Σελ. 53 από 79 ΠρώτηΠρώτη ... 3343485152535455586373 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 781-795 από 1174
  1. #781
    Εγγραφή
    17-12-2007
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ
    Router
    linksys wag 200
    Τι να πω.. σε μένα σίγουρα δεν τα έχει.. όπως επίσης δεν μου παίζει το science ενώ έχω κανονικά συνδρομή και την τηλεόραση το βλέπω..
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot_2018-08-08-16-57-28-417_com.vodafone.vtv.gr.png  


  2. #782
    Εγγραφή
    18-12-2015
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Εγώ από προχθές το πρωί έχω κάνει αίτημα και μου είπαν θα μου έρθουν με SMS οι κωδικοί και ακόμη τίποτα. Το status είναι ακόμη σε επεξεργασία στο my account

  3. #783
    Εγγραφή
    23-11-2006
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.233
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Vodafone H300s
    Path Level
    Interleaved
    Καλή φάση είναι πάντως, παρότι ακόμη δεν παίζει όλο το περιεχόμενο του on demand. Από κανάλια δεν πρόσεξα τι παίζει και τι όχι.
    Κινητό: Samsung Galaxy A52s



    Νίκος Χανδόλιας

  4. #784
    Εγγραφή
    05-09-2016
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    150
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Έμενα η απορία μου είναι αν θα μας αλλάξουν τους αποκωδικοποιητές. Όλα αυτά που θα γίνονται μέσο του app που έχουμε στα κινητά θα γίνονται και στους υπάρχων αποκωδικοποιητές ή θα μας δώσουν τίποτα καινούργιους android. Για να δούμε...

  5. #785
    Εγγραφή
    03-12-2016
    Μηνύματα
    66
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Πλέον δίνουν καινούργιους αποκωδικοποιητές. Όσοι έχουν τους παλιούς μπορούν να ζητήσουν αντικατάσταση αλλά νομίζω ότι τους χρεώνουν. Δεν βασίζονται σε Android.

  6. #786
    Εγγραφή
    18-08-2018
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παιδιά καλημέρα. Έχω εδώ και χρόνια forthnet και nova (start pack + novasport1) στα 30€ (έχει φτάσει 32,5 με τους φόρους). Δέχθηκα προσφορά από την vodafone για το πακέτο με σταθερό (απεριόριστα σε σταθερά και 5 ώρες σε κινητά), 24άρι ίντερνετ και τηλεόραση με το φουλ πακέτο της nova εκτός του nova cinema και αντί αυτού θα έχω τα κανάλια της vodafone για τις ταινίες. Η πωλήτρια στο τηλέφωνο αυτά είπε. Χωρίς να είμαι σίγουρος, ανέφερε ότι θα έχω τα κανάλια εθνικής εμβέλειας συν τα discovery κ.λ.π του start pack της nova. Για τα τελευταία το διευθέτησα και το επιβεβαίωσα και υπάρχουν και μέσα στο site τους. Θεωρώ δεδομένο πως θα τα έχουν. Για τα κανάλια εθνικής εμβέλειας όμως, τα θεώρησα δεδομένο πως επίσης θα τα έχουν αλλά μπήκα στο site και βρήκα να κυκλοφορεί μόνο το λογότυπο της ερτ... συν τα σχόλια εδώ μέσα που απ'ότι κατάλαβα δεν παίζουν τα κανάλια αυτά.

    Ξέρει να μου πει κανείς αν τα έχουν ή όχι; Αν δεν τα έχουν φοβάμαι ότι θα πρέπει να βρω τρόπο να πάρω πίσω την υπογραφή μου...

    Επίσης μιας και σας βρήκα...τόσα χρόνια, ελάχιστες φορές χρειάστηκε να ασχοληθώ με την εξυπηρέτηση πελατών της nova για τεχνικά ζητήματα. Ήμουν με πιάτο. Τώρα στα ευρυζωνικά τι παίζει; Είναι το ίδιο αξιόπιστα ή καλύτερα; Η vodafone θα με εξυπηρετεί ή θα μου βγάλουν την πίστη για εξυπηρέτηση;

    Ενημερωτικά το πακέτο που έκλεισα, είναι στα 26,5€, και σύμφωνα πάντα με την πωλήτρια αν πληρώνω μέσω e-bill πάει στα 25,5€. Επίσης έχω την ιστορία με τα κουπόνια τα εκπτωτικά αλλά δεν νομίζω να μπω στην διαδικασία να κυνηγάω αποδείξεις και προσφορές.

  7. #787
    Εγγραφή
    18-12-2015
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    "με το φουλ πακέτο της nova εκτός του nova cinema"

    Τα Nova Cinema δεν τα έχει έτσι κ αλλιώς.

    "αντί αυτού θα έχω τα κανάλια της vodafone για τις ταινίες"

    Δεν έχει κανάλια με ταινίες το Vodafone TV

    " ανέφερε ότι θα έχω τα κανάλια εθνικής εμβέλειας"

    Απ τα κανάλια εθνικής εμβέλειας υπάρχει μόνο η ΕΡΤ

    "Τώρα στα ευρυζωνικά τι παίζει; "

    Μια χαρά είναι δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα και η ποιότητα μια χαρά

    "Η vodafone θα με εξυπηρετεί ή θα μου βγάλουν την πίστη για εξυπηρέτηση"

    Πιστεύω πως η εξυπηρέτηση της voda είναι πολύ καλύτερη

  8. #788
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Οι καινουργοι αποκωδηκοποιητες εχουν βισμα κεραιας και πιανουν ολα τα digea ,αρα ναι θα τα εχεις,τα 3 συνδρομητικα discovery γινονται πλεον σε λιγο καιρο ελευθερα και θα ειναι και στα 2 πακετα family και σπορτς.Θα εχεις τα novasports(τα eurosport θα ειναι μονο στο σπορτς πακ) και απο ταινιες εχει το videoclub και free και με πληρωμη.Επισης εχει πολλες σειρες.Επισης αναμενεται να προστεθουν νεα καναλια(ισως μπει και κανενα με ταινιες οπως το sundance).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bill27 : 18-08-18 στις 10:54.

  9. #789
    Εγγραφή
    18-12-2015
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bill27 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι καινουργοι αποκωδηκοποιητες εχουν βισμα κεραιας και πιανουν ολα τα digea ,.
    Ξέρεις αν οι παλιοί συνδρομητές θα τους πάρουν;

  10. #790
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Εμενα μου ειπανε πως για να παρεις καινουργιο αποκωδηκοποιητη θα πρεπει να ανανεωσεις το συμβολαιο για 2 χρονια και η χρεωση ειναι 2,50 ευρω Χ 24 μηνες τον μηνα δηλαδη 60 ευρω,
    Δεν πανε καλα εκει στην VF....Toυς ειπα τα παραπονα μου και τους το εκλεισα....

  11. #791
    Εγγραφή
    18-08-2018
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Ioannina
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από touristakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά καλημέρα. Έχω εδώ και χρόνια forthnet και nova... ~ ~ ~ ................... να κυνηγάω αποδείξεις και προσφορές.
    ακριβως ιδια περιπτωση ειμαι κι εγω.ηξερα οτι δε θα εχει τα ελευθερα, αλλα με ξαναπηραν μια μερα στη δουλεια και μου ειπαν οτι τελικα θα τα εχει.
    εγω εχω αλλη ερωτηση: συνδεθηκε πριν 3-4 ημερες η vodafone (ιντερνετ) και μου ειπαν οτι θελουν 2-3 μερες να μετρησουν την ταχυτητα για να δουν αν σηκωνει την tv η ταχυτητα μου και να μου στειλουν επειτα τον αποκωδικοποιητη.δηλαδη πρωτα κλεινουν συμβολαιο και μετα εξακριβωνουν αν ειναι εφικτο να συνδεθει η tv?θα αργησει αυτο? γιατι θελω να αποφυγω να αγορασω αποκωδικοποιητη digea (δεν εχει ψηφιακο δεκτη η τηλεοραση μου).
    εχω κι εναν φοβο γιατι απο 9.2 mbps στη forthnet , στα speedtest που κανω τις τελευταιες ημερες με βγαζει 7-7,5 στη vodafone, υπαρχει περιπτωση να υπαρξει θεμα σε ταυτοχρονο σερφαρισμα με ανοιχτη tv?

  12. #792
    Εγγραφή
    18-08-2018
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από karlomagnos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακριβως ιδια περιπτωση ειμαι κι εγω.ηξερα οτι δε θα εχει τα ελευθερα, αλλα με ξαναπηραν μια μερα στη δουλεια και μου ειπαν οτι τελικα θα τα εχει.
    εγω εχω αλλη ερωτηση: συνδεθηκε πριν 3-4 ημερες η vodafone (ιντερνετ) και μου ειπαν οτι θελουν 2-3 μερες να μετρησουν την ταχυτητα για να δουν αν σηκωνει την tv η ταχυτητα μου και να μου στειλουν επειτα τον αποκωδικοποιητη.δηλαδη πρωτα κλεινουν συμβολαιο και μετα εξακριβωνουν αν ειναι εφικτο να συνδεθει η tv?θα αργησει αυτο? γιατι θελω να αποφυγω να αγορασω αποκωδικοποιητη digea (δεν εχει ψηφιακο δεκτη η τηλεοραση μου).
    εχω κι εναν φοβο γιατι απο 9.2 mbps στη forthnet , στα speedtest που κανω τις τελευταιες ημερες με βγαζει 7-7,5 στη vodafone, υπαρχει περιπτωση να υπαρξει θεμα σε ταυτοχρονο σερφαρισμα με ανοιχτη tv?
    Τέτοια λέγε μου να τα στείλω πίσω ότι μου φέρουν....

    Πάντως όταν μου έφεραν το συμβόλαιο για να το υπογράψω, παρατήρησα κι εγώ μια ασάφεια. Ήταν δύο διαφορετικά συμβόλαια. Το προτότυπο έγραφε μόνο τις αρχικές τιμές, ενώ το αντίγραφο είχε μια σφραγίδα όπου αναφερόταν η τιμή με την προσφορά. Στην αρχή παρουσιάστικε σαν λάθος εκ παραδρομής αλλά μετά που το κοιτούσα με προσοχή, μάλλον δεν έχουν κάνει λάθος καθώς προόριζαν το προτότυπο να επιστραφεί σε αυτούς και το αντίγραφο να μείνει σε εμένα. Αφού στο πίσω μέρος του αντίγραφου είχαν συρράψει και ένα χαρτί με οδηγίες για την ιστορία με τα κουπόνια.

    Μετά από 2 ώρες κουβέντα, τελικά υπέγραψα το αντίγραφο και αυτό είναι που τους έστειλα πίσω. Περιμένω από Δευτέρα να δω τι θα γίνει αν και προβλέπεται σήριαλ.

  13. #793
    Εγγραφή
    05-09-2016
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    150
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bill27 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι καινουργοι αποκωδηκοποιητες εχουν βισμα κεραιας και πιανουν ολα τα digea ,αρα ναι θα τα εχεις,τα 3 συνδρομητικα discovery γινονται πλεον σε λιγο καιρο ελευθερα και θα ειναι και στα 2 πακετα family και σπορτς.Θα εχεις τα novasports(τα eurosport θα ειναι μονο στο σπορτς πακ) και απο ταινιες εχει το videoclub και free και με πληρωμη.Επισης εχει πολλες σειρες.Επισης αναμενεται να προστεθουν νεα καναλια(ισως μπει και κανενα με ταινιες οπως το sundance).
    Bill που τα βρήκες όλα αυτά ρε φίλε? Καινούργιοι αποκωδηκοποιητες? τα 3 συνδρομητικά discovery ελεύθερα?πακέτα family? Πολύ πληροφορία!!!
    θα με τρελάνεις?

  14. #794
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Ρωτησα στην εξυπηρετηση και μου τα ειπανε,τωρα αν δεν ειναι σωστα καποια απο αυτα δεν το ξερω...
    Παντως για τους αποκωδηκοποιητες και τα ελευθερα ελληνικα,οπως εχουνε πει και τα αλλα παιδια ισχυει.

  15. #795
    Εγγραφή
    05-09-2016
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    150
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Σε καμιά 10ρια μέρες θα πρέπει να κάνω ανανέωση συμβολαίου. Οπότε πιστεύω θα μάθουμε τι θα δίνουν.

Σελ. 53 από 79 ΠρώτηΠρώτη ... 3343485152535455586373 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Νέες ταινίες στο hol video club της hellas online
    Από nm96027 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-13, 14:59
  2. hellas online: Επτά νέα δωρεάν κανάλια στο hol my tv
    Από nm96027 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-06-13, 22:30
  3. Hol + hol my tv + wifi προβληματα
    Από vstratis στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-02-13, 11:03
  4. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-11-12, 10:07

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας