Σελ. 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 106
  1. #31
    Εγγραφή
    13-07-2007
    Περιοχή
    Καλλιθέα Αττικής
    Ηλικία
    62
    Μηνύματα
    495
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΗ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    (dB) / 3.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Φίλε researcher, "με τα ψέματα δουλειά δέν γίνεται".
    Για να μήν κάμπτεται το hardware απο το μελλοντικό software που θα θελήσεις να εγκαταστήσεις σε βάθος πενταετίας (γιατί πρέπει να αναφερόμαστε και σε πόσο χρόνο επιθυμούμε μή-αναβάθμιση), χρειάζεσαι τουλάχιστον Intel i5 / s1150 ή αντίστοιχο AMD και τουλάχιστον 8 GB ram με προοπτική αναβαθμίσεώς της (προσθήκη επιπλέον μνήμης) σε κανα-δυό χρόνια.

    Λάβε υπ' όψιν σου οτι οι softwareάδες κάνουν άλματα, προσπαθώντας να εκμεταλλευθούν στο μέγιστο τις εκάστοτε νέες δυνατότητες του φρεσκότερου hardware.
    Συνεπώς,
    • είτε θα πρέπει ν' αποφασίσεις οτι θα χρησιμοποιείς αρκετά παλαιότερες -και ίσως μή υποστηριζόμενες πλέον, με ό,τι αυτό συνεπάγεται- εκδόσεις του software που σ' ενδιαφέρει,
    • είτε θα πρέπει ν' αποφασίσεις οτι συχνά - πυκνά θ' αλλάζεις υπολογιστή πετώντας συνέχεια φράγκα κι αγοράζοντας συνέχεια κάτι που θα πεθαίνει στο αμέσως επόμενο χρονικό διάστημα,
    • είτε θα πρέπει ν' αποφασίσεις οτι ο ισχυρότερος υπολογιστής σου χρειάζεται πράγματι εδώ και τώρα κι έχει προτεραιότητα, για τους δικούς σου λόγους, απέναντι σε δυό παρτίδες ψώνια απο το σούπερ μάρκετ της γειτονιάς σου.


    Άν πάντως δέν βγάζεις χρήματα απο τη δουλειά που κάνεις, η γνώμη μου είναι να ανεχθείς τις καθυστερήσεις του συστήματός σου για κάποιο διάστημα ακόμα, μέχρι να μπορέσεις να στήσεις κάτι που πράγματι θα σε ικανοποιεί και θα το χαίρεσαι.
    Οι μεσοβέζικες λύσεις, σε βάθος χρόνου, κοστίζουν πάντα πολύ περισσότερα.

    Σκληρό αυτό που έγραψα και ίσως γίνομαι δυσάρεστος - άν και δέν έχω να κερδίσω τίποτα, αυτή όμως είναι η -δική μου υποκειμενική- πραγματικότητα.

    Καλές γιορτές σε όλους!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Greg61 : 14-12-13 στις 13:32.
    Γρηγόρης Νάκος.

  2. #32
    Εγγραφή
    16-06-2013
    Μηνύματα
    258
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Greg61 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άν πάντως δέν βγάζεις χρήματα απο τη δουλειά που κάνεις, η γνώμη μου είναι να ανεχθείς τις καθυστερήσεις του συστήματός σου για κάποιο διάστημα ακόμα, μέχρι να μπορέσεις να στήσεις κάτι που πράγματι θα σε ικανοποιεί και θα το χαίρεσαι.
    Φίλε Greg61,

    Σοφό αυτό που λες.

    Ωστόσο, για να βοηθηθώ στη λήψη απόφασης, τι θα ενοούσαμε λέγοντας "βγάζεις χρήματα";

    Εμμέσως, ναι, βγάζω χρήματα διότι η δουλειά μου είναι επιστημονική και η χρήση εφαρμογών γραφείου είναι απαραίτητη. Αν εννοείς να είμαι προγραμματιστής ή να κάνω σχέδια στον υπολογιστή όχι.

    Έμμέσως, με βοηθάει να βγάλω χρήματα, να βελτιώνω τη θέση μου μέσω της χρήσης του office του internet κτλ.

    Υ.Γ.: Έχεις σπουδάσει κάτι σχετικό με διοίκηση επιχειρήσεων;

    - - - Updated - - -

    Παίδες,

    Επέιδη έχω ένα netbook που τρέχει γρηγορότερα από τον Athlon και μπορώ να το συνδέσω με την οθόνη μου,

    υπάρχουν εξωτερικές κάρτες γραφικών; Υπάρχει θέμα με τα γραφικά. Αλλιώς το netbook με καλύπτει.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος researcher : 14-12-13 στις 14:03.

  3. #33
    Εγγραφή
    13-07-2007
    Περιοχή
    Καλλιθέα Αττικής
    Ηλικία
    62
    Μηνύματα
    495
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΗ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    (dB) / 3.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Βελτιώνοντας τις γνώσεις σου πάνω στο αντικείμενο των σπουδών σου και της εργασίας σου, θεωρώ οτι σαφώς επενδύεις σ' αυτά, και σαφώς αυξάνεις την λεγομένη υπεραξία σου ευρισκόμενος συνεχώς μέσα στα πράγματα και στις τελευταίες εξελίξεις τους. Με το παραπάνω δεδομένο, σου συνιστώ να προβείς στην αγορά νέου, σύγχρονου υπολογιστή.
    Άν είσαι στην Αθήνα, μπορώ να σε βοηθήσω αφιλοκερδώς, στήνοντας για σένα το νέο σου σύστημα εφόσον αποφασίσεις να προβείς στην απόκτησή του.

    Όσο για τις σπουδές μου, είμαι απόστρατος αξκός ΣΞ και μηχανολόγος μηχανικός.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Greg61 : 14-12-13 στις 14:14.
    Γρηγόρης Νάκος.

  4. #34
    Εγγραφή
    16-06-2013
    Μηνύματα
    258
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Φίλε Greg61,

    Σε ευχαριστώ για την απάντηση.

    Ετοιμάζομαι για το διδακτορικό μου (επιστήμες υγείας) και δεν γίνεται να συνεχίσω να δουλεύω με τον Athlon... είναι κρίμα να μην μπορώ να βρω στα γρήγορα ένα άρθρο ή να επεξεργαστώ ένα κείμενο.

    Ο φίλος panoc προηγουμένως πρότεινε κάποια κομμάτια από το e-shop.

    Αν κρίνεις ότι κάνουν για τη δουλειά να τα αγοράσω. Έχω κάποιες οικονομίες στην άκρη.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος researcher : 14-12-13 στις 14:23.

  5. #35
    Εγγραφή
    13-07-2007
    Περιοχή
    Καλλιθέα Αττικής
    Ηλικία
    62
    Μηνύματα
    495
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΗ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    (dB) / 3.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Άν εννοείς αυτήν κι έχεις τα υπόλοιπα που χρειάζονται, ναί, σε καλύπτει για τουλάχιστον 2-3 χρόνια και, η όποια μελλοντική αναγκαία αναβάθμιση περιορίζεται σε ισχυρότερο επεξεργαστή και μνήμη.
    Μιά αντίστοιχη πλήρη σύνθεση με τον αυτό επεξεργαστή, έστησα πρίν λίγο καιρό και τα πάει μιά χαρά.

    Σου είχα προτείνει επίσης μιά σύνθεση με πολύ καλύτερο επεξεργαστή, αλλά μάλλον φάνηκε ακριβή.

    Αυτό πάντως που έχει σημασία για τις δικές σου ανάγκες, είναι μητρική, επεξεργαστής και μνήμες, να μπορούν κάθε φορά να υποστηρίξουν τα προγράμματα της δουλειάς σου.
    Αυτά είναι και τα "αναλώσιμα" σε -σχεδόν- τακτά χρονικά διαστήματα κι αυτά μόνο θα πρέπει να χρηματοδοτείς, αντί να ψάχνεις κάθε 1-2 χρόνια για επόμενο μεταχειρισμένο πλήρες σύστημα.
    Τα υπόλοιπα, ήτοι κουτιά, τροφοδοτικά, οθόνες και περιφερειακά, σχεδόν τα παντρεύεσαι, μέχρι να χαλάσουν ή ν' απαξιωθούν, αλλά πολύ αργότερα.
    Γρηγόρης Νάκος.

  6. #36
    Εγγραφή
    22-11-2010
    Μηνύματα
    243
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Υπαρχει παρα πολυ πληροφορια στα post και δεν θα ξαναποσταρω για να μην σε μπερδεψω. Ενα τελευταιο πραγμα ομως πρεπει να σου πω για να μην πεσεις σε καμια παγιδα. Θα πρεπει να αποφασισεις εαν θα κρατησεις το παλιο σου σκληρο ή θα βαλεις καινουργιο. Ο παλιος σου σκληρος ειναι μαλλον PATA/IDE (τσεκαρε το) και οι σημερινες μητρικες δεχονται συνηθως μονο SATA (ελεγξε το οταν αποφασισεις) και επομενως θελει προσοχη μην βρεθεις προ εκπληξεως.
    Τη λυση να bootαρεις απο εξωτερικο σκληρο με καpoio ubuntoειδες όταν εργαζεσαι την εχεις σκεφτει;

  7. #37
    Εγγραφή
    03-09-2006
    Περιοχή
    Porto Salonico
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.976
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12990/1020
    ISP
    Nova
    Router
    Thomson TG585 v7
    SNR / Attn
    6(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από researcher Εμφάνιση μηνυμάτων

    Παίδες,

    Επέιδη έχω ένα netbook που τρέχει γρηγορότερα από τον Athlon και μπορώ να το συνδέσω με την οθόνη μου,

    υπάρχουν εξωτερικές κάρτες γραφικών; Υπάρχει θέμα με τα γραφικά. Αλλιώς το netbook με καλύπτει.
    Τι πρόβλημα υπάρχει όταν το συνδέεις με την οθόνη σου;

  8. #38
    Εγγραφή
    16-06-2013
    Μηνύματα
    258
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Γεια σου φίλε pan05.

    Τα γραφικά που δίνει το netbook στη μεγάλη οθόνη είναι κάπως περίεργα.

    Σαν να γίνεται η οθόνη όπως οι παλιές CRT ή οι μη ψηφιακές τηλεοράσεις. Π.χ. οι μαύροι και λευκοί χαρακτήρες (π.χ. τα γράμματα που διαβάζεται αυτή τη στιγμή) φαίνονται σαν να περιέχουν και άλλα χρώματα...

    Δεν μπορώ να το περιγράψω καλύτερα... σαν να κοκκινίζουν σε κάποια σημεία. Πως είναι οι φωτογραφίες με κόκκινα μάτια; Κάτι τέτοιο αλλά σε οθόνη.

    Τώρα όσον αφορά στον Athlon υπολογιστή:

    Μπήκα στο BIOS και ανέβασα τη συχνότητα του επεξεργαστή σε 2,17GHz! Το μηχάνημα δούλεψε κανονικά δεν το περίμενα. Τώρα κάνω format και θα του φορτώσω μόνο τα απαραίτητα μετά να δω πως πηγαίνει.

    Επίσης, το παλικάρι που πουλάει τον dual core υπολογιστή με 120 ευρώ (σε άλλο forum) μου απάντησε.

    Αν αξίζει πείτε το μου. Άλλο 200 ευρώ κι άλλο 100.

    Αν θα είναι αρκετά καλύτερο από έναν Athlon στα 2,17GHz θεωρώ ότι αξίζει. Του κάνω και ένα παζάρι στα 110 ή 100 (δώστε μια τιμή αν είναι που θεωρείτε σωστή). Αν δεν κολλάει το Youtube (καμιά φορά παρακολουθώ διαλέξεις από κει) και το Word 2010 το τρέχει αβίαστα, γιατί όχι;

    "Περιγραφή:
    Πωλείται η/υ με
    cpu: intel pentium d805 dual core 2,66gh
    cpu fan: xigmatek
    m/d: asus p5v vm-dh
    gpu: sapphire ati x1800gto
    gpu fan: arctic cooling accelero
    mem: 2gb ddr2
    hdd: 320gb wd
    media: dvd-rw / 3,5 drive
    case: vintage Plato pc
    psu: 450w atx
    Αθόρυβος, φοράει πάνω windows xp gr, το κουτίτου είναί απίστευτη κατασκευή, τα drives είναι σε rack."

    - - - Updated - - -

    Μάγκες κάθομαι εδώ και τρεις ώρες μετά το format να περάσω προγράμματα κτλ.

    Εντάξει δεν παίζει... θα πάρω καινούριο. Τέλος. Το μηχάνημα είναι βασανιστήριο...

    Για την ιστορία ο Athlon ρυθμισμένος στα 2,17GHz, αν και λειτουργεί αρχικά, μετά από λίγο κολλάει.

    Ευχαριστώ για τα μηνύματά σας.

    Θα κοιτάξω μέσα στην επόμενη εβδομάδα να το αντικαταστήσω και θα σας ενημερώσω ξανά.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια τελευταία βοήθεια.

    Η αγορά καινούριου tower είναι απαραίτητη;

    Το σύστημα που προτείνει ο panoc θα τρέχει windows xp professional (έχω τα γνήσια);

  9. #39
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από researcher Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αγορά καινούριου tower είναι απαραίτητη;
    Αν το κουτί σου μπορεί να στεγάσει το καινούργιο hardware και έχει και στοιχειώδη ψύξη, δεν χρειάζεται να πάρεις καινούργιο.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από researcher Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σύστημα που προτείνει ο panoc θα τρέχει windows xp professional (έχω τα γνήσια);
    Α-ν-ε-τ-ό-τ-α-τ-α.
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

  10. #40
    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περιοχή
    Παιανία
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    8.599
    Downloads
    1
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    8222/660
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΙΑΝΙΑ
    Router
    W8960N v8/C7 V5 Openwrt
    Path Level
    Interleaved
    Μην κάνεις ποτέ εγκατάσταση λειτουργικού με oc στον επεξεργαστή.
    Gentoo Linux, οδηγός εγκατάστασης

    ASUS P8Z77-V @1908 || Intel Core i5 3570K || Windows 10 Enterprise LTSB || G.skill F3-12800CL10-16GBXL || GX-550W || GTX680-DC2T-2GD5 || SAMSUNG 830 256 GB || WDC WD1002FAEX-00Y9A0 || iHAS124 C LL0G || Hyper 612S || Define R3 Usb3.0 || HP LP1965

  11. #41
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μήν κρεμάσει ξαφνικά, και πάει χαμένη η εγκατάσταση ;
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

  12. #42
    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περιοχή
    Παιανία
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    8.599
    Downloads
    1
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    8222/660
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΙΑΝΙΑ
    Router
    W8960N v8/C7 V5 Openwrt
    Path Level
    Interleaved
    αν το oc στον επεξεργαστή δεν είναι πλήρως σταθερό μπορεί να παίξει corrupt σε αρχεία και μετά να χεις άκυρα προβλήματα και να ψάχνεις να βρεις τι φταίει.
    Gentoo Linux, οδηγός εγκατάστασης

    ASUS P8Z77-V @1908 || Intel Core i5 3570K || Windows 10 Enterprise LTSB || G.skill F3-12800CL10-16GBXL || GX-550W || GTX680-DC2T-2GD5 || SAMSUNG 830 256 GB || WDC WD1002FAEX-00Y9A0 || iHAS124 C LL0G || Hyper 612S || Define R3 Usb3.0 || HP LP1965

  13. #43
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ααα, μάλιστα.
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

  14. #44
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.219
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από researcher Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια τελευταία βοήθεια.

    Η αγορά καινούριου tower είναι απαραίτητη;

    Το σύστημα που προτείνει ο panoc θα τρέχει windows xp professional (έχω τα γνήσια);
    Το συγκεκριμενο κουτι εχει και ενσωματωμενο sfx τροφοδοτικο, εχει και σχετικα αθορυβους ανεμηστηρες οποτε δε βρισκω λογω να χρησιμοποιησεις το γερασμενο πια κουτι και τροφοδοτικο που εχεις ηδη.

    Οσον αφορα τα xp θα τρεχουν ανετα απλα δε θα βλεπουν ολη τη ram και θα περιοριστουν στα περιπου 3.2GB μιας και ειναι 32bit λειτουργικο, καλο ειναι μιας και τα xp ειναι πια πολυ πισω απο θεματα ασφαλειας να περασεις σε windows 7 x64.

    Υποψην οτι εαν δε χρειαζεσαι εμγαλο αποθηκευτικο χωρο, μετα χρηματα του 1ΤΒ σκληρου δισκου μπορεις να αγορασεις 60GB ssd http://www.e-shop.gr/product?id=PER.345374 που θα κανει το μηχανιμα απειρως πιο σβελτο.
    Για την ακριβεια προσωπικα εγω θα εβαζα πρωτα τον ssd Και αργοτερα θα προσθετα εναν κλασσικο μηχανικο.


  15. #45
    Εγγραφή
    16-06-2013
    Μηνύματα
    258
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι, γιατι με 240Ε αγοραζεις


    INTEL PENTIUM DUAL CORE G3220 3.00GHZ LGA1150 - BOX http://www.e-shop.gr/s/PER.558433/IN...150---BOX.html
    ASUS H81M-E RETAIL http://www.e-shop.gr/s/PER.523139/AS...-E-RETAIL.html
    KINGSTON KVR16N11S8/4 4GB DDR3 1600MHZ PC3-12800 http://www.e-shop.gr/s/PER.550508/KI...PC3-12800.html
    MS-TECH CA-0140 430W BLACK http://www.e-shop.gr/s/PER.640275/MS...30W-BLACK.html
    SEAGATE ST1000DM003 1TB BARRACUDA 7200.14 SATA3 http://www.e-shop.gr/s/PER.301911/SE...014-SATA3.html

    το οποιο ειναι πολυ πολυ πιο γρηγορο, αναβαθμισιμο στο μελλον και ανετο απο καθε αποψη για ολες τις δουλειες εκτος απο παιχνιδια

    εαβ σε ενδιαφερουν παιχνιδια στο ιδιο Price range αλλαζεις μητρικη και επεξεργαστη σε
    http://www.e-shop.gr/s/PER.526953/GI...D3-RETAIL.html
    και http://www.e-shop.gr/s/PER.559658/AM...90GHZ-BOX.html

    και εισαι αρχοντας.
    Το KINGSTON KVR16N11S8/4 4GB DDR3 1600MHZ PC3-12800 δεν είναι διαθέσιμο λέει στο site.

    Προτείνετε κάποια άλλη μνήμη.

    Μέσα στην ημέρα θα τα έχω παραγγείλει όλα.

    Υ.Γ.: Ως DVD player έχω ένα εξωτερικό. Ελπίζω να κάνει για να γίνει η εγκατάσταση των Windows.

Σελ. 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Παλιός Athlon XP "improper CPU Speed setting"
    Από sadako στο φόρουμ Motherboards, CPU και memory
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-10-13, 21:41
  2. Νεο pc ικανο να παιξει games ~550Ε- 600E
    Από V4Nelle στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-09-13, 13:43
  3. Σύνθεση pc που να μην κλείνει ποτέ...
    Από kavouras στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-09-13, 22:13
  4. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω page στο Facebook
    Από Andrew στο φόρουμ Ζήτηση
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-06-13, 04:51
  5. Πως μπορώ να συνδέσω 4 pc για να παίξω lan
    Από mitsakos apo στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-13, 01:56

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας