Σελ. 12 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 271011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 166-180 από 212
  1. #166
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grayden Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευκαιρία ν' αγοράσεις.
    Από τις λίγες γνώσεις που έχω περί χρηματοοικονομικών και επενδύσεων, λέω καλύτερα να αποφύγω το bitcoin όπως και να έχει..

  2. #167
    Εγγραφή
    31-07-2006
    Περιοχή
    Berlin, Deutschland
    Μηνύματα
    4.560
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    1&1
    Router
    FRITZ!Box 7362 SL
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από purpleaura Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://www.theregister.co.uk/2014/02...ng_to_theives/

    Πάρτε κόσμε. Το πολύ-πολύ να ξυπνήσετε ένα πρωϊ στην ψάθα
    Ένα botnet έκλεψε λεφτά από αθώους πολίτες; Να και κάτι που δεν έχουμε δει ποτέ στην ζωή μας!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από τις λίγες γνώσεις που έχω περί χρηματοοικονομικών και επενδύσεων, λέω καλύτερα να αποφύγω το bitcoin όπως και να έχει..
    Αν έχεις γνώσεις τότε μάλλον πρέπει να επενδύσεις γιατί με τα σκαμπανεβάσματα που κάνει μπορείς εύκολα να κερδίσεις τις διαφορές χωρίς πολύ κόπο.

    Πάντως τα cryptocurrencies ήρθαν για να μείνουν και αν δεν είναι το bitcoin που θα μείνει στην επιφάνεια θα είναι κάποιο άλλο.

  3. #168
    Εγγραφή
    19-02-2013
    Περιοχή
    In the land of OpenDaylight far above the cloud.
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    957
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Gennet Oxygen IAD
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grayden Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα botnet έκλεψε λεφτά από αθώους πολίτες; Να και κάτι που δεν έχουμε δει ποτέ στην ζωή μας!

    Προφανώς έχεις λεφτά για πέταμα.

  4. #169
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grayden Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν έχεις γνώσεις τότε μάλλον πρέπει να επενδύσεις γιατί με τα σκαμπανεβάσματα που κάνει μπορείς εύκολα να κερδίσεις τις διαφορές χωρίς πολύ κόπο.
    Εσύ το λες αυτό γιατί γνωρίζεις από επενδύσεις; Ή μήπως γνωρίζεις πότε θα ανεβαίνει και πότε θα πέφτει;

    Γιατί εγώ με αυτά που ξέρω, προϊόντα τα οποία είναι πολύ volatile αξίζει να επενδύσεις πάνω σε αυτό ακριβώς, στο αν θα ξεπεράσει ή όχι κάποια barrier points. Όμως για να το πετύχεις αυτό, αυτό που ξέρω εγώ, πρέπει να χρησιμοποιήσεις call options. Yπάρχουν call options για το bitcoin;

    Eπειδή ξέρω ότι ξέρω λίγα δεν πρόκειται να ασχοληθώ. Αν ήξερα περισσότερα πιθανώς να το εκμεταλλευόμουν.

    Α και να σου πω, ότι είναι σχεδόν αδύνατο να βγάλει κέρδος όταν σκάει μια φούσκα, πόσο μάλλον όταν αυτή είναι "νόμισμα".

  5. #170
    Εγγραφή
    23-07-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.107
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    speedport w724v
    Path Level
    Fastpath
    Γιατί τόσο ζόρι με το bitcoin. Το που θα βάλει ο κάθε ένας τα χρήματα του είναι καθαρά προσωπική επιλογή.

    Σχόλια τύπου
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από purpleaura Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς έχεις λεφτά για πέταμα.
    είναι θλιβερά και ειδικά όταν επαναλβάνονται ανά 2-3 απαντήσεις.

    Κάποιος που το πιστέυει περιμένει μήνες μία τέτοια πτώση για να αγοράσει. Το κακό είναι πως κάποιος που δε το πιστέυει περιμένει μήνες για να βγάλει χολή.

  6. #171
    Εγγραφή
    31-07-2006
    Περιοχή
    Berlin, Deutschland
    Μηνύματα
    4.560
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    1&1
    Router
    FRITZ!Box 7362 SL
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσύ το λες αυτό γιατί γνωρίζεις από επενδύσεις; Ή μήπως γνωρίζεις πότε θα ανεβαίνει και πότε θα πέφτει;

    Γιατί εγώ με αυτά που ξέρω, προϊόντα τα οποία είναι πολύ volatile αξίζει να επενδύσεις πάνω σε αυτό ακριβώς, στο αν θα ξεπεράσει ή όχι κάποια barrier points. Όμως για να το πετύχεις αυτό, αυτό που ξέρω εγώ, πρέπει να χρησιμοποιήσεις call options. Yπάρχουν call options για το bitcoin;

    Eπειδή ξέρω ότι ξέρω λίγα δεν πρόκειται να ασχοληθώ. Αν ήξερα περισσότερα πιθανώς να το εκμεταλλευόμουν.

    Α και να σου πω, ότι είναι σχεδόν αδύνατο να βγάλει κέρδος όταν σκάει μια φούσκα, πόσο μάλλον όταν αυτή είναι "νόμισμα".
    Δεν νομίζω ότι υπάρχουν αλλά αναφερόμουν στις μεγάλες διακυμάνσεις τιμής που αφήνουν περιθώρια κέρδους. Αν παρακολουθήσεις την αγορά μπορείς να βρεις δείκτες για το πότε προβλέπεται κάποια πτώση (πχ τώρα με το Gox αξίζει να πάρει κάποιος ένας ρίσκο παραπάνω).

    Θα πρέπει βέβαια να υπάρχει και το ανάλογο κεφάλαιο έτσι ώστε το πιθανό κέρδος ν' αξίζει το ρίσκο.

    Τέτοιου είδους "επενδύσεις" γίνονται και στα κλασικά νομίσματα αλλά εκεί παίζουν με πολύ μεγαλύτερα νούμερα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από purpleaura Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς έχεις λεφτά για πέταμα.
    Αν είναι να χάσω λεφτά από ιό θα τα χάσω είτε τα έχω σε bitcoins είτε όχι.

  7. #172
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grayden Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν νομίζω ότι υπάρχουν αλλά αναφερόμουν στις μεγάλες διακυμάνσεις τιμής που αφήνουν περιθώρια κέρδους. Αν παρακολουθήσεις την αγορά μπορείς να βρεις δείκτες για το πότε προβλέπεται κάποια πτώση (πχ τώρα με το Gox αξίζει να πάρει κάποιος ένας ρίσκο παραπάνω).

    Θα πρέπει βέβαια να υπάρχει και το ανάλογο κεφάλαιο έτσι ώστε το πιθανό κέρδος ν' αξίζει το ρίσκο.

    Τέτοιου είδους "επενδύσεις" γίνονται και στα κλασικά νομίσματα αλλά εκεί παίζουν με πολύ μεγαλύτερα νούμερα.
    Τα κλασσικά νομίσματα πρώτον δεν έχουν τέτοιο volatility. Δεύτερον διέπονται από κάποιους κανόνες. Το bitcoin είναι αναρχικό, με την καλή έννοια του όρου, και άρα ακόμα πιο δύσκολα προβλέπεις την πορεία του.

    Ότι "οι μεγάλες διακυμάνσεις της τιμή που αφήνουν περιθώρια κέρδους" μπορείς να μου εξηγήσεις πως ακριβώς λειτουργεί, μιας μου ακούγεται λίγο αόριστο; Γιατί εγώ σου είπα πως ξέρω ότι μπορείς να ποντάρεις στις διακυμάνσεις.

    Επίσης το "αξίζει να πάρει κανείς ένα ρίσκο παραπάνω" προκύπτει από που; Έχεις υπολογίσει την πιθανότητα αποτυχίας και ποια θα είναι η αναμενόμενη απώλεια στην επένδυση η οποία να δικαιολογεί μια επένδυση βάση της απόδοσης σε περίπτωση επιτυχίας;

    Γενικά αυτό που θέλω να σου εξηγήσω είναι πως δεν είναι τόσο απλό όσο μου δίνεις καταλάβω ότι φαντάζεσαι.

    Τέλος αν και νομίζω ότι το έχω ξαναπεί, η ιστορία και τα παραδείγματά της δείχνουν πως όταν κάτι έχει μια τόσο βίαιη και απότομη ανάπτυξη είθισται να σκάει αναλόγως εντυπωσιακά.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grayden Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν είναι να χάσω λεφτά από ιό θα τα χάσω είτε τα έχω σε bitcoins είτε όχι.
    Μμμμ και σε αυτό διαφωνούμε. Όσο και να κατηγορούμε τις τράπεζες, είναι πολύ πιο θωρακισμένες, απ'ότι φαίνεται άλλωστε, σε ηλεκτρονικές επιθέσεις, καθώς λατρεύουν τα χρήματά μας όσο δεν φαντάζεσαι και δεν θα ήθελαν με τίποτα να ριψοκινδυνεύουν να τα χάσουν. Δεν λέω ότι δεν μπορεί να γίνει βέβαια.

    Όμως δεν μπορώ να συγκρίνω οργανισμούς όπως Citi, Barclays, HSBC, Credit Agricole ή ακόμα και paypal, mooneybookers, visa, american express κτλ με το bitcoin σε θέματα ασφάλειας.

  8. #173
    Εγγραφή
    31-07-2006
    Περιοχή
    Berlin, Deutschland
    Μηνύματα
    4.560
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    1&1
    Router
    FRITZ!Box 7362 SL
    Path Level
    Interleaved
    Επειδή σήμερα μπορεί να το αγοράζεις 500 και αύριο να το πουλάς 550 υπάρχουν περιθώρια για κέρδη μεγαλύτερα από τα παραδοσιακά νομίσματα.

    Το ρίσκο έχει να κάνει με τις μεγάλες διακυμάνσεις. Κάποιος που αγόρασε στα 800 τώρα με τα 500 έχει τα χέρια δεμένα. Κάποιος που αγοράζει τώρα στα 500 αύριο ίσως πουλήσει στα 900. Τέτοιες διαφορές δεν υπάρχουν στα παραδοσιακά νομίσματα.

    Το bitcoin είπαμε ότι έχει τα φόντα να μετατραπεί σε φούσκα (το αν γίνει μένει να το δούμε) αλλά η φιλοσοφία του ήρθε για να μείνει.

    Στο κομμάτι με τους ιούς αναφερόμουν γενικά στην απώλεια χρημάτων και όχι μόνο από τράπεζες (που και εκεί γίνονται μεγάλες μάχες για πρόσβαση σε λογαριασμούς). Το πως θα καταφέρει ένας ιός να βγάλει χρήματα εξαρτάται και από την μόδα των καιρών. Μπορεί να είναι τράπεζες, Paypal, εκβιασμοί με κρυπτογράφηση δεδομένων, απλοί ιοί τύπου αστυνομίας, κτλ. Θύματα πάντα θα υπάρχουν.

    Στην προκειμένη βρέθηκαν μερικά άτομα με απροστάτευτα συστήματα και οι κλέφτες απέκτησαν πρόσβαση στα (whatever)coins αλλά αδυνατώ να καταλάβω γιατί αυτό είναι πρόβλημα του (whatever)coin από την στιγμή που μπορείς να το κλειδαμπαρώσεις όσο θες το πορτοφόλι σου.

  9. #174
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Επειδή μάλλον έχουμε αρχίσει να το κουράζουμε, και δυστυχώς μου απαντάς κάπως γενικά, ποιος μου λέει εμένα ότι σήμερα είναι 500 και αύριο δεν θα είναι 450 και ότι ίσως τελικά να πέσει στα 100; Εσύ; Μου υπογράφεις ότι θα υπάρξει αύξηση, να τα σπρώξω όλα;

    Ή έστω ποια η πιθανότητα να συμβεί το ένα και πια να συμβεί το άλλο; Ή τι δείχνει η τάση;

    Τέσπα. Ασ'το. Νομίζω ότι έγινε σαφές αυτό που ήθελα να σου πω.

  10. #175
    Εγγραφή
    19-02-2013
    Περιοχή
    In the land of OpenDaylight far above the cloud.
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    957
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Gennet Oxygen IAD
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grayden Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν είναι να χάσω λεφτά από ιό θα τα χάσω είτε τα έχω σε bitcoins είτε όχι.

    Απλά, τα λεφτά που έχεις στην τράπεζα είναι αυτομάτως ασφαλισμένα, έτσι ώστε σε περίπτωση κλοπής τα παίρνεις πίσω, ενώ εάν σου κλέψουν τα bitcoin, παίρνεις κάτι άλλο (πάντώς όχι τα χρήματα σου).

  11. #176
    Εγγραφή
    31-07-2006
    Περιοχή
    Berlin, Deutschland
    Μηνύματα
    4.560
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    1&1
    Router
    FRITZ!Box 7362 SL
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή μάλλον έχουμε αρχίσει να το κουράζουμε, και δυστυχώς μου απαντάς κάπως γενικά, ποιος μου λέει εμένα ότι σήμερα είναι 500 και αύριο δεν θα είναι 450 και ότι ίσως τελικά να πέσει στα 100; Εσύ; Μου υπογράφεις ότι θα υπάρξει αύξηση, να τα σπρώξω όλα;

    Ή έστω ποια η πιθανότητα να συμβεί το ένα και πια να συμβεί το άλλο; Ή τι δείχνει η τάση;

    Τέσπα. Ασ'το. Νομίζω ότι έγινε σαφές αυτό που ήθελα να σου πω.
    Το ρίσκο είναι περίπου ίδιο με το να μαντέψεις αν το δολάριο ή μια μετοχή θα είναι αύριο πιο ακριβή απ' ότι είναι σήμερα.

    Δεν παρακολουθώ τόσο στενά τα τεκταινόμενα για να σου προτείνω οτιδήποτε αλλά αν ήταν να μαντέψω θα έλεγα ότι μόλις ξεκαθαρίσει το τοπίο με το gox θα ξαναπάρει τα πάνω του το bitcoin.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από purpleaura Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλά, τα λεφτά που έχεις στην τράπεζα είναι αυτομάτως ασφαλισμένα, έτσι ώστε σε περίπτωση κλοπής τα παίρνεις πίσω, ενώ εάν σου κλέψουν τα bitcoin, παίρνεις κάτι άλλο (πάντώς όχι τα χρήματα σου).
    Δεν διαφωνώ με αυτό αλλά το πρόβλημα είναι του θύματος και όχι του χρήματος.

  12. #177
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grayden Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ρίσκο είναι περίπου ίδιο με το να μαντέψεις αν το δολάριο ή μια μετοχή θα είναι αύριο πιο ακριβή απ' ότι είναι σήμερα.

    Δεν παρακολουθώ τόσο στενά τα τεκταινόμενα για να σου προτείνω οτιδήποτε αλλά αν ήταν να μαντέψω θα έλεγα ότι μόλις ξεκαθαρίσει το τοπίο με το gox θα ξαναπάρει τα πάνω του το bitcoin.
    Συγνώμη που θα στο πω αλλά αυτά που μου λες τώρα είναι ψιλό χοντράδες. Δεν ισχύει σε καμία περίπτωση ότι το ρίσκο είναι το ίδιο για μια τυχαία μετοχή, ένα τυχαίο νόμισμα και το bitcoin. Πραγματικά μη το ξαναπείς.

    Επίσης η επιστήμη των μαθηματικών υπάρχει ώστε να υπάρχουν όσο το δυνατόν καλύτερα τεκμιριωμένες "μαντεψιές". Aλλιώς στον ΟΠΑΠ για πάμε στοίχημα (όπου και πάλι βάση μαθηματικών το πλέον πιθανό είναι ότι θα χάνεις).

    Όλα αυτά στα λέω φιλικά πάντα.

  13. #178
    Εγγραφή
    31-07-2006
    Περιοχή
    Berlin, Deutschland
    Μηνύματα
    4.560
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    1&1
    Router
    FRITZ!Box 7362 SL
    Path Level
    Interleaved
    Δεν κάθισα ποτέ να ψάξω πιθανότητες για μετοχές ή bitcoins αλλά το τελευταίο στις ήρεμες μέρες του (δεν έχει και πολλές βέβαια) έχει παρόμοια συμπεριφορά με άλλα νομίσματα (αν και με μεγαλύτερες αποκλείσεις).

    Τα μαθηματικά δεν θα έλεγα ότι έχουν ιδιαίτερη αξία για το bitcoin γιατί αυτή την στιγμή η τιμή διαμορφώνεται από την επικαιρότητα. Αν σκάσει μια καλή είδηση παίρνει τα πάνω του, αν σκάσει μια κακή κάνει βουτιά.

    Οι τεκμηριωμένες μαντεψιές ( στατιστική να υποθέσω; ) δεν νομίζω ότι αφορούν τους κοινούς θνητούς μιας και δεν έχουν δεδομένα για να τροφοδοτήσουν τα μοντέλα.

  14. #179
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από purpleaura Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλά, τα λεφτά που έχεις στην τράπεζα είναι αυτομάτως ασφαλισμένα, έτσι ώστε σε περίπτωση κλοπής τα παίρνεις πίσω, ενώ εάν σου κλέψουν τα bitcoin, παίρνεις κάτι άλλο (πάντώς όχι τα χρήματα σου).
    Τα λεφτα (και αντικείμενα) στις θυρίδες είναι ασφαλισμένα?

  15. #180
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα λεφτα (και αντικείμενα) στις θυρίδες είναι ασφαλισμένα?
    Εξαρτάται απ'όσο ξέρω.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grayden Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κάθισα ποτέ να ψάξω πιθανότητες για μετοχές ή bitcoins αλλά το τελευταίο στις ήρεμες μέρες του (δεν έχει και πολλές βέβαια) έχει παρόμοια συμπεριφορά με άλλα νομίσματα (αν και με μεγαλύτερες αποκλείσεις).

    Τα μαθηματικά δεν θα έλεγα ότι έχουν ιδιαίτερη αξία για το bitcoin γιατί αυτή την στιγμή η τιμή διαμορφώνεται από την επικαιρότητα. Αν σκάσει μια καλή είδηση παίρνει τα πάνω του, αν σκάσει μια κακή κάνει βουτιά.

    Οι τεκμηριωμένες μαντεψιές ( στατιστική να υποθέσω; ) δεν νομίζω ότι αφορούν τους κοινούς θνητούς μιας και δεν έχουν δεδομένα για να τροφοδοτήσουν τα μοντέλα.
    Οκ. Ας το αφήσουμε εδώ καλύτερα. Απλά για το καλό σου μην πας να παίξεις ποτέ στο χρηματιστήριο.

Σελ. 12 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 271011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-11-13, 16:46
  2. Amazon.co.uk (θέμα με την πληρωμή)
    Από DJTaurus στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-06-13, 15:05
  3. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-05-13, 13:41
  4. Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-13, 01:53
  5. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-03-13, 15:42

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας