Σελ. 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 126

Θέμα: Android Car Audio

  1. #31
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    ναι γεγονος αυτα,δε το ειχα σκεφτει.φανταζομαι οτι καποιος θα εχει βρει τροπο..βεβαια ειναι και το power on/off Που λεει ο @techaddict
    VAMOS ARIS

  2. #32
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.123
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι γεγονος αυτα,δε το ειχα σκεφτει.φανταζομαι οτι καποιος θα εχει βρει τροπο..βεβαια ειναι και το power on/off Που λεει ο @techaddict
    απλα δεν υπαρχει αλλος τροπος! αμα βαλεις ταμπλετ πρεπει να το συνδεσεις με μια πηγη που να εχει εισοδο AUX. Αμα εχεις μια θεση 2DIN και βαλεις το ταμπλετ η πηγη που θα ειναι? εγω εχω κολλησει μια βαση απο πανω στο ταμπλο και βαζω το κινητο μου 5" full hd και βλεπω οτι θελω και παιζει δυνατα στα ηχεια, αλλα η πηγη εχει τις εξοδους προενισχυσης και παιζει ο ενισχυτης, το sub και τα 4 ηχεια.

  3. #33
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    ναι αυτο γινεται ηδη και γω το κανω,με καρφακι 3.5 και παιζω οτι θελω ακομα κ ιντερνετικο ραδιοφωνο..μπορεις να το εχεις κ μονιμα επανω με καποιο ταμπλετ κτλ,αλλα θα υπαρχουν τα προβληματα που αναφεραμε
    VAMOS ARIS

  4. #34
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.123
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    http://i180.photobucket.com/albums/x...la/DVD-TV6.jpg
    αυτην την βαση την ειχα οταν ειχα iphone 3GS, τωρα εχω βαλει αλλη γιατι εχω αλλο κινητο, το πλεονεκτημα ειναι οτι μπορεις να τραβας και In car videos ενω οδηγας και εχουν πολυ φαση. http://www.youtube.com/watch?v=g6tFozLl4Gc
    Δυστυχως οπως ειπα πριν, δεν εμπιστευομαι τα κινεζικα ανακλινώμενα, και για να βαλω θεση 2DIN θελω κοντα 200 ευρω απο Toyota, εκτος αμα γινει καποια πολυαστερικη κατασκευη. Αλλα αν συνδεω το κινητο μου στο ηδη υπαρχον συστημα ή αμα χαλασει η πηγη μου (κανει καποια νούμερα) και παρω ενα απλο radio cd/mp3 επωνυμης μαρκας (jvc,pioneer,sony κτλ), τι κερδιζεις με ενα συστημα android car audio? εκτος μεγαλη εικονα φυσικα. Μονο δεκτη τηλεορασης εχει επιπλεον σωστα? εννοω απο την χρηση ενως android κινητου. Δεν αναφερω ταμπλετ γιατι εχω ενα φτηνιαρικο και δεν εχει καν gps.

  5. #35
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.452
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Αν και παλιό το νήμα, λόγω ενδελεχούς έρευνας θεωρώ ότι το καλύτερο setup είναι το εξής:

    - χρησιμοποιείς σαν βασική πηγή ένα Android Tablet που τα κάνει όλα και απείρως περισσότερα σε σύγκριση με την οποιαδήποτε πηγή 2-din ήχου-πολυμέσων.
    Τρόποι στερεώματος υπάρχουν πολλοί, εγώ χρησιμοποιώ μία κλασσική βεντούζα η οποία κράταει το δικό μου (10.1 ίντσες) μια χαρά.

    - αγοράζεις μία πηγή ήχου με Aux In. Προσωπικά προτιμώ Pioneer αλλά και οποιαδήποτε άλλη αξιοπρεπής μονάδα αρκεί.
    Η πηγή αυτή πρέπει να έχει οπωσδήποτε bluetooth.

    - χρησιμοποιείς το smartphone Android ως hotspot για παροχή Ίντερνετ στην ταμπλέτα (αν δεν είναι 4G).

    Με τα παραπάνω τι εξασφαλίζουμε ;
    1) Παίζουμε όποια μουσική θέλουμε και έχουμε αποθηκευμένη στο tablet μας ή σε κάποιο USB stick συνδεδεμένο πάνω στην πηγή ήχου.
    2) ομιλούμε στο τηλέφωνο ασφαλέστατα καθώς χρησιμοποιούμε την bluetooth διασυνδεσιμότητα του smartphone με την πηγή ήχου, διαμέσου του μικροφώνου.
    3) χρησιμοποιούμε την ταμπλέτα για πλοήγηση με προγράμματα όπως το GMaps, Waze, Here Maps ή οποιοδήποτε μας βολεύει κατά περίσταση, αντί να βασιζόμαστε στο πρόγραμμα που έχει οποιοδήποτε συσκευή πολυμέσων.

    Και το βασικότερο: όλα αυτά, η ταμπλέτα και η βάση της ξηλώνονται κατά το δοκούν, και απομένει μόνο το στερεοφωνικό (έτσι κι αλλιώς δεν είναι μεγάλης αξίας) για επίδοξους κλέφτες.
    Θεωρώ ότι είναι πολύ καλύτερη επιλογή απ΄το να σκάσει κάποιος 400-500€+ για κάποια ολοκληρωμένη πηγή 2 din η οποία θα απότελέσει πρώτης τάξης στόχο για κάποιον επίδοξο κλέφτη.
    My 2 cents.

  6. #36
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.123
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλημερα, βασικα ειχα ενσωματωσει σε 2 din θεση ενα 7αρι ταμπλετ, θα πω τι προβληματα ειχα και το εβγαλα.
    1. Επειδη ηταν φτηνο ειχε αναλυση 1060χ600 κατι τετοιο σου εβγαζε τα ματια και ολα πολυ μικρα με χαλια γωνιες θεασης.
    2. Ηταν αργο και με πολυ lag.
    3. Αργουσε πολυ να φορτιζει, ακομα και με ρευμα που ειχα φτιαξει απο 12 σε 5V 2A και παλι δεν....αν εκλεινε ηθελε να φορτισει για να παιξει ξανα.
    4. Το GPS απλα δεν υπηρχε!!! εκει μεσα δεν επιανε σημα!!!
    Τελικα πηρα μια πηγη με windows CE 6 175 ευρω (απο ebay Γερμανια) και βρηκα την υγεια μου!!!! δεν κανει οσα το android αλλα εχει usb otg και παιζει mirror με κινητο-ταμπλετ και ειναι σαν να το εχεις εκει!!!!
    Αυτα που πουλανε εχουν χαλια χαρακτηριστικα σε android και θα εχουν lag κτλ. Πανε πολλα ευρω και σε πιανει να πληρωσεις τελωνειο επειδη ειναι απο κινα κτλ και σε σκιζουν, θα παει ο κουκος αηδονι και δεν κανουν και καλη δουλεια.
    αμα θελω κατι παραπανω ριχνω πανω και το raspi μου και εχω και kodi, απλα για χειρηστιριο εχω ενα ασυρματο μινι keyboard.
    Τωρα με βεντουζα ταμπλετ δεν λεει με τπτ ειναι πολυ μανουρα, βαρετο το βγαλε βαλε και τρωει πολυ οπτικο πεδιο στο τζαμι μας!!!
    το εκανα πριν με το 7αρι και ηταν εξαιρετικα βαρετο και επρεπε να το κουβαλαω και μαζι μου! ειδικα 10.1 ιντζες! με την καμια ομως!

  7. #37
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    αληθεια,τα καινουρια tesla που εχουν κατι σαν τεραστιο ταμπλετ,τι χρησιμοποιουν?
    VAMOS ARIS

  8. #38
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.452
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    @blade
    Με ένα πρόχειρο search είδα ότι η Tesla έχει δικό της λειτουργικό (λόγω ενός bug σκοτώθηκαν κανά 2 τελευταία, αλλά έστειλε αναβάθμιση )
    Κατά τα άλλα:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα, βασικα ειχα ενσωματωσει σε 2 din θεση ενα 7αρι ταμπλετ, θα πω τι προβληματα ειχα και το εβγαλα.
    1. Επειδη ηταν φτηνο ειχε αναλυση 1060χ600 κατι τετοιο σου εβγαζε τα ματια και ολα πολυ μικρα με χαλια γωνιες θεασης.
    2. Ηταν αργο και με πολυ lag.
    3. Αργουσε πολυ να φορτιζει, ακομα και με ρευμα που ειχα φτιαξει απο 12 σε 5V 2A και παλι δεν....αν εκλεινε ηθελε να φορτισει για να παιξει ξανα.
    4. Το GPS απλα δεν υπηρχε!!! εκει μεσα δεν επιανε σημα!!!
    Τελικα πηρα μια πηγη με windows CE 6 175 ευρω (απο ebay Γερμανια) και βρηκα την υγεια μου!!!! δεν κανει οσα το android αλλα εχει usb otg και παιζει mirror με κινητο-ταμπλετ και ειναι σαν να το εχεις εκει!!!!
    Αυτα που πουλανε εχουν χαλια χαρακτηριστικα σε android και θα εχουν lag κτλ. Πανε πολλα ευρω και σε πιανει να πληρωσεις τελωνειο επειδη ειναι απο κινα κτλ και σε σκιζουν, θα παει ο κουκος αηδονι και δεν κανουν και καλη δουλεια.
    αμα θελω κατι παραπανω ριχνω πανω και το raspi μου και εχω και kodi, απλα για χειρηστιριο εχω ενα ασυρματο μινι keyboard.
    Τωρα με βεντουζα ταμπλετ δεν λεει με τπτ ειναι πολυ μανουρα, βαρετο το βγαλε βαλε και τρωει πολυ οπτικο πεδιο στο τζαμι μας!!!
    το εκανα πριν με το 7αρι και ηταν εξαιρετικα βαρετο και επρεπε να το κουβαλαω και μαζι μου! ειδικα 10.1 ιντζες! με την καμια ομως!
    Τα 1-2 ήταν καθαρά λάθος επιλογή συσκευής.
    Όσον αφορά το προβληματικό σήμα GPS, ίσως η λύση να ήταν κάπου ξεχωριστός δέκτης, αυτό συμβαίνει με πολλές dashcam που έχουν δικό τους δέκτη ο οποίος τοποθετείται σε άλλο σημείο, αλλά έτσι προφανώς καταργείται η ταμπλέτα, άρα άκυρο.
    Πάντως χωρίς ικανοποιητικό σήμα GPS δεν έχει πολύ νόημα, αυτό είναι σαφές σε όλους ελπίζω.

    Το θέμα με την φόρτιση to έχω αντιμετωπίσει και εγώ με τον φορτιστή του αυτοκινήτου. Τελικά τι συμβαίνει ; Υποτίθεται ότι επαρκεί.
    Eλπίζω να είναι πλήρως φορτισμένη η ταμπλέτα όταν ξεκινάω ώστε να μην αποφορτιστεί πλήρως.

    Προφανώς η λύση που κατέληξες είναι η optimum για σένα, εγώ σχολίαζα με δεδομένο το 500-600άρι που κοστίζουν κάποιες πηγές, με την καμμία δεν θα άφηνα αμάξι στην Αθήνα εκτεθειμένο με κάτι τέτοιο μέσα, δίνουν στόχο, και όλοι λίγo-πολύ καταλαβαίνουν πόσο κοστίζει κάτι τέτοιο.
    Όσον αφορά την ταμπλέτα με την βεντούζα, εξαρτάται τι αμάξι έχεις, στο δικό μου που κάθομαι ψηλά δεν πιάνει οπτικό πεδίο απ΄τον δρόμο, αν κάθεσαι χαμηλά όντως δεν λέει αυτή η λύση, αλλά γι' αυτό υπάρχουν άλλοι τρόποι στερεώματος στην κεντρική κονσόλα και όχι στο τζάμι.

    Εν τέλει βρήκες άκρη και ολα ΟΚ, απλά ήθελα να αναφέρω εναλλακτικές για όποιον ενδιαφέρεται.
    Στα θετικά της αναζήτησής μου είναι ότι βρίσκει κανείς πλέον πηγές των 100€ με Bluetooth όπου μπορείς να μιλάς hands free με κάποιον χωρίς να χρειάζεται να έχεις το ένα χέρι στο κινητό, απορώ αν τόσος κόσμος το γνωρίζει ή απλά δεν ενδιαφέρεται.
    Και συμβαίνει κατά κόρον δυστυχώς (το 1 χέρι στο κινητό και το άλλο στο τιμόνι).

  9. #39
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.123
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλημερα, καταρχην το ταμπλετ δεν το επελεξα ειχα καποια στιγμη επιδοτηση με την wind και την εκοβα και το πηρα τσαμπε και ειναι και τηλεφωνο.
    Δεν το πηρα δλδ με χρηματα και ουτε για αυτη την χρηση, αυτο προεκυψε πολυ αργοτερα που βρηκα βαση 2din απο καποιον γιατι κανονικα κανει πολλα! εχω toyota corolla E11 και η βαση αυτη ειναι απο δεξιοτιμονο!!!
    η συσκευη που πηρα επιλεκτηκε 1ον για να ειναι απο Ε.Ε γιατι βιαζομουν τρελα, 2ον για να ειναι φτηνη σιγα μην εδινα 300+ τα διπλα δλδ και να περιμενα κοντα 1μηνα και να εχει και τρελο lag. Τα win CE 6 πετανε απλα. Ενταξει δεν ειναι android αλλα lag δεν υπαρχει.
    Και το 3ο οτι φοβομουν πληρωμη τελωνειο, οσους ξερω με τα αλλα στελνουν οι κινεζοι με DHL και ξερω ατομα που εδωσαν +150 ευρω για τελωνειο!!!
    για οτι μενει μεσα στο αμαξι εχω φτιαξει καλυψη μαυρη μπροστα και δεν φαινεται τιποτα, επισης εχω φυμε τζαμια και παντα παντα εχω καλυμενο το μπροστα μερος τζαμι με ηλιοπροστασια οποτε μεσα δεν βλεπεις τιποτα. Ενταξει αμα πας με φακο μονο και παλι δεν θα καταλαβεις αν εχει πηγη πανω.
    Πηγες 600-700 ευρω προφανως ειναι απο Ελλαδα, απο Κινα θες 300-350 το λιγοτερο μην υπολογιζοντας το ποσο για το τελωνειο.
    εγω εδωσα 175 μαζι με τα μεταφορικα (ebay Γερμανια με DHL) και εννοειτε οτι την εγκατασταση την εκανα εγω δεν ειναι κατι τρομερο αλλωστε.

  10. #40
    Εγγραφή
    25-05-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    249
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    2048/640
    ISP
    Net One
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα, βασικα ειχα ενσωματωσει σε 2 din θεση ενα 7αρι ταμπλετ, θα πω τι προβληματα ειχα και το εβγαλα.
    1. Επειδη ηταν φτηνο ειχε αναλυση 1060χ600 κατι τετοιο σου εβγαζε τα ματια και ολα πολυ μικρα με χαλια γωνιες θεασης.
    2. Ηταν αργο και με πολυ lag.
    3. Αργουσε πολυ να φορτιζει, ακομα και με ρευμα που ειχα φτιαξει απο 12 σε 5V 2A και παλι δεν....αν εκλεινε ηθελε να φορτισει για να παιξει ξανα.
    4. Το GPS απλα δεν υπηρχε!!! εκει μεσα δεν επιανε σημα!!!
    Τελικα πηρα μια πηγη με windows CE 6 175 ευρω (απο ebay Γερμανια) και βρηκα την υγεια μου!!!! δεν κανει οσα το android αλλα εχει usb otg και παιζει mirror με κινητο-ταμπλετ και ειναι σαν να το εχεις εκει!!!!
    Αυτα που πουλανε εχουν χαλια χαρακτηριστικα σε android και θα εχουν lag κτλ. Πανε πολλα ευρω και σε πιανει να πληρωσεις τελωνειο επειδη ειναι απο κινα κτλ και σε σκιζουν, θα παει ο κουκος αηδονι και δεν κανουν και καλη δουλεια.
    αμα θελω κατι παραπανω ριχνω πανω και το raspi μου και εχω και kodi, απλα για χειρηστιριο εχω ενα ασυρματο μινι keyboard.
    Τωρα με βεντουζα ταμπλετ δεν λεει με τπτ ειναι πολυ μανουρα, βαρετο το βγαλε βαλε και τρωει πολυ οπτικο πεδιο στο τζαμι μας!!!
    το εκανα πριν με το 7αρι και ηταν εξαιρετικα βαρετο και επρεπε να το κουβαλαω και μαζι μου! ειδικα 10.1 ιντζες! με την καμια ομως!
    Θα μπορούσες ν α αναφέρεις το μοντέλο; Γιατί είναι κάτι που ειναι πολυ ενδιαφέρον! Σε τι αμάξι btw;
    pelasgian :
    «οι μηχανικοί φτιάχνουν ό,τι τους ζητήσετε, αν δεν θέλετε μλκίες, σταματήστε να μας ζητάτε μλκίες»


    In 47 BC, having decisively defeated the king of Pontus, Pharnaces II, at Zela (in Asia Minor), the victorious Caesar announced his triumph in Rome:
    "Veni, vidi, vici," he declared. ("I came, I saw, I conquered.")

  11. #41
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.123
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leequid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα μπορούσες ν α αναφέρεις το μοντέλο; Γιατί είναι κάτι που ειναι πολυ ενδιαφέρον! Σε τι αμάξι btw;
    καλημερα, εγω το εχω σε corolla E11 του 97 με βαση 2din εισαγωγης απο δεξιοτιμονο γιατι κανονικα εχει 1din.
    δεν ξερω δεν λεει μοντελο κινεζικη συσκευη ειναι.
    φωτος εχω εδω στο αλμπουμ δες και στις επομενες σελιδες του http://s180.photobucket.com/user/Nik...?sort=3&page=1

  12. #42
    Εγγραφή
    25-05-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    249
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    2048/640
    ISP
    Net One
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα, εγω το εχω σε corolla E11 του 97 με βαση 2din εισαγωγης απο δεξιοτιμονο γιατι κανονικα εχει 1din.
    δεν ξερω δεν λεει μοντελο κινεζικη συσκευη ειναι.
    φωτος εχω εδω στο αλμπουμ δες και στις επομενες σελιδες του http://s180.photobucket.com/user/Nik...?sort=3&page=1
    Ευχαριστώ, ωραίο δείχνει! Έχεις λινκ από το κατάστημα που το αγόρασες;
    pelasgian :
    «οι μηχανικοί φτιάχνουν ό,τι τους ζητήσετε, αν δεν θέλετε μλκίες, σταματήστε να μας ζητάτε μλκίες»


    In 47 BC, having decisively defeated the king of Pontus, Pharnaces II, at Zela (in Asia Minor), the victorious Caesar announced his triumph in Rome:
    "Veni, vidi, vici," he declared. ("I came, I saw, I conquered.")

  13. #43
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.123
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leequid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ, ωραίο δείχνει! Έχεις λινκ από το κατάστημα που το αγόρασες;
    καλησπέρα, ειναι απο ebay θα βρεις και αλλα τετοια αμα γραψεις στο τιτλο και android mirror link.
    Αλλα προσεχε! ειχα προβληματα!!! σε ενα μονο μου εδωσε ο πωλητης λυση που δεν επιανε το GPS και μου εστειλε το igo primo.
    Τα αλλα ειναι οτι δεν παιζει με τιποτα βιντεο αρχεια ειτε απο stick ειτε απο καρτα μνημης, μονο αμα τα κανω DVD!!!
    δεν με πειραζει τοσο επειδη 1ον οταν οδηγας δεν βλεπεις και 2ον βαζω raspberry πανω και εχει kodi.
    το σημαντικοτερο προβλημα που δεν βρεθηκε λυση ειναι οτι δεν περναει ηχος απο το bluetooth, ετσι ειτε θελω να μιλησω με κινητο, ειτε να ακουσω τραγυδια μεσω κινητου, ειτε να εχω ηχο στο usb android mirror link απλα δεν γινεται!!!
    οποτε προσεξε πολυ απο που θα παρεις, καλυτερα απο καταστημα οχι ebay, εκανα μεγαλο λαθος...
    ενταξει γλιτωσα χρηματα εκανε 175 ευρω αλλα καλυτερα να εδινα παραπανω και να ηταν πληρης η συσκευη.
    Στα αλλα ολα τα σπαει απλα.

  14. #44
    Εγγραφή
    25-05-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    249
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    2048/640
    ISP
    Net One
    Καλησπέρα και σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου! Αν τα διαφήμιζε ότι γίνονται και μετά δεν γίνονται , όντως είναι μεγάλο θέμα.
    Αυτό με το ΒΤ το φοβάμαι κι εγώ πάντως
    pelasgian :
    «οι μηχανικοί φτιάχνουν ό,τι τους ζητήσετε, αν δεν θέλετε μλκίες, σταματήστε να μας ζητάτε μλκίες»


    In 47 BC, having decisively defeated the king of Pontus, Pharnaces II, at Zela (in Asia Minor), the victorious Caesar announced his triumph in Rome:
    "Veni, vidi, vici," he declared. ("I came, I saw, I conquered.")

  15. #45
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.123
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    ασε μου απαντουσε στην αρχη και ειχα κανει θετικο feedback μετα περασε ο καιρος και με εγραψε χωρις να δωσει καποια λυση.
    Μετα χαθηκε φυσικα.
    Αν επαιρνα απο μαγαζι απεξω θα ηταν απο κινα και στελουν με DHL ή EMS εκτος οτι παει πολλα στα μεταφορικα, μπορει να πληρωσεις τελωνειο με το DHL ειναι 100% σιγουρο.
    Ξερω καποιον που πηρε πηγη android 350 ευρω και εδωσε τελωνειο 150 ευρω. Ασε που απο κινα αργουν οσο νανε.
    Εμενα εκανε 1.5 εβδομαδα αν θυμαμαι καλα, και οταν παραγγειλα ελεγε οτι ειναι απο Αγγλια και θα εστελνε με Royal Mail που εμενα κανει 4-6 μερες απο εκει!
    και εστειλε με DHL Γερμανιας απο εκει και με καθυστερησε αλλιως θα ειχα παρει απο αλλον!
    Παντως αυτο με το bt εχει τυχει και σε android συσκευες 2din οπως ειδα στο ιντερνετ οταν εψαχνα λυση! και κανεις δεν βρηκε λυση τελικα!!!

Σελ. 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Kenwood KDC-W4531 CD/MP3/WMA car audio
    Από Nuperibo στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-08-13, 22:56

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας