Σελ. 36 από 79 ΠρώτηΠρώτη ... 1626313435363738414656 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 526-540 από 1174
  1. #526
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Δεν μας τα λεει καλα η βονταφον....απο χθες βραδυ εχω προβλημα με το vodafone tv,οποιο καναλι και να βαλω παιζει 5-10 δευτερολεπτα και μετα κολλαει...αντιμετωπιζει κανεις αλλος παρομοιο προβλημα??

  2. #527
    Εγγραφή
    05-01-2006
    Περιοχή
    Α. Πατήσια, Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.153
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    13002/838
    ISP
    HOL
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΛΑΤΥ
    Router
    Alcatel-Lucent CellPipe
    SNR / Attn
    11(dB) / 28(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bill27 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μας τα λεει καλα η βονταφον....απο χθες βραδυ εχω προβλημα με το vodafone tv,οποιο καναλι και να βαλω παιζει 5-10 δευτερολεπτα και μετα κολλαει...αντιμετωπιζει κανεις αλλος παρομοιο προβλημα??
    Όταν συμβαίνει σε μένα, κλείνω το tvbox από το διακόπτη στο πίσω μέρος, κάνω restart το modem της vodafone/hol και αφού συνδεθεί στο internet (το modem) τότε ανοίγω το tvbox.
    no comment...

  3. #528
    Εγγραφή
    03-09-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.769
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H168N
    Έχουμε στη δουλεία hol tv.. το ιδιο ακριβώς μου έκανε τη μερα του Euro στο ματς Ιταλια Σουήδια, απο τότε δεν το έχω ξανα ανοίξει για να δοκιμάσω

  4. #529
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cnp5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν συμβαίνει σε μένα, κλείνω το tvbox από το διακόπτη στο πίσω μέρος, κάνω restart το modem της vodafone/hol και αφού συνδεθεί στο internet (το modem) τότε ανοίγω το tvbox.
    Το δοκιμασα αλλα τιποτα,τελικα πηρα τηλ στο cs και σημερα το απογευμα εφτιαξε...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leros2004 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχουμε στη δουλεία hol tv.. το ιδιο ακριβώς μου έκανε τη μερα του Euro στο ματς Ιταλια Σουήδια, απο τότε δεν το έχω ξανα ανοίξει για να δοκιμάσω
    Δοκιμασε αυριο απο περιεργια να δουμε

  5. #530
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Προστεθηκαν νεα καναλια (1.Rai 1, 2.Fuel tv, 3.Havoc,4.English club tv και 5. The museum channel )
    και τα 5 ειναι χωρις Ελληνικους υποτιτλους
    Απ'οτι φαινετε τα eurosport δεν προκειτε να τα βαλουν ποτε....
    Το English club tv βαζει και ταινιες με Αγγλικους υποτιτλους,τωρα ας πουμε εχει το Hugo...

  6. #531
    Εγγραφή
    20-07-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.096
    Downloads
    93
    Uploads
    16
    ISP
    HOL
    Από τότε που αγοράστηκε από την vodafone η hol το περιρχόμενο των ταινιών του videoclub της είναι αδιάφορο
    Ακόμα και τα επι πληρωμή έργα της είναι του καλαθιού

    Με το που θα λήξει η αναγκαστική περίοδος παραμονής στην vodahol θα κάνω αίτηση για forthnet με το πακέτο του σινεμά

  7. #532
    Εγγραφή
    05-09-2016
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    150
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Εγώ σήμερα έκανα αίτηση για TV. To δίνουν 24,90€ μαζί με το double play 300 + 3€ όλα τα ντοκιμαντέρ. Το βρίσκω καλή τιμή γιατί έμενα με ενδιαφέρουν τα ντοκιμαντέρ και τα παιδικά. Πόσες μέρες κάνουν για να στείλουν το εξοπλισμό? Ξέρει κάνεις τι εξοπλισμό στέλνουν?

  8. #533
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vermetalz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ σήμερα έκανα αίτηση για TV. To δίνουν 24,90€ μαζί με το double play 300 + 3€ όλα τα ντοκιμαντέρ. Το βρίσκω καλή τιμή γιατί έμενα με ενδιαφέρουν τα ντοκιμαντέρ και τα παιδικά. Πόσες μέρες κάνουν για να στείλουν το εξοπλισμό? Ξέρει κάνεις τι εξοπλισμό στέλνουν?
    Εμένα το Μάρτιο μου έστειλαν ένα Cisco. Για ενεργοποίηση η επίσημη θέση της εταιρίας είναι, 3 μέρες από την παραλαβή της αίτησης TV για έλεγχο αν σηκώνει τη γραμμή σου και έχεις καλό QoS. Μετά έρχεται ο εξοπλισμός και είσαι ΟΚ.

    Είσαι με φορητότητα ή απλή αλλαγή προγράμματος; Για το δεύτερο να υπολογίζεις το αργότερο μέχρι Παρασκευή για να παραλάβεις. Εγώ έβαλα πάνω το router Δευτέρα μεσημέρι και την Τετάρτη το πρωί παρέλαβα τον εξοπλισμό. Στην πρώτη περίπτωση αντίστοιχα όταν ενεργοποιηθείς και μετά.

  9. #534
    Εγγραφή
    05-09-2016
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    150
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Είμαι με αλλαγή προγράμματος. Μου είπαν ότι υποστηρίζετε. Τώρα που μιλάμε συγχρονίζω με 16 με δικό μου εξοπλισμό .

  10. #535
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vermetalz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ σήμερα έκανα αίτηση για TV. To δίνουν 24,90€ μαζί με το double play 300 + 3€ όλα τα ντοκιμαντέρ. Το βρίσκω καλή τιμή γιατί έμενα με ενδιαφέρουν τα ντοκιμαντέρ και τα παιδικά. Πόσες μέρες κάνουν για να στείλουν το εξοπλισμό? Ξέρει κάνεις τι εξοπλισμό στέλνουν?
    Αν δεν σε ενδιαφερουν τα αθλητικα δηλ.ποδοσφαιρο και μπασκετ το πακετο ειναι καλο.Βεβαια εχει καναλια με αθλητικα αλλα ποδοσφαιρο και μπασκετ οχi τοσο συχνα.Ποδοσφαιρο θα δεις στην ερτ και στο rai uno (τα ματς της εθνικης Ιταλιας και αγωνες κυπελλου).Ησουν σε αλλον παροχο και ηρθες στην βονταφον η εισαι ηδη πελατης και περιμενεις να σου ενεργοποιησουν την τβ?Στην 1η περιπτωση περιμενεις περιπου 12 μερες ενω στην δευτερη σου ερχετε ο εξοπλισμος και τον συνδεεις,εμενα μου εχουν δωσει εναν motorolla.
    υ.γ. τον πρωτο μηνα τα ντοκιμανταιρ τα ενεργοποιης δωρεαν

  11. #536
    Εγγραφή
    05-09-2016
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    150
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Bill27 να σου πω ότι αθλητικά δεν βλέπω καθόλου. Επίσης τώρα παρατήρησα ότι σου δίνουν account και για το fox play. Επειδή έχω και pc κάτω από την τηλεόραση άραγε σε αφήνει μεσώ hdmi να δεις το fox play?

  12. #537
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vermetalz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Bill27 να σου πω ότι αθλητικά δεν βλέπω καθόλου. Επίσης τώρα παρατήρησα ότι σου δίνουν account και για το fox play.
    Ναι,σου δινουν,βασικα ο κωδικος για να μπεις στο fox play ειναι ο ιδιος με τον vodafone account (που λογικα εχεις αφου εισαι ηδη συνδρομητης τους).
    Ενταξει,αφου δεν βλεπεις αθλητικα το πακετακι ειναι οχι μονο καλο,πολυ καλο θα ελεγα,εχει αρκετα να δεις,οχι μονο στα καναλια αλλα και το video club.
    Οταν ενεργοποιηθεις γραψε μας τις εντυπωσεις σου,και αν θελεις κατι αλλο να ρωτησεις εδω ειμαστε

  13. #538
    Εγγραφή
    05-09-2016
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    150
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Επειδή έχω και pc κάτω από την τηλεόραση άραγε σε αφήνει μεσώ hdmi να δεις το fox play?

  14. #539
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vermetalz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή έχω και pc κάτω από την τηλεόραση άραγε σε αφήνει μεσώ hdmi να δεις το fox play?
    Αυτο δεν το ξερω καθολου,αλλα και να σε αφηνει δεν αξιζει...η ποιοτητα της εικονας ειναι χαλια στο fox play.

    - - - Updated - - -

    Λογικα εσυ επειδη εχεις δικο σου εξοπλισμο θα πρεπει να σου στειλουν και ρουτερ μαζι με το αποκωδικοποιητη???Σου ειπανε κατι τετοιο οταν μιλησατε??

  15. #540
    Εγγραφή
    05-09-2016
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    150
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Να σου πω ότι δεν διευκρίνισα αυτό. Μέτα το σκέφτηκα. Το μόνο που είπε ήταν δωρεάν εξοπλισμός. Λες να μου την κάνουν και να μην μου στείλουν router?

Σελ. 36 από 79 ΠρώτηΠρώτη ... 1626313435363738414656 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Νέες ταινίες στο hol video club της hellas online
    Από nm96027 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-13, 14:59
  2. hellas online: Επτά νέα δωρεάν κανάλια στο hol my tv
    Από nm96027 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-06-13, 22:30
  3. Hol + hol my tv + wifi προβληματα
    Από vstratis στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-02-13, 11:03
  4. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-11-12, 10:07

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας