Σελ. 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 111

Θέμα: Android Car Audio

  1. #46
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.451
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Παίδες, αυτός ο τύπος προσφέρει πηγές 1-2din στις τιμές που αναφέρει ο Nikiforos:
    https://www.facebook.com/Accessories...9861142947750/

    Υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον στα σχόλια όπως θα διαβάσετε, αν και βλέπω ότι είναι no name μηχανήματα, προφανώς κινεζιές !

    Πρόσφατα έκανα ένα ταξίδι με το setup που ανέφερα (tablet στηριζόμενο σε βάση βεντούζας στο παρμπρίζ) και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος, αν και προσέκρουσα στο γνωστό πρόβλημα των βεντούζων, αργά ή γρήγορα θα ξεραθούν λόγω του θαυμάσιου ελληνικού ήλιου, ακόμα και το καταχείμωνο.
    Το να την προσαρμόζεις μόνο τον χειμώνα όπως ήταν η αρχική μου σκέψη δεν είναι τελικά λύση, καθώς αργά ή γρήγορα θα ξεραθεί, αρκετές ημέρες τον χειμώνα στην Ελλάδα είναι ηλιόλουστες, άρα τον ενθουσιασμό μου το μετριάσε αυτό.

    Κατά τα άλλα, την δουλειά του την έκανε μια χαρά το tablet σαν πλοηγός, αλλά διαπιστώνω και εγώ ότι το Waze δεν είναι και η καλύτερη επιλογή για συνεχή πλοήγηση καθώς τραβάει αρκετά δεδομένα (κάπου 100ΜΒ/ημέρα σύμφωνα με αναφορές αλλα και δικές μου μετρήσεις), οπότε αναγκαστικά κατέφυγα στο Here Maps το οποίο με κατεβασμένο χάρτη της Ελλάδας δουλεύει και off-line.

    Ένα άλλο θέμα κατά της μόνιμης εγκατάστασης για μένα είναι η τροφοδοσία της ταμπλέτας γιατί προσωρινά τραβάω ρεύμα απ΄την υποδοχή του αναπτήρα αλλά μια πιο μόνιμη κατάσταση θα επέβαλλε άλλη παροχή (απ΄το fusebox του ΙΧ), αλλά εκεί προσκρούει το ότι είμαι στην φάση για την εγκατάσταση dashcam στο αμάξι για να τραβάει ρεύμα επίσης από εκεί, οπότε μαλλον πρέπει να το κοιτάξω με ηλεκτρολόγο αυτό το θέμα.

  2. #47
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίδες, αυτός ο τύπος προσφέρει πηγές 1-2din στις τιμές που αναφέρει ο Nikiforos:
    https://www.facebook.com/Accessories...9861142947750/

    Υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον στα σχόλια όπως θα διαβάσετε, αν και βλέπω ότι είναι no name μηχανήματα, προφανώς κινεζιές !

    Πρόσφατα έκανα ένα ταξίδι με το setup που ανέφερα (tablet στηριζόμενο σε βάση βεντούζας στο παρμπρίζ) και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος, αν και προσέκρουσα στο γνωστό πρόβλημα των βεντούζων, αργά ή γρήγορα θα ξεραθούν λόγω του θαυμάσιου ελληνικού ήλιου, ακόμα και το καταχείμωνο.
    Το να την προσαρμόζεις μόνο τον χειμώνα όπως ήταν η αρχική μου σκέψη δεν είναι τελικά λύση, καθώς αργά ή γρήγορα θα ξεραθεί, αρκετές ημέρες τον χειμώνα στην Ελλάδα είναι ηλιόλουστες, άρα τον ενθουσιασμό μου το μετριάσε αυτό.

    Κατά τα άλλα, την δουλειά του την έκανε μια χαρά το tablet σαν πλοηγός, αλλά διαπιστώνω και εγώ ότι το Waze δεν είναι και η καλύτερη επιλογή για συνεχή πλοήγηση καθώς τραβάει αρκετά δεδομένα (κάπου 100ΜΒ/ημέρα σύμφωνα με αναφορές αλλα και δικές μου μετρήσεις), οπότε αναγκαστικά κατέφυγα στο Here Maps το οποίο με κατεβασμένο χάρτη της Ελλάδας δουλεύει και off-line.

    Ένα άλλο θέμα κατά της μόνιμης εγκατάστασης για μένα είναι η τροφοδοσία της ταμπλέτας γιατί προσωρινά τραβάω ρεύμα απ΄την υποδοχή του αναπτήρα αλλά μια πιο μόνιμη κατάσταση θα επέβαλλε άλλη παροχή (απ΄το fusebox του ΙΧ), αλλά εκεί προσκρούει το ότι είμαι στην φάση για την εγκατάσταση dashcam στο αμάξι για να τραβάει ρεύμα επίσης από εκεί, οπότε μαλλον πρέπει να το κοιτάξω με ηλεκτρολόγο αυτό το θέμα.
    έχει καθρέφτες, που έχουν και android και κάμερα

  3. #48
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Ο τυπος εκεινος τον βρηκα και εγω προσφατα στο fb, δεν ξερω κατα ποσο ειναι αξιοπιστος γιατι εχει μονο μερικα κινητα, δεν λεει μαγαζι, δεν λεει ονομα δεν λεει τιποτα.
    Δεν ξερω αμα μιλησει καποιος μαζι του αν του λεει μετα βεβαια.
    Τωρα για τις συσκευες εννοειτε οτι ειναι κινεζικες! γιατι αμα τις παρουμε απεξω τι ειναι?
    το θεμα ειναι οτι δινει τιμες αντιστοιχες με του ebay σε πολλες συσκευες και την εχεις εδω και τωρα απο Ελλαδα και επισης οτι στις android εχει ακομα και χαμηλοτερες τιμες!
    μην ξεχναμε οτι αμα παρουμε απο κινα συνηθως στελνουν με DHL πχ το γνωστο aliexpress, chinavasion και αλλα με αποτελεσμα κατα 99% να σε σκισει το τελωνειο!
    προσωπικα ξερω ατομο που πληρωσε 150 ευρω τελωνειο με DHL, δεν τις στελνουν αυτες τις συσκευες με απλο ταχυδρομειο, μπορει καποιος με EMS και ισως τοτε να μην πληρωσεις.
    Δεν ξερω πως γινεται αλλα να πληρωνουν και αλλα οχι αναλογα με τι ερχονται αλλα ετσι γινεται!
    οποτε αλλο ενας μεγαλος λογος να προτιμησουμε αυτον.
    Τωρα για φιρμες μαρκες εχει δει κανεις 2DIN συσκευη Android και να ειναι γνωστης μαρκας? εγω οχι παντως!
    Αν τον ηξερα αυτον ΠΡΙΝ παρω την δικια μου θα εδινα κατι παραπανω να επαιρνα με Android παντως.
    Την πηρα απο εναν που δηλωνε Αγγλια με Royal Mail για γρηγορα και μου ηρθε απο Γερμανια με DHL Γερμανιας οποτε καθυστερησε αλλη μια εβδομαδα.
    Ο λογος 1ον επειδη βιαζομουνα δεν ειχα πηγη καηκε η δικια μου και 2ον απο τον φοβο τελωνειου γιατι οτι εβρισκε ειχε 300+ σε Android και ειχε DHL και δεν ηθελα να σκασω + το 1/2 της τιμης για τελωνειο! + οτι θα περιμενα κοντα 1μηνα. Η δικια μου ειναι με windows CE 6.0. Aλλα εχει usb android mirror link αλλος ενας λογος που τον προτιμησα.

  4. #49
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.330
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Ανασυρω το θεμα μετα απο 5 χρονια για να διατυπωσω κατι αποριες και να επισημανω καποια μεγαλα χαλια που ειδα χτες σε ενα ηχοσυστημα αυτοκινητου με android. Ακολουθει shameless copy paste γιατι δεν ξερω να κανω quote απο το ενα θεμα στο αλλο.

    Σε αυτοκινητο που αγοραστηκε προσφατα απο φιλο μου υπαρχει ηδη εγκατεστημενο ηχοσυστημα με android. Λεω ME android και οχι android auto γιατι αυτο το πραγμα δεν πρεπει να ειναι android auto. Ειναι απλα μια κινεζια με android 8.1, με λιγη σαβουρα προεγκατεστημενη, interface που να βολευει στη χρηση για την οποια προοριζεται και, παραδοξως, play store! Παραβλεπω το γεγονος οτι ο προηγουμενος ιδιοκτητης αφησε το google λογαριασμο του εκει περα και το οτι δεν μπορει να γινει reset με κανεναν τροπο και παω στις αναπηριες.

    Το play store ειναι σε καποια προϊστορικη εκδοση (7.x απο την 25.x που ειναι σημερα). Για να το ενημερωσω ακολουθησα την διαδικασια που λεει η google (ανοιγμα του store > 3 γραμμες αριστερα > ρυθμισεις > πατημα εκει που λεει για την εκδοση του) και οντως φαινεται να κατεβαζει κατι και να το κανει εγκατασταση. Οταν τελειωσει, αντι να αλλαξει το εικονιδιο του απο το παλιο με το γνωστο τριγωνο στο σημερινο, αλλαζει σε αυτο της generic android εφαρμογης και φυσικα δεν ανοιγει, βγαζοντας το γνωστο μηνυμα "η εφαρμογη store εκλεισε απροσμενα".
    Ο μονος τροπος για να κανανοιξει ειναι να παω στις ρυθμισεις > εφαρμογες, να τη βρω και να πατησω καταργηση ενημερωσεων.
    Το ιδιο κανει και οταν εγκατασταθει καποια εφαρμογη μεσα απο το αρχαιο store που εχει.

    Μετα απο αυτο, υπαρχει ΜΙΑ επιλογη μεσα στα μενου του για reset, που δεν κανει τιποτα! Ειναι ενεργο επισης το επιλογες για προγραμματιστες, αλλα οταν το παταω βγαζει ενα prompt για να γραψω! Κερασακι στην τουρτα το οτι στις πληροφοριες σχετικα με την κινεζια δεν αναφερει μοντελο κλπ!
    ديميتريس

  5. #50
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.330
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Το παρακατω εινια αφιερωμενο στον RASTAVIPER που εδω περα* παινεψε τα skills μου στο troubleshooting! :P

    Εστω μια κινεζια android "car audio" (για να χρησιμοποιησω τον ορο απο τον τιτλο του θεματος) σε ενα auris. Ο χρηστης, σαν κλασσικος χρηστης που τα αφηνει ολα στοκ, το δουλευε (= 99% του χρονου ακουγε ραδιοφωνο και εβαζε την καμερα οταν εκανε οπισθεν) επι 6 μηνες με την γλωσσα στα αγγλικα και την ωρα σε καποιο κινεζικο timezone. Απο τα 4 κουμπια που εχει πανω το τιμονι, αλλαζε το volume (με τα vol+ και vol-) και τους σταθμους στο ραδιοφωνο (με τα πανω και κατω), by default, χωρις καμια αλλαγη.
    Και μου ζητησε να του φτιαξω την ωρα και αν γινετια και τη γλωσσα. Οταν αλλαξα λοιπον τη γλωσσα, τα κουμπια πανω και κατω απο το τιμονι κλεινανε την οποια εφαρμογη ετρεχε εκεινη τη στιγμη!
    Δοκιμασα να τα ξανασεταρω απο τη σχετικη μικροεφαρμογη, αλλα τιποτα. Μετα εβαλα τα vol+ και vol- να πηγαινουν αντιστοιχα στον επομενο και τον προηγουμενο σταθμο (και τα πανω και κατω για το volume), αλλα παλι εκλεινε την εφαρμογη!
    Τελικα εφτιαξε οταν ξαναγυρισα τη γλωσσα της συσκευης στα αγγλικα Παλι καλα να λεω που με αφησε να κρατησω την ωρα στο δικο μας timezone.

    * https://www.adslgr.com/forum/threads...=1#post6999614
    ديميتريس

  6. #51
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.317
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Επαναφέρω το θέμα γιατί ενδιαφέρομαι να πάρω ενα Audi Α4 και να του περάσω μια μονάδα Android με gps, USB και πίσω κάμερα στο πάρκινγκ.
    Έχει κανείς ψαχτει πρόσφατα;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  7. #52
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλημερα, εγω εχω χρονια τωρα εχω ξεχασει και ποσα και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. ΜΟΝΟ DIGITAL-IQ απο ΕΛΛΑΔΑ τελος....
    Κανουν ακομα και αναβαθμιση με αλλαγη πλακετας και πληρες service κτλ, αξιοπιστια κορυφη οπως και ποιοτητα.
    Για το αμαξι που θες κοιτας εδω : https://digitaliq.gr/product-categor...edia-oem/audi/
    Πουλανε και διαφορα μαγαζια με ποιο καλες τιμες.
    Οσον αφορα την καμερα εχω βαλει διακοπτη και την ανοιγω και οποτε θελω εγω...
    Εμενα η πηγη παιρνει και δισκακια χωρις να ανοιγει ειναι στην προσοψη η σχισμη.
    Προτεινω να παρεις καποια με σταθερη οθονη και ΟΧΙ ανακλινομενη γιατι κοβονται ευκολα οι διαφορες καλωδιοταινιες με τα ανοιξε κλεισε.
    Επισης αν δεν θες δισκακια υπαρχουν χωρις.

  8. #53
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.317
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα, εγω εχω χρονια τωρα εχω ξεχασει και ποσα και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. ΜΟΝΟ DIGITAL-IQ απο ΕΛΛΑΔΑ τελος....
    Κανουν ακομα και αναβαθμιση με αλλαγη πλακετας και πληρες service κτλ, αξιοπιστια κορυφη οπως και ποιοτητα.
    Για το αμαξι που θες κοιτας εδω : https://digitaliq.gr/product-categor...edia-oem/audi/
    Πουλανε και διαφορα μαγαζια με ποιο καλες τιμες.
    Οσον αφορα την καμερα εχω βαλει διακοπτη και την ανοιγω και οποτε θελω εγω...
    Εμενα η πηγη παιρνει και δισκακια χωρις να ανοιγει ειναι στην προσοψη η σχισμη.
    Προτεινω να παρεις καποια με σταθερη οθονη και ΟΧΙ ανακλινομενη γιατι κοβονται ευκολα οι διαφορες καλωδιοταινιες με τα ανοιξε κλεισε.
    Επισης αν δεν θες δισκακια υπαρχουν χωρις.
    Ευχαριστώ Για την πρόταση αλλά δε μένω Ελλάδα.
    Θα δω αν έχουν αντιπρόσωπο Κύπρο.
    Αυτά δηλαδή είναι ελληνικά;
    Και όταν λες δισκακια, εννοείς cd;
    Βασικά με ενδιαφέρει να παίζουν και τα 4 ηχεία, να ελέγχεται η μονάδα από τα control στο τιμόνι.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  9. #54
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Α σορρυ δεν προσεξα.
    Εχει Ελληνικη αντιπροσωπεια με εγγυηση και service. Δεν ξερω τι καταγωγη εχουν. Ναι δισκακια εννοω cd/dvd.
    Τα αλλα που λες γινονται. Και εγω 4 ηχεια εχω, τα πισω απο την πηγη, τα μπροστινα απο 4 καναλο και 2 καναλια γεφυρωμενα για sub αλλα τωρα εχω ibeam κατω απο το καθισμα οδηγου γιατι ηθελα τον χωρο πισω.
    Δεν ξερω σε ποιο μερος εισαι στην Κυπρο αλλα την μαρκα την εχει αυτος https://www.vedourissound.com/ στην Λεμεσσο ειναι.

    - - - Updated - - -

    Επισης Χρονια Πολλα και Καλά Χριστούγεννα που ξεχασα να πω πριν!

  10. #55
    Εγγραφή
    11-06-2007
    Περιοχή
    Τρίκαλα Θεσσαλίας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.097
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10328/896
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΤΡΙΚΑΛΑ
    Router
    NetFaster IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ Για την πρόταση αλλά δε μένω Ελλάδα.
    Θα δω αν έχουν αντιπρόσωπο Κύπρο.
    Αυτά δηλαδή είναι ελληνικά;
    Και όταν λες δισκακια, εννοείς cd;
    Βασικά με ενδιαφέρει να παίζουν και τα 4 ηχεία, να ελέγχεται η μονάδα από τα control στο τιμόνι.
    Αυτό για να δουλεύουν τα χειριστήρια του τιμονιού, λογικά πρέπει να βάλεις ένα έξτρα 'καλώδιο' το οποίο κοστίζει αρκετά. Για παράδειγμα στο δικό μου Fiat του 2008 κοστίζει 90€. Νομίζω κάπου εκεί θα παίζει και δικό σου. Αλλά σίγουρα σε ένα μαγαζί θα σε κατατοπίσουν καλύτερα.
    Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από Λευκούς.

  11. #56
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.330
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Οταν παραπονεθηκα για μια τρισαθλια κινεζια android auto που εβαλε ενας γνωστος μου, καποιος ειχε προτεινει ενα θεμα στο xda με καποια μοντελα που υποστηριζονται με custom roms. Προτιμησε καποιο απο αυτα.
    Επισης, αν μιλαμε για καινουριο μοντελο αυτοκινητου, το πιο πιθανο εινια να εχει ηδη λογισμικο συμβατο με android auto και apple carplay, οποτε απλα συνδεεις τη συσκευη σου εκει και δεν μπλεκεις με κινεζιες.
    ديميتريس

  12. #57
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.317
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α σορρυ δεν προσεξα.
    Εχει Ελληνικη αντιπροσωπεια με εγγυηση και service. Δεν ξερω τι καταγωγη εχουν. Ναι δισκακια εννοω cd/dvd.
    Τα αλλα που λες γινονται. Και εγω 4 ηχεια εχω, τα πισω απο την πηγη, τα μπροστινα απο 4 καναλο και 2 καναλια γεφυρωμενα για sub αλλα τωρα εχω ibeam κατω απο το καθισμα οδηγου γιατι ηθελα τον χωρο πισω.
    Δεν ξερω σε ποιο μερος εισαι στην Κυπρο αλλα την μαρκα την εχει αυτος https://www.vedourissound.com/ στην Λεμεσσο ειναι.

    - - - Updated - - -

    Επισης Χρονια Πολλα και Καλά Χριστούγεννα που ξεχασα να πω πριν!
    Χρόνια πολλά!
    Ναι Λεμεσό μένω και θα ρωτήσω το μαγαζί που λες!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν παραπονεθηκα για μια τρισαθλια κινεζια android auto που εβαλε ενας γνωστος μου, καποιος ειχε προτεινει ενα θεμα στο xda με καποια μοντελα που υποστηριζονται με custom roms. Προτιμησε καποιο απο αυτα.
    Επισης, αν μιλαμε για καινουριο μοντελο αυτοκινητου, το πιο πιθανο εινια να εχει ηδη λογισμικο συμβατο με android auto και apple carplay, οποτε απλα συνδεεις τη συσκευη σου εκει και δεν μπλεκεις με κινεζιες.
    Όχι μιλάμε για μοντέλο του 2006, οπότε με ενδιαφέρει να βρω κάποια δοκιμασμένη λύση που υποστηρίζει όλα αυτά που θέλω.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  13. #58
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.317
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Βλέπω αρκετά μοντέλα εδώ: https://www.vedourissound.com/shop/?...&orderby=price
    Τώρα τι προσφέρουν διαφορετικά μεταξύ τους και έχουν τέτοια απόκλιση στην τιμή θέλει ψάξιμο.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  14. #59
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Δεν τις ξερω τις μαρκες αυτες. Προτεινα την Digital-IQ γιατι εκτος οτι την εχω απο τον Δεκεμβριο του 2017 και δεν εχει παθει τιποτα, υπαρχει αντιπροσωπεια Ελληνικη ψιλοκοντα μου και ο φιλος μηχανικος που μου την εβαλε ειναι και αντιπροσωπος τους. Επισης υπαρχει επισημο service και ανταλλακτικα.
    Μαλιστα μου ειχε προτεινει να κανω αναβαθμιση αλλαζοντας μονο την μητρικη απο αλλο μοντελο με χαμηλο κοστος. Αλλα επειδη ημουν οκ δεν το εκανα.
    Και ακομα παιζει οπως την πρωτη μερα, βεβαια στο αμαξι δεν εχεις τις απαιτησεις που εχεις απο το κινητο σου ουτε την λιωνεις, ουτε την φορτωνεις τοσο.
    Και format-επαναφορες κτλ δεν εχω κανει ποτέ απο τοτε.

  15. #60
    Εγγραφή
    30-10-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    694
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29(dB) / 4,7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    εγώ έχω βάλει αυτή την εταιρεία https://www.dasaita.com/ την έφερα απέξω φυσικά και έχω βάλει και Custom ROM https://hal9k.ru/?page_id=2 Ρίξε και μία ματιά εδώ Όσον αφορά την ROM https://forum.xda-developers.com/t/r...9-8-6.4046361/ Μην πάρεις τίποτα λιγότερο από px6 και 4 GB RAM και οθόνη βάλε ότι μεγαλύτερο σε ίντσες χωράει
    VARAJOHN

Σελ. 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Kenwood KDC-W4531 CD/MP3/WMA car audio
    Από Nuperibo στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-08-13, 22:56

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας