Σελ. 43 από 93 ΠρώτηΠρώτη ... 2333384142434445485363 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 631-645 από 1383
  1. #631
    Εγγραφή
    05-06-2013
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Ξέχασα να σας πω παιδιά στον Cosmote που αιτήθηκα για VDSL internet μου είπαν ότι το σταθερό τηλέφωνο από εδώ και πέρα θα λειτουργεί περίπου σαν VOIP και από ότι φαίνεται το ενεργοποίησαν πριν μου φέρουν τον δρομολογητή για το VDSL και το internet ξαφνικά από τα 8,8Mbps έφτασε τα 10,2Mbps.Και σε μένα από χθες δεν λειτουργεί το σταθερό τηλέφωνο.

  2. #632
    Εγγραφή
    03-01-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    217
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4998
    ISP
    Nova
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 9,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mmathiou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φαβιέρου , το ίδιο πρόβλημα απο το Σάββατο σε όλη την πολυκατ., ευτυχώς το Ιντερνετ δουλεύει αλλίως θα τους είχε πάρει και θα τους είχε σηκώσει. Σήμερα κάλεσα την Cosmote οπου μου κάνανε δωρεάν εκτροπή στο κινητό και μου έδωσαν και 500' λεπτά προς όλους στο κινητό μου.
    Kι εγώ πλησίον της Φαβιέρου είμαι. Οπότε λογικά είναι γενικευμένο πρόβλημα τηλεφωνίας στην ευρύτερη περιοχή. Σε εμένα ξεκίνησε το βράδυ του Σαββάτου 30/9, λίγο μετά τις 9.

  3. #633
    Εγγραφή
    19-07-2007
    Μηνύματα
    310
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΧΑΙΔΑΡΙ
    SNR / Attn
    9(dB) / 29(dB)
    Βλεπω και ακουω απο φιλους εχουν ξεκινησει μαζικες ενεργοποιησης αλλα σε εμενα στην 409 εδω και μια εβδομαδα εχει ρευμα κανονικα αλλα απο ενεργοποιηση τιποτα.Η καμπινα στον αποπανω δρομο και διπλα στα 100 μετρα εχουν ενεργοποιηθη και δινουν διαθεσιμοτητα κανονικα.Οι πανε σιγα σιγα ή ενεργοποιουν οπου εχουν περισσοτερους πελατες οτε γιατι ολοι οι φιλοι μου που ειχαν οτε εχουν ενεργοποιηθη και μαλιστα ολοι δεχτηκαν τηλεφωνο τεχνικου οτε για να τους πει οτι μπορουν να βαλουν vdsl.Ελπιζω στην επομενη ενημερωση του συστηματος.

  4. #634
    Εγγραφή
    21-03-2011
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    124
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45/4 fast path
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    ASUS dsl-ac87vg
    Path Level
    Fastpath
    σφυρί καλεί δρεπάνι...ο τεχνικός σας είμαι βρίσκομαι στο καμπινέ σας...θέλετε να βάλω vdsl ή να το αφήσω έτσι στο adsl?

    ρε παιδιά ας σοβαρευτούμε λίγο. οι τεχνικοί καλούν μετά από κάποια εκδήλωση ενδιαφέροντος!!
    ενεργοποιημένος είμαι & ξέρω πώς έγινε η διαδικασία.

  5. #635
    Εγγραφή
    19-07-2007
    Μηνύματα
    310
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΧΑΙΔΑΡΙ
    SNR / Attn
    9(dB) / 29(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από JOHNMORE Εμφάνιση μηνυμάτων
    σφυρί καλεί δρεπάνι...ο τεχνικός σας είμαι βρίσκομαι στο καμπινέ σας...θέλετε να βάλω vdsl ή να το αφήσω έτσι στο adsl?

    ρε παιδιά ας σοβαρευτούμε λίγο. οι τεχνικοί καλούν μετά από κάποια εκδήλωση ενδιαφέροντος!!
    ενεργοποιημένος είμαι & ξέρω πώς έγινε η διαδικασία.
    Εμ δεν τα ξερεις καλα.Αλλα αμα θες να τα ακουσεις και απο κοντα κερνα καφε καπου χαιδαρι να στα πουνε 3 ατομα.Μαλιστα σε 2 δεν ηρθε ποτε μαιλ επιβεβαιωσης τις ενεργοποιησης που υποτιθετε θα εστελναν απο τις πωλησεις.Ουτε καν το τυπικο sms οτι η υπηρεσια σας ενεργοποιηθηκε,ξαφνικα ειδαν να πεταει το ιντερνετ και ειχαν κλειδωσει στα 30 λογο ανω δασους.Η επικοινωνια ηταν μια με τεχνικο μετα πωλησης και σε 3 μερες ετοιμοι.Τωρα εαν τους πηραν γιατι ηταν ανω δασος και ειχαν τραγικη ταχυτητα τι να σου πω αλλα δεν δικαιολογειτε ο τριτος που επιανε 16 να τον πηραν λογο προβληματος.Ασε που δεν ασχολειτε και τοσο και ποτε δεν εχει παρει τον οτε για vdsl ουτε καν εχει βαλει το νουμερο του οπως λεει στην διαθεσιμοτητα vdsl για να πεις το εχουν τσεκαρει απο εκει.

    Ο τεχνικος απο ποτε καλει εαν εχει εκδηλωθει ενδιαφερον;Τεχνικος ειναι η πωλησεις;η ειναι με το χαρτι στο χερι και καλει απο τον καθε καμπινε οπως λες και βαζει κοσμο;Δεν σου εκανε εντυπωση απο την αρχη οτι συστηνετε σαν τεχνικος;Εμενα προσωπικα δεν με πειθει οτι ειναι τεχνικος απλως ενα τρικ του οτε για να παρει ενεργοποιησης.Το θεμα ειναι οτι και οι 3 ορκιζονται οτι πρωτα του πηρε τεχνικος και εαν δεις το ιδιο λενε κιαλλα παιδια εδω οποτε ειναι γεγονος.Διαβασε καλυτερα τα προηγουμενα μυνηματα.

    Το μονο που ξεχωρισα ρωτοντας γιατι μου εκανε εντυπωση η ολη κατασταση και ρωτησα ακριβως να μου πουνε ηταν οτι και οι 3 ειχαν μοντεμ που τα ειχαν λαβει μεσα στο τελευταιο χρονο οποτε δεν χρειαστηκε εξοπλισμος γιατι ηταν ηδη vdsl το μοντεμ που ειχε στειλει ο οτε.Και βεβαια δεν τους αναφεραν πουθενα οτι θα λαβουν καινουργιο εξοπλισμο.

  6. #636
    Εγγραφή
    04-05-2015
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    52
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11256
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Vodafone - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    FRITZ!Box 7590 AX v2
    SNR / Attn
    9(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Έβαλε κανείς vodafone vdsl από Καφάο ; Ρωτάω γιατί εμένα μου λένε ότι δεν γίνεται ακόμα και φυσικά δεν μου λένε πότε θα γίνεται

  7. #637
    Εγγραφή
    21-03-2011
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    124
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45/4 fast path
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    ASUS dsl-ac87vg
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από special Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμ δεν τα ξερεις καλα.Αλλα αμα θες να τα ακουσεις και απο κοντα κερνα καφε καπου χαιδαρι να στα πουνε 3 ατομα.Μαλιστα σε 2 δεν ηρθε ποτε μαιλ επιβεβαιωσης τις ενεργοποιησης που υποτιθετε θα εστελναν απο τις πωλησεις.Ουτε καν το τυπικο sms οτι η υπηρεσια σας ενεργοποιηθηκε,ξαφνικα ειδαν να πεταει το ιντερνετ και ειχαν κλειδωσει στα 30 λογο ανω δασους.Η επικοινωνια ηταν μια με τεχνικο μετα πωλησης και σε 3 μερες ετοιμοι.Τωρα εαν τους πηραν γιατι ηταν ανω δασος και ειχαν τραγικη ταχυτητα τι να σου πω αλλα δεν δικαιολογειτε ο τριτος που επιανε 16 να τον πηραν λογο προβληματος.Ασε που δεν ασχολειτε και τοσο και ποτε δεν εχει παρει τον οτε για vdsl ουτε καν εχει βαλει το νουμερο του οπως λεει στην διαθεσιμοτητα vdsl για να πεις το εχουν τσεκαρει απο εκει.

    Ο τεχνικος απο ποτε καλει εαν εχει εκδηλωθει ενδιαφερον;Τεχνικος ειναι η πωλησεις;η ειναι με το χαρτι στο χερι και καλει απο τον καθε καμπινε οπως λες και βαζει κοσμο;Δεν σου εκανε εντυπωση απο την αρχη οτι συστηνετε σαν τεχνικος;Εμενα προσωπικα δεν με πειθει οτι ειναι τεχνικος απλως ενα τρικ του οτε για να παρει ενεργοποιησης.Το θεμα ειναι οτι και οι 3 ορκιζονται οτι πρωτα του πηρε τεχνικος και εαν δεις το ιδιο λενε κιαλλα παιδια εδω οποτε ειναι γεγονος.Διαβασε καλυτερα τα προηγουμενα μυνηματα.

    Το μονο που ξεχωρισα ρωτοντας γιατι μου εκανε εντυπωση η ολη κατασταση και ρωτησα ακριβως να μου πουνε ηταν οτι και οι 3 ειχαν μοντεμ που τα ειχαν λαβει μεσα στο τελευταιο χρονο οποτε δεν χρειαστηκε εξοπλισμος γιατι ηταν ηδη vdsl το μοντεμ που ειχε στειλει ο οτε.Και βεβαια δεν τους αναφεραν πουθενα οτι θα λαβουν καινουργιο εξοπλισμο.
    κερνα & καφε & σουβλακι
    αλλα ευκολα τα λες ολα. ακους εκει δεν ξερω

    αναμενω ΡΜ να τα μαθω τοτε
    φιλικά Γιάννης


    ps: ούτε μενα ηρθε email/sms ενεργοποίησης αλλά αφού παίζει δεν με πείραξε αυτο. αν δεν ερχόταν το vdsl θα έσκαγα, όχι που δεν ήρθε το μηνυμα
    κι εγω φετος το πήρα το modem/router για μελλοντική χρηση! και για voip επι adsl ειχα αρνηθει 2-3 φορες να κάνω νέο συμβόλαιο
    έκανα τώρα 2ετες με 30αρι. στον οτε δεν αξιζει παραπανω απο θεμα τιμης. αλλα το vdsl του ειναι ΒΡΑΧΟΣ σταθερο εννοωντας

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hajis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έβαλε κανείς vodafone vdsl από Καφάο ; Ρωτάω γιατί εμένα μου λένε ότι δεν γίνεται ακόμα και φυσικά δεν μου λένε πότε θα γίνεται
    συμπαθα με συνελληνα.......αλλα ποια ειναι αυτη η κυρια vodafone?
    αν δεις & την 3η αναθεση μαλλον οτε & wind θα παρουν ΚΑΜΠΙΝΕδεΣ
    η vodafone πλεον μένει 3η στο κλαδο τηλεπικοινωνιων! μην περιμενεις

    αυτο που να περιμένεις ειναι να διεκδικήσετε το ΑΝΑΦΑΙΡΕΤΟ δικαιωμά σας να ΣΠΑΣΕΤΕ τα 1-2 ετη τυχον συμβόλαια σαυτες τις εταιρειες που δεν έχουν ακόμα VDSL! βουρ για ΕΕΤΤ, συνήγορο του καταναλωτή & πολιτη & να δειτε μετα πως αλλάζουν τακτικές σε όλα. δεν έχουν αυτοί VDSL νέα τεχνολογία είναι δεν απαιτώ κυρία vodafone να μου την διαθεσεις να την έχεις αλλά άσε με να φύγω όμορφα κι ωραία & τα ξαναλέμε μελλοντικά....
    τα γραφα πριν λιγες μερες & με κοροϊδευαν εμένα οι παντογνωστες πανσοφοι μερικοι μερικοι ΟΧΙ τι ειναι αυτα που γραφεις αυτα δεν γινονται ειναι ΣΥΜΒΟΟΟΛΛΑΙΟ δεν σπαει & λυπαμαι εχετε υπογραψει.
    ρε τι λετε? σοβαρα? τι υπογραψα οτι θα μας κοροϊδευουν με ψευτουπηρεσιες για 10ετίες?; αμ δε
    αν την ενδιεφερε τη vodafone cyta nova ας μεριμνουσαν κι αυτες! τις εχετε δει πουθενα τοσο καιρο χαϊδαρι vdsl?

    τώρα που θα αρχισουν τα παράπονα των πολιτων-πελατων να τους δω (υπαρχει προηγουμενη εμπειρια με τις πρωτες εποχες adsl => προβληματα παντα καθε αρχη & δυσκολη, μετα εξομαλυνεται & εξορθολογειται η αγορα σε ολα τα θεματα)

    JohnMore

    χαιρετώ

  8. #638
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από JOHNMORE Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο που να περιμένεις ειναι να διεκδικήσετε το ΑΝΑΦΑΙΡΕΤΟ δικαιωμά σας να ΣΠΑΣΕΤΕ τα 1-2 ετη τυχον συμβόλαια σαυτες τις εταιρειες που δεν έχουν ακόμα VDSL! βουρ για ΕΕΤΤ, συνήγορο του καταναλωτή & πολιτη & να δειτε μετα πως αλλάζουν τακτικές σε όλα. δεν έχουν αυτοί VDSL νέα τεχνολογία είναι δεν απαιτώ κυρία vodafone να μου την διαθεσεις να την έχεις αλλά άσε με να φύγω όμορφα κι ωραία & τα ξαναλέμε μελλοντικά....
    Απλά δεν ισχύει αυτό που αναφέρεις. Δοκίμασέ το και θα δεις τι απάντηση θα πάρεις απ' όλους αυτούς που μνημονεύεις. Το συμβόλαιο που κάνουμε είναι για συγκεκριμένη υπηρεσία (π.χ. ADSL) και για συγκεκριμένο χρόνο δέσμευσης. Δεν έχεις συμβόλαιο για υπηρεσία ADSL ή VDSL. Αυτές οι 2 είναι διαφορετικές.
    Αυτό που μπορεί να κάνει κανείς είναι να ζητήσει αλλαγή προγράμματος ή/και υπηρεσίας κι εφόσον δεν μπορεί να του δοθεί, όταν λήξει το συμβόλαιό του να πάει σε άλλον πάροχο που θα το παρέχει.

  9. #639
    Εγγραφή
    04-05-2015
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    52
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11256
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Vodafone - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    FRITZ!Box 7590 AX v2
    SNR / Attn
    9(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Συγνώμη , θέλετε να μου πείτε ότι τώρα που έβαλε στο Χαϊδάρι ο OTE καμπίνες vdsl , εγώ που έχω vodafone δεν μπορώ να βάλω; Αφού όλα τα καφάο του adsl ήταν του ote και πέρναμε ίντερνετ από την vodafoone και τηλεφωνία , τώρα γιατί να μην γίνεται ;

  10. #640
    Εγγραφή
    23-02-2008
    Περιοχή
    Λαγονήσι
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.014
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Router
    Cisco RV042
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hajis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη , θέλετε να μου πείτε ότι τώρα που έβαλε στο Χαϊδάρι ο OTE καμπίνες vdsl , εγώ που έχω vodafone δεν μπορώ να βάλω; Αφού όλα τα καφάο του adsl ήταν του ote και πέρναμε ίντερνετ από την vodafoone και τηλεφωνία , τώρα γιατί να μην γίνεται ;
    Μπορείς, adsl απο ΑΚ και VDSL απο καμπίνα εφόσον θέλει και δεχθεί η vodafone να αγοράσει χονδρική απο τον ΟΤΕ, αν δεν θέλει, δεν μπορείς, έτσι απλά.

  11. #641
    Εγγραφή
    13-01-2004
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    520
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Pokas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορείς, adsl απο ΑΚ και VDSL απο καμπίνα εφόσον θέλει και δεχθεί η vodafone να αγοράσει χονδρική απο τον ΟΤΕ, αν δεν θέλει, δεν μπορείς, έτσι απλά.
    Βέβαια αν μια εταιρεία δεν δεχθεί να αγοράσει χονδρική από ΟΤΕ(ενώ της δίνεται η δυνατότητα) , αφήνοντας τους πελάτες της στον μεσαίωνα , δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόστιμο τέτοιο που να κάνει κάποιον να μην την εγκαταλείψει δια παντός και από παντού


  12. #642
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Θα το ξαναγράψω. Το συμβόλαιο που κάνουμε αφορά παροχή υπηρεσίας ADSL. Το VDSL είναι άλλη υπηρεσία.
    Έχοντας συμβόλαιο για ADSL με π.χ. τη Vodafone, απολαμβάνουμε τις όποιες υπηρεσίες, έχοντας δικαιώματα και υποχρεώσεις που αναφέρονται στους όρους που συμφωνήσαμε κατά την υπογραφή της σύμβασης.
    Αν η Vodafone δεν θέλει να παρέχει υπηρεσία VDSL μέσω χοντρικής του ΟΤΕ, αυτό δεν αποτελεί λόγο για αζημίως διακοπή του συμβολαίου που έχουμε, καθώς πρόκειται για διαφορετική υπηρεσία. Φυσικά μακροπρόθεσμα θα χάσει πελάτες η κάθε Vodafone που θα ακολουθήσει την ίδια πολιτική.

    Υπομονή όσοι είναι σε άλλον πάροχο. Συνήθως μετά τον ΟΤΕ δίνουν και οι άλλοι πάροχοι λίγο καιρό αργότερα. Σε κάποιες περιπτώσεις είναι θέμα λίγων ημερών και σε άλλες βδομάδων. Η αλήθεια είναι ότι για ανεξήγητο λόγο μερικές φορές δεν παρέχουν ποτέ ή καθυστερούν πολύ καιρό.

  13. #643
    Εγγραφή
    09-04-2015
    Μηνύματα
    554
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    μετα απο 3 ημερες χωρις ιντερνετ επιτελους συνδεθηκα στον οτε για adsl.... για vdsl εχω κανει αιτηση και δεν την βλεπουνε ποτε!! θα με καλεσει προισταμενος και περιμενω εδω και 4 ημερες... πολυ ωραια

  14. #644
    Εγγραφή
    30-09-2016
    Μηνύματα
    31
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Αν καποιος εχει κανενα νεο για διαθεσιμοτητα της Cyta ας ενημερωσει μηπως δουμε και εμεις ασπρη μερα

  15. #645
    Εγγραφή
    09-04-2015
    Μηνύματα
    554
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    ο οτε με ενημερωσε οτι το vdsl θα μου ειναι διαθεσιμο απο 1-12 εργασιμες ημερες απο σημερα...!! αναμενω

Σελ. 43 από 93 ΠρώτηΠρώτη ... 2333384142434445485363 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 439
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-02-15, 14:58
  2. Μηνύματα: 753
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-13, 01:03
  3. Μηνύματα: 85
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-01-13, 18:00
  4. Adsl Internet & Τηλέφωνο στο Χαϊδάρι!!
    Από stratos_lagakis στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-10-12, 13:32
  5. Μηνύματα: 73
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-12, 15:12

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας