Εμφάνιση 1-14 από 14
  1. #1
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Περιοχή
    Χολαργός
    Μηνύματα
    284
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Μπήκα σήμερα στο mywind για να τσεκάρω το υπολειπόμενο χρόνο ομιλίας στο κινητό μου και κάποια πράγματα σχετικά με το λογαριασμό μου και τι βλέπω;;
    αν θέλω να το συνδυάσω με Double play Μόνο με 9.90 ευρώ!!!!!! επίσης το Double play L το δίνει με 15 ευρώ.
    έχει έρθει παρόμοια προσφορά σε κάποιον;

  2. #2
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Δεν είναι κάτι περίεργο ή κάποια "ειδική" για σένα προσφορά. Υπάρχει αναρτημένη στο site της Wind: http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti...m/?planID=1288
    και ισχύει εδώ και πολύ καιρό. Απλά μείωσαν κι άλλο το πάγιο του Double Play.

  3. #3
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Περιοχή
    Χολαργός
    Μηνύματα
    284
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theopan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι κάτι περίεργο ή κάποια "ειδική" για σένα προσφορά. Υπάρχει αναρτημένη στο site της Wind: http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti...m/?planID=1288
    και ισχύει εδώ και πολύ καιρό. Απλά μείωσαν κι άλλο το πάγιο του Double Play.
    τη γνωρίζω αυτή τη προσφορά....προφανώς θα νόμισες ότι έγραψα λάθος τον αριθμό και είναι λογικό: 9.90 μου το δίνουν και όχι 19.90.
    και γι αυτό το ρώτησα, αν το έχει δει και κάποιος άλλος.

  4. #4
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dimeos Εμφάνιση μηνυμάτων
    τη γνωρίζω αυτή τη προσφορά....προφανώς θα νόμισες ότι έγραψα λάθος τον αριθμό και είναι λογικό: 9.90 μου το δίνουν και όχι 19.90.
    και γι αυτό το ρώτησα, αν το έχει δει και κάποιος άλλος.
    Μια χαρά κατάλαβα φίλε. Κοίτα το καλύτερα: "Επιπλέον έκπτωση έως 10,00€ αν συνδυάσεις με Κινητή!". Από 19,90 λοιπόν πας στα 9,90. Όταν ήταν 34€ το DP μας πήγαινε στα 24 (ήρθε ο καιρός τώρα που το σκέφτομαι να "απειλήσω" κι εγώ με τη γνωστή μέθοδο γιατί άρχισε να μη συμφέρει αν και εμένα είναι "για πάντα" και όχι μόνο για 1 χρόνο), όταν πήγε κάπου 27€ πάλι -10€ πηγαίναμε στα 17€ κ.ο.κ. Και φυσικά παραμένει το πάγιο του κινητού σου. Ε εντάξει δεν είναι και τσάμπα. Τέτοια προσφορά στο "Όλα σε 1" έχει εδώ και χρόνια η Wind. Αυτό λέω.

  5. #5
    Εγγραφή
    30-06-2013
    Περιοχή
    Κηπούπολη
    Μηνύματα
    185
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11044/1080
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    ΟΤΕ-Speedport Entry 2
    SNR / Attn
    11.9(dB) / 32(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dimeos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπήκα σήμερα στο mywind για να τσεκάρω το υπολειπόμενο χρόνο ομιλίας στο κινητό μου και κάποια πράγματα σχετικά με το λογαριασμό μου και τι βλέπω;;
    αν θέλω να το συνδυάσω με Double play Μόνο με 9.90 ευρώ!!!!!! επίσης το Double play L το δίνει με 15 ευρώ.
    έχει έρθει παρόμοια προσφορά σε κάποιον;
    Που στο γράφει αυτό ? όταν πας να κάνεις αλλαγή προγράμματος ?

  6. #6
    Εγγραφή
    30-11-2012
    Μηνύματα
    1.060
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dimeos Εμφάνιση μηνυμάτων
    τη γνωρίζω αυτή τη προσφορά....προφανώς θα νόμισες ότι έγραψα λάθος τον αριθμό και είναι λογικό: 9.90 μου το δίνουν και όχι 19.90.
    και γι αυτό το ρώτησα, αν το έχει δει και κάποιος άλλος.
    είναι συνδυαστικές προσφορές με κινητά, που πράγματι συμφέρουν πολύ

  7. #7
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Περιοχή
    Χολαργός
    Μηνύματα
    284
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theopan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χαρά κατάλαβα φίλε. Κοίτα το καλύτερα: "Επιπλέον έκπτωση έως 10,00€ αν συνδυάσεις με Κινητή!". Από 19,90 λοιπόν πας στα 9,90. Όταν ήταν 34€ το DP μας πήγαινε στα 24 (ήρθε ο καιρός τώρα που το σκέφτομαι να "απειλήσω" κι εγώ με τη γνωστή μέθοδο γιατί άρχισε να μη συμφέρει αν και εμένα είναι "για πάντα" και όχι μόνο για 1 χρόνο), όταν πήγε κάπου 27€ πάλι -10€ πηγαίναμε στα 17€ κ.ο.κ. Και φυσικά παραμένει το πάγιο του κινητού σου. Ε εντάξει δεν είναι και τσάμπα. Τέτοια προσφορά στο "Όλα σε 1" έχει εδώ και χρόνια η Wind. Αυτό λέω.
    έχεις δίκιο φίλε, ε αυτό που λες. λέει ότι είναι για πάντα και όταν κάνω κλικ και καλά για περισσότερα γράφει ότι είναι για ένα χρόνο, κάπου το μπερδεύουν. επίσης γράφει ότι είναι 9.90 και γράφει επιπλεόν 10 ευρώ έκπτωση στο κινητό. το τελευταίο ίσως το γράφει παραπλανητικά.

  8. #8
    Εγγραφή
    18-02-2007
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.225
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    97.6Mbps/10.7Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    10.6(dB) / 13.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από techgirl Εμφάνιση μηνυμάτων
    είναι συνδυαστικές προσφορές με κινητά, που πράγματι συμφέρουν πολύ
    Εγώ που έχω από σήμερα το Wind Double Play M στα 19,90ευρώ/μήνα για 12 μήνες, με συμφέρει να φέρω το καρτοκινητό μου από COSMOKAPTA που είναι σε Wind συμβόλαιο/κάρτα, δεδομένου ότι εκεί που είμαι τώρα (COSMOKAPTA) βάζω μία 10άρα κάρτα το μήνα (η οποία δίνει 300' προς όλους και σου μένουν και τα χρήματα στην κάρτα για πακέτα SMS/data)?
    Δήλωση αποποίησης ευθύνης:
    Όλες οι πληροφορίες ή/και απόψεις της παρούσας δημοσίευσης παρέχονται χωρίς καμιά εγγύηση (άμεση, έμμεση ή εξυπονοούμενη) ως προς την πληρότητα ή την ορθότητα τους. Με κάθε επιφύλαξη.

  9. #9
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Περιοχή
    Χολαργός
    Μηνύματα
    284
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dionisis1925 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που στο γράφει αυτό ? όταν πας να κάνεις αλλαγή προγράμματος ?
    όχι δεν το γράφει εκεί. μόλις μπαίνεις στο mywind το γράφει στα δεξιά κάτω απο εκεί που γράφει: επιλογή κωδικού πελάτη.

  10. #10
    Εγγραφή
    30-06-2013
    Περιοχή
    Κηπούπολη
    Μηνύματα
    185
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11044/1080
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    ΟΤΕ-Speedport Entry 2
    SNR / Attn
    11.9(dB) / 32(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Δεν μου αναφέρει κάτι τέτοιο,καλά εγώ είμαι και μόλις 1 μήνα στην Wind,ίσως είναι για εσάς που είστε πιο πολύ καιρό.

  11. #11
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Περιοχή
    Χολαργός
    Μηνύματα
    284
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dionisis1925 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μου αναφέρει κάτι τέτοιο,καλά εγώ είμαι και μόλις 1 μήνα στην Wind,ίσως είναι για εσάς που είστε πιο πολύ καιρό.
    ίσως να έχεις δίκιο.

  12. #12
    Εγγραφή
    06-11-2007
    Μηνύματα
    325
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    Δηλαδή εκτός από το ότι μιλάς σχεδόν τσάμπα με τις προσφορές του F2G έχεις με 10 ευρώ το Double Play M. Εξαιρετική προσφορά !

  13. #13
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από greatst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ που έχω από σήμερα το Wind Double Play M στα 19,90ευρώ/μήνα για 12 μήνες, με συμφέρει να φέρω το καρτοκινητό μου από COSMOKAPTA που είναι σε Wind συμβόλαιο/κάρτα, δεδομένου ότι εκεί που είμαι τώρα (COSMOKAPTA) βάζω μία 10άρα κάρτα το μήνα (η οποία δίνει 300' προς όλους και σου μένουν και τα χρήματα στην κάρτα για πακέτα SMS/data)?
    Αν με τα 10€ της κάρτας που βάζεις καλύπτονται οι ανάγκες σου, δε σε συμφέρει η Wind σε καμία περίπτωση. Εκτός αυτών που αναφέρεις (ότι μένουν τα λεφτά στην κάρτα), το ασυναγώνιστο χαρακτηριστικό που έχει η Κοσμοκάρτα είναι οι κλήσεις προς 2 αριθμούς με 0,01€/λεπτό. Σκέφτομαι να κάνω εγώ ό,τι ακριβώς έχεις εσύ και ας χάσω την έκπτωση των 10€ της Wind...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iznodur Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή εκτός από το ότι μιλάς σχεδόν τσάμπα με τις προσφορές του F2G έχεις με 10 ευρώ το Double Play M. Εξαιρετική προσφορά !
    Καλά δεν είναι έτσι! Όταν λέει να πας το κινητό σου στη Wind, εννοεί συμβόλαιο και μάλιστα με πάγιο τουλάχιστον 20€/μήνα για να ισχύσει η έκπτωση. Δε γίνεται με f2g...

  14. #14
    Εγγραφή
    18-02-2007
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.225
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    97.6Mbps/10.7Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    10.6(dB) / 13.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theopan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν με τα 10€ της κάρτας που βάζεις καλύπτονται οι ανάγκες σου, δε σε συμφέρει η Wind σε καμία περίπτωση. Εκτός αυτών που αναφέρεις (ότι μένουν τα λεφτά στην κάρτα), το ασυναγώνιστο χαρακτηριστικό που έχει η Κοσμοκάρτα είναι οι κλήσεις προς 2 αριθμούς με 0,01€/λεπτό. Σκέφτομαι να κάνω εγώ ό,τι ακριβώς έχεις εσύ και ας χάσω την έκπτωση των 10€ της Wind...

    ...
    Ναι, και το "1 λεπτό το λεπτό" είναι μεγάλη υπόθεση! Νομίζω πως πράγματι το κινητό (για την ώρα τουλάχιστον) θα το κρατήσω στην COSMOKAPTA.
    Δήλωση αποποίησης ευθύνης:
    Όλες οι πληροφορίες ή/και απόψεις της παρούσας δημοσίευσης παρέχονται χωρίς καμιά εγγύηση (άμεση, έμμεση ή εξυπονοούμενη) ως προς την πληρότητα ή την ορθότητα τους. Με κάθε επιφύλαξη.

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-06-13, 14:22
  2. Θύμα εξαπάτησης απο Wind!!!!
    Από Vasilisd στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-05-13, 09:17
  3. ΝΕΕΣ ΜΕΙΩΜΕΝΕΣ ΤΙΜΕΣ VDSL!!!
    Από winzig στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-04-13, 11:23
  4. Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-10-12, 14:44
  5. ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ
    Από RAZOR44 στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-10-12, 10:48

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας