Σελ. 1 από 79 12361121 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 1174
  1. #1
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    Peristeri Attikis
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    895
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ΖΤΕ H288A
    SNR / Attn
    12,8(dB) / 4.6(dB)
    Εχω πακετο φορθνετ-νοβα αλλα δεν ειμαι ευχαριστημενος, οποτε αν δεν προτεινουν κατι καλο με την ληξη, θα την κανω. Μια σοβαρη εναλλακτικη ειναι η Hol ομως με ενδιαφερει μονο σε συνδιασμο με My tv, για αυτο θα ηθελα να ρωτησω τους κατοχους μερικα πραγματα.

    1) Χωρις επιπλεον χρεωση, δωρεαν εχει τα καναλια που αναφερει το σαητ ή εχει και αλλα, πχ τα ελευθερα ελληνικα, ή eurosports, γιατι απο αυτα που βλεπω μονο δυο καναλια αξιζουν το History και το discovery το απλο.

    2) Το καναλι το Warner, ειναι οντως δωρεαν βαζει καμμια καλη ταινεια ή ειναι "προπολεμικες"?

    3) Αυτο που λεει οτι βλεπει δωρεαν ταινιες, εκτος απο παιδικες εχει και κανονικες, λεει για μια δωρεαν κατηγορια σινεφιλ, παλιες ειναι και αυτες?

    Απο οτι καταλαβαινω η τηλεοραση δεν πρεπει να αξιζει, αλλα μηπως αξιζει σε ταινιες, αφου η νοβα στο απλο πακετο δεν προσφερει τιποτα...
    Otenet -> Netone -> ON -> Wind -> Forthnet -> Cyta - Vodafone -> Cosmote -> Nova

  2. #2
    Εγγραφή
    29-09-2007
    Περιοχή
    Νέα Ιωνία- Αττική
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.097
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    5124/680
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    9(dB) / 40,6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    1) απο τα στατιστικά σου φαινεται οτι εχεις μεγαλη απόσταση απο το dslam. H τηλεόραση στη hol παιζει μέσω της ευρυζωνικής σύνδεσης η οποία αν δεν συγχρονιζει πάνω απο 5, η τηλεόραση δεν θα σου παιξει.

    2) τα κανάλια είναι όλα δωρεάν, πέρα απο το ID, Discovery Science, Discovery World τα οποία κοστίζουν €1 το καθε ενα το μήνα.

    3) το warner tv δεν είναι καναλι, αλλα τηλεοπτικες σειρές και ταινίες on demand και προσφέρονται δωρεάν.

    4) οι ταινίες τις Finos films είναι επισης δωρεάν

    5) οι καινούριες ταινίες ειναι επι ενοικίαση. Μπες στην σελίδα της υπηρεσίας και διάβασε για τα υπολοιπα

    6) ο συγρχονισμος σου θα ειναι χαμηλωτερος στη hol λόγω του υψηλοτερου snr.

    Ωστόσο θεωρώ τη hol πολύ καλύτερη απο πλευρας εξυπηρετησης και ποιότητας υπηρεσιών απο τη forthnet

  3. #3
    Εγγραφή
    04-05-2008
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    Router
    NetFaster WLAN 3
    SNR / Attn
    12(dB) / 11(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vitruvian78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωστόσο θεωρώ τη hol πολύ καλύτερη απο πλευρας εξυπηρετησης και ποιότητας υπηρεσιών απο τη forthnet
    Θα συμφωνήσω γενικά σε όλα με τον Vitruvian, πρόσεξε αρκετά το θέμα στο (1), μη δεν πιάνεις καλή ταχύτητα και μείνεις να τα βλέπεις όλα με σπασίματα τίποτε κτλ, κι επιπλέον για το πολύ καλύτερη εξυπηρέτηση, να το επιβεβαιώσω κι εγώ και να αναφέρω ένα περιστατικό! Επειδή ήμουν 5 χρόνια στη φορθνετ και δεν είχα γενικά πρόβλημα, αλλά ΜΟΛΙΣ προέκυψε κάτι αρχίσαν τα ακροβατικά και τις αηδίες, σηκώθηκα κι έφυγα και πήγα HOL.
    στη HOL πλέον: γίνεται μια λάθος συνεννόηση τον αύγουστο, είχα κάνει το νέο συμβόλαιο με hol tv μέσα, μου είπαν να στείλω το παλιό ρούτερ πίσω και να μου στείλουν νέο, το κάνω αλλά αυτοί ΔΕ μου στέλνουν το νέο ρούτερ, γιατί τελικά λέει και με το παλιό μου θα έπαιζε η hol tv, οπότε κακώς το έστειλα και δε συνεννοήθηκα σωστά με την κοπέλα που μίλησα! ως εδώ λέω "ωπ, τι απαράδεκτα είναι αυτά!" . Πήρα τηλ, έβαλα και τις φωνές λίγο γιατί έμεινα ουσιαστικά χωρίς ΚΑΘΟΛΟΥ ίντερνετ (αφού έστειλα το ρούτερ που είχα) για μερικές μέρες πάνω που το χρειαζόμουν κιόλας κι ενώ είχα συμβόλαιο..Συνολικά μετά από 1 εβδομάδα περίπου τελικά ήρθε το ρούτερ, με πήραν τηλ και μου λένε "επειδή δημιουργήθηκε παρεξήγηση κτλ, σας χαρίζουμε όλο το λογαριασμό για αυτό το μήνα!" .. Μπορεί να έγινε λάθος στην αρχή, αλλά το θεωρώ ΠΟΛΥ σωστό κι ωραίο αυτό μετά (δεν είναι λίγο το να σου κάνουν 30€ δώρο γιατί σε αφήσαν 1 εβδομάδα χωρίς ίντερνετ..) και πάλι μπράβο τους!

    Α, και για τις ταινίες που λες "κατηγορία σινεφίλ" δεν είναι μόνο έτσι, είναι γενικά κάποιες σχετικά παλιές ταινίες, αλλά έχει μέσα ΠΟΛΛΕΣ, αρκετές από αυτές είναι καλές, κάποιες μπορεί μεν να είναι 20 ετών, αλλά κάποιες είναι και 3-4 ετών. Προφανώς όλες τις έχει παίξει κάποια στιγμή η tv, αλλά όλο και κάτι θα βρεις που να'χει ενδιαφέρον πιστεύω. Και ανανεώνονται σε διάφορες περιόδους, δεν είναι ότι 100 ταινίες είναι τσάμπα, αυτές θα είναι όλο το χρόνο..

  4. #4
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    Peristeri Attikis
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    895
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ΖΤΕ H288A
    SNR / Attn
    12,8(dB) / 4.6(dB)
    Οποτε δηλαδη οπως το φανταζομουν για τηλεοραση δεν λεει, αλλα την παλευει με τις ταινιες... Τα eurosport αν ειχε θα ηταν καλυτερο το μπουκετο...

    Παντως οπως το περιγραφετε ειναι οπως ειχα on tv (στην ιδια γραμμη) παλιοτερα. Σε γενικες γραμμες εβλεπες αλλα ηταν φορες που το πιξελιασμα ηταν τοσο εντονο που δεν εβλεπες...

    Δηλαδη με 6 Μβιτ δεν βλεπεις? για απο οτι θυμαμαι γυρω στα 2 ειναι αυτα. Αφου παλιοτερα εδινε και doubleplay με 6 δεν εδινε Tv σε εκεινο?
    Otenet -> Netone -> ON -> Wind -> Forthnet -> Cyta - Vodafone -> Cosmote -> Nova

  5. #5
    Εγγραφή
    04-05-2008
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    Router
    NetFaster WLAN 3
    SNR / Attn
    12(dB) / 11(dB)
    Νομίζω σου λεν μόνοι τους ότι 6 είναι το μίνιμουμ από το οποίο και πάνω μπορεί να σου δώσουν holtv. Κι εννοείται αν πας να σερφάρεις στο pc, θα αρχίσει να ζορίζει το πράμα.
    τηλεόραση από τα 35 κανάλια που έχει, εγώ 5-6 τα χαζεύω..(+2 παιδικά που χαζεύει ο μικρός ) τα άλλα τσου !

  6. #6
    Εγγραφή
    29-09-2007
    Περιοχή
    Νέα Ιωνία- Αττική
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.097
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    5124/680
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    9(dB) / 40,6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αν πιάνεις 6 θα σου λειτουργεί κανονικά. Κι εγώ συγχρονίζω στα 6-7 και μου παίζει μια χαρά. Απο την τεχνική υποςτηριξη μου είχανε πει οτι απο 5 και πάνω παίζει. Ίσως οι ταινιες HD μπορεί να σου κολλανε το βραδυ ή γενικά σε ωρες αιχμής. Οι ταινιες αυτες βεβαια υπαρχουν διαθέσιμες και σε SD.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα συμφωνήσω γενικά σε όλα με τον Vitruvian, πρόσεξε αρκετά το θέμα στο (1), μη δεν πιάνεις καλή ταχύτητα και μείνεις να τα βλέπεις όλα με σπασίματα τίποτε κτλ, κι επιπλέον για το πολύ καλύτερη εξυπηρέτηση, να το επιβεβαιώσω κι εγώ και να αναφέρω ένα περιστατικό! Επειδή ήμουν 5 χρόνια στη φορθνετ και δεν είχα γενικά πρόβλημα, αλλά ΜΟΛΙΣ προέκυψε κάτι αρχίσαν τα ακροβατικά και τις αηδίες, σηκώθηκα κι έφυγα και πήγα HOL.
    στη HOL πλέον: γίνεται μια λάθος συνεννόηση τον αύγουστο, είχα κάνει το νέο συμβόλαιο με hol tv μέσα, μου είπαν να στείλω το παλιό ρούτερ πίσω και να μου στείλουν νέο, το κάνω αλλά αυτοί ΔΕ μου στέλνουν το νέο ρούτερ, γιατί τελικά λέει και με το παλιό μου θα έπαιζε η hol tv, οπότε κακώς το έστειλα και δε συνεννοήθηκα σωστά με την κοπέλα που μίλησα! ως εδώ λέω "ωπ, τι απαράδεκτα είναι αυτά!" . Πήρα τηλ, έβαλα και τις φωνές λίγο γιατί έμεινα ουσιαστικά χωρίς ΚΑΘΟΛΟΥ ίντερνετ (αφού έστειλα το ρούτερ που είχα) για μερικές μέρες πάνω που το χρειαζόμουν κιόλας κι ενώ είχα συμβόλαιο..Συνολικά μετά από 1 εβδομάδα περίπου τελικά ήρθε το ρούτερ, με πήραν τηλ και μου λένε "επειδή δημιουργήθηκε παρεξήγηση κτλ, σας χαρίζουμε όλο το λογαριασμό για αυτό το μήνα!" .. Μπορεί να έγινε λάθος στην αρχή, αλλά το θεωρώ ΠΟΛΥ σωστό κι ωραίο αυτό μετά (δεν είναι λίγο το να σου κάνουν 30€ δώρο γιατί σε αφήσαν 1 εβδομάδα χωρίς ίντερνετ..) και πάλι μπράβο τους!

    Α, και για τις ταινίες που λες "κατηγορία σινεφίλ" δεν είναι μόνο έτσι, είναι γενικά κάποιες σχετικά παλιές ταινίες, αλλά έχει μέσα ΠΟΛΛΕΣ, αρκετές από αυτές είναι καλές, κάποιες μπορεί μεν να είναι 20 ετών, αλλά κάποιες είναι και 3-4 ετών. Προφανώς όλες τις έχει παίξει κάποια στιγμή η tv, αλλά όλο και κάτι θα βρεις που να'χει ενδιαφέρον πιστεύω. Και ανανεώνονται σε διάφορες περιόδους, δεν είναι ότι 100 ταινίες είναι τσάμπα, αυτές θα είναι όλο το χρόνο..
    Κανονικά έπρεπε να σου στείλουν αλλο πρώτα και στο καπακι να δωσεις αυτο πίσω. Κανονικα ετσι κανουν για να μην μενεις καθολου χωρις υπηρεσιες. Ποτε δεν στελνεις απο μόνος σου πίσω το ρουτερ, καθως με τον τρόπο αυτό επιβαρύνεσαι και τα εξοδα

  7. #7
    Εγγραφή
    04-05-2008
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    Router
    NetFaster WLAN 3
    SNR / Attn
    12(dB) / 11(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vitruvian78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν πιάνεις 6 θα σου λειτουργεί κανονικά. Κι εγώ συγχρονίζω στα 6-7 και μου παίζει μια χαρά. Απο την τεχνική υποςτηριξη μου είχανε πει οτι απο 5 και πάνω παίζει. Ίσως οι ταινιες HD μπορεί να σου κολλανε το βραδυ ή γενικά σε ωρες αιχμής. Οι ταινιες αυτες βεβαια υπαρχουν διαθέσιμες και σε SD.

    - - - Updated - - -



    Κανονικά έπρεπε να σου στείλουν αλλο πρώτα και στο καπακι να δωσεις αυτο πίσω. Κανονικα ετσι κανουν για να μην μενεις καθολου χωρις υπηρεσιες. Ποτε δεν στελνεις απο μόνος σου πίσω το ρουτερ, καθως με τον τρόπο αυτό επιβαρύνεσαι και τα εξοδα
    Ήταν κοτσάνα η όλη ιστορία, προφανώς κι από μέρους μου.. αλλά με πήραν από ACS, μου λένε "ήρθε ο εξοπλισμός σας από HOL!", τους είπα ότι πρέπει να στείλω κι εγώ πίσω το παλιό ρούτερ (όπως νόμιζα), μου λεν "βεβαίως, τώρα που θα έρθετε να παραλάβετε το πακέτο, φέρτε μας το παλιό και τους το στέλνουμε χωρίς έξοδα δικά σας!".. Οπότε ετοίμασα το πακετάκι μου, πήγα εκεί, παρέλαβα και νόμιζα ότι είναι μες το κουτί και ο δέκτης ΚΑΙ το νέο ρούτερ και τους άφησα το παλιό!! Δεν πλήρωσα μεν οπότε οκ αυτό. Αλλά μετά που πήρα το πακέτο δε γύρισα σπίτι, ήμουν στη γύρα ως το βράδυ, οπότε όταν τελικά άνοιξα το πακέτο και είδα ότι ήταν αποκωδικοποιητής μόνο, το δικό μου παλιό ταξίδευε ήδη για Αθήνα !!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stefp : 21-10-13 στις 10:23.

  8. #8
    Το avatar του μέλους vforvendetta85
    vforvendetta85 Guest
    Δυστυχώς η αρχική σελίδα του hol tv : http://www.hol.gr/GR/home/holmytv/Pages/default.aspx
    προφανώς θέλει ανανέωση.Π.χ δεν έχει το travel channel που πιστεύω είναι καλύτερο ατού από το κατ' όνομα μονάχα, history.

  9. #9
    Εγγραφή
    04-05-2008
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    Router
    NetFaster WLAN 3
    SNR / Attn
    12(dB) / 11(dB)
    Καλά, από τέτοια.. Καμιά φορά σκέφτομαι ότι "κρίμα μεν τα παιδιά που δουλεύουν εκεί, ίσως δε τους πληρώνουν κι αρκετά κτλ.." ..αλλά από την άλλη κανείς μόνος του δε σηκώνει χέρι να διορθώσει ούτε τελεία (ούτε οι ανώτεροι τα κοιτάν, ούτε οι παρακάτω μάλλον αν δε γίνει κάποιο θέμα..
    Αν δείτε στο FAQ που έχουν εδώ έχει ερώτηση "Είναι το modem/router που έχω συμβατό με τον εξοπλισμό hol my tv; " και στην απάντηση λέει ποιά είναι συμβατά και συμπληρώνει " Αν χρησιμοποιείτε κάποιο άλλο modem/router(π.χ. Fritz, NetFasteR WLAN, Alcatel Lucent Cellpipe κ.λπ.) θα χρειαστεί να το αντικαταστήσετε". Εγώ έχω Cellpipe και είχα διαβάσει αυτό το faq, οπότε αυτός ήταν ο βασικός λόγος που έλεγα από την αρχή ότι "σίγουρα θα πρέπει να το αλλάξω" (και η κοπέλα συμφωνούσε μαζί μου..). Το θέμα είναι ότι αφού έγινε το όλο μπάχαλο, στο τελευταίο τηλέφωνο τους είπα ότι "δεν είναι ιδέα μου μόνο πάντως ότι θα'πρεπε να αλλάξω το ρούτερ, ΤΟ ΓΡΑΦΕΤΕ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΣΑΣ!".. και μου λένε "τι να σας πω, μάλλον έχετε δίκιο,αλλά δεν ξέρω, θα το κοιτάξουμε εννοείται" κτλ... Εε, το Cellpipe παίζει μια χαρά τελικά και στη σελίδα ακόμη γράφουν ότι "αν το έχετε, πρέπει να το αντικαταστήσετε...

  10. #10
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    Peristeri Attikis
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    895
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ΖΤΕ H288A
    SNR / Attn
    12,8(dB) / 4.6(dB)
    Προσθεσαν και το Disney Junior, οντως οπως λεει και στην ανακοινωση για παιδικα ισως ειναι και η καλυτερη προταση.

    Για μενα αν καταφερνε να βαλει τα fox και τα eurosport, θα ηταν αξιοπρεπης προταση και για τηλεοραση... Κακα τα ψεματα εκτος απο τα παιδικα, discovery και history μονο αξιζουν κατ'εμε...
    Otenet -> Netone -> ON -> Wind -> Forthnet -> Cyta - Vodafone -> Cosmote -> Nova

  11. #11
    Το avatar του μέλους vforvendetta85
    vforvendetta85 Guest
    Καλά, για το history δεν παίρνω όρκο.....

  12. #12
    Εγγραφή
    29-09-2007
    Περιοχή
    Νέα Ιωνία- Αττική
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.097
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    5124/680
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    9(dB) / 40,6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το history εχει γίνει μια βλακεία και μιση και στη stanard εκδοχή οπως και στην HD....κι εγω θα ήθελα τα FOX, βέβαια πολλες απο τις σειρές τους υπαρχουν ήδη διαθέσιμες στην επιλογή τηλεοπτικές σειρές. Τέτοιες προσθήκες ενδεχομένως θα ανέβαζαν και την τιμή του πακέτου...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Vitruvian78 : 03-11-13 στις 23:12.

  13. #13
    Εγγραφή
    04-05-2008
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    Router
    NetFaster WLAN 3
    SNR / Attn
    12(dB) / 11(dB)
    το disney junior ρε παιδιά που είναι κι εγώ δεν το βλέπω?! Ένα Disney channel έχει, που παίζει παιδικά για λίγο πιο μεγάλες ηλικίες (όχι κινούμενα σχέδια..).
    Στην αρχική σελίδα του my hol tv δε λέει τίποτε ..
    "Παιδικά: Disney Channel, KidsCo, Duck TV, όλα μεταγλωττισμένα στα ελληνικά"

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vitruvian78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το history εχει γίνει μια βλακεία και μιση και στη stanard εκδοχή οπως και στην HD....κι εγω θα ήθελα τα FOX, βέβαια πολλες απο τις σειρές τους υπαρχουν ήδη διαθέσιμες στην επιλογή τηλεοπτικές σειρές. Τέτοιες προσθήκες ενδεχομένως θα ανέβαζαν και την τιμή του πακέτου...
    όντως, δεν ξέρω γιατί έχει γίνει τόσο χάλι αυτό! Παλιά θυμάμαι κολούσα άσχημα με το history..τώρα δε βλέπεται σχεδόν κανένα από τα άσχετα ντοκυμαντέρ που έχει

  14. #14
    Εγγραφή
    29-09-2007
    Περιοχή
    Νέα Ιωνία- Αττική
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.097
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    5124/680
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    9(dB) / 40,6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Θα τους χτυπησε η κριση κι αυτους!

  15. #15
    Εγγραφή
    20-05-2011
    Μηνύματα
    57
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    4096/640
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
    Router
    Alcatel-Lucent CellPipe 7
    SNR / Attn
    9(dB) / 48.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Με 5 mbps οριακά και παίζει χωρίς πρόβλημα σε μένα.

Σελ. 1 από 79 12361121 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Νέες ταινίες στο hol video club της hellas online
    Από nm96027 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-13, 14:59
  2. hellas online: Επτά νέα δωρεάν κανάλια στο hol my tv
    Από nm96027 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-06-13, 22:30
  3. Hol + hol my tv + wifi προβληματα
    Από vstratis στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-02-13, 11:03
  4. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-11-12, 10:07

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας