Σελ. 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 90
  1. #31
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.623
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ζήτησα σήμερα αναβάθμιση από 30άρα σε 50άρα η οποία και έγινε μέσα σε διάστημα 2 ωρών. Μου έδωσαν τιμή προσφοράς για τους πρώτους έξι μήνες και μετά την νέα τιμή. Συμβόλαιο φυσικά ξανά από σήμερα και για δώδεκα μήνες.

    Προσοχή αν έχετε διάφορες υπηρεσίες ΟΤΕ, στο πότε τελειώνει η υποχρέωση για την κάθε μία.

    Οταν ήρθα στον ΟΤΕ τον Μάρτιο, διάλεξα connex+ vdsl+otetv μέσω connex, με 12μηνη δέσμευση από πλευράς μου. Απ'ότι φαίνεται η 12μηνη δέσμευση δεν ισχύει για τον ΟΤΕ. Πρόσφατα άλλαξαν τις χρεώσεις για την otetv και δίνουν δικαίωμα υπαναχώρησης μόνο για τη otetv και όχι για το σύνολο των υπηρεσιών.

    Μίλησα μαζί τους, ούτε υπαναχώρηση στο vdsl (να γίνει adsl) δέχονται πριν το 12μηνο, με λίγα λόγια ο ΟΤΕ αλλάζει τιμές όποτε γουστάρει.
    Σε ερώτηση αν πρόκειται να χρεώνουν τον otetv + 15 € από τα Χριστούγεννα και να μην μπορώ να διακόψω και να πάω σε άλλο πάροχο, εισέπραξα σιωπή.

  2. #32
    Εγγραφή
    21-07-2006
    Περιοχή
    Πέρα στους πέρα κάμπους
    Μηνύματα
    7.388
    Downloads
    62
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jerryal Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...και για ποιο λογω να περιμενω πότε θα αλλαξει το καφαο στο σπιτι μου και να του πληρωνω 110 ευρω το διμηνο για να αλλαζει (αν το κανει και δεν μας κοροιδευει ολους) καφαο σε αλλες περιοχες.
    Εννοείται ότι μπορείς να διαλέξεις όποιον πάροχο θέλεις.
    Αλλά το ότι έχουν ήδη vdsl διάφορες περιοχές μάλλον
    ευχάριστο είναι, δεν νομίζεις; Και το λέω αυτό εγώ που
    μένω σε περιοχή η οποία είναι άγνωστο πότε θα αποκτήσει
    vdsl.

  3. #33
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.777
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine
    Path Level
    Fastpath
    καθόλου ειρωνικό, έχει ειπωθεί αρκετές φορές στο forum η περίπτωση του Περιστερίου που ο δήμαρχος ζητούσε extra πράγματα για να αφήσει τον ΟΤΕ να σκάψει...

    άνετα βάζω το χέρι μου στη φωτιά ότι δεν είναι ο μόνος δήμαρχος που έκανε κάτι τέτοιο...

  4. #34
    Εγγραφή
    09-03-2007
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11988/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ΖΤΕ Η108NS
    SNR / Attn
    9(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 21706 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοείται ότι μπορείς να διαλέξεις όποιον πάροχο θέλεις.
    Αλλά το ότι έχουν ήδη vdsl διάφορες περιοχές μάλλον
    ευχάριστο είναι, δεν νομίζεις; Και το λέω αυτό εγώ που
    μένω σε περιοχή η οποία είναι άγνωστο πότε θα αποκτήσει
    vdsl.
    Πολυ καλό δεν λεω αν ηταν αληθινο. Φιλε μου συμφωνα με την διαφημιση η μιση και βαλε Αθηνα εχει VDSL κανε ενα γκαλοπ με γνωστους σου και θα δεις οτι ααυτο δεν ισχυει με τιποτα. Λεω η μιση Αθηνα γιατι στα 1.000.000 νοικοκυρια τα 750.000 τουλάχιστον ειναι στην Αθηνα. Αν σκεφτεις η Αθηνα εχει γυρω στα 4-5.000.000 πληθυσμό αυτο σημαινει με μεσο ορο 3 με 4 ατομα το καθε νοικοκυρίο τοτε ολη η Αθηνα ειναι 5.000.000/3.5=1.428.571 νοικοκυρια αρα κατι περισσοτερο απο την μιση Αθηνα εχει VDSL Η ΕΙΡΩΝΕΙΑ φιλε μου με εκνευρίζει και το ψέμα. Αν δεν ειχαν βγάλει αυτή την εξοργιστική διαφήμιση τοτε όλα καλά, δυο χρονια ειμαι στον ΠΟΤΕ και δεν ελεγα τιποτα απλα περίμενα γιατι μου εδεινε ελπιδες οτι καποια στιγμη θα εχω και εγω VDSL αλλα οταν εβγαλε την διαφημιση και κανοντας απλες μαθηματικές πραξεις βλεπεις οτι συμφωνα με την διαφήμιση πανω απο την μιση Αθηνα έχει αλλα σε μενα οταν τους πείρα τηλέφωνο στο 13888 και ρωτησα πότε υπάρχει προβλεψη μου ειπαν δεν γνωρίζουν και ρωτησα αν υπάρχει καποιο χρονοδιάγραμμα μου ειπαν οτι δεν υπάρχει και μου κρατησαν το (κινητο) τηλέφωνο για να με ενημερωσουν αν υπάρχει καμια πρόβλεψη, οσο κάλεσαν εσένα εδω και 3 μερες τοσο καλεσαν και μενα. Την Κοροιδία δεν αντεχω, γι αυτο εχω θυμωσει μαζι τους τοσο πολυ.

  5. #35
    Εγγραφή
    21-07-2006
    Περιοχή
    Πέρα στους πέρα κάμπους
    Μηνύματα
    7.388
    Downloads
    62
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Αληθινό είναι. Και δεν χρειάζεται να κάνω κανένα γκάλοπ.
    Οι περιοχές που έχουν ήδη vdsl είναι γνωστές.
    Και οι διαφημίσεις δεν μ' ενδιαφέρουν.

  6. #36
    Εγγραφή
    09-03-2007
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11988/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ΖΤΕ Η108NS
    SNR / Attn
    9(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    καθόλου ειρωνικό, έχει ειπωθεί αρκετές φορές στο forum η περίπτωση του Περιστερίου που ο δήμαρχος ζητούσε extra πράγματα για να αφήσει τον ΟΤΕ να σκάψει...

    άνετα βάζω το χέρι μου στη φωτιά ότι δεν είναι ο μόνος δήμαρχος που έκανε κάτι τέτοιο...
    Δεν γνωριζω για το Περιστέρι αλλα σε εμενα το καλοκαιρι εσκαψε μπροστα απο το σπιτι μου η Forthnet και επεκτεινε τον δακτύλιο της. Λες να αφηνει την Forthnet να σκάβει για να επεκτείνει το δίκτυο της και να μην αφηνει να αλλαξει ο ΠΟΤΕ τα καφάο; η οπτικη ήδη περναει απο δίπλα!!!

  7. #37
    Εγγραφή
    21-07-2006
    Περιοχή
    Πέρα στους πέρα κάμπους
    Μηνύματα
    7.388
    Downloads
    62
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jerryal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν γνωριζω για το Περιστέρι αλλα σε εμενα το καλοκαιρι εσκαψε μπροστα απο το σπιτι μου η Forthnet και επεκτεινε τον δακτύλιο της. Λες να αφηνει την Forthnet να σκάβει για να επεκτείνει το δίκτυο της και να μην αφηνει να αλλαξει ο ΠΟΤΕ τα καφάο; η οπτικη ήδη περναει απο δίπλα!!!
    Σε ποια περιοχή της Αθήνας περνάει οπτική η forthnet;

  8. #38
    Εγγραφή
    09-03-2007
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11988/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ΖΤΕ Η108NS
    SNR / Attn
    9(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 21706 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αληθινό είναι. Και δεν χρειάζεται να κάνω κανένα γκάλοπ.
    Οι περιοχές που έχουν ήδη vdsl είναι γνωστές.
    Και οι διαφημίσεις δεν μ' ενδιαφέρουν.
    Ειναι γνωστες ΝΑΙ αλλα οχι για 1.000.000 νυκοκυριά ούτε 200.000 δεν ειναι σε ολη την Ελλάδα ειπαμε το Ψεμα και η Κοροιδία με εξοργίζει αν λεγανε 200.000 νοικοκυριά δεν θα μπορουσα να πω τιποτα αλλα τωρα οταν στην εταιρια που δουλευω ειμαστε 500 ατομα και μονο 4-5 εχουν δυνατοτητα να αποκτησουν VDSL και μενουμε πανω απο 15 διαφορετικες περιοχες και σχεδον κανενας δεν μπορει να βαλει δεν θα σε εξοργιζε εσενα η διαφημιση που υποστηρίζει οτι πανω απο την μιση Αθηνα εχει την δυνατοτητα να βαλει VDSL σπίτι της; Εγω στη Θεση σου με την ταχυτητα που λες οτι εχεις 2Μb (εκτος αν ειναι επιλογη σου) θα ημουν πολυ περισσοτερο θυμωμένος μαζί τους! Εκτος βεβαια αν δουλευεις στον ΠΟΤΕ οποτε τοτε ολα εξηγουνται!

  9. #39
    Εγγραφή
    20-11-2002
    Περιοχή
    Ατηενς
    Μηνύματα
    599
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10998
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Oxygen HDI34201
    SNR / Attn
    14(dB) / 1.5(dB)
    Τι ισχυει για τα υπαρχοντα συμβολαια 50mbit ? Παιρνουμε τις νεες τιμες ή θελει εκ νεου αιτηση και δεσμευση ? Μιλησε κανεις με την εξυπηρετηση πελατων γι'αυτο το θεμα ?

  10. #40
    Εγγραφή
    09-03-2007
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11988/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ΖΤΕ Η108NS
    SNR / Attn
    9(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 21706 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ποια περιοχή της Αθήνας περνάει οπτική η forthnet;
    Ειπαμε Σεπολια μενω περασε το καλοκαιρι οπτικη απο την Λεανδρου μπροστα απο το σπιτι μου εστριψε στο τελος της στην Βιωνος και ανεβηκε προς τα πανω προς τις εγκαταστασεις του ΜΕΤΡΟ. Σε καποιο υψος της Λεανδρου ειναι και το Καφάο. Αλλα ξερεις ποιο ειναι τελικα φανταζομαι το προβλημμα; νομιζω οτι ειναι οτι στη περιοχη μου το 90% ειναι σε αλλο πάροχο γιατι ο ΠΟΤΕ ειναι πολυ ποιο ακριβός απο τον ανταγωνισμο και για ενα δυο πελατες του οπως εγω δεν ενδειαφερεται
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jerryal : 25-09-13 στις 00:34.

  11. #41
    Εγγραφή
    21-07-2006
    Περιοχή
    Πέρα στους πέρα κάμπους
    Μηνύματα
    7.388
    Downloads
    62
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Δεν είναι επιλογή μου τα 2 Mbps. Η απόστασή μου από το ΑΚ είναι 3χλμ.
    Και είπα ότι οι διαφημίσεις δεν μ' ενδιαφέρουν. Αν βλέπεις τηλεόραση
    (που εγώ την έχω πετάξει) υπάρχει και το ζάπινγκ.

  12. #42
    Εγγραφή
    09-03-2007
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11988/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ΖΤΕ Η108NS
    SNR / Attn
    9(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 21706 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι επιλογή μου τα 2 Mbps. Η απόστασή μου από το ΑΚ είναι 3χλμ.
    Και είπα ότι οι διαφημίσεις δεν μ' ενδιαφέρουν. Αν βλέπεις τηλεόραση
    (που εγώ την έχω πετάξει) υπάρχει και το ζάπινγκ.
    Οποιο καναλι και να βάλεις παίζει καθε 10 λεπτα αυτη η διαφήμιση οποτε το μονο που πετυχαινεις με το ζαπινγ ειναι να την ξαναβλεπεις (μεχρι να πιασεις το κοντρολ να αλλαξεις κανάλι εχει τελειωσει η διαφημιση και εκει που το αλλαζεις τσουπ νατη παλι στο αλλο κανάλι. Γιατι βλεπεις ο ΠΟΤΕ εχει βαλθεί να μας σπασει τα νευρα. Τι καλα που ειμασταν πριν απο μια βδομάδα που δεν το σκεφτομαστε καν. Τι να κανω δυστυχως εγω βλεπω και τηλεοραση και δεν την εχω πεταξει!!! Ποτε δεν φανταζομουν οτι ο λογος για να μην με εξοργιζει ο ΠΟΤΕ ειναι να πεταξω την τηλεοραση να μην μπαινω στο internet γιατι και εκει σχεδον παντου υπαρχει η συγκεκριμένη διαφημιση!!! να γυρισω δηλαδη στην εποχη των σπηλαιων!!!

  13. #43
    Εγγραφή
    09-11-2006
    Μηνύματα
    2.252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    26(dB) / 2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jerryal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ καλό δεν λεω αν ηταν αληθινο. Φιλε μου συμφωνα με την διαφημιση η μιση και βαλε Αθηνα εχει VDSL κανε ενα γκαλοπ με γνωστους σου και θα δεις οτι ααυτο δεν ισχυει με τιποτα. Λεω η μιση Αθηνα γιατι στα 1.000.000 νοικοκυρια τα 750.000 τουλάχιστον ειναι στην Αθηνα. Αν σκεφτεις η Αθηνα εχει γυρω στα 4-5.000.000 πληθυσμό αυτο σημαινει με μεσο ορο 3 με 4 ατομα το καθε νοικοκυρίο τοτε ολη η Αθηνα ειναι 5.000.000/3.5=1.428.571 νοικοκυρια αρα κατι περισσοτερο απο την μιση Αθηνα εχει VDSL Η ΕΙΡΩΝΕΙΑ φιλε μου με εκνευρίζει και το ψέμα. Αν δεν ειχαν βγάλει αυτή την εξοργιστική διαφήμιση τοτε όλα καλά, δυο χρονια ειμαι στον ΠΟΤΕ και δεν ελεγα τιποτα απλα περίμενα γιατι μου εδεινε ελπιδες οτι καποια στιγμη θα εχω και εγω VDSL αλλα οταν εβγαλε την διαφημιση και κανοντας απλες μαθηματικές πραξεις βλεπεις οτι συμφωνα με την διαφήμιση πανω απο την μιση Αθηνα έχει αλλα σε μενα οταν τους πείρα τηλέφωνο στο 13888 και ρωτησα πότε υπάρχει προβλεψη μου ειπαν δεν γνωρίζουν και ρωτησα αν υπάρχει καποιο χρονοδιάγραμμα μου ειπαν οτι δεν υπάρχει και μου κρατησαν το (κινητο) τηλέφωνο για να με ενημερωσουν αν υπάρχει καμια πρόβλεψη, οσο κάλεσαν εσένα εδω και 3 μερες τοσο καλεσαν και μενα. Την Κοροιδία δεν αντεχω, γι αυτο εχω θυμωσει μαζι τους τοσο πολυ.
    Όσον αφορά το bold, πολύ κακώς σου είπε ο/η agent από το 13888 ότι θα σε ενημερώσει γιατί ο/η agent δεν θα το μάθει ποτέ ή για να το πω καλύτερα κανείς δεν θα την ενημερώσει επίσημα τέτοιο πράγμα.
    Το ίδιο ισχύει και για τα καταστήματα καθώς και το myote.gr

    τέτοιες ερωτήσεις, μόνο εγγράφως και επίσημα.

    Οταν η agent (κακώς!) σου είπε ότι δεν υπάρχει χρονοδιάγραμμα πιθανολογώ πως εννοούσε ότι δεν γνωρίζει η ίδια αν υπάρχει.

  14. #44
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Μακάρι να είχαν περισσότεροι τόση ανυπομονησία. Θα επεκτεινόταν το δίκτυο πολύ γρηγορότερα. Πάντως είσαι υπερβολικός jerryal. 200.000 πιθανούς πελάτες έχουν μόνο από τις καμπίνες που έδωσαν πρόσφατα εμπορικά στην Αττική. Αν βάλεις και τις παλαιότερες και φυσικά τους πελάτες σε ακτίνα ενός χιλιομέτρου από τα 180 μεγάλα αστικά κέντρα της χώρας το νούμερο μεγαλώνει πολύ. Δεν ξέρω αν φτάνει το 1 εκ. αλλά είναι πολύ υψηλότερο από την υπόθεση που κάνεις.

  15. #45
    Εγγραφή
    09-03-2007
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11988/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ΖΤΕ Η108NS
    SNR / Attn
    9(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FuS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσον αφορά το bold, πολύ κακώς σου είπε ο/η agent από το 13888 ότι θα σε ενημερώσει γιατί ο/η agent δεν θα το μάθει ποτέ ή για να το πω καλύτερα κανείς δεν θα την ενημερώσει επίσημα τέτοιο πράγμα.
    Το ίδιο ισχύει και για τα καταστήματα καθώς και το myote.gr

    τέτοιες ερωτήσεις, μόνο εγγράφως και επίσημα.

    Οταν η agent (κακώς!) σου είπε ότι δεν υπάρχει χρονοδιάγραμμα ενννούσε πως δεν γνωρίζει η ίδια αν υπάρχει.
    Οχι μονο η ιδια αλλα με ειχε βαλει αναμονη μεχρι να δει τι να μου πει κανα 5λεπτο!!! Οπως ειπα και πριν ειχα κανει την ιδια ερωτηση πριν απο ενα χρονο και μου ειχαν πει οτι μετα το καλοκαιρι του 13 θα γινουν σημαντικες αλλαγες και επεκτασεις στο δικτυο οποτε να περιμενω μεχρι τοτε γιατι ηταν πολυ πιθανο τοτε να εχω. Εσκασαν την διαφημιση χαρηκα πηρα τηλεφωνο και η απαντηση που πηρα ηταν χειρότερη απο την περσινή!!!. Οσο για το εγραφως πες μου που οχι με ΦΑΞ αλλα με email και να εισαι σιγουρος οτι θα το κάνω.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από emeliss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακάρι να είχαν περισσότεροι τόση ανυπομονησία. Θα επεκτεινόταν το δίκτυο πολύ γρηγορότερα. Πάντως είσαι υπερβολικός jerryal. 200.000 πιθανούς πελάτες έχουν μόνο από τις καμπίνες που έδωσαν πρόσφατα εμπορικά στην Αττική. Αν βάλεις και τις παλαιότερες και φυσικά τους πελάτες σε ακτίνα ενός χιλιομέτρου από τα 180 μεγάλα αστικά κέντρα της χώρας το νούμερο μεγαλώνει πολύ. Δεν ξέρω αν φτάνει το 1 εκ. αλλά είναι πολύ υψηλότερο από την υπόθεση που κάνεις.
    Καθόλου δεν υπάρχει περιπτωση να πιασεις πανω απο 30 Mb αν εισαι πανω απο 400-500 μετρα απο το ΑΚ πιανεις σχεδον την ιδια ταχυτητα σε αυτες τις αποστάσεις με ADSL2 οποτε δεν υπαρχει λογος να το βάλεις. Τα ΑΚ στην Αθηνα δεν ειναι και τοσα πολλά μην νομιζεις. Οσο για τις καμπινες ειχα διαβασει το καλοκαιρι για 1100 ενταξει μπορει και να ειναι 300.000 1.000.000 με τιποτα!!! Το Καλοκαιρι ουτε καν ασχοληθηκα με τις 1100 καμπινες να ρωτησω γιατι μου φανηκαν λιγες για να ειμαι και εγω μεσα στους τυχερους!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jerryal : 25-09-13 στις 01:05.

Σελ. 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-08-13, 14:52
  2. ΟΤΕ Double Play και λογαριασμός
    Από clopyright στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-08-13, 00:01
  3. ΟΤΕ Double Play Economy
    Από a.libe στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-12-12, 16:03
  4. ΟΤΕ double play και LINKSYS
    Από Miranth στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-12-12, 10:51
  5. Μηνύματα: 61
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-11-12, 00:06

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας