Σελ. 72 από 79 ΠρώτηΠρώτη ... 526267707172737477 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.066-1.080 από 1174
  1. #1066
    Εγγραφή
    18-03-2008
    Περιοχή
    Δράμα-Καβάλα
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ↓ 86,9 ↑ 10,9
    ISP
    Nova
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΜΝΗΝΩΝ
    Router
    ZTE H288A
    Κάποιο θέμα δικό σου θα είναι... , παίζουν όλα κανονικά , κι εγώ με παλιό είμαι !
    Didimos GR

  2. #1067
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Εντωμεταξυ στο καναλι fashion television λεει πως θα διακοπει η μεταδοση απο τις 1/4/2019,αραγε θα προστεσουν καποιο αλλο-α?

  3. #1068
    Εγγραφή
    05-04-2019
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παιδιά αντιμετωπίζουν κι άλλοι αυτό τον καιρό παράλογα μεγάλες καθυστερήσεις στην αποστολή του νέου αποκωδικοποιητή λέγοντας ότι είναι συστημικό θέμα..;;;
    Έχω κάνει από τις 7/3 αιτηση ανάνεωσης του συμβολαίου μου της VDF TV Και μαζί με την ανανέωση παράγγειλα και τον νέο αποκωδικοποιητή με συνεπώς αλλαγή στην νέα υπηρεσια καθώς μέχρι τώρα έχω το παλιό VDF TV από εποχής HOL.
    Τα προβλήματα ξεκίνησαν όταν πέρασαν οι 4 πρώτες μέρες μετά την αίτηση ανανεωσης και επειδή παραξενευτικα βαση του χρονου αναμονης που αρχικώς μου ειχε πει η εκπρώσοπος επικοινώνησα μαζί τους...
    Από εκείνη την μέρα επικοινωνώ μαζί τους σχεδόν καθημερινά και μου λένε ολοι την ιδια κασέτα: "είναι συστημικό θέμα και το έχουμε προωθήσει το πρόβλημα στο αρμόδιο τμήμα...
    Προχθές με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι επιτέλους η αίτηση ξεκόλλησε από το συστημικό και όλα πάνε καλά και σήμερα με ξανά πήραν και μου είπαν ότι το σύστημα ξανά κόλλησε....

    Γνωρίζει κάποιος τι μπορώ να κάνω ή αν υπάρχει κάποιος τρόπος να τους πιέσω περισσότερο γιατί έχει καταντήσει κουραστικό;;;
    Υπάρχουν και άλλες ανάλογες εμπειρίες και αν ναι πως κατέληξαν και μετά από ποσό καιρο;;; γιατί από ότι καταλαβαίνω θα πάει μακριά αυτή η βαλίτσα......

  4. #1069
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jasonts Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά αντιμετωπίζουν κι άλλοι αυτό τον καιρό παράλογα μεγάλες καθυστερήσεις στην αποστολή του νέου αποκωδικοποιητή λέγοντας ότι είναι συστημικό θέμα..;;;
    Έχω κάνει από τις 7/3 αιτηση ανάνεωσης του συμβολαίου μου της VDF TV Και μαζί με την ανανέωση παράγγειλα και τον νέο αποκωδικοποιητή με συνεπώς αλλαγή στην νέα υπηρεσια καθώς μέχρι τώρα έχω το παλιό VDF TV από εποχής HOL.
    Τα προβλήματα ξεκίνησαν όταν πέρασαν οι 4 πρώτες μέρες μετά την αίτηση ανανεωσης και επειδή παραξενευτικα βαση του χρονου αναμονης που αρχικώς μου ειχε πει η εκπρώσοπος επικοινώνησα μαζί τους...
    Από εκείνη την μέρα επικοινωνώ μαζί τους σχεδόν καθημερινά και μου λένε ολοι την ιδια κασέτα: "είναι συστημικό θέμα και το έχουμε προωθήσει το πρόβλημα στο αρμόδιο τμήμα...
    Προχθές με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι επιτέλους η αίτηση ξεκόλλησε από το συστημικό και όλα πάνε καλά και σήμερα με ξανά πήραν και μου είπαν ότι το σύστημα ξανά κόλλησε....

    Γνωρίζει κάποιος τι μπορώ να κάνω ή αν υπάρχει κάποιος τρόπος να τους πιέσω περισσότερο γιατί έχει καταντήσει κουραστικό;;;
    Υπάρχουν και άλλες ανάλογες εμπειρίες και αν ναι πως κατέληξαν και μετά από ποσό καιρο;;; γιατί από ότι καταλαβαίνω θα πάει μακριά αυτή η βαλίτσα......
    Τηλεόραση βλέπεις με τόν παλιό αποκωδικοποιητή;η όχι?

  5. #1070
    Εγγραφή
    05-04-2019
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Ναι βλέπω κανονικά με τον Motorola.
    Γιατί;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bill27 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τηλεόραση βλέπεις με τόν παλιό αποκωδικοποιητή;η όχι?
    Ναι βλέπω κανονικά με τον Motorola.
    Γιατί;

  6. #1071
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Οκ! νόμιζα δεν έβλεπες καθόλου.παντως αρκετά περίεργο να μην σου έχουν στείλει το box μήπως δεν έχουν απόθεμα;

  7. #1072
    Εγγραφή
    05-04-2019
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jasonts Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά αντιμετωπίζουν κι άλλοι αυτό τον καιρό παράλογα μεγάλες καθυστερήσεις στην αποστολή του νέου αποκωδικοποιητή λέγοντας ότι είναι συστημικό θέμα..;;;
    Έχω κάνει από τις 7/3 αιτηση ανάνεωσης του συμβολαίου μου της VDF TV Και μαζί με την ανανέωση παράγγειλα και τον νέο αποκωδικοποιητή με συνεπώς αλλαγή στην νέα υπηρεσια καθώς μέχρι τώρα έχω το παλιό VDF TV από εποχής HOL.
    Τα προβλήματα ξεκίνησαν όταν πέρασαν οι 4 πρώτες μέρες μετά την αίτηση ανανεωσης και επειδή παραξενευτικα βαση του χρονου αναμονης που αρχικώς μου ειχε πει η εκπρώσοπος επικοινώνησα μαζί τους...
    Από εκείνη την μέρα επικοινωνώ μαζί τους σχεδόν καθημερινά και μου λένε ολοι την ιδια κασέτα: "είναι συστημικό θέμα και το έχουμε προωθήσει το πρόβλημα στο αρμόδιο τμήμα...
    Προχθές με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι επιτέλους η αίτηση ξεκόλλησε από το συστημικό και όλα πάνε καλά και σήμερα με ξανά πήραν και μου είπαν ότι το σύστημα ξανά κόλλησε....

    Γνωρίζει κάποιος τι μπορώ να κάνω ή αν υπάρχει κάποιος τρόπος να τους πιέσω περισσότερο γιατί έχει καταντήσει κουραστικό;;;
    Υπάρχουν και άλλες ανάλογες εμπειρίες και αν ναι πως κατέληξαν και μετά από ποσό καιρο;;; γιατί από ότι καταλαβαίνω θα πάει μακριά αυτή η βαλίτσα......
    Τελευταίο Update! : Μου ήρθε σήμερα το πρωί SMS από την ORBIT για την αποστολή του αποκωδικοποιητή.
    Μίλησα μαζί τους και την Δευτέρα θα τον έχω στα χέρια μου.
    Το μεσημέρι με πήρε και η εκπρόσωπος η οποία διαχειρίζεται το θέμα μου για να με ενημερώσει και η ίδια για την εξέλιξη του θέματος.
    Μου είπε ότι το πρόβλημα ήταν ότι το σύστημα απέρριπτε την αλλαγή από την παλιά στην νέα πλατφόρμα της TV και για αυτό δεν έδινε την εντολή για την αποστολή του αποκωδικοποιητή, βέβαια μου είπε ότι η διαδικασία δεν έχει ολοκληρωθεί πλήρως ακόμα καθώς πρέπει να παραλάβω το μηχάνημα Και το σύστημα να ενήμερωθεί ότι τον παρέλαβα για να ενεργοποιηθεί η νέα υπηρεσία.
    Επομένως κρατάω καμία πισινή...

  8. #1073
    Εγγραφή
    05-09-2016
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    150
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Δεν είναι θέμα αποθέματος. Όντως έχουν θέματα με τα συστήματα τους. Εμένα έκαναν ένα μήνα να μου τον στείλουν. Το ίδιο συμβαίνει και με την αίτηση vdsl που έχω κάνει.

  9. #1074
    Εγγραφή
    05-04-2019
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vermetalz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι θέμα αποθέματος. Όντως έχουν θέματα με τα συστήματα τους. Εμένα έκαναν ένα μήνα να μου τον στείλουν. Το ίδιο συμβαίνει και με την αίτηση vdsl που έχω κάνει.
    Και έμενα τελικά στο σύνολο τόσο χρόνο ακριβώς χρειάστηκε...
    Ευτιχώς που μου το είπες γιατί με προετοίμασες για το VSDL... γιατί σκέφτομαι και γω να κάνω αίτηση για αναβάθμιση για vdsl...
    παρεμπιπτόντως τι τιμή έχεις συμφωνήσει για όλο το πακέτο VDSL + TV ;;

  10. #1075
    Εγγραφή
    05-09-2016
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    150
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Η ενεργοποίηση του καινούργιου αποκωδικοποιητή είναι ένα θέμα. Ελπίζω να είσαι τυχερός εσύ. Νομίζω ότι οι περισσότεροι όπως και εγώ, είχαμε θέμα και η ενεργοποίηση έγινε αφού μας κάλεσαν και δώσαμε ένα αριθμό που έχει από κάτω. Επίσης θα σου πρότεινα να κάνεις ένα ένα τα βήματα. Τελείωσε με την τηλεόραση και μετά κάνε vdsl.

  11. #1076
    Εγγραφή
    05-04-2019
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vermetalz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ενεργοποίηση του καινούργιου αποκωδικοποιητή είναι ένα θέμα. Ελπίζω να είσαι τυχερός εσύ. Νομίζω ότι οι περισσότεροι όπως και εγώ, είχαμε θέμα και η ενεργοποίηση έγινε αφού μας κάλεσαν και δώσαμε ένα αριθμό που έχει από κάτω. Επίσης θα σου πρότεινα να κάνεις ένα ένα τα βήματα. Τελείωσε με την τηλεόραση και μετά κάνε vdsl.
    Ναι.. κάτι έχω διαβάσει σχετικά με το θέμα της ενεργοποίηση και το περιβόητο SA005....
    Θα δείξει Την Δευτέρα...
    Οστώσο επειδή όταν θα τον παραλάβω δεν θα είναι στο σπίτι εγώ για καλό και για καλό θα τους πάρω να τους πω ότι τον παρέλαβα για να ενημερώσουν το σύστημα μπας και ενεργοποιηθεί η υπηρεσία.

    Όπως και να χει σ'ευχαριστώ για την συμβουλή σου!
    Θα περιμένω όντως να ολοκληρωθεί αυτή η διαδικασία και μετά θα κάνω οποιαδήποτε άλλη ενέργεια αλλαγής...

  12. #1077
    Εγγραφή
    05-04-2019
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vermetalz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ενεργοποίηση του καινούργιου αποκωδικοποιητή είναι ένα θέμα. Ελπίζω να είσαι τυχερός εσύ. Νομίζω ότι οι περισσότεροι όπως και εγώ, είχαμε θέμα και η ενεργοποίηση έγινε αφού μας κάλεσαν και δώσαμε ένα αριθμό που έχει από κάτω. Επίσης θα σου πρότεινα να κάνεις ένα ένα τα βήματα. Τελείωσε με την τηλεόραση και μετά κάνε vdsl.
    Παιδιά τελικά παρέλαβα εχθές το αποκωδικοποιητή όπως μου είπαν και το βράδυ που πήγα στο σπίτι τον συνέδεσα και μάλλον τελικά ειμαι από τους τυχερούς αφου λειτουργεί άψογα από το πρώτο λεπτό χωρίς να χρειαστεί να επικοινωνήσω με την τεχνική υποστήριξη.
    Απλά στο myhome account φαίνεται το αίτημα ακόμα σε εξέλιξη.
    Η αλήθεια είναι πως δεν έχει καμία σχέση με την παλιά πλατφόρμα!
    Παρεμπιπτόντως ξέρει κάποιος πως και αν μπορώ να αλλάξω το προεπιλεγμένα 5 εμφανιζόμενα κανάλια στην μεσαια στήλη "οδηγος προγράμματος" στο κεντρικό μενου;; μου εμφανίζει το euronews BBC και άλλα 3 ως δημοφιλή και δεν μπορώ με την καμία να τα αλλάξω βάζοντας τα δικά μου..

  13. #1078
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Προσπαθω και εγω εδω και λιγο καιρο να ανανεωσω το συνβολαιο μου στην ιδια τιμη για να μου δωσουν τον νεο αποκωδηκοποιητη αλλα μου ανεβαζουν την τιμη +9 ευρω οποτε δεν με συνφερει και το κακο ειναι πως εχω ακομα 1 χρονο+ συμβολαιο.Εσεις που πηρατε τον νεο αποκωδηκοποιητη ειστε νεοι πελατες οι παλιοι,και ποσο παραπανω σας χρεωσανε για να μεταβειτε στην νεα πλατφορμα?οσοι δεν θελουν να το γραψουν εδω για ευνοητους λογους στειλτε πμ.

    Υ.Γ. Προς MODS μηπως να αλλαζε ο τιτλος του θεματος σε Vodafone TV - On demand ??

  14. #1079
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Προφανως θα προστεθουν 3 νεα καναλια γιατι στο σαιτ τους στην ενοτητα καναλια,εχουν προστεθει 3 αλλα χωρις λογοτυπο

  15. #1080
    Εγγραφή
    18-12-2015
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    το τρίτο που είναι ανάμεσα στα μουσικά πρέπει να είναι το mad που υπάρχει ήδη. Μπορεί να αλλάζουν απλά το λογότυπο.
    Τώρα για τα 2 πρώτα δεν είμαι σίγουρος. Νομίζω το ένα πρέπει να είναι η ερτ

Σελ. 72 από 79 ΠρώτηΠρώτη ... 526267707172737477 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Νέες ταινίες στο hol video club της hellas online
    Από nm96027 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-13, 14:59
  2. hellas online: Επτά νέα δωρεάν κανάλια στο hol my tv
    Από nm96027 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-06-13, 22:30
  3. Hol + hol my tv + wifi προβληματα
    Από vstratis στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-02-13, 11:03
  4. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-11-12, 10:07

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας