Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 49
  1. #31
    Εγγραφή
    06-09-2011
    Περιοχή
    Ν. Ηράκλειο
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    416
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Clain Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βλεπετε πουθενά την αιτήση?
    Εδώ είσαι: http://bit.ly/dwrean_dokimi_diktuou

    Πάντως τα σχόλια μερικών δεν τα καταλαβαίνω. Αντί να εξετάσουν την κίνηση ως κάτι που δηλώνει εμπιστοσύνη, την εξετάζουν ως απόγνωση. Ό,τι να ναι, απλά.

  2. #32
    Εγγραφή
    30-11-2012
    Μηνύματα
    1.060
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lex_luthor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ είσαι: http://bit.ly/dwrean_dokimi_diktuou

    Πάντως τα σχόλια μερικών δεν τα καταλαβαίνω. Αντί να εξετάσουν την κίνηση ως κάτι που δηλώνει εμπιστοσύνη, την εξετάζουν ως απόγνωση. Ό,τι να ναι, απλά.
    Αυτή η ερμηνεία που δίνεις, κατ' εμέ είναι η πιο ψυχραιμή και η πιο σωστή

  3. #33
    Εγγραφή
    29-04-2007
    Μηνύματα
    5.328
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    wind
    Router
    3g
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikos_Mpl Εμφάνιση μηνυμάτων
    πραγματικα, μερικοι λετε πραγματα που φαινεται οτι δεν εχουν βαση. δεν θα ξανα ασχοληθω με το θεμα, αλλα οταν λες οτι καταργει πακετα που δεν τα αντικαθιστα τι εννοεις??? ολες οι εταιρειες το ιδιο κανουν κατα καιρους, βγαζουν νεα πακετα και τα παλια ειναι μη διαθεσιμα, αλλα οποιος τα εχει τα κραταει, δε σε υποχρεωνει να φυγεις. απλα δεν μπορεις να το παρεις σαν νεος συνδρομητης ή με επιδοτηση να αλλαξεις πχ παγιο στο παλιο πακετο! Αυτο το κανουν και οι 3!
    Στην εξυπηρετηση, επειδη εχω και vodafone ακριβως την ιδια ασχετοσυνη εχω συνατησει με εξαιρεση καποια επαγγελματικα της vodafone Που ειχαμε στην εταιρεια, στα οποια απλα δεν ξερω πως ειναι αντιστοιχα η wind.
    το να λες οτι σου προσφερει δωρεαν χρονο προς Q πχ αλλα οχι το εργαλειο να δεις αν ειναι Q. οκ ρωτα τον φιλο σου που εχει τον αριθμο..αν θες να παιρνεις αγνωστους παλι τι να πω! το να την κραζεις επειδη δε σου δινει αυτο το πραγμα οταν σου δινει πολυ πιο φθηνα πακετα ειναι γελοιο, ειδικα με την Q και το F2G εδωσε πολυ πιο φθηνα πακετα...
    το να σου χρεωνει μια υπηρεσια που δεν προσφερει??τι καταγγελεις εδω??μια γενικοτητα?κραξε αλλα οχι τοσο ανευθυνα..πες μας να ξερουμε και εμεις οι χαζοι που εχουμε wind..

    οταν πληρωνω για σταθερο και κινητο 60 ευρω, εχω απεριοριστα σταθερα και ιντερνετ 24αρι, 500 λεπτα στο κινητο 500ΜΒ, 50σμσ και 280 ευρω επιδοτηση καθε χρονο, τοτε δε μπορω να σκεφτω που με κλεβει εμενα και τι παραπανω πληρωνω!!
    Οντως δεν εχει παντου 3G οπως οι αλλοι, αλλα πραγματικα, οταν εχεις μειωσει τα κοστη σου σχεδον στο μισο, ειναι το τελαυταιο που σε νοιαζει. εξαλλου, εκτος απο επαγγελματικους λογους, το να μην μπω fb και μια μερα δε με απασχολει.
    με 22.5€\μηνα,1000' προς ολους(χεστηκα σε ποιο δικτυο ειναι οι επαφες μου) και 10€ υπολοιπα για 2GB η ...η ...η,μην τα αναλυω τωρα

    http://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/
    με εχει βολεψει αφανταστα,εφτιαξε και το 3g στο σπιτι ΑΛΛΑ οπως εχει αναφερθει ηδη μου σπαει τα νευρα...στα αυτονοητα
    αλλα ειναι και το οικονομικο στην μεση και καλμαρω
    αλλοιως...ουτε δευτερο μαζι,τοσο πολυ με εκνευριζει ωρες-ωρες
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος amoyda : 15-10-13 στις 18:41.
    http://www.fuelprices.gr/GetGeography
    1.αυτα ειναι, να παρακαλαμε να πληρωσουμε αυτο που παραγγειλαμε.
    ο ξεπεσμος στο μεγαλειο του.
    2.ντε ειμαι ξανθια αλλα οδευω

  4. #34
    Εγγραφή
    10-11-2010
    Μηνύματα
    921
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikos_Mpl Εμφάνιση μηνυμάτων
    πραγματικα, μερικοι λετε πραγματα που φαινεται οτι δεν εχουν βαση. δεν θα ξανα ασχοληθω με το θεμα, αλλα οταν λες οτι καταργει πακετα που δεν τα αντικαθιστα τι εννοεις??? ολες οι εταιρειες το ιδιο κανουν κατα καιρους, βγαζουν νεα πακετα και τα παλια ειναι μη διαθεσιμα, αλλα οποιος τα εχει τα κραταει, δε σε υποχρεωνει να φυγεις. απλα δεν μπορεις να το παρεις σαν νεος συνδρομητης ή με επιδοτηση να αλλαξεις πχ παγιο στο παλιο πακετο! Αυτο το κανουν και οι 3!
    Στην εξυπηρετηση, επειδη εχω και vodafone ακριβως την ιδια ασχετοσυνη εχω συνατησει με εξαιρεση καποια επαγγελματικα της vodafone Που ειχαμε στην εταιρεια, στα οποια απλα δεν ξερω πως ειναι αντιστοιχα η wind.
    το να λες οτι σου προσφερει δωρεαν χρονο προς Q πχ αλλα οχι το εργαλειο να δεις αν ειναι Q. οκ ρωτα τον φιλο σου που εχει τον αριθμο..αν θες να παιρνεις αγνωστους παλι τι να πω! το να την κραζεις επειδη δε σου δινει αυτο το πραγμα οταν σου δινει πολυ πιο φθηνα πακετα ειναι γελοιο, ειδικα με την Q και το F2G εδωσε πολυ πιο φθηνα πακετα...
    το να σου χρεωνει μια υπηρεσια που δεν προσφερει??τι καταγγελεις εδω??μια γενικοτητα?κραξε αλλα οχι τοσο ανευθυνα..πες μας να ξερουμε και εμεις οι χαζοι που εχουμε wind..

    οταν πληρωνω για σταθερο και κινητο 60 ευρω, εχω απεριοριστα σταθερα και ιντερνετ 24αρι, 500 λεπτα στο κινητο 500ΜΒ, 50σμσ και 280 ευρω επιδοτηση καθε χρονο, τοτε δε μπορω να σκεφτω που με κλεβει εμενα και τι παραπανω πληρωνω!!
    Οντως δεν εχει παντου 3G οπως οι αλλοι, αλλα πραγματικα, οταν εχεις μειωσει τα κοστη σου σχεδον στο μισο, ειναι το τελαυταιο που σε νοιαζει. εξαλλου, εκτος απο επαγγελματικους λογους, το να μην μπω fb και μια μερα δε με απασχολει.
    Όπως το λες... Ούτε εγώ θα ασχοληθώ να απαντήσω σε αυτό το ύφος.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lex_luthor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ είσαι: http://bit.ly/dwrean_dokimi_diktuou

    Πάντως τα σχόλια μερικών δεν τα καταλαβαίνω. Αντί να εξετάσουν την κίνηση ως κάτι που δηλώνει εμπιστοσύνη, την εξετάζουν ως απόγνωση. Ό,τι να ναι, απλά.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από techgirl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτή η ερμηνεία που δίνεις, κατ' εμέ είναι η πιο ψυχραιμή και η πιο σωστή
    Επίσης, καλό θα ήταν να γίνει κατανοητό ότι είναι θεμελιώδες να μπορεί να εκφράζει κάποιος, ελεύθερα, την γνώμη του, δίχως να γίνεται αντικείμενο κριτικής επί τούτου, από διαφωνούντες. Σε τελική ανάλυση όλοι κρίνονται από την συνοχή και την λογική των λεγομένων τους. Σε κάθε περίπτωση όμως, νομίζω ότι, η γηπεδική νοοτροπία πρέπει κάποτε να σταματήσει.

  5. #35
    Εγγραφή
    09-10-2013
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    115
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Η μεγα μαλακια ειναι οτι εστειλα μηνυμα 100 στο 1330 (cosmote) οπως ειπε δωρεαν και βρεθηκα με την μιση καρτα... μπορει να φταιω και γω βεβαια.

  6. #36
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    4.755
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14400/1022
    ISP
    Wind
    DSLAM
    On Telecoms - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Asus DSL-N10_C1
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 16,7(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από schumifer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι έχει μέτριο σήμα σε ιδιάζουσες περιπτώσεις ( οι υπερβολές που ακούγονται είναι τουλάστιχον τόσο αστείες όσο και οι εκφραστές τους) . Καλώς εχόντων τώρα με την ένωση του σήματος με τη βόντα θα βελτιωθεί.
    Μετά απο πολλά χρόνια στην Cosmote, πριν απο 3 μήνες γύρισα στη Wind, λόγο προσφοράς.
    Στον Ν.Αττικής, και στην χρήση του κινητού, ώς εργαλείο για να μπορείς να τηλεφωνείς, αλλά και data, κάτι που είναι και 80% - 90% της χρήσης μου, η Wind είναι με διαφορά καλύτερη απο την Cosmote.
    Ουσιαστικά, απο τότε που γύρισα σε Wind, δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα πουθενά στο να μιλήσω. -Μιλάω πάντα για Ν.Αττικής- Στην επαρχία και ιδιαίτερα στη Δυτική Πελοπόννησο, τα πράγματα είναι πολύ χειρότερα.
    Στην επαρχία , η Cosmote είναι καθαρά και ξάστερα καλύτερη.
    Με την Vodafone δεν ασχολούμαι! Απο το δύκτιο της, εκτελέστηκε αποδεδειγμένα κατασκοπία κατά της πατρίδας μου!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος andreasp : 16-10-13 στις 07:57.

  7. #37
    Εγγραφή
    20-10-2005
    Μηνύματα
    317
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    DSLAM
    Net One - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kabbill Εμφάνιση μηνυμάτων
    1500λ και 1500 μηνύματα προς Wind και Σταθερά,
    250λ και 250 SMS προς άλλους,
    250MB,
    250 MMS, 250λ. βιντεοκλήσης....
    ΚΙ αναρωτιόμουν αν είχε μείνει άλλος στην Ελλάδα με το παλιό medium!!!
    Από όλες τις εταιρείες με έχουν προικίσει για να αλλάξω, όταν τους αναφέρω τα mms και τις βιντεοκλήσεις κομπιάζουν... χεχεχε

    Και ας μην είναι και το καλύτερο πρόγραμμα πλέον...

  8. #38
    Εγγραφή
    06-11-2007
    Μηνύματα
    325
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    Για μένα η κίνηση αυτή της Wind δείχνει σεβασμό προς τον καταναλωτή και εν δυνάμει πελάτης της. Μπορείς εντελώς δωρεάν να δοκιμάσεις το δίκτυο της Wind, αν σε καλύπτει προχωράς, απλά και όμορφα. Νομίζω είναι κάτι που όλοι οι πάροχοι έπρεπε να είχαν

  9. #39
    Εγγραφή
    10-02-2007
    Περιοχή
    WWW
    Μηνύματα
    298
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    h300s
    SNR / Attn
    17(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δελτίο Τύπου:
    Παράλληλα μείωσε τις τιμές της κατά 27%, αφουγκραζόμενη τις ανάγκες των Ελλήνων καταναλωτών.


    Δ.Τ. Wind
    Δελτίο Τύπου:WIND
    Ανακοινώνεται ότι από 21 Οκτωβρίου 2013 αυξάνεται η χρέωση των κλήσεων ομιλίας προς εθνικούς προορισμούς για όλους τους νέους συνδρομητές καρτοκινητής F2G και για τους υφιστάμενους συνδρομητές καρτοκινητής F2G που ανήκουν στο εμπορικά διαθέσιμο πρόγραμμα χρήσης, από 0,0061€/δευτερόλεπτο σε 0,006549€/δευτερόλεπτο.

    Κάνω κάπου λάθος ;

  10. #40
    Εγγραφή
    18-01-2008
    Μηνύματα
    234
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    10641/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Linksys WAG200G
    SNR / Attn
    6(dB) / 28(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ποιος ξέρει σε ποιες τιμές αναφέρονται.

  11. #41
    Εγγραφή
    23-10-2006
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.593
    Downloads
    53
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    Router
    siemens
    SNR / Attn
    8.6(dB) / 25.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pavlos13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δελτίο Τύπου:WIND
    Ανακοινώνεται ότι από 21 Οκτωβρίου 2013 αυξάνεται η χρέωση των κλήσεων ομιλίας προς εθνικούς προορισμούς για όλους τους νέους συνδρομητές καρτοκινητής F2G και για τους υφιστάμενους συνδρομητές καρτοκινητής F2G που ανήκουν στο εμπορικά διαθέσιμο πρόγραμμα χρήσης, από 0,0061€/δευτερόλεπτο σε 0,006549€/δευτερόλεπτο.

    Κάνω κάπου λάθος ;
    δεν ειναι ολη η wind το F2G..
    pc1
    case:coolermaster Silencio 550RC,psu: thermaltake 650watt, cpu: intel i7 2600k, m/b: Gigabyte Z68XP-UD4, Ram: 16GB-> Corsair XMS3 4x4GB DDR3-1600, vga: saphire ATI 6850 @2GB ram, SSD: Samsung 850pro 512GB, Hdd: 1TB WD
    pc2:
    case: Coolermaster n300,psu: Seasonic 620w bronze,cpu:i3 4160 3.6ghz,mb: Gigabyte GA-Z97-D3H,ram 1x8gb,vga: asus 9600GT 512mb Nvidia.Ssd: Samsung 840pro 256GB,160GB WD

  12. #42
    Εγγραφή
    30-11-2012
    Μηνύματα
    1.060
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από amoyda Εμφάνιση μηνυμάτων
    με 22.5€\μηνα,1000' προς ολους(χεστηκα σε ποιο δικτυο ειναι οι επαφες μου) και 10€ υπολοιπα για 2GB η ...η ...η,μην τα αναλυω τωρα

    http://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/
    Οντως τα καινούργια πακέτα προσφέρουν φοβερούς συνδυασμούς! Τελικά είμαστε πολύ τυχεροί όσοι έχουμε και καλό σήμα εκεί που μένουμε/κινούμαστε, οι προσφορές αυτής της εταιρίες δεν παίζονται!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Avax_7 Εμφάνιση μηνυμάτων



    Επίσης, καλό θα ήταν να γίνει κατανοητό ότι είναι θεμελιώδες να μπορεί να εκφράζει κάποιος, ελεύθερα, την γνώμη του, δίχως να γίνεται αντικείμενο κριτικής επί τούτου, από διαφωνούντες. Σε τελική ανάλυση όλοι κρίνονται από την συνοχή και την λογική των λεγομένων τους. Σε κάθε περίπτωση όμως, νομίζω ότι, η γηπεδική νοοτροπία πρέπει κάποτε να σταματήσει.
    Συ είπας...Πάντως η εμπάθεια, μου κάνει μάλλον γηπεδικό...

    Προσωπικά -επειδή με κάνεις quote-δεν σε έκρινα. Αυτό που έκανα είναι να συμφωνήσω με την ερμηνεία που έδωσε ένας άλλος συμφορουμήτης...

  13. #43
    Εγγραφή
    23-04-2009
    Περιοχή
    ΑΛΙΜΟΣ
    Μηνύματα
    218
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    6679/886 Kbps
    ISP
    Wind
    Router
    ASUS DSL-N12E
    SNR / Attn
    8.8(dB) / 39.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Θα μας τρελανει η Wind
    το επιτυχυμενο marketing που εχει ακολουθησει σε συνδυασμο ευθυνονται για το συνεχως αυξανομενο πελατιακο κοινο της, κανοντας την υπολογισημη δυναμη στις τηλεπικοινωνιες

  14. #44
    Εγγραφή
    30-11-2012
    Μηνύματα
    1.060
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από arkas2004 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα μας τρελανει η Wind
    το επιτυχυμενο marketing που εχει ακολουθησει σε συνδυασμο ευθυνονται για το συνεχως αυξανομενο πελατιακο κοινο της, κανοντας την υπολογισημη δυναμη στις τηλεπικοινωνιες
    marketing- ξε marketing, οι κινήσεις της πάντως μάλλον ευνοούν τις τσέπες μας

  15. #45
    Εγγραφή
    23-04-2009
    Περιοχή
    ΑΛΙΜΟΣ
    Μηνύματα
    218
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    6679/886 Kbps
    ISP
    Wind
    Router
    ASUS DSL-N12E
    SNR / Attn
    8.8(dB) / 39.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    δεν το ειπα κακοπροαιρετα και πελατης της ειμαι
    μονο μην αλλαξει μυαλα αν μεγαλωσει κι αλλο

Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-09-13, 06:59
  2. Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-13, 12:03
  3. Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-05-13, 01:04
  4. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-13, 18:43
  5. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-03-13, 22:26

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας