Σελ. 7 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 256789 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 91-105 από 174
  1. #91
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα (Αττική)
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    7.854
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus 2
    Τα εχουν κάνει μαντάρα με τον ΕU client, στους περισσότερους ξανακατεβάζει όλο το game. ΜΗΝ επιλέξετε τον EU server, αφού έτσι και αλλιώς και αυτός προς το παρόν βρίσκεται στην Αμερική. Αν έχετε παίξει στη ΝΑ version στο παρελθόν μη δεχτείται να πάτε στον EU server......εγώ ξανακατεβάζω 25gb τώρα.....τι ωραία.

    Pc Specs: Ryzen 5800X3D, 32Gb Trident Z @3600Ghz Ram, RTX 4090

  2. #92
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ermis333 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα εχουν κάνει μαντάρα με τον ΕU client, στους περισσότερους ξανακατεβάζει όλο το game. ΜΗΝ επιλέξετε τον EU server, αφού έτσι και αλλιώς και αυτός προς το παρόν βρίσκεται στην Αμερική. Αν έχετε παίξει στη ΝΑ version στο παρελθόν μη δεχτείται να πάτε στον EU server......εγώ ξανακατεβάζω 25gb τώρα.....τι ωραία.
    Eκανα decline, αλλά τωρα θυμηθηκε οτι θέλει 60 gb free για το install τα οποία και δεν μπορώ να τα βρω. Εκτός και αν σβησω την εγκατάσταση.

  3. #93
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eκανα decline, αλλά τωρα θυμηθηκε οτι θέλει 60 gb free για το install τα οποία και δεν μπορώ να τα βρω. Εκτός και αν σβησω την εγκατάσταση.
    Και εμένα μου το βγάζει ότι θέλει 60GB κάθε φορά που το ανοίγω. Απλά κάνε κλικ εκεί που λέει The Elder Scrolls Online (EU) Beta αριστερά και θα εμφανιστεί το κουμπί "Play".
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  4. #94
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Erebos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εμένα μου το βγάζει ότι θέλει 60GB κάθε φορά που το ανοίγω. Απλά κάνε κλικ εκεί που λέει The Elder Scrolls Online (EU) Beta αριστερά και θα εμφανιστεί το κουμπί "Play".
    Τoo late (κλαψ)... και τώρα θα περιμένω 7 ώρες για να απολαυσω το super build ?

  5. #95
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Το greenmangaming δίνει vouchers 9 USD απο την κανονική και 12 USD απο την imperial edition. Οποιος θελει ας μου στείλει ενα μηνυμα σε περιπτωση που γίνεται να μεταβιβαστουν (είναι 2 κωδικοι vouchers).

  6. #96
    Εγγραφή
    17-11-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    923
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    εγώ το αγόρασα, αλλά δεν είναι σίγουρο ότι θα πληρώνω sub, μέχρι ωσότου το φτιάξουν σε περίπτωση που είναι χαλασμένο.
    Μου αρέσουν 2-3 πράγματα σε αυτό και γιαυτό το πείρα.
    1) character creator, γραφικά, σχεδιασμός κόσμου.
    2) δεν έχει token και δίνει έμφαση σε ένα νόμισμα και κραφτ!!! Αυτό που πάντα ήθελα από 1 mmo.
    3) είναι όπως το world of warcraft, πριν υιοθετήσει τα τοκεν... Μπορεί να σκοτώσεις ένα mobaki σε μια περιοχή, και να σου πέσει artifact αντικείμενο (σπάνια)!... δεν υπάρχουν vendors που σου πουλανε επικά αντικείμενα. είναι ότι κραφταρις και ότι λουταρις από όλο το κόσμο.... Aπεχθάνομαι τα παιχνίδια που καταργούν το κραφτ και εξερεύνηση, φαρμ του κόσμου... Δίνοντας τοκεν και vendors με επικ αντικείμενα... Είναι βαρετά για εμένα.

    έπαιξα και τα 2 beta...Πήγα μέχρι 20 λεβελ...

    Θα είμαι μέσα 5 ημέρες νωρίτερα από 29/30.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος atlandis : 21-03-14 στις 18:10.

  7. #97
    Εγγραφή
    09-03-2014
    Περιοχή
    Αττική
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Forthnet
    Router
    Netgear
    Το ελληνικό Elder Scrolls Online guild Heroic Few τάσσεται στο πλευρό της Daggerfall Covenant και δέχεται έλληνες και κύπριους παίκτες ηλικίας άνω των 20 ετών. Περισσότερες πληροφορίες στην επίσημη ιστοσελίδα μας: http://heroicfew.guildlaunch.com/

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1978868_412044872265636_1402918494_n.jpg 
Εμφανίσεις:  1 
Μέγεθος:  50,0 KB 
ID: 136991

  8. #98
    Εγγραφή
    23-03-2014
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Οι Elysium gaming συμμετέχουμε δυναμικά στο Elder Scrolls Online στην πλευρά Ebonheart pact. Όλα τα classes είναι ανοικτά για recruitment.

    Oι Elysium Gaming είμαστε μια από τις πιο παλιές κοινότητες Online games στην Ελλάδα με μακρά ιστορία και πολλές επιτυχίες στο ενεργητικό μας. Ο στόχος πάντα είναι η κορυφή και τίποτα λιγότερο. Γι’αυτό στα πλαίσια της επέκτασης μας αναζητάμε άτομα ικανά να ενταχτούν στο δυναμικό μας και όλοι μαζί να συνεχίσουμε την πορεία προς ένα μέλλον γεμάτο πρωτιές και διακρίσεις. Στην κοινότητα μας θα βρείτε παιχνίδια σχεδόν για κάθε γούστο και playstyle. Από Moba, όπως τα Dota2,LoL,Ηeroes of The Storm , ΜΜΟs σαν τα World Of Warcraft, Eso, Wildstar, μέχρι FPS όπως τα Battlefield 4 και Counter Strike, καθώς και τα Diablo 3 & Hearthstone. Η λίστα αυτή ανανεώνεται συχνά ώστε να ικανοποιεί τις ανάγκες της κοινότητας. Οι ομάδες μας ανταγωνίζονται σε πολύ υψηλό επίπεδο και σκοπεύουμε να ανεβάσουμε τον πήχη ακόμα ψηλότερα. Εάν πιστεύεις πως διαθέτεις ότι χρειάζεται για να πολεμήσεις μαζί μας στα πεδία των gaming μαχών, τότε επισκέψου την ανανεωμένη ιστοσελίδα μας για περισσότερες πληροφορίες στο : http://www.elysiumgaming.org/

    Θα μας βρείτε και στα παρακάτω links :

    Like us στο https://www.facebook.com/ElysiumGaming
    Follow us στο https://twitter.com/ElysiumgamingR
    Δείτε τα livestreams μας στο http://www.twitch.tv/elysium_gamingtv
    Απολαύστε τα βίντεο μας στο https://www.youtube.com/user/ElysiumGamingr

    Να σημειωθεί ότι δεχόμαστε άτομα όλων των παιχτικών επίπεδων από casual σε hardcore!!

    Ένωσε τις δυνάμεις σου μαζί μας. Τώρα !
    -MIA KOINOTHTA GAMERS ΓΙΑ ΤΟΥΣ GAMERS-
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  banner.jpg 
Εμφανίσεις:  0 
Μέγεθος:  57,3 KB 
ID: 137011

  9. #99
    Εγγραφή
    22-11-2002
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.198
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    17500/1024
    DSLAM
    Tellas - ΚΟΛΟΝΟΣ
    πάντως εγώ και ένας φίλος μου, παίξαμε, και φύγαμε με αρνητικές εντυπώσεις (και στις 2 beta ναι). Πάντως για sub game σίγουρα δεν αξίζει κατά την δικιά μου πάντα γνώμη (και του φίλου μου). Για f2p, ίσως . Ναι έχει κάποια ωραία στοιχεία αλλά τα άσχημα μου φάνηκαν περισσότερα με το βασικότερο το gameplay να μου φαίνεται βαρετό. Έπαιξα μόνο caster class στις beta. Και όσους χαρακτήρες είδα μου φάνηκαν όλοι ίδιο για κάποιο λόγο... npc ή pc
    Χρησιμοποιώ Arch Linux. Εσύ; Δοκίμασε το δεν χάνεις και τίποτα :)
    Live CDs χωρίς να βγάλεις τα Windows: Ubuntu, OpenSUSE, Fedora.
    Για πιο ολοκληρωμένη άποψη συνιστάται εγκατάσταση και αρκετή χρήση. Το Linux ΔΕΝ είναι Windows :)
    Τί είναι το Linux ; δες εδώ και εδώ

    Paintball team Last Chancers

  10. #100
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα (Αττική)
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    7.854
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από JediMasterMANIAC Εμφάνιση μηνυμάτων
    πάντως εγώ και ένας φίλος μου, παίξαμε, και φύγαμε με αρνητικές εντυπώσεις (και στις 2 beta ναι). Πάντως για sub game σίγουρα δεν αξίζει κατά την δικιά μου πάντα γνώμη (και του φίλου μου). Για f2p, ίσως . Ναι έχει κάποια ωραία στοιχεία αλλά τα άσχημα μου φάνηκαν περισσότερα με το βασικότερο το gameplay να μου φαίνεται βαρετό. Έπαιξα μόνο caster class στις beta. Και όσους χαρακτήρες είδα μου φάνηκαν όλοι ίδιο για κάποιο λόγο... npc ή pc
    Τα elder scrolls σου αρέσουν; Τα single player εννοώ.

    Pc Specs: Ryzen 5800X3D, 32Gb Trident Z @3600Ghz Ram, RTX 4090

  11. #101
    Εγγραφή
    22-11-2002
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.198
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    17500/1024
    DSLAM
    Tellas - ΚΟΛΟΝΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ermis333 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα elder scrolls σου αρέσουν; Τα single player εννοώ.
    Ναι όλα :P
    Ακόμα παίζω το skyrim
    favourite το Morrowind
    Χρησιμοποιώ Arch Linux. Εσύ; Δοκίμασε το δεν χάνεις και τίποτα :)
    Live CDs χωρίς να βγάλεις τα Windows: Ubuntu, OpenSUSE, Fedora.
    Για πιο ολοκληρωμένη άποψη συνιστάται εγκατάσταση και αρκετή χρήση. Το Linux ΔΕΝ είναι Windows :)
    Τί είναι το Linux ; δες εδώ και εδώ

    Paintball team Last Chancers

  12. #102
    Εγγραφή
    17-11-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    923
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Για Linux gamers...το έβγαλε κάποιος στο φόρουμ της bethesda και επειδή του το επιτρέπουν να το διαφημίσει, άρα είναι legit.

    http://tamrielfoundry.com/topic/linu...etails-inside/

    http://forums.bethsoft.com/topic/149...-guide-thingy/
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος atlandis : 27-03-14 στις 04:11.

  13. #103
    Εγγραφή
    09-03-2014
    Περιοχή
    Αττική
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Forthnet
    Router
    Netgear
    Το πρώτο ελληνικό Trading Guild με την επωνυμία "Emporium" στο TESO είναι γεγονός. Αποτελεί προϊόν συνεργασίας τριών ελληνικών guilds (Eternal Flames - Heroic Few - Argonauts) και είναι cross faction, δηλαδή δέχεται έλληνες παίκτες ανεξάρτητα από το alliance στο οποίο ανήκουν, αν παίζουν solo ή αν παίζουν σε guild. Μοναδικός σκοπός των Emporium είναι η χρήση του guild store για αγοραπωλησίες μεταξύ των μελών του. Για να λάβετε invitation για τους Emporium, στέλνετε whisper σε @Lenkoz ή @Omikrons ή @coniecit.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος capricorne : 02-04-14 στις 04:30.

  14. #104
    Εγγραφή
    17-11-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    923
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    εγώ είμαι σόλο και δεν μπαίνω σε guild, εάν δεν ήμουν σόλο θα έμπαινα! Το πρόβλημα μου δεν είναι τα guild, σε όλα τα mmo είχα και έχω 1 guild. Όμως, από την στιγμή που βάζουν με το ζόρι όλους τους χαρακτήρες μέσα στο ίδιο guild, δεν μου επιτρέπουν να είμαι σολο!

    Άρα απαρνιούμαι το σύστημα τους, όχι τα guild...αναμένω vendors... είμαι 27 λεβελ! Είχα 5 ημέρες early access.

  15. #105
    Εγγραφή
    05-05-2010
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    868
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100mbs/10mpbs
    ISP
    Vodafone
    To πήρα και εγώ χτές και ξεκινάω σήμερα τη περιπέτεια, μπήκα σήμερα λίγο το πρωϊ για κανα τέταρτο και τα γραφικά μου άρεσαν πολύ...περισσότερα εν καιρό

Σελ. 7 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 256789 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. The Elder Scrolls V: Skyrim official thread...
    Από Banditgr στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 849
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-05-16, 19:31
  2. Εντυπώσεις από το Surface pro. Το μέλλον του computing είναι εδώ?
    Από nikosl στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-09-13, 10:02
  3. Εντυπώσεις από το qBitTorrent [uTorrent Alternative]
    Από DSLaManiaC στο φόρουμ BitTorrent
    Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-04-13, 13:26

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας