Σελ. 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 61-75 από 81
  1. #61
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Asus DSL-AC68U
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καινοτομια η καμερα στο τηλεφωνο;
    Ή μηπως να πω οτι εχεις καμερα που παιρνει και τηλεφωνο;

    Αγορασες το PureView, με ενα πεθαμενο OS, ενας θεος ξερει ποσα λεφτα, και μου το λες για καλο;
    Και κολαει 'μονο' στο browsing, ε;
    Καταρχήν βλέπω ότι είσαι επιθετικός, ενώ εγώ μιλάω πολύ ήρεμα και φιλικά. Αν και το επόμενο μήνυμά σου είναι σε αυτόν τον τόνο, μπορείς να κάνεις μονόλογο. Το που έδωσα τα λεφτά μου δε νομίζω να σε αφορά. Το που κολάει ανά πάσα στιγμή μπορώ να το αποδείξω, αλλά πραγματικά δε χρειάζεται. Είμαι αξιόπιστος..

    Καινοτομία στον τομέα των κινητών τηλεφώνων τι μπορεί να θεωρηθεί? Οι 4 πυρήνες? Η μεγάλη οθόνη? Η μια μικρή επανάσταση στον χώρο της φωτογραφίας στα τηλέφωνα που κανείς δεν περίμενε όταν παρουσιάστηκε? Καινοτομία είναι να συσκευάζεις σε ένα κουτί πράγματα που ήδη υπάρχουν? (οκ, ο καθένας το κάνει με τον τρόπο του, άλλοι το κάνουν καλά, άλλοι όχι) ή να κάνεις 5 χρόνια έρευνα και εξέλιξη και να παρουσιάσεις κάτι τελείως καινούριο που κάνει ένα συγκεκριμένο πράγμα πολύ καλύτερα από οτιδήποτε? Νομίζω ότι το μεγαλύτερο ποσοστό του "άσχετου" πλυθησμού όταν πάει να αγοράσει μια συσκευή ρωτάει "έχει καλή κάμερα?" και "πόσα mp έχει?" (αν και τα mp δεν παίζουν ρόλο).

  2. #62
    Εγγραφή
    18-01-2009
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.285
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1.020/16.075
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΘΗΝΑ
    Router
    Thompson TG585v7
    SNR / Attn
    6(dB) / 17,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, δεν βλεπεις ολα τα κινητα πως εχουν πεθανει στο overhead.

    To αλλο για το Symbian που ειπες, επετρεψε μου να γελασω τρανταχτα. Θυμαμαι ποσο καλα επαιζε στα χαμηλα specs του N97.
    Γελαγανε οι πετρες.
    Ακούσατε ακούσατε ο Gordito είπε ότι το overhead ενός vm δεν παίζει λόγο για αυτό άλλωστε χρειάζεσαι το νέο galaxy με 7 extra πυρήνες κάθε φορά για να μην έχεις lag. Αλλά το Ν 97 ήταν κακό άρα το Symbian ήταν κακό. Δεν αναφέρεις βέβαια το Ν8 και τί μπορούσε να κάνει με μόνο 256 MB ram.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων

    Σιγα τη Nokia.
    Μια εταιρια που εφτιαχνε καλα (πανακριβα) dumbphones πριν 15 χρονια, και καποιοι ακομα μιλανε λες και ειναι θρησκεια.
    ΟΤΙ εχει κανει τα τελευταια 5-6 χρονια ειναι για πεταμα.

    Aλλαξαν οι καιροι, απο τοτε που περασαμε στην smartphone era, η Nokia (καποτε leader) εμεινει πιο πισω και απο τους τελευταιους.
    Σιγά την Nokia lol

    Η εταιρία που έχει πουλήσει 3,8 δις συσκευές τα 20 τελευταία χρόνια.

    το 2011 υπήρχαν 1,4 δις κηνιτά Nokia αν χτύπαγες έναν υπάρχον αριθμό είχες πιο πολλές πιθανότητες να βρεις Nokia κινητό παρά ένα οποιοδήποτε σταθερό

    Η ποιο αναγνωρισμένη μελωδία στον κόσμο δεν είναι ούτε κομμάτι των beatles, ουτέ του Jackson, ούτε του Mozart είναι το Gran Vals από τον Francisco de Asis Tarrega y Eixea (το dafault ringtone σε όλα τα Nokia κινητά).

    Θα μπορούσα να γράψω και αλλά, αλλά μάλλον καταλαβαίνεις που το πάω

    Επίσης Nokia N900, Nokia N8, Nokia N9, Nokia 808.

    Η Nokia μέχρι το 11 ήταν μεγαλύτερη από samsung και apple μαζί και αναπτυσσόταν με ταχύτερο ρυθμό και το γεγονός ότι βρέθηκε εκεί που λες οφείλεται μόνο στα δικά τους λάθη.
    “This is hell, this is not Wall Street. We have a little thing called integrity here” Crowley King of Hell
    A computer without windows is like a cake without mustard!!!

  3. #63
    Εγγραφή
    14-07-2006
    Περιοχή
    Καματερό, Αθήνα
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    7.001
    Downloads
    9
    Uploads
    3
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9998
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
    Router
    RB951G2HnD
    SNR / Attn
    14(dB) / 6(dB)
    Zoxir και ο μπαμπάς μου μια ζωή Νοκια είχε αλλά δεν κάνει έτσι.

  4. #64
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zoxir Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακούσατε ακούσατε ο Gordito είπε ότι το overhead ενός vm δεν παίζει λόγο για αυτό άλλωστε χρειάζεσαι το νέο galaxy με 7 extra πυρήνες κάθε φορά για να μην έχεις lag. Αλλά το Ν 97 ήταν κακό άρα το Symbian ήταν κακό. Δεν αναφέρεις βέβαια το Ν8 και τί μπορούσε να κάνει με μόνο 256 MB ram.
    Tι μπορουσε να κανει το Ν8;
    Το αναφερεις και ως παραδειγμα....

    Ενα τρισαθλιο mid-range τηλεφωνο ηταν με ενα μπασταρδο OS που το κακοεγραψαν για touch screen.
    Πολυ, πολυ κατωτερο απο τα android της εποχης, αλλα τιμολογημενο, τι εκπληξη, οπως και αυτα.

    Οσο για την καραμελα με τους πυρηνες, μπραβο στα Nokia που ειναι πιο ακριβα και εχουν χαμηλοτερες αναλυσεις και dual core επεξεργαστες.
    Με το καλο να βγουν και μονοπυρηνα.

    Τα αλλα περι πωλησεων κλπ ειναι αδιαφορα.
    Εχω ηδη απαντησει:

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikchris
    Aλλαξαν οι καιροι, απο τοτε που περασαμε στην smartphone era, η Nokia (καποτε leader) εμεινει πιο πισω και απο τους τελευταιους.
    Oταν μου δειξεις 1 (ολογραφως: ΕΝΑ) Nokia smartphone που να ηταν μπροστα απο την εποχη του, θα ξανασχοληθω.

    ΥΓ
    Μιλαω για smartphones, και οχι cameraphones, εχω compact που σπερνει.
    Ευχαριστω.

    ΥΓ2
    Αν επαιρνα dumbphone σημερα, Νοκια θα αγοραζα.

  5. #65
    Εγγραφή
    18-02-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    926
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    21500/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΣΟΥΡΩΤΗ
    Router
    Technicolor TD5136v2
    SNR / Attn
    6(dB) / 9,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tι μπορουσε να κανει το Ν8;
    Το αναφερεις και ως παραδειγμα....

    Ενα τρισαθλιο mid-range τηλεφωνο ηταν με ενα μπασταρδο OS που το κακοεγραψαν για touch screen.
    Πολυ, πολυ κατωτερο απο τα android της εποχης, αλλα τιμολογημενο, τι εκπληξη, οπως και αυτα.


    Oταν μου δειξεις 1 (ολογραφως: ΕΝΑ) Nokia smartphone που να ηταν μπροστα απο την εποχη του, θα ξανασχοληθω.

    .
    Παμε στο N8. Το πρωτο τηλεφωνο με usb OTG, HDMI, καμερα 12mp με xenon. Μεταλλικο σωμα και gorilla glass, απο τα πρωτα με 720p video recording. Και φυσικα δεν ειχε "μπασταρδο" touch λειτουργικο. Το μπερδευεις με το 5800. Το N8 ειχε καθαρα touch λειτουργικο, γραμμενο απο την αρχη , symbian 3^. Και ποια ηταν τα ανωτερα android της εποχης (Οκτωβριος 2010); To EVO; Το desire; Νομιζω οτι μια συσκευη εκεινη την εποχη ηταν κορυφαια, και δεν ειχε android. HTC HD.

    Και το smartphone που ηταν μπροστα απο την εποχη του... Ν900. Μοντελο του 2009. Βγηκε μαζι με το iphone 3GS. Μεχρι πριν 2 εβδομαδες ηταν το κυριο τηλεφωνο μου.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος songless_bird : 25-02-14 στις 03:42.
    Σπίτι μου είναι όπου έχω το pc μου.

    3 χρόνια απροβλημάτιστη χρήση υπερ-πατσαρισμένης, non-standard, όχι GNU, δήθεν Linux, διανομής, επειδή βαριέμαι να δουλεύω για το λειτουργικό και όχι το λειτουργικό για εμένα. Ας είναι καλά οι αυτοματισμοί!

  6. #66
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tι μπορουσε να κανει το Ν8;
    Το αναφερεις και ως παραδειγμα....

    Ενα τρισαθλιο mid-range τηλεφωνο ηταν με ενα μπασταρδο OS που το κακοεγραψαν για touch screen.
    Πολυ, πολυ κατωτερο απο τα android της εποχης, αλλα τιμολογημενο, τι εκπληξη, οπως και αυτα.

    Οσο για την καραμελα με τους πυρηνες, μπραβο στα Nokia που ειναι πιο ακριβα και εχουν χαμηλοτερες αναλυσεις και dual core επεξεργαστες.
    Με το καλο να βγουν και μονοπυρηνα.

    Τα αλλα περι πωλησεων κλπ ειναι αδιαφορα.
    Εχω ηδη απαντησει:



    Oταν μου δειξεις 1 (ολογραφως: ΕΝΑ) Nokia smartphone που να ηταν μπροστα απο την εποχη του, θα ξανασχοληθω.

    ΥΓ
    Μιλαω για smartphones, και οχι cameraphones, εχω compact που σπερνει.
    Ευχαριστω.

    ΥΓ2
    Αν επαιρνα dumbphone σημερα, Νοκια θα αγοραζα.
    ελαφρως υπερβολικος...τρισαθλιο Midrange το Ν8 τοτε?το ανδροιδ τοτε ηταν απλα ανυπαρκτο
    VAMOS ARIS

  7. #67
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από songless_bird Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παμε στο N8. Το πρωτο τηλεφωνο με usb OTG, HDMI, καμερα 12mp με xenon. Μεταλλικο σωμα και gorilla glass, απο τα πρωτα με 720p video recording. Και φυσικα δεν ειχε "μπασταρδο" touch λειτουργικο. Το μπερδευεις με το 5800. Το N8 ειχε καθαρα touch λειτουργικο, γραμμενο απο την αρχη , symbian 3^. Και ποια ηταν τα ανωτερα android της εποχης (Οκτωβριος 2010); To EVO; Το desire; Νομιζω οτι μια συσκευη εκεινη την εποχη ηταν κορυφαια, και δεν ειχε android. HTC HD.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ελαφρως υπερβολικος...τρισαθλιο Midrange το Ν8 τοτε?το ανδροιδ τοτε ηταν απλα ανυπαρκτο
    Εκεινη την εποχη βγηκε και το google Nexus S με gingerbread.

    Και ναι, το Evo και το desire ηταν καλυτερα τηλεφωνα. Και το droid. Και το πρωτο Galaxy.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από songless_bird Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και το smartphone που ηταν μπροστα απο την εποχη του... Ν900. Μοντελο του 2009. Βγηκε μαζι με το iphone 3GS. Μεχρι πριν 2 εβδομαδες ηταν το κυριο τηλεφωνο μου.
    Σιγα το τηλεφωνο.
    Eιχε βγει με μια τιμη θυμαμαι λες και αγοραζεις αυτοκινητο, ειχε το πιο αβολο πληκτρολογιο ever, resistive οθονη και φυσικα...... Μaemo.
    Ενα OS που ποτε δεν καρποφορησε.

    Tι συγκρινετε ρε παιδια;

    Τοτε το android ειχε gps turn by turn navigation, capacitive οθονες, voice recognition κλπ

    Kαι φυσικα, κλασικη Νοκια, δεν ηταν τηλεφωνο, ηταν ΤΟΥΒΛΟ!!!!

  8. #68
    Εγγραφή
    30-09-2005
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.974
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Δεν είναι και το ευκολότερο πράγμα στον κόσμο να υποστηρίζεις 4 λειτουργικά. Δε νομίζω η σειρά Χ να μακροημερεύσει...

  9. #69
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Asus DSL-AC68U
    Path Level
    Interleaved
    Έλα οκ, ο φίλος προφανώς είναι εις γνώση του κιόλας προκατελημμενος, φυσικά μη αντικειμενικός συν θυμα των specs (δικαίωμα του). Δεν έχει κανένα νόημα οποία συζήτηση από τη στιγμή που smartphone για αυτόν είναι μόνο όσα κάνουν ότι τον βολεύει, ενώ για φωτογραφίες έχει την ψηφιακή που σπέρνει. Το Ν8 το έβγαλε άχρηστο κοκ. Αστεία πράγματα. Καλή συνέχεια.

  10. #70
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    O Godito προκατειλημμένος με την Nokia και τα windows phone. Σώπα καλέ τώρα..


  11. #71
    Εγγραφή
    18-02-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    926
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    21500/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΣΟΥΡΩΤΗ
    Router
    Technicolor TD5136v2
    SNR / Attn
    6(dB) / 9,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    O Godito προκατειλημμένος με την Nokia και τα windows phone. Σώπα καλέ τώρα..

    Εδω μιλαει για turn by turn navigation στο android οταν η nokia το εδινε δωρεαν στα symbian πριν υπαρξει το android. Αναγνωριση φωνης που εγω με το Ε51 μονο μηνυμα που δεν εγραφα απο το bt του αυτοκινητου... Μιλαει για το Ν900 για τιμη στο θεο οταν ηταν φτηνοτερο απο το iphone και στα πλαισια τιμη ολων των ναυαρχιδων. Μιλαει αρνητικα για το καλυτερο πληκτρολογιο απο αποψη λειτουργικοτητας που βγηκε ποτε. Μετα απο αυτο ηταν το πληκτρολογιο του pc, αλλα αν το εχουμε δει μονο απο φωτογραφιες μονο να λεμε οτι δεν μας αρεσει ξερουμε. Και φυσικα κρινει ως αχρηστο το maemo επειδη δεν καρποφορησε. Δηλαδη το android που καρποφορησε ειναι η πεμπτουσια των mobile λειτουργικων; . Δεν ηταν τουβλο τηλεφωνο. Ηταν ενα μικρο pc Και αυτο μονο κατοχοι το ενιωσαν. Οσο για την resistive οθονη, ακομη ψαχνω την ακριβεια της στην πλοηγιση στις capacitive.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος songless_bird : 25-02-14 στις 15:19.
    Σπίτι μου είναι όπου έχω το pc μου.

    3 χρόνια απροβλημάτιστη χρήση υπερ-πατσαρισμένης, non-standard, όχι GNU, δήθεν Linux, διανομής, επειδή βαριέμαι να δουλεύω για το λειτουργικό και όχι το λειτουργικό για εμένα. Ας είναι καλά οι αυτοματισμοί!

  12. #72
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από songless_bird Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδω μιλαει για turn by turn navigation στο android οταν η nokia το εδινε δωρεαν στα symbian πριν υπαρξει το android. Αναγνωριση φωνης που εγω με το Ε51 μονο μηνυμα που δεν εγραφα απο το bt του αυτοκινητου... Μιλαει για το Ν900 για τιμη στο θεο οταν ηταν φτηνοτερο απο το iphone και στα πλαισια τιμη ολων των ναυαρχιδων. Μιλαει αρνητικα για το καλυτερο πληκτρολογιο απο αποψη λειτουργικοτητας που βγηκε ποτε. Μετα απο αυτο ηταν το πληκτρολογιο του pc, αλλα αν το εχουμε δει μονο απο φωτογραφιες μονο να λεμε οτι δεν μας αρεσει ξερουμε. Και φυσικα κρινει ως αχρηστο το maemo επειδη δεν καρποφορησε. Δηλαδη το android που καρποφορησε ειναι η πεμπτουσια των mobile λειτουργικων; . Δεν ηταν τουβλο τηλεφωνο. Ηταν ενα μικρο pc Και αυτο μονο κατοχοι το ενιωσαν. Οσο για την resistive οθονη, ακομη ψαχνω την ακριβεια της στην πλοηγιση στις capacitive.
    Αll hail the king N900!!!

  13. #73
    Εγγραφή
    18-02-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    926
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    21500/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΣΟΥΡΩΤΗ
    Router
    Technicolor TD5136v2
    SNR / Attn
    6(dB) / 9,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αll hail the king N900!!!
    Αντικειμενικα το Ν900 ηταν και ειναι μοναδικη συσκευη. Μονο σκεψου το true multitasking με 30+ ανοιχτες εφαρμογες να τρεχουν κανονικα, live οχι σε παυση, ακομη και τα παιχνιδια . Με 256mb ram + 764mb Vram , 1GB το 2009! Σκεψου οτι μπορουσε να κανει screencast την οθονη του και να μπορεις να παιζεις παιχνιδι (σαν το fraps) , κατι που δεν εχω δει σε android ακομη. Με 600mhz cpu! Αντε γεια android.
    Σπίτι μου είναι όπου έχω το pc μου.

    3 χρόνια απροβλημάτιστη χρήση υπερ-πατσαρισμένης, non-standard, όχι GNU, δήθεν Linux, διανομής, επειδή βαριέμαι να δουλεύω για το λειτουργικό και όχι το λειτουργικό για εμένα. Ας είναι καλά οι αυτοματισμοί!

  14. #74
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    ειμαι παρα πολυ περιεργος να δω αν ειναι smooth αυτο το κινητο με αυτα τα specs. Το οτι δεν εχει τα Google services δεν νομιζω οτι εκπλησσει κανεναν μας.

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

  15. #75
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από songless_bird Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντικειμενικα το Ν900 ηταν και ειναι μοναδικη συσκευη. Μονο σκεψου το true multitasking με 30+ ανοιχτες εφαρμογες να τρεχουν κανονικα, live οχι σε παυση, ακομη και τα παιχνιδια . Με 256mb ram + 764mb Vram , 1GB το 2009! Σκεψου οτι μπορουσε να κανει screencast την οθονη του και να μπορεις να παιζεις παιχνιδι (σαν το fraps) , κατι που δεν εχω δει σε android ακομη. Με 600mhz cpu! Αντε γεια android.
    Άμα έχει κολλήσει ο άλλος τι κάθεσαι και συζητάς;

Σελ. 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-05-13, 21:31
  2. Μεταφορα επαφων απο Nokia Ν86 σε android κινητο [Jiayu JY-G3]
    Από villasg στο φόρουμ Άλλες πλατφόρμες και συσκευές
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-13, 13:54
  3. Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-03-13, 05:12

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας