και χάρη στο fast charge να έχω αρκετή μπαταρία

    Τι είναι καλύτερο για την μπαταρία;
    Ένα μισάωρο κάθε μέρα στον quick charge φορτιστή του και όσο πάει, ή να το έχω αφήσει όλη νύχτα σε έναν παλιό αργό φορτιστή και να ξεκινάω την ημέρα μου με 100%;


    Τα παραπάνω δεν αφορούν Σαββατοκύριακα καθώς το πρόγραμμα διαφέρει και συνήθως πέφτει βαριά χρήση.

  12. #222
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.373
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενδιαφέρον thread, δεν το είχα δει.
    Μόλις απέκτησα ένα Galaxy S8 και αναρωτιέμαι ποια είναι η καλύτερη τακτική φόρτισης.

    Τις εργάσιμες μέρες δε νομίζω να χρειαστώ ποτέ περισσότερο από τα 2/3 της μπαταρίας, επομένως έχω 2 επιλογές:
    -να το φορτίζω κάθε βράδυ όλη νύχτα
    -να το βάζω στον φορτιστή κανένα μισάωρο είτε το βράδυ είτε το πρωί και χάρη στο fast charge να έχω αρκετή μπαταρία

    Τι είναι καλύτερο για την μπαταρία;
    Ένα μισάωρο κάθε μέρα στον quick charge φορτιστή του και όσο πάει, ή να το έχω αφήσει όλη νύχτα σε έναν παλιό αργό φορτιστή και να ξεκινάω την ημέρα μου με 100%;


    Τα παραπάνω δεν αφορούν Σαββατοκύριακα καθώς το πρόγραμμα διαφέρει και συνήθως πέφτει βαριά χρήση.
    Φυσικά το 2ο.
    Δεν υπάρχει όφελος να μένει πάνω στον φορτιστή τόσες ώρες.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  13. #223
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενδιαφέρον thread, δεν το είχα δει.
    Μόλις απέκτησα ένα Galaxy S8 και αναρωτιέμαι ποια είναι η καλύτερη τακτική φόρτισης.

    Τις εργάσιμες μέρες δε νομίζω να χρειαστώ ποτέ περισσότερο από τα 2/3 της μπαταρίας, επομένως έχω 2 επιλογές:
    -να το φορτίζω κάθε βράδυ όλη νύχτα
    -να το βάζω στον φορτιστή κανένα μισάωρο είτε το βράδυ είτε το πρωί και χάρη στο fast charge να έχω αρκετή μπαταρία

    Τι είναι καλύτερο για την μπαταρία;
    Ένα μισάωρο κάθε μέρα στον quick charge φορτιστή του και όσο πάει, ή να το έχω αφήσει όλη νύχτα σε έναν παλιό αργό φορτιστή και να ξεκινάω την ημέρα μου με 100%;


    Τα παραπάνω δεν αφορούν Σαββατοκύριακα καθώς το πρόγραμμα διαφέρει και συνήθως πέφτει βαριά χρήση.
    Yπάρχουν αρκετά άρθρα αν Googlαρεις την ερώτηση, π.χ.

    https://www.techadvisor.co.uk/how-to...ttery-3619623/
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  14. #224
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.756
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενδιαφέρον thread, δεν το είχα δει.
    Μόλις απέκτησα ένα Galaxy S8 και αναρωτιέμαι ποια είναι η καλύτερη τακτική φόρτισης.

    Τις εργάσιμες μέρες δε νομίζω να χρειαστώ ποτέ περισσότερο από τα 2/3 της μπαταρίας, επομένως έχω 2 επιλογές:
    -να το φορτίζω κάθε βράδυ όλη νύχτα
    -να το βάζω στον φορτιστή κανένα μισάωρο είτε το βράδυ είτε το πρωί και χάρη στο fast charge να έχω αρκετή μπαταρία

    Τι είναι καλύτερο για την μπαταρία;
    Ένα μισάωρο κάθε μέρα στον quick charge φορτιστή του και όσο πάει, ή να το έχω αφήσει όλη νύχτα σε έναν παλιό αργό φορτιστή και να ξεκινάω την ημέρα μου με 100%;


    Τα παραπάνω δεν αφορούν Σαββατοκύριακα καθώς το πρόγραμμα διαφέρει και συνήθως πέφτει βαριά χρήση.
    Εγω το φορτιζω καθε βραδυ με το fast charge. Το εχω δηλαδη διπλα μου φορτισμενο πριν κοιμηθω
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  15. #225
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.582
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Ευχαριστώ.
    Άρα μου λέτε καλύτερα να μείνει λιγότερη ώρα στον φορτιστή.
    Το άλλο ερώτημα, αν είναι καλύτερα να χρησιμοποιώ αργό φορτιστή όταν δεν επείγομαι για quick charging έχει βάση;

Σελ. 15 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 51013141516172025 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-07-13, 19:43
  2. Αγορά φορτιστή μπαταρίας αυτοκινήτου
    Από TheUser στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-13, 21:27
  3. Πρόβλημα με φορτιστή σε laptop Toshiba PSL48E
    Από vak13 στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-02-13, 18:44
  4. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-13, 18:59
  5. Έσπασε το σημείο επαφής του φορτιστή με το λάπτοπ
    Από friwise στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-12-12, 22:31

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας