Σελ. 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 61-75 από 90
  1. #61
    Εγγραφή
    09-03-2007
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11988/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ΖΤΕ Η108NS
    SNR / Attn
    9(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FuS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω κάνεις ένα λογικό σφάλμα (διόρθωσε με αν κάνω λάθος).
    Θεωρείς by default ότι αν σε κάποιο dslam/kv υπάρχει παροχή για vdsl ο πελάτης θα βάλει σίγουρα vdsl ενώ είναι λάθος.
    Κάποιοι έχουν πρόσβαση αλλά αρκετά λιγότεροι ενεργοποιούν την υπηρεσία.

    Επίσης κάτι άλλο.

    Ψάξε το λίγο γιατί -λογικά- η εεττ δεν έχει καμία σχέση με τις διαφημίσεις των παρόχων.
    Πάντως εγώ δεν βλέπω κάτι που να καθιστά την διαφήμιση "παράνομη" και αν θέλεις μπορείς να αναφέρεις το παράνομο της υπόθεσης γιατί εγώ ακόμη δεν το έχω δει. Ούτε και την εξαπάτηση. Ειλικρινά στο λέω, γι' αυτό σου είπα κιόλας "αν θες μπορείς να αναφέρεις το παράνομο της υπόθεσης".
    (έχω διαβάσει τα posts σου)
    Για το αν κανεις λάθος η όχι εγω θεωρώ και προσμετρώ στα νοικοκυριά ολους οσους εχουν την δυνατότητα να αποκτησουν VDSL ασχετα αν το θέλουν η οχι. Αυτό που δεν υπολογίζω ειναι τα εφεδρικά καλωδια του ΟΤΕ στο DSLAM/KV που εχει την δυνατότητα παροχής VDSL. Θεωρώ λοιπόν οτι όλοι θελουν να αποκτησουν VDSL στην Αθήνα, ο συλλογισμός μου πανω εκει στηρίζεται γιατι αλλιώς θα αδικούσα τον ΟΤΕ. Δεν λεει στη διαφήμιση για ενεργους αλλα οτι μπορουν πανω απο 1.000.000 να αποκτησουν VDSL. Αλλα πάλι με αυτόν το συλλογισμό τα νουμερα δεν βγαίνουν εκτός αν ο ΟΤΕ υπολογίζει και τις εφεδρικές αναμονές που εχει στις καμπίνες και υπολογίζει τις 15-30 γραμμες μιας εταιρίας ως 15-30 νοικοκυριά. Παραπλάνηση υπάρχει γιατι σου δίνει ψευτικες ελπίδες για γρήγορο internet για να σε κρατήσει πελάτη γιατί με αυτόν τον τροπο πέρυσι δεν έφυγα απο τον ΟΤΕ να πάω σε άλλο παροχο. Εχω στείλει παντως email και περιμένω απάντηση. Οσο για το τι θα κάνω δεν ξερω ακόμη, οσο για την ΕΕΤΤ απλα παλι ακολουθησα την προτροπή σου. Οταν λαβω την απάντηση απο τον ΟΤΕ τοτε θα δω τι θα κάνω. Θυμήσου την διαμάχη ΝΟVA-SKAI που ηταν πολυ ποιο light η παραπλάνηση. τουλάχιστον εμένα δεν μου πέρασε καν απο το μυαλό οτι θα εδινε η NOVA το πακετο με τα αθλητικά με 19,90 χωρις να προυποθέτει οτι είσαι πελάτης! Στη χειρότερη περίπτωση απλά θα καταγγείλω την συμβαση και θα παρω το κουβαδάκι μου και θα παω σε άλλη παραλία αλλα δεν θα εχω φυγει ετσι απλά, θα τους εχω δείξει τουλάχιστον οτι κάποιοι σκέφτονται και αντιδρούν στις κοροιδίες τους! Εκτός βέβαια αν μου εγγυηθούν ότι το πολυ σε ένα εξάμηνο θα αναβαθμίσουν και την περιοχή μου οπότε θα τους ανεχθω λιγο ακόμα! Δεν ειμαι αφελής γνωριζω οτι μπορεί στην περιοχή μου να μην τους συμφέρει οικονομικά να αλλάξουν την καμπίνα αλλά ας το πουν ξεκάθαρα κι όχι πριν απο 6-7 μηνες να να σου δινουν ελπίδες οτι κατι θα γινει στην περιοχή σου και οταν ανακοινώνουν κατι περιπου στο διαστημα που σου ειχαν πει οτι τοτε οτι κάτι καλό θα γινει καιi να λενε οτι η μιση και βαλε Αθήνα μπορει να εχει συμφωνα με το συλλογισμό μου πάντα VDSL, εσυ ακόμα να μην εχεις την δυνατότητα και να μην υπάρχει καποιος υπεύθυνος να σου πει αν υπάρχει προβλεψη ή οχι στο άμεσο μελλον για το αω θα γινουν κι άλλες αντικαταστάσεις καμπινών με παροχή VDSL. Επειδή κουράσαμε του υπόλοιπους φιλους του Forum με τις επαναλήψεις μας, αν το σκεφτείς καλύτερα θα δεις οτι δεν κανω κανένα λογικό λάθος και άν θες μπορώ να σου το αναλύσω με private message για να μην κουράζουμε τους υπόλοιπους.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FuS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίταξε, ειδικά στην καλωδιακή βλάβη είναι πολύ δύσκολο να σου δώσουν κάποιο deadline. Και γενικά οι καλωδιακές κρατάνε μέρες.
    Τελευταία φορά, από τις 2 συνολικά, που είχα καλωδιακή κράτησε 11 μέρες η οποία οφειλόταν σε εργασίες του δήμου (ξηλώσανε μια ταμπέλα stop για να βάλουν άλλη και γκρεμίσανε με το κομπρεσέρ και το μισό δρόμο μαζί με ό,τι είχε από κάτω).
    Ειδικα το 13888, είναι αδύνατο να μπορεί ακριβώς να σε ενημερώσει γιατί δεν έχουν και οι ίδιοι τέτοια ακριβή (τονίζω τη λέξη "ακριβή") ενημέρωση. Θα πρέπει να το διασταυρώσει (εκτός της αρμοδιότητας του) αλλιώς και αν μάθει θα σου πει αλλά και αυτό εξαρτάται (το αν θα μάθει ακριβώς εννοώ). Όταν είναι η ώρα πάντως θα το δει στο σύστημα του.
    Οι καλωδιακές είναι να μη σου τύχουν (σε σένα, σε μένα, στον καθένα). Αν τύχουν, χρειάζεται υπομονή..
    Απλά το ανάφερα για να δείξω την σωστή αντιμετώπιση τους τότε και την επαγγελματικότητα που εδειξαν την συγκεκριμένη στιγμη σε αντιθεση με τωρα που σφυρίζουν αδιάφορα!! τοτε καποιος ασχολήθηκε και μου έδωσε ενα χρονοδιάγραμμα που τελικά επαληθεύτηκε και μαλιστα το εκτίμησα γιατι μου ειπαν σε μια βδομάδα και δεν με πηγαίναν απο μερα σε μερα.

  2. #62
    Εγγραφή
    21-07-2006
    Περιοχή
    Πέρα στους πέρα κάμπους
    Μηνύματα
    7.388
    Downloads
    62
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Πάντως εμείς τουλάχιστον που ξέρουμε πέντε πράγματα
    για το θέμα αυτό είναι αδικαιολόγητο να επηρεαζόμαστε
    από τις διαφημίσεις.

  3. #63
    Εγγραφή
    09-11-2006
    Μηνύματα
    2.252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    26(dB) / 2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Επιμένω πως είναι λάθος η λογική ότι κάποιος θα βάλει vdsl αν μπορεί.
    Από τους πελάτες που μπορούν να βάλουν vdsl (και έχουν ενημερωθεί προσωπικά πχ από 13888 ότι μπορούν να βάλουν), μέγα ζήτημα είναι (δεν έχω ακριβή νούμερα αυτή τη στιγμή) να βάζει το 1/3 - 1/4.
    Μην κρίνεις με βάση το τι θα έκανες εσύ ή κάποιος που γνωρίζει.
    Ο περισσότερος κόσμος που θα του πεις vdsl ξέρεις τι θα σου πει;
    "Θα πληρώνω φθηνότερα με αυτό;"
    "Όχι" του λες,
    "δεν το θέλω, αστο όπως είναι" θα σου πει και αυτός

    Ό,τι σου λέω δεν στο λέω αυθαίρετα αλλά το βλέπω καθημερινά.
    Το έχω ξαναπεί πάρα πολλές φορές. Ο χρήστης του adslgr (και όχι μόνο) -που είναι και πελάτης κάποιου isp- δεν έχει καμία σχέση με τον μέσο πελάτη isp ούτε στις γνώσεις και κυρίως ούτε στις ανάγκες του και τις προτεραιότητες του.
    (ειδικά τους τελευταίους μήνες που οι περισσότεροι κοιτούν να καταργούν υπηρεσίες και να μειώνουν το τιμολόγιο)

  4. #64
    Εγγραφή
    09-03-2007
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11988/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ΖΤΕ Η108NS
    SNR / Attn
    9(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FuS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επιμένω πως είναι λάθος η λογική ότι κάποιος θα βάλει vdsl αν μπορεί.
    Από τους πελάτες που μπορούν να βάλουν vdsl (και έχουν ενημερωθεί προσωπικά πχ από 13888 ότι μπορούν να βάλουν), μέγα ζήτημα είναι (δεν έχω ακριβή νούμερα αυτή τη στιγμή) να βάζει το 1/3 - 1/4.
    Μην κρίνεις με βάση το τι θα έκανες εσύ ή κάποιος που γνωρίζει.
    Ο περισσότερος κόσμος που θα του πεις vdsl ξέρεις τι θα σου πει;
    "Θα πληρώνω φθηνότερα με αυτό;"
    "Όχι" του λες,
    "δεν το θέλω, αστο όπως είναι" θα σου πει και αυτός

    Ό,τι σου λέω δεν στο λέω αυθαίρετα αλλά το βλέπω καθημερινά.
    Το έχω ξαναπεί πάρα πολλές φορές. Ο χρήστης του adslgr (και όχι μόνο) -που είναι και πελάτης κάποιου isp- δεν έχει καμία σχέση με τον μέσο πελάτη isp ούτε στις γνώσεις και κυρίως ούτε στις ανάγκες του και τις προτεραιότητες του.
    (ειδικά τους τελευταίους μήνες που οι περισσότεροι κοιτούν να καταργούν υπηρεσίες και να μειώνουν το τιμολόγιο)
    Δεν λεω οτι θα βαλουν οσοι εχουν την δυνατότητα VDSL! τους υπολογιζω μόνο και μονο επειδη εχουν την δυνατότητα να βαλουν οποτε αν δεν τους υπολογίσω θα αδικήσω τον ΟΤΕ. Ισως να μην εκφράστηκα σωστά, οχι η μιση και βαλε Αθηνα εχει VDSL αλλα εχει την δυνατότητα να εχει VDSL κατι που για μένα δεν ισχύει ούτε με σφαίρες!

  5. #65
    Εγγραφή
    21-07-2006
    Περιοχή
    Πέρα στους πέρα κάμπους
    Μηνύματα
    7.388
    Downloads
    62
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jerryal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν λεει στη διαφήμιση για ενεργους αλλα οτι μπορουν πανω απο 1.000.000 να αποκτησουν VDSL.
    Δεν ξέρω τι λέει η διαφήμιση αλλά αυτό το λέει ο ίδιος ο κ. Τσαμάζ!

  6. #66
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Και ξεκολλήστε λίγο με την Αθήνα. Ελλάδα δεν είναι μόνο η Αθήνα.

  7. #67
    Εγγραφή
    09-03-2007
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11988/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ΖΤΕ Η108NS
    SNR / Attn
    9(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 21706 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω τι λέει η διαφήμιση αλλά αυτό το λέει ο ίδιος ο κ. Τσαμάζ!
    Λεει "ηδη Διαθεσιμες" δηλαδη υπαρχουν κι οποιος τις ζητησει εαν μενει σε περιοχη που ειναι διαθεσιμη η υπηρεσία τοτε θα ειναι στο 1.000.000 τυχερους! δεν λεω και εγω κατι αλλο απλα διαφωνω με το νουμερο γιατι ειναι τραβηγμένο απο τα μαλλιά και υπολογιζει μεσα στις διαθεσιμες σιγουρα και τις εφεδρικές γραμμες! μια καμπινα μπορει να εχει 1000 ζευγαρια απο τα οποια τα 500 να ειναι εφεδρικά και τα 500 να ειναι ενεργά οχι απαραιτητα στον ΟΤΕ αλλα και σε αλλους παροχους.Ο ΟΤΕ τα υπολογιζει και πολυ σωστα γιατι μπορει και αυτοι να γυρισουν στον ΟΤΕ για να αποκτησουν την υπηρεσία. Τα νουμερα ειναι υποθετικά μη μου πει κανεις για τα 500-500 Στην επαρχεία η αναλογια εφεδρικων με ενεργων ζευγων σιγουρα γέρνει υπερ των εφεδρικών

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από emeliss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και ξεκολλήστε λίγο με την Αθήνα. Ελλάδα δεν είναι μόνο η Αθήνα.
    Φυσικά και δεν ειναι η ΕΛΛΑΔΑ μονο η ΑΘΗΝΑ απλά εχει περισσοτερο πληθυσμο απο τις αλλες πόλεις οπότε τα μηνύματα ειναι δυσανάλογα περισσότερα

  8. #68
    Εγγραφή
    21-07-2006
    Περιοχή
    Πέρα στους πέρα κάμπους
    Μηνύματα
    7.388
    Downloads
    62
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jerryal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λεει "ηδη Διαθεσιμες" δηλαδη υπαρχουν κι οποιος τις ζητησει εαν μενει σε περιοχη που ειναι διαθεσιμη η υπηρεσία τοτε θα ειναι στο 1.000.000 τυχερους! δεν λεω και εγω κατι αλλο απλα διαφωνω με το νουμερο γιατι ειναι τραβηγμένο απο τα μαλλιά και υπολογιζει μεσα στις διαθεσιμες σιγουρα και τις εφεδρικές γραμμες!
    Λες δηλαδή ότι οι εφεδρικές γραμμές δεν είναι διαθέσιμες;

  9. #69
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.893
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jerryal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γι αυτο τα νουμερα που ανακοινωνει δηλωνουν αν το σκεφτει καποιος λογικά οτι θα πρεπει να εχει καλυψει τα 2/3 της Αθηνας ενω στην πραγματικότητα δεν ειναι ουτε το 1/10 γι αυτό λεω οτι μας κοροιδευει!!!
    εμένα πάντως δεν μου φαίνεται υπερβολικό το νούμερο...

    προφανώς βάζει μέσα και την κάλυψη από Α/Κ κι ας μην ξεχνάμε ότι FTTC δεν έχει μόνο η Αθήνα, αλλά κι οι Σέρρες, Ξάνθη, Κομοτηνή, Αλεξανδρούπολη

  10. #70
    Εγγραφή
    09-03-2007
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11988/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ΖΤΕ Η108NS
    SNR / Attn
    9(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμένα πάντως δεν μου φαίνεται υπερβολικό το νούμερο...

    προφανώς βάζει μέσα και την κάλυψη από Α/Κ κι ας μην ξεχνάμε ότι FTTC δεν έχει μόνο η Αθήνα, αλλά κι οι Σέρρες, Ξάνθη, Κομοτηνή, Αλεξανδρούπολη
    Προφανώς και τα βάζει και καλά κανει δεν διαφωνω σε αυτό εγω υπολογιζω και τους συνδρομητές σε άλλους παροχους αλλα νοικοκυρίο για μένα σημαινει σπίτι-διαμέρισμα ποσα σπιτια-διαμερισματα εχει η Ελλάδα εαν εχει καποιος ακρες στο κτηματολόγιο να μας πεί ποσα ειναι στα σπιτια σε όλη την Ελλάδα ακόμα και τα κλειστά ακόμα και τα γκρεμισμένα με δυνατότητα παροχης τηλεφώνου και τότε ελα να μου πεις αν θα σου φαίνεται η όχι υπερβολικό το 1.000.000 νοικοκυριά. Ο ΟΤΕ υπολογιζει τα 50 ζευγα των πολυκατοικιων που ερχονται απο τις καμπίνες ως 50 νοικοκυριά κι όχι σε 12-15 ή οσα τελος παντων ειναι! παράδειγμα στην πολυκατοικία μου καταλήγει 50ζευγο καλώδιο για 12 διαμερίσματα. Λες και ολοι θα βάλουμε απο 2-3 γραμμες ή η πολοικατικία ειναι μικρη (7χρονων) και οταν μεγαλώσει θα αποκτησει κι αλλα διαμερίσματα. Ειμαι συνδρομητης απο το 2003 είχα μεχρι χθες 3-5 μηνύματα αλλα η υπερβολή και η κοροιδία και το να μειωνουν την νοημοσυνη μας με εξοργίζει! ισως στα παραδειγματα μου τα προηγουμενα να ημουν πολυ αοριστος και καποιος να μην τα καταλάβαινε, αλλα τωρα ειμαι πιο συγκεκριμένος. Δεν επιρεάζομαι απο την διαφήμιση το οτι μου μειωνει την νοημοσύνη με εκνευρίζει.

  11. #71
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.893
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    κι είσαι 1000% σίγουρος ότι με αυτό τον τρόπο υπολογίζουν το 1m?

  12. #72
    Εγγραφή
    30-04-2013
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    155
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Το ότι είναι στην διπλή τιμή από τους άλλους, μετά την μείωση, δεν τους προβληματίζει;
    Σαν τις "εκπτώσεις" στα μαγαζιά είναι, που σου κοτσάρουν μια εξωφρενική τιμή, για αρχική και μετά σου δείχνουν μια "και καλά" έκπτωση, αλλά ακόμα και μετά την έκπτωση είναι ακόμα πανάκριβα.

  13. #73
    Εγγραφή
    09-03-2007
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11988/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ΖΤΕ Η108NS
    SNR / Attn
    9(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    κι είσαι 1000% σίγουρος ότι με αυτό τον τρόπο υπολογίζουν το 1m?
    Οχι φιλε μου και 1000% απλα δεν μπορω να το πιστέψω. Αν ο ΟΤΕ μου αποτυπώσει σε χάρτη την Γεωγραφική καλυψη που εχει σε VDSL οπως κάνουν πχ τα δίκτυα κιν. τηλεφωνίας με την καλυψη σε χάρτη πχ του 4G και μου αποδείξει οτι μέσα εκει υπάρχουν 1.000.000 σπιτια-διαμερίσματα ακόμη και ακατοίκητα τοτε και μονο τότε θα πειστώ οτι κάνω λάθος. Εάν η περιοχή καλυψης ειναι πολυ μικρή τελικά και τα σπιτια ειναι λιγότερα τοτε σίγουρα τα υπολογίζει οπως προανέφερα!

  14. #74
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.893
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    τότε γιατί τόσα απόλυτα posts?

  15. #75
    Εγγραφή
    09-03-2007
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11988/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ΖΤΕ Η108NS
    SNR / Attn
    9(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    τότε γιατί τόσα απόλυτα posts?
    Ωραία εγω λοιπόν ειμαι απόλυτος και κανω λάθος. Γιατι ολοι εσεις προσπαθείτε να με κάνετε να σας αποδειξω εγώ οτι δεν κανω λάθος και δεν μου λέτε απο την αρχή εφόσον ειστε σιγουροι οτι κανω λαθος που το κάνω. Αν το κάνατε ολοι εσεις αυτο αντι να με κριτικάρετε και να προσπαθειτε να με κάνετε να σας πεισω οτι δεν κανω λάθος τοτε θα ειχε λήξει το θέμα με μια δυο αναρτήσεις αλλά οταν δεν εχετε κανενα επιχείρημα εκτος απο το να διαφωνείτε συνέχεια μαζί μου τοτε εξηγούνται όλα αυτά posts.

Σελ. 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-08-13, 14:52
  2. ΟΤΕ Double Play και λογαριασμός
    Από clopyright στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-08-13, 00:01
  3. ΟΤΕ Double Play Economy
    Από a.libe στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-12-12, 16:03
  4. ΟΤΕ double play και LINKSYS
    Από Miranth στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-12-12, 10:51
  5. Μηνύματα: 61
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-11-12, 00:06

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας