Σελ. 10 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 58910
Εμφάνιση 136-140 από 140
  1. #136
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.660
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    (ξερω το δικο σου δεν εχει τιποτα)
    Είδες που δε ξέρεις; Με τόσες τούμπες που έχει φάει το δικό μου, έχει αναδιαμορφωθεί η περίμετρος του. Αλλά ναι, από όσα είπες, όντως δεν έχει τίποτα. Έχω βέβαια το λευκό (περί αφαίρεσης της μπογιάς)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενα S4 google edition, θα ηταν οτι πρεπει.

  2. #137
    Εγγραφή
    30-11-2012
    Μηνύματα
    1.060
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι εννοείς "υπόλοιπο" σε πιστωτική; Οι πιστωτικές δεν έχουν υπόλοιπο. Όριο έχουν. Εκτός και αν κάνω χάνω..
    σορρυ όριο εννοούσα...απλώς το αντιλαμβανόμουν σαν υπόλοιπο που είχα να ξοδέψω...

  3. #138
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Περιοχή
    London
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    806
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    SKY
    Ηρθα Λονδίνο με μια χρεωστική και το iPhone 4 στο χέρι. Έψαξα σπίτια, έκλεισα ραντεβού με μεσίτες, έστελνα αγγελίες που με ενδιέφεραν στους δικούς μου, μιλούσα ώρες στο Skype, υπολόγιζα με απόλυτη ακρίβεια την απόσταση και το χρόνο μεταφοράς από το σπίτι στο πανεπιστήμιο, σκαναρα στο δευτερόλεπτο τις συστατικές μου να τις στείλω στους μεσίτες, παράγγειλα laptop, έλεγχα το web banking μου, μιλούσα στο τηλέφωνο, τσεκάρα και έστελνα mail με πολλαπλά συνημμένα, άκουγα μουσική και τσέκαρα και κανα youtube για να χαλαρώσω. Όλα αυτά μόνο με το άχρηστο (για κάποιους) iPhone 4 16gb 3ετίας με την οθονούλα των 3,5" fully updated και απροβληματιστο παρά τα χρονάκια που έχει στην πλάτη του. Αυτά για τους χομπίστες που παίρνουν κινητά για να παίζουν με launchers και roms. Btw την ίδια στιγμή το Xperia ray μου δεν μπορεί ούτε να κλειδώσει σε ένα δίκτυο του εξωτερικού για να κάνω μια κλήση και φυσικά δεν μπορώ να εγκαταστήσω άλλη εφαρμογή γιατί εχει φουλάρει και το bloatware της Sony δεν μεταφέρεται στην sd card. (Ναι σωστά έπρεπε να κάνω root για να έχω έλευθερία.)

    Δεν το βλέπω πάντως να αναβαθμίζω στο iPhone 5s γιατί ακόμα δεν προσφέρει κάτι ιδιαίτερο και αυτό ειναι και το βασικό πρόβλημα της apple. Πολύ καλή κίνηση πάντως που ίσως αξιοποιήσω στο μέλλον είναι το πρόγραμμα ανακύκλωσης που ανακοίνωσε προσφατα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος miledent : 04-09-13 στις 22:13.

  4. #139
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Once a fanboy, always a fanboy, ε;


    Τουλαχιστον προχωρησαμε λιγο και πηγαμε την συγκριση με mid/low range κινητο android του 2011 που προφανως δεν ξερεις να χειριζεσαι.

    Φανταζομαι οτι αν ειχες το Galaxy Nexus δεν θα μπορουσες να τα κανεις ολα αυτα.... Καταραμενο Android.

  5. #140
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Περιοχή
    London
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    806
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    SKY
    Fanboy; Κάτοχος 3 android phones (Xperia x8, Xperia mini, Xperia ray) πριν καν έρθει στα χέρια μου τζάμπα ένα iPhone 4, χρήστης σχεδόν όλων των υπηρεσιών της google ενώ και σε αυτο το φόρουμ πρόσφατα πρότεινα την αγορά android αντί παλιού iPhone. Όποιος διαβάζει μπορεί να κρίνει ποιος είναι fanboy ή hater. Αυτα που γράφω προφανώς και μπορεί να γίνουν και με ένα android τηλέφωνο αφού υπάρχουν οι εφαρμογές (απ'ότι φαίνεται βέβαια πρέπει να είναι του 2013 γιατί από τότε σοβάρεψε το android). Το post απευθυνόταν στα δικά σου υστερικά σχόλια περί άχρηστων κινητών με οθονούλες 3,5" κτλ. Από κει και πέρα η σύγκριση είναι δίκαιη γιατί συγκρίνω high end του 2010 με mid range του 2011 και μάντεψε ποιο συνεχίζει να είναι updated και εύχρηστο ακομα και σήμερα. Εσύ που ξέρεις να τα χρησιμοποιείς δε μας λες και μας πως κλειδώνει σε ξένο δίκτυο που δεν μπορώ ούτε κλήση να κάνω μερικές φορές;

Σελ. 10 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 58910

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας