Εμφάνιση 1-4 από 4
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.754
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Wind Hellas
    Δελτίο Τύπου:
    Η WIND παραμένει στο πλευρό των συνδρομητών στις πληγείσες από το σεισμό περιοχές, Κεφαλονιά και Ιθάκη, και παρατείνει την προσφορά δωρεάν επικοινωνίας ως το τέλος Φεβρουαρίου.

    Θυμίζουμε την προσφορά δωρεάν επικοινωνίας:

    • για τους πελάτες συμβολαίου κινητής WIND, ιδιώτες αλλά και επιχειρήσεις, η εταιρεία προσφέρει Δωρεάν το πάγιο του επόμενου μήνα (Φεβρουάριος)
    • στους συνδρομητές σταθερής τηλεφωνίας WIND, ιδιώτες και επιχειρήσεις, προσφέρεται Δωρεάν ένα μηνιαίο πάγιο
    • στους κατόχους καρτοκινητής WIND F2G ή κάρτας Q ως τις 28/02/14 προσφέρεται Δωρεάν χρόνος ομιλίας αξίας 1500 λεπτών


    Σε περίπτωση που αιτηθούν προσωρινή διακοπή της τηλεφωνικής τους σύνδεσης μέχρι 31/3/2014, η WIND δεν θα χρεώσει τα τέλη διακοπής ως 6 μήνες. Όσοι πελάτες σταθερής τηλεφωνίας WIND διέμεναν σε κτίσματα που κρίθηκαν ακατάλληλα για χρήση δε θα χρεωθούν τέλη μεταφοράς της γραμμής στο νέο χώρο διαμονής τους.

    Σε ό,τι αφορά τη χρήση του δικτύου της WIND στις περιοχές, η λειτουργία του συνεχίζεται απρόσκοπτα και η διαθεσιμότητά του παραμένει σε υψηλότατο επίπεδο. Παρά το γεγονός ότι η ζήτηση των υπηρεσιών κινητής έχει επανέλθει σε ομαλά επίπεδα ύστερα από την κορύφωση (+450%) την ημέρα του σεισμού, τεχνικό κλιμάκιο της WIND παραμένει στην Κεφαλονιά παρακολουθώντας από κοντά τις εξελίξεις στην περιοχή.

    Σημειώνεται ότι στην Κεφαλονιά έχει σταλεί και αυτοκινούμενος σταθμός βάσης ο οποίος είναι stand – by και θα τεθεί σε συμπληρωματική λειτουργία αν παραστεί ανάγκη.

    Πηγή : Wind

  2. #2
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.448
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Τώρα μιλάμε .... ! Μπράβο σας !

  3. #3
    Εγγραφή
    05-07-2010
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
    Router
    MediaAccess TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Έχω πεθάνει. Ξεκίνησε η wind για 1 βδομάδα μετά σκάει μύτη ο ΟΤΕ για όλο τον Φεβρουάριο γιατί σου λέει είμαι και εγώ καλός. Μετά πετάγεται και η Vodafone γιατί ήθελε και αυτή να είναι συμπονετική. Και τέλος ξανά η Wind κοιτάει τους άλλους δύο και λέει ρε μλκ μας την είπαν βάλτο όλο το μήνα.

  4. #4
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.448
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Αμα είναι έτσι !

    Ρεεεεεεε παλικάρια στην Wind δώστε όλο το Μαρτιο-Απριλιο-Μαιο ! Από τον επόμενο μήνα θα τρέχουν λεφτά από τα μπατζάκια τους ?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Bl4zz0r Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω πεθάνει. Ξεκίνησε η wind για 1 βδομάδα μετά σκάει μύτη ο ΟΤΕ για όλο τον Φεβρουάριο γιατί σου λέει είμαι και εγώ καλός. Μετά πετάγεται και η Vodafone γιατί ήθελε και αυτή να είναι συμπονετική. Και τέλος ξανά η Wind κοιτάει τους άλλους δύο και λέει ρε μλκ μας την είπαν βάλτο όλο το μήνα.


    Τώρα περιμένουμε ανακοόνωση !

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-02-14, 13:31
  2. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-02-14, 14:13
  3. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-12-13, 17:51
  4. Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-03-13, 22:38

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας