Σελ. 70 από 79 ΠρώτηΠρώτη ... 506065686970717275 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.036-1.050 από 1174
  1. #1036
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.975
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Linux είναι.

  2. #1037
    Εγγραφή
    29-01-2007
    Μηνύματα
    185
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Καλησπέρα,

    Είμαι ήδη συνδρομητής vodafone double play lite (24Mbps, 200' ομιλίας, 31€) εδώ και χρόνια (προερχόμενος από HOL) και ενδιαφέρομαι να πάω σε triple play.

    Με ενδιαφέρει το Full TV για να έχει τα novasports.
    Εδώ https://www.vodafone.gr/eshop/vodafo...adsl/c-120112/ βλέπω το Full TV στα 40,3€ (χωρίς κινητή).

    Περιμένω να με καλέσουν από Vodafone για προσφορά. Τι λέτε να ζητήσω για triple play 24Mbps με Full TV?

    To Full TV έχει όλα τα ελληνικά κανάλια σε HD?

    Αν γνωρίζει κάποιος, τέλη ενεργοποίησης θα πρέπει να πληρώσω? Στο site της vodafone, οταν βάζω τη διεύθυνσή μου για έλεγχο διαθεσιμότητας, μου βγάζει πάνω από τα πακέτα "δωρεάν τέλη ενεργοποίησης και εγκατάστασης".

    Ευχαριστώ

  3. #1038
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.752
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ribo7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα,

    Είμαι ήδη συνδρομητής vodafone double play lite (24Mbps, 200' ομιλίας, 31€) εδώ και χρόνια (προερχόμενος από HOL) και ενδιαφέρομαι να πάω σε triple play.

    Με ενδιαφέρει το Full TV για να έχει τα novasports.
    Εδώ https://www.vodafone.gr/eshop/vodafo...adsl/c-120112/ βλέπω το Full TV στα 40,3€ (χωρίς κινητή).

    Περιμένω να με καλέσουν από Vodafone για προσφορά. Τι λέτε να ζητήσω για triple play 24Mbps με Full TV?

    To Full TV έχει όλα τα ελληνικά κανάλια σε HD?

    Αν γνωρίζει κάποιος, τέλη ενεργοποίησης θα πρέπει να πληρώσω? Στο site της vodafone, οταν βάζω τη διεύθυνσή μου για έλεγχο διαθεσιμότητας, μου βγάζει πάνω από τα πακέτα "δωρεάν τέλη ενεργοποίησης και εγκατάστασης".

    Ευχαριστώ
    Ο καινουριος αποκωδηκοποιητης που δινει η vf εχει υποδοχη RF και απλα συνδεεις την κεραια στο box και παιζουν τα ελληνικα μεσω digea.Αρα οσα ειναι HD μεσω digea αυτα θα βλεπεις.Τωρα για καλη τιμη πιεσε τους για το full πακετο,παρε τηλ.και ρωτα τους.Τα τελη ενεργοποιησης που κοιτας στο σαιτ ειναι για φορητοτητα αλλα ρωτα τους για να εισαι σιγουρος και πες τους οτι τα θες δωρεαν

  4. #1039
    Εγγραφή
    24-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    803
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Μετά από 2+ μήνες σύνδεσης στη vodafone με fiber τελικά σήμερα απάντησαν στην καταγγελία μου στην ΕΕΤΤ ότι δεν μπορούν να ενεργοποιήσουν την υπηρεσία τηλεόρασης ( έχω τον νέο αποκωδικοποιητή ) , και μπορώ να βγάλω την υπηρεσία χωρίς δικιά μου χρέωση. Αυτό για όσους σκέφτονται να βάλουν vodafone tv. Μεγάλο φιάσκο!

  5. #1040
    Εγγραφή
    29-01-2007
    Μηνύματα
    185
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Μίλησα με vodafone, τους είπα για μια προσφορά που "κυκλοφορεί" στη πιάτσα για triple play με full TV στα 26.5€/μήνα και μου είπαν ότι αφορά φορητότητα, και όχι για υπάρχοντες συνδρομητές vodafone!
    Και δε μου έκανε καμία προσφορά, παρά τη στάνταρ τιμή 40ευρω(triple play 24Mbps + full TV).
    Και δε το δέχτηκα γτ είναι εκτός budget μου.

    Μπορώ να βάλω τηλεόραση π.χ. Wind, ενώ internet να αφήσω Vodafone? Θα έχει προσφορά η Wind για μόνο τηλεόραση?

  6. #1041
    Εγγραφή
    30-08-2009
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    86
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    Καλησπέρα, έχω τον Motorola vip1002. Έχετε πρόταση για Android app για να τον χειρίζομαι από κινητό που έχει IR;

  7. #1042
    Εγγραφή
    09-04-2015
    Μηνύματα
    418
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από greg21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά από 2+ μήνες σύνδεσης στη vodafone με fiber τελικά σήμερα απάντησαν στην καταγγελία μου στην ΕΕΤΤ ότι δεν μπορούν να ενεργοποιήσουν την υπηρεσία τηλεόρασης ( έχω τον νέο αποκωδικοποιητή ) , και μπορώ να βγάλω την υπηρεσία χωρίς δικιά μου χρέωση. Αυτό για όσους σκέφτονται να βάλουν vodafone tv. Μεγάλο φιάσκο!
    Πάρε μερικές αποδείξεις από κανέναvideo clyb και χρέωσε τους τις )))

  8. #1043
    Εγγραφή
    18-12-2015
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Χθες έβαλα τον νέο αποκωδικοποιητή (sagem). Ωραίος. Όμως παρατήρησα τα εξής. Τα Eurosport μου τα έχει κλειδωμένα ενώ στον προηγούμενο αποκωδικοποιητή τα ειχα free. Στο my Vodafone μου το δείχνει ενεργοποιημένο το πακέτο.

    Επίσης απουσιάζουν τελείως τα αισθησιακά κανάλια.

    Γνωρίζετε κάτι;

  9. #1044
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.752
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    εκανες ανανεωση συμβολαιου και σου στειλανε τον καινουριο?

  10. #1045
    Εγγραφή
    18-12-2015
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    ναι. ανανεωσα για 2 χρόνια και ζητησα τον νεο αποκωδικοποιητη

  11. #1046
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.752
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    εμενα μου ανεβαζουν την τιμη 4 ευρω τον μηνα για να παρω τον καινουριο και το σκαεφτομαι,αξιζει ο καινουριος απικωδηκοποιητης τοσο?

  12. #1047
    Εγγραφή
    18-12-2015
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    καταρχήν να πω τα εξής
    Ανανέωσα στο πακέτο vodafone TV family στο οποίο έχεις μέσα τα discovery id και science που στον παλιό αποκωδικοποιητη είναι με χρέωση όμως τα eurosport κλειδώνουν καθώς πάνε με το πακέτο vodafone tv full που έχει μέσα και τα novasports κάτι που δεν με βρίσκει καθόλου σύμφωνο. Το παραπάνω το επιβεβαίωσα με την εξυπηρέτηση πελατών,
    Τα αισθησιακα κανάλια δεν λειτουργούν με τον νεο αποκωδικοποιητη. Δεν υπάρχουν καν. Στο Site υπάρχει ενημέρωση στην αντίστοιχη ενότητα που το αναφέρει όπως επίσης αναφέρει ότι δεν προσφέρονται στις νεες συνδέσεις. Υπάρχουν μόνο για όσους έχουν τον παλιο αποκωδικοποιητη.

    Τώρα όσον αφορά για τον αν αξίζει, 1 ημέρα τον έχω είναι ένα πολύ σύγχρονο μηχάνημα δοκίμασα και τις λειτουργίες rewind κλπ έχει πολύ όμορφο μενου και δεν έχει καμία σχέση με τον παλιό αποκωδικοποιητη εποχης hol video club που είχα. Το τηλεκοντρολ πιανει αψογα κλπ κλπ

    Πιστεύω ότι αξίζει και φαίνεται ότι θα χτισει σε αυτον πανω η εταιρεία.
    αυτό με τα eurosport παντως δεν μπορω να το καταλαβω και ελπίζω να το αλλάξει.

  13. #1048
    Εγγραφή
    24-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    803
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Επανέρχομαι στο πρόβλημα μου με το vodafone tv και το error μη ενεργοποίησης της υπηρεσίας. Και ενώ ήμουν έτοιμος μετά από σχεδόν 3 μήνες να διακόψω δικαιωματικά την υπηρεσία της τηλεόρασης , χθες δέχτηκα sms ότι θα παραλάβω νέο εξοπλισμό για την vodafone tv! Την δευτέρα τα νεώτερα. Είμαι περίεργος να δω τι θα στείλουν καθώς ήδη έχω τον νέο δέκτη!

  14. #1049
    Εγγραφή
    05-09-2016
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    150
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Bill 4€ γιατί? 2.5€ το μήνα για 24 μήνες χρεώνουν τον αποκωδικοποιητή. Την τιμή μου την άφησαν ίδια. Και τα 2.5 € τα κέρδισα από τα συνδρομητικά του Discovery.

  15. #1050
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.752
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vermetalz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Bill 4€ γιατί? 2.5€ το μήνα για 24 μήνες χρεώνουν τον αποκωδικοποιητή. Την τιμή μου την άφησαν ίδια. Και τα 2.5 € τα κέρδισα από τα συνδρομητικά του Discovery.
    Δεν γνωριζω,αλλα ειναι επιπλεον 4 € επιπλεον στο παγιο

Σελ. 70 από 79 ΠρώτηΠρώτη ... 506065686970717275 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Νέες ταινίες στο hol video club της hellas online
    Από nm96027 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-13, 14:59
  2. hellas online: Επτά νέα δωρεάν κανάλια στο hol my tv
    Από nm96027 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-06-13, 22:30
  3. Hol + hol my tv + wifi προβληματα
    Από vstratis στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-02-13, 11:03
  4. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-11-12, 10:07

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας