Σελ. 767 από 775 ΠρώτηΠρώτη ... 747757762765766767768769772 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 11.491-11.505 από 11622
  1. #11491
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.316
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από XTCgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    .....και το Ray Donovan ξεκίνησε
    Δυστυχώς αδιάφορο το πρώτο.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι Baby Yoda και λοιπές παπάτζες διαβάζω από χτες. ΈΛΕΟC
    Έπαιξε το ρολακι του το μωρό στα δύσκολα. Το θέμα είναι: παίζει να είναι ο ίδιος ο Yoda ή απλά είναι ένα πλάσμα από την ίδια φυλή;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  2. #11492
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.688
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Vagabond @ Netflix. Ο κακός χαμός.

    Ήδη έξω γίνεται πανικός για να γυριστεί 2η σαιζόν, το τέλος είναι χοντρό cliffhanger.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  3. #11493
    Εγγραφή
    11-06-2007
    Περιοχή
    Τρίκαλα Θεσσαλίας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.097
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10328/896
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΤΡΙΚΑΛΑ
    Router
    NetFaster IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Κορέα σε σειρά.
    Ευχαριστούμε πολύ.
    Μπήκε λίστα
    Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από Λευκούς.

  4. #11494
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Είδα το πρώτο από see

    Ειλικρινά απορώ πως πήρε αυτή η σειρά το go και ειδικά για σειρά που θα ψήσει κόσμο να πάει στο Apple TV. Το μόνο που σκέφτομαι είναι η περιέργεια που έχει δημιουργήσει από την προώθηση αλλά πολύ απογοήτευση μετά το πρώτο επεισόδιο. Για μένα δεν μπορείς να στήσεις σειρά με τέτοιο σενάριο και μια ανθρωπότητα τυφλή. Πέρα από τα αστεία που γίνονται, είναι πολύ δύσκολο με τις ηθοποιούς ενώ και κάποιες σκηνές στάνταρ απλά δεν έχουν σχέση αν σκεφτείς τις συνθήκες.

    Γνώμη μου είναι ότι αν είχαν γυρίσει μια μικρή εναλλακτική της τυφλας σαν μπακαπ τότε θα είχαμε κάτι ενδιαφέρον γιατί έχει καλή παραγωγή. Πολύ νουμπιστικο φειλ. Άντε μια ταινία και αυτή θα κούραζε.

  5. #11495
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.316
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είδα το πρώτο από see

    Ειλικρινά απορώ πως πήρε αυτή η σειρά το go και ειδικά για σειρά που θα ψήσει κόσμο να πάει στο Apple TV. Το μόνο που σκέφτομαι είναι η περιέργεια που έχει δημιουργήσει από την προώθηση αλλά πολύ απογοήτευση μετά το πρώτο επεισόδιο. Για μένα δεν μπορείς να στήσεις σειρά με τέτοιο σενάριο και μια ανθρωπότητα τυφλή. Πέρα από τα αστεία που γίνονται, είναι πολύ δύσκολο με τις ηθοποιούς ενώ και κάποιες σκηνές στάνταρ απλά δεν έχουν σχέση αν σκεφτείς τις συνθήκες.

    Γνώμη μου είναι ότι αν είχαν γυρίσει μια μικρή εναλλακτική της τυφλας σαν μπακαπ τότε θα είχαμε κάτι ενδιαφέρον γιατί έχει καλή παραγωγή. Πολύ νουμπιστικο φειλ. Άντε μια ταινία και αυτή θα κούραζε.
    Στα υπόλοιπα στρώνει και έχει ενδιαφέρον. Το πρώτο μου φάνηκε και μένα γελοίο με τις κραυγές και τις μάχες στα τυφλά.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  6. #11496
    Εγγραφή
    08-05-2003
    Περιοχή
    Москва/Афины
    Μηνύματα
    2.949
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100МБит/сек
    ISP
    Cosmote
    Router
    Sercomm
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς αδιάφορο το πρώτο.
    και τα 1-2 πρώτα της προηγούμενης σεζόν ήταν τουλάχιστον "περίεργα", σίγουρα από το επόμενο θα αρχίσει να στρώνει το χαλί για τις επόμενες περιπέτειες του Ray

  7. #11497
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Εγνατία χθες στην γυναίκα να δει το succession που της αρέσουν αυτά μιας και είχε προταθεί εδώ.

    Εμενα δεν είναι του γούστου μου αλλά το κουτσό έβλεπα.

    Μια παρατήρηση έχω που με χάλασε πολύ. Φαντάζομαι είναι προσωπικό το πρόβλημα. Είχε ένα μουσικό χαλί που με χάλασε πολύ. Ουσιαστικά είναι μια ακόμα διασκευή της μουσικής που ξεκίνησε πλ νομίζω το sunrise και η βασική μουσική είναι φανταστική για πραγματικά δραματικές στιγμές. Αισθάνομαι ότι η σειρά προσπαθεί να κλέψει ίσως και να επιβάλλει με την μουσική την δραματοποίηση και πολύ με χάλαγε γιατί κατά την γνώμη μου αυτό που γίνεται δεν είναι δα και τόσο δραματικό.

    - - - Updated - - -

    Είδα και το 2ο του see. Συνεχίζω να πιστεύω ότι fail. Όχι μάπα με την έννοια της βλακείας όσο ότι σαν τηλεοπτική παραγωγή αποτυγχάνει.

    Γενικό σενάριο όμως φαίνεται να έχει ενδιαφέρον. Είμαι και sucker για μεταποκαλυπτικα σενάρια.

    - - - Updated - - -

    Προσπάθησα να συνεχίσω και το walking dead. Πέρα από ότι έχει αναλωθεί, αυτό το ark με τους undercover zombie αλλά δεν βλέπεται για μένα. Ταφόπλακα κατά την γνώμη μου. Είχε χαλάσει αλλά βλεποταν χαλαρά. Τώρα με τίποτα πραγματικά.

    - - - Updated - - -

    Είδα επίσης το living with yourself. Μεγάλη πατάτα.


    Είδα και το el Camino που δεν είναι σειρά αλλά σχετίζεται με το breaking bad. Του χρωσταγαν λεφτά του ηθοποιού του Jessie και γύρισαν μια ταινία για να του τα δώσουν νόμιμα;

  8. #11498
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.426
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Συνοπτικα για να μην γραφω τα ιδια:

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είδα και το 2ο του see. Συνεχίζω να πιστεύω ότι fail. Όχι μάπα με την έννοια της βλακείας όσο ότι σαν τηλεοπτική παραγωγή αποτυγχάνει.

    Γενικό σενάριο όμως φαίνεται να έχει ενδιαφέρον. Είμαι και sucker για μεταποκαλυπτικα σενάρια.
    Διαφωνω. Αν και παραξενο το θεμα, ειναι ομως πρωτοτυπο, η παραγωγη καλη, οι ηθοποιοι τοσο καλοι οσο χρειαζεται σε μια τυπου mad max πλοκη και οπωσδηποτε βλεπεται. Και σου αφηνει κι αποριες οπως και ενα μυστηριο για να δεις την αφηγηση του πως εξελιχθηκαν τα πραματα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Προσπάθησα να συνεχίσω και το walking dead. Πέρα από ότι έχει αναλωθεί, αυτό το ark με τους undercover zombie αλλά δεν βλέπεται για μένα. Ταφόπλακα κατά την γνώμη μου. Είχε χαλάσει αλλά βλεποταν χαλαρά. Τώρα με τίποτα πραγματικά.
    Εγκρινω πληρως και επαυξανω, επισης πληρως.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Είδα επίσης το living with yourself. Μεγάλη πατάτα.
    Και ντοματα και αλλα ζαρζαβατικα να σου πω. Μια απο αυτες που λεω "αμερικανια" για να πουλησει στους φιλους ή τη λεσχη ή την παρεα του ο παραγωγος.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είδα και το el Camino που δεν είναι σειρά αλλά σχετίζεται με το breaking bad. Του χρωσταγαν λεφτά του ηθοποιού του Jessie και γύρισαν μια ταινία για να του τα δώσουν νόμιμα;
    Καλο ηταν δε λεω, αλλα οντως πρεπει ειτε να του ειχαν μεγαλο ανεξοφλητο υπολοιπο ή ρποκειται για μια - καλογυρισμενη - αρπαχτη που στοχευει σιγουρα σε μεγαλο κοινο, πρωην θεατες της σειρας.

  9. #11499
    Εγγραφή
    17-03-2003
    Περιοχή
    Trondheim
    Μηνύματα
    2.986
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Γρήγορη είναι
    ISP
    Telenor
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 29gk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλο ηταν δε λεω, αλλα οντως πρεπει ειτε να του ειχαν μεγαλο ανεξοφλητο υπολοιπο ή ρποκειται για μια - καλογυρισμενη - αρπαχτη που στοχευει σιγουρα σε μεγαλο κοινο, πρωην θεατες της σειρας.
    Δεν ήταν κακό απλά και γω δεν νιώθω οτι προσέφερε κάτι στην ιστορία. Θεωρώ όμως οτι ο άξιος διάδοχος του Breaking Bad είναι το Better Call Saul.

  10. #11500
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Eruyome(MMXGN) Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ήταν κακό απλά και γω δεν νιώθω οτι προσέφερε κάτι στην ιστορία. Θεωρώ όμως οτι ο άξιος διάδοχος του Breaking Bad είναι το Better Call Saul.
    Τελείως διαφορετικό στιλ για μένα αλλά εξαιρετικός συνεχιστής στην ευρύτερη ιστορία.

    - - - Updated - - -

    Επίσης είδα το πρώτο από το For All Mankind. Αν και πολύ φαν του διαστημικού, δεν αντέχω την εποχή και επίσης δεν καταλαβαίνω τον λόγω ύπαρξης του σεναρίου. Το the man in the high castle γίνεται τελείως fictional και φυσικά προσπερνά το αμέσως μετά. Τι ακριβώς προσπαθούνε με το αμέσως μετά δεν καταλαβαίνω.

    Επίσης είδα το πρώτο από House Of Lies. Ενδιαφέρον για να μην πω και πολύ διακοδόμηση του it consultancy επίσης. Ο καθένας όπου πονάει θα μου πεις. Όμως οι πηγές είναι ελάχιστες και πολύ δύσκολες κάτι πολύ περίεργο για μια σειρά που πήγε 5 χρόνια. Συνεπώς δεν ξέρω αν αξίζει η υπερπροσπάθεια. Από το ένα επεισόδιο που είδα μου φαίνεται ότι house-ίζει λίγο κρίνοντας από το πως βρέθηκε η λύση. Το ξανθό όμως είναι πολύ σούπερ και είναι ντυμένες όλες πολύ σούπερ.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 29gk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και ντοματα και αλλα ζαρζαβατικα να σου πω. Μια απο αυτες που λεω "αμερικανια" για να πουλησει στους φιλους ή τη λεσχη ή την παρεα του ο παραγωγος.
    Εγώ δεν είδα την Αμερικανιά. Έχει μια καλή ιδέα και μέχρι εκεί. Τα υπόλοιπα είναι λες και είναι άσκηση πανεπιστημίου όπου πρέπει να κάνουν εξάσκηση κάθε τρικ σκηνοθεσίας και σεναριακής εξέλιξης. Ας το ανεβάζαν στο youtube αν και πάλι πιστεύω δεν θα βλεπόταν πέρα από το 1ο άντε 2ο επεισόδιο.

  11. #11501
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.316
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Στο Walking Dead έχουμε εξελίξεις με έναν ελεύθερο Νηγκαν και με αναμενόμενη σύγκρουση με τους Whispers. Μπορεί να μην γουστάρει κάποιος αυτούς τους χαρακτήρες, αλλά έχει τρελό ενδιαφέρον το πώς εξελίσσονται οι χαρακτήρες.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  12. #11502
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δεν είδα την Αμερικανιά. Έχει μια καλή ιδέα και μέχρι εκεί. Τα υπόλοιπα είναι λες και είναι άσκηση πανεπιστημίου όπου πρέπει να κάνουν εξάσκηση κάθε τρικ σκηνοθεσίας και σεναριακής εξέλιξης. Ας το ανεβάζαν στο youtube αν και πάλι πιστεύω δεν θα βλεπόταν πέρα από το 1ο άντε 2ο επεισόδιο.
    Η ιδέα δεν ήταν κλεμμένη από το Multiplicity με τον Michael Keaton?
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  13. #11503
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    - - - Updated - - -

    Επίσης είδα το πρώτο από House Of Lies. Ενδιαφέρον για να μην πω και πολύ διακοδόμηση του it consultancy επίσης. Ο καθένας όπου πονάει θα μου πεις. Όμως οι πηγές είναι ελάχιστες και πολύ δύσκολες κάτι πολύ περίεργο για μια σειρά που πήγε 5 χρόνια. Συνεπώς δεν ξέρω αν αξίζει η υπερπροσπάθεια. Από το ένα επεισόδιο που είδα μου φαίνεται ότι house-ίζει λίγο κρίνοντας από το πως βρέθηκε η λύση. Το ξανθό όμως είναι πολύ σούπερ και είναι ντυμένες όλες πολύ σούπερ.
    Αν θυμάμαι καλά, πολύ καλή πρώτη σεζόν, μπορεί και δεύτερη. Μετά, σε κάποια φάση το γυρνάει σχεδόν 100% στο ψυχόδραμα χαρακτήρων, τι είναι η ζωή τι είναι ο άνθρωπος, ζω ένα δράμα με τη χωρισμένη γυναίκα μου και το γιο μου, και τέτοια, οπότε αν και δυστυχώς έχω δει και τις 5 σεζόν, τις είδα "για να δω πως τελειώνει" και δε μου άρεσε τελικά. Ξεκινάει καλά όμως...μέχρι εκεί.
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  14. #11504
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.613
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Βγηκε τις προαλλες το 5ο επεισόδιο του His Dark Materials και από εκεί που είχα πολλές προσδοκίες, πάλι χάνονται γιατί καταλήγει πάλι μετριότητα η σειρά. Σίγουρα είναι ήδη καλύτερο από την απαράδεκτη ταινία (Golden Compass, που είναι λάθος ήδη από τον τίτλο), αλλά δεν νομίζω να'χω ξαναδεί τόσο πολύ exposition σε σειρά... ever.
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  15. #11505
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sovjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θυμάμαι καλά, πολύ καλή πρώτη σεζόν, μπορεί και δεύτερη. Μετά, σε κάποια φάση το γυρνάει σχεδόν 100% στο ψυχόδραμα χαρακτήρων, τι είναι η ζωή τι είναι ο άνθρωπος, ζω ένα δράμα με τη χωρισμένη γυναίκα μου και το γιο μου, και τέτοια, οπότε αν και δυστυχώς έχω δει και τις 5 σεζόν, τις είδα "για να δω πως τελειώνει" και δε μου άρεσε τελικά. Ξεκινάει καλά όμως...μέχρι εκεί.
    Περιέργως δεν φαίνεται ιδιαίτερα αγαπητή για θέαση. Άρα δεν μπορώ να την δω.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βγηκε τις προαλλες το 5ο επεισόδιο του His Dark Materials και από εκεί που είχα πολλές προσδοκίες, πάλι χάνονται γιατί καταλήγει πάλι μετριότητα η σειρά. Σίγουρα είναι ήδη καλύτερο από την απαράδεκτη ταινία (Golden Compass, που είναι λάθος ήδη από τον τίτλο), αλλά δεν νομίζω να'χω ξαναδεί τόσο πολύ exposition σε σειρά... ever.
    Τί εννοείς με το τελευταίο που γράφεις για exposition;

Σελ. 767 από 775 ΠρώτηΠρώτη ... 747757762765766767768769772 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αγαπημένη ξένη σειρά (v. II)
    Από flamelab στο φόρουμ Πολιτιστικό στέκι
    Μηνύματα: 4422
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-01-14, 07:18
  2. Chit Chat για το Signal To Noise Radio (v. III)
    Από mob στο φόρουμ SNR Lounge
    Μηνύματα: 1683
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-12-13, 14:38
  3. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-10-13, 01:19
  4. Music library και λάθος σειρά τραγουδιών
    Από tsiouficto στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-01-13, 02:33

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας