Σελ. 1199 από 1211 ΠρώτηΠρώτη ... 1179118911941197119811991200120112041209 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 17.971-17.985 από 18154

Θέμα: Ουκρανία

  1. #17971
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    συμβούλιο πολιτικών αρχηγων να δουμε κανα ταμηλο και κανα καρανικα συμβουλατορες και να πουμε γμαμας καντε οτι λεει η πρεσβεια να τελειωνουμε
    * Κούλη δωστα όλα

  2. #17972
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσύ μην το ρίχνεις στο παρκούρ για να μην απαντήσεις σε αυτά που σε ρωτάνε.

    Η Κυβέρνηση έχει πάρει τις συγκεκριμένες αποφάσεις, με/χωρίς τη στήριξη των υπολοίπων.
    ...
    Η Κυβέρνηση. Όχι η ΝΔ. Η ΝΔ δεν έχει το παραμικρό δικαίωμα στην περιουσία του Ελληνικού Κράτους μπλα, μπλά, μπλα
    ....
    Κάποιες από αυτές τις αποφάσεις της στήριξαν/καταψήφισαν οι υπόλοιποι της Βουλής. Αδιάφορο είναι. Ουδέποτε χρειάστηκε κάτι παραπάνω από τις ψήφους της ΝΔ, κανένα απολύτως ρόλο δεν έπαιξε η (προσχηματική*) καταψήφιση από τους άλλους.

    *Ξαναγράφω: Ακριβώς επειδή είμαστε στην Ελλάδα, ο Πανούλης να ήταν Κυβέρνηση μόνος του με εικόνισμα του θείου Βλαδίμηρου στο γραφείο του, η απόφαση/κατάσταση θα ήταν ακριβώς η ίδια, μετά το απαραίτητο τηλέφωνο από το γιαπί δίπλα στο Μέγαρο. Το μόνο παραπάνω που έχει να λέει η παρούσα Κυβέρνηση για το θέμα είναι ότι τους βγάζει από τα έξοδα και καλεί πρώτη για να ρωτήσει πόσο ψηλά θα πηδήξει, όχι αν.

    Συμφωνώ, την ΑΒ την ξέρουμε και οι δύο και όλοι μας εδώ.

    Τον έλεγχο στην Κυβέρνηση, θυμήθηκες πόσοι και πώς έχουν το δικαίωμα (και κάποιοι την υποχρέωση, πολύ περισσότερο) να ασκούν?
    Στο ίδιο post γράφεις η κυβέρνηση πήρε τις αποφάσεις κι όχι η ΝΔ. Αλλά οι νόμοι πέρασαν με τη ψήφο της ΝΔ. Έτσι προκύπτει ο χαρακτηρισμός παραπάνω.
    Εσένα σου είναι αδιάφορο τι ψήφισαν τα κόμματα στη βουλή, γούστο σου καπέλο σου.
    Για άλλους είναι πολύ σημαντικό. Γνωστή μου ψηφίζε ΚΚΕ μονοκούκι από το 1989 και μετά. Στις εκλογές το 23 ψήφισε ΝΔ αηδιασμένη με τη στάση του ΚΚΕ στο θέμα της Ουκρανίας.
    Κατά τα άλλα μου αρέσει που κάνεις κριτική στα κόμματα που υπακούν (ή θα υπακούσαν) στις ΗΠΑ κι όχι τους ξεφτιλισμένους που ακόμα και τώρα υποστηρίζουν "στείλτε σταφίδες όχι όπλα".
    Τι να πει κανείς...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χμμμμ, καλό θα ήταν αυτό που λες αν δεν έπαιζε και η μικρή (τοσοδούλα) λεπτομέρεια ότι η Ρωσία έτσι αφενός εξοικονομεί συνάλλαγμα και αφετέρου - προφανώς - μειώνει και την αποτελεσματικότητα των κυρώσεων.

    Προσθέτω επίσης ότι προφανώς οι έλληνες εφοπλιστές με τόσο στενές σχέσεις με το καθεστώς του ψευτοΤσάρου και μέσω άλλων υπόγειων διαδρομών, σίγουρα, δεν θα αρκούνται μόνο στη διευκόλυνση "εξαγωγών" ιδιαίτερα μάλιστα όταν οι ίδιοι αυτοί εφοπλιστές δραστηριοποιούνται σε μύριες άλλες οικονομικές δραστηριότητες.

    Αν βέβαια υπήρχε μια σαφής κυβερνητική γραμμή "ή κόβετε σχέσεις ή κόβουμε κώλους" τότε σίγουρα το πράγμα θα ήταν αλλιώς.

    Παράλληλα να προσθέσω ότι έχουμε αναλυτικό ρεπορτάζ (που δεν παίχτηκε προφανώς σε ελληνικά ΜΜΕ) με ελληνικά πλοία ανοικτά της Πύλου (αν θυμάμαι καλά) να κάνουν τράμπες με ρωσικό πετρέλαιο - αυτό δεν το λες και απλή πολιτική κάλυψη.

    Το ότι στείλαμε 10000 σφαίρες ή 5-10-15 ΒΜΡ της ΕΣΣΔ τεχνολογίας δεν εξαλείφει νομίζω, μάλλον είναι φύλλο συκής, έ;
    Στο ξανάγραψα. Μου φαίνεται ανήθικο. Είναι ένα από τα βασικά που χρεώνω στον Μητσοτάκη. Προσωπικά αισθάνομαι ντροπή για αυτό.
    Αυτό όμως, όπως φαίνεται και στο thread, είναι το φύλλο συκής πίσω από το οποίο προσπαθούν να κρυφτούν αρκετοί που θα ήθελαν να αφήσει ο υπόλοιπος κόσμος τον Πούτιν να κάνει υγιεινό περίπατο στην Ουκρανία.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stel67 : 09-04-24 στις 21:08.

  3. #17973
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.920
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγα τα ωα.
    Για τον συγκεκρικεμο εχω εκφρασει την αποψη μου στο παρελθον, οτι ειναι τρολακι του διαδικτυου και με συγκεκριμενο pattern - και στη συγκεκριμενη περιπτωση που ποσταρε την ειδηση περιγραφωντας την εντελως ψευτικα, ηδη με προλαβαν αλλοι και το εξηγησαν.
    Το κανει συστηματικα.

    Δεν ειναι κακο να στηριζεις οτι πολιτικο σχηματισμο σου αρεσει αλλα ενας συγκεκριμενος πολιτικος σχηματισμος ειχε στενες συμπαθειες για τον ψυχοπαθη εν μεσω πολεμου.
    Μπορει να σε ενοχλει, αλλα ουτε οι ιδιοι δεν το εκρυψαν.
    Συνημμένο Αρχείο 255272
    Και εμενα η αποψη μου ειναι πως ο συγκεκριμενος στον οποιο απανταω τωρα ειναι πληρωμενος προπαγανδιστης και ψευτης κατα συρροη. Και φυσικα συκοφαντης.

  4. #17974
    Εγγραφή
    28-02-2006
    Μηνύματα
    1.162
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α, το ρίξαμε στη βαριά επιχειρηματολογία, όχι αστεία.
    Τι περίμενες; Κάτι διαφορετικό;
    NetBSD Rocks!
    http://www.netbsd.org

  5. #17975
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.920
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο ξανάγραψα. Μου φαίνεται ανήθικο. Είναι ένα από τα βασικά που χρεώνω στον Μητσοτάκη. Προσωπικά αισθάνομαι ντροπή για αυτό.
    Αυτό όμως όπως φαίνεται και στο thread είναι το φύλλο συκής πίσω από το οποίο προσπαθούν να κρυφτούν αρκετοί που θα ήθελαν να αφήσει ο υπόλοιπος κόσμος τον Πούτιν να κάνει υγιεινό περίπατο στην Ουκρανία.
    Ναι σου φαινεται ανηθικο αλλα πριν λιγα μηνυματα απαντησες αυτο σε μηνυμα που επισημανε την στηριξη (εστω και εμμεσης) της κυβερνησης στο Πουτιν.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά το πας.

    Τι φοβερή αποκάλυψη όμως κι αυτή… Να έχει σχέσεις η Ελληνική κυβέρνηση με τους «Έλληνες» πλοιοκτήτες. Που ακούστηκαν αυτά τα πράγματα!

    Κι σε αυτό το συλλογισμό κατέληξες ξεπερνώντας τη στάση των «προοδευτικών» κομμάτων που η στάση τους συνοψίζεται στο «στείλτε σταφίδες όχι όπλα στην Ουκρανία».

    Όταν γράφεις «βοηθήσαμε τους Ουκρανούς», ποια ακριβώς κόμματα εννοείς ότι βοήθησαν;

    Υπόψιν το «ξεμάτιασμα» δεν μετράει σαν βοήθεια.
    Μου αρεσει που το θεωρεις και δεδομενο πως θα υπαρχει διαπλοκη μεταξυ εφοπλιστων και κυβερνησης - το σκυλακι των εφοπλιστων για την ακριβεια- και μαλιστα εκπλησσεσαι που καποιος το κατακρινει και θα περιμενε κατι διαφορετικο, αλλα κατα τα αλλα βρισκεις ανηθικη την στηριξη στον Πουτιν.

    Ενταξει ο,τι και να πω ειναι λιγο.

  6. #17976
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο ίδιο post γράφεις η κυβέρνηση πήρε τις αποφάσεις κι όχι η ΝΔ. Αλλά οι νόμοι πέρασαν με τη ψήφο της ΝΔ. Έτσι προκύπτει ο χαρακτηρισμός παραπάνω.
    Εσένα σου είναι αδιάφορο τι ψήφισαν τα κόμματα στη βουλή, γούστο σου καπέλο σου.
    Για άλλους είναι πολύ σημαντικό. Γνωστή μου ψηφίζε ΚΚΕ μονοκούκι από το 1989 και μετά. Στις εκλογές το 23 ψήφισε ΝΔ αηδιασμένη με τη στάση του ΚΚΕ στο θέμα της Ουκρανίας.
    Κατά τα άλλα μου αρέσει που κάνεις κριτική στα κόμματα που υπακούν (ή θα υπακούσαν) στις ΗΠΑ κι όχι τους ξεφτιλισμένους που ακόμα και τώρα υποστηρίζουν "στείλτε σταφίδες όχι όπλα".
    Τι να πει κανείς...
    Εξακολουθείς να κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις τί γράφω.

    Δεν πειράζει, δεν είναι κάτι πρωτόγνωρο.

    Οι νόμοι που γράφεις, πέρασαν και με την ψήφο (προφανώς κυρίως με αυτήν) της ΝΔ. Θα περνούσαν έτσι κι αλλιώς, ότι κι αν έκαναν οι άλλοι, όπως γίνεται τα τελευταία 40κάτι χρόνια με εξαιρέσεις μετρημένες στα δάκτυλα ενός χεριού. Πραγματικά, είναι αστείο και μόνο να υποστηρίζουμε οτιδήποτε άλλο.
    Από εκεί και πέρα, το ξέρεις πάρα πολύ καλά (άλλο που δεν βολεύει) ότι στη χώρα που ζούμε κουμάντο σε τέτοια θέματα κάνουν άλλοι. Θέαμα πουλάνε όσοι "καταψηφίζουν" σε τέτοιες περιπτώσεις, ανέξοδη (και άχρηστη) παράσταση δίνουν, για τυπικές εντυπώσεις, να βγει η υποχρέωση προς το κοινό.

    Ννννναι...35 χρόνια ΚΚΕ και μετά ΝΔ, για το συγκεκριμένο. Είμαι σίγουρος ότι τη γνωστή σου την ένοιαξαν περισσότερο οι νεκροί στην Ουκρανία από την εισβολή παρά οι νεκροί στη χώρα εδώ από covid με λάστιχα ποτίσματος για "αναπνευστήρες" (έχουν διαφορά? έχετε στοιχεία?) ή από τη ντροπή (και ντρέπομαι) των Τεμπών. Έλα Στέλιο, έλα πια.

    Κριτική σε αυτούς που δεν παίρνουν την παραμικρή απόφαση? Ανέξοδη κι άχρηστη παράσταση.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  7. #17977
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.920
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Τι θα σκεφτει αραγε αυτη η γνωστη οταν διαβασει το μηνυμα που δικαιολογειται η εμμεση στηριξη στον Πουτιν γιατι ειναι φυσιολογικο να φροντιζει η κυβερνηση για τα συμφεροντα των εφοπλιστων; Και το σημαντικοτερο, τι θα ψηφισει μετα;

  8. #17978
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι σου φαινεται ανηθικο αλλα πριν λιγα μηνυματα απαντησες αυτο σε μηνυμα που επισημανε την στηριξη (εστω και εμμεσης) της κυβερνησης στο Πουτιν.


    Μου αρεσει που το θεωρεις και δεδομενο πως θα υπαρχει διαπλοκη μεταξυ εφοπλιστων και κυβερνησης - το σκυλακι των εφοπλιστων για την ακριβεια- και μαλιστα εκπλησσεσαι που καποιος το κατακρινει και θα περιμενε κατι διαφορετικο, αλλα κατα τα αλλα βρισκεις ανηθικη την στηριξη στον Πουτιν.

    Ενταξει ο,τι και να πω ειναι λιγο.
    Σε έχω ρωτήσει δυο φορές αν συμφωνείς με τη στάση «σταφίδες για την Ουκρανία κι όχι όπλα» και δεν απάντησες το παραμικρό.
    Ντρέπεσαι να γράψεις τη γνώμη σου; Θα βγεις εκτός κομματικής γραμμής και θα σε διαγράψουν;
    Χαίρομαι πραγματικά που με αυτά που γράφεις επιβεβαιώνεις απόλυτα τα περί «φύλλου συκής».

  9. #17979
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο ξανάγραψα. Μου φαίνεται ανήθικο. Είναι ένα από τα βασικά που χρεώνω στον Μητσοτάκη. Προσωπικά αισθάνομαι ντροπή για αυτό.
    Αυτό όμως, όπως φαίνεται και στο thread, είναι το φύλλο συκής πίσω από το οποίο προσπαθούν να κρυφτούν αρκετοί που θα ήθελαν να αφήσει ο υπόλοιπος κόσμος τον Πούτιν να κάνει υγιεινό περίπατο στην Ουκρανία.
    Στο τελευταίο δεν θα διαφωνήσω καθόλου! Άλλωστε προφανώς και είναι άσχετο με τη ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και στη δεδηλωμένη όρεξη του ψευτοΤσάρου να την επαναφέρει στη μαμά Ρωσία
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  10. #17980
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι σου φαινεται ανηθικο αλλα πριν λιγα μηνυματα απαντησες αυτο σε μηνυμα που επισημανε την στηριξη (εστω και εμμεσης) της κυβερνησης στο Πουτιν.



    Μου αρεσει που το θεωρεις και δεδομενο πως θα υπαρχει διαπλοκη μεταξυ εφοπλιστων και κυβερνησης - το σκυλακι των εφοπλιστων για την ακριβεια- και μαλιστα εκπλησσεσαι που καποιος το κατακρινει και θα περιμενε κατι διαφορετικο, αλλα κατα τα αλλα βρισκεις ανηθικη την στηριξη στον Πουτιν.

    Ενταξει ο,τι και να πω ειναι λιγο.
    Ορίστε η απόδειξη περί «φύλλου συκής»
    Σε έχω ρωτήσει αν συμφωνείς με την άποψη ΣΥΡΙΖΑ για την εμπλοκή με την Ουκρανία. Δεν απάντησες.
    Σε ρώτησα ποια κόμματα έχουν στηρίξει την Ουκρανία, πάλι δεν απάντησες.
    Σε ρωτάω για 3η φορά τώρα.
    Συμφωνείς με τη άποψη «σταφίδες κι όχι όπλα για την Ουκρανία»;

  11. #17981
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.920
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε έχω ρωτήσει δυο φορές αν συμφωνείς με τη στάση «σταφίδες για την Ουκρανία κι όχι όπλα» και δεν απάντησες το παραμικρό.
    Ντρέπεσαι να γράψεις τη γνώμη σου; Θα βγεις εκτός κομματικής γραμμής και θα σε διαγράψουν;
    Χαίρομαι πραγματικά που με αυτά που γράφεις επιβεβαιώνεις απόλυτα τα περί «φύλλου συκής».
    Ποια κομματικη γραμμη; Μην κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια.

    Εννοειται πως δεν επρεπε να στειλουμε οπλα, τουλαχιστον οχι οσα ειναι κρισιμα για αμυνα και αποτροπη. Ο εχθρος της Ελλαδας ειναι η Τουρκια και αυτη θα πρεπει να ειναι η προτεραιοτητα μας. Αλλα αυτο ειναι κατι που ξεχνατε εσεις της ΝΔ, η μαλλον το θυμαστε οταν ειναι για ψηφαλακια. Οπως ακριβως με το θεμα της Ουκρανιας, οπου απο την μια το παιζετε αντι-Πουτινιστες, απο την αλλη στηριζετε εμπρακτα τον Πουτιν.

    Και για να προλαβω τα κροκοδειλια δακρυα, εχω πει απο την αρχη πως ο πολεμος αυτος επρεπε να αποφευχθει, και μπορουσε να αποφευχθει. Πλεον αποδειχτηκε πως αυτο ηταν και το σωστο, και κυριως για τους Ουκρανους. Αντιθετα η Ρωσια θα βγει ενισχυμενη απο αυτην την ιστορια. Βεβαια απο την αλλη, ισως αυτο να ηθελε και ο ΚΥΜ...

    Εσυ τωρα θα μου πεις γιατι ειναι λογικο και αυτονοητο να στηριζει ο πρωθυπουργος της χωρας τα συμφεροντα των εφοπλιστων που ειναι μαλιστα υπερ του Πουτιν η θα βγεις εκτος κομματικης γραμμης; Κατι μου λεει βεβαια πως θα το κανεις γαργαρα...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος famous-walker : 09-04-24 στις 21:57.

  12. #17982
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.201
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Είμαι και εγώ αντίθετος και έχω εκφραστεί από την αρχή. Αν θέλαμε να κάνουμε το οτιδήποτε έπρεπε να γίνει συμβούλιο πολιτικών αρχηγών.. 100% η ίδια απόφαση θα έβγαινε αλλά δεν μπορεί ο Λουδοβίκος να το διαχειριστεί αυτό.

    Απο και πέρα είμαι της άποψης ή όλα ή τίποτα. Αυτό που κάνει η Ευρώπη 2 χρόνια για μένα είναι αστείο. Πάμε όλη η Ευρώπη ενωμένη μπαμ και κάτω να τους διώξουμε από την Ουκρανία και ο κάθε κατεργάρης στον πάγκο του.
    Έλα μου που τα συμφέροντα είναι πολλά... Είτε αυτό αφορά την φιλοπουτινικη Γερμανία , είτε τη φιλοπουτινικη ΝΔ που η υγρασία είναι τρελή ανάμεσα στα πόδια της γιατί όλοι μα όλοι οι φίλοι του κόμματος κονομανε τον κώλο τους είτε είναι ολιγαρχες ενέργειας ειτε σουπερμαρκεταδες, ειτε πλοιοκτήτες , ειτε εισαγωγείς,είτε απλά τα κέρδη του ΦΠΑ που ανέβηκαν στο διάολο εις βάρος μας κλπ κλπ κλπ

    Με λίγα λόγια ο πόλεμος στην Ουκρανία είναι ότι καλύτερο για τον Κούλη και τη ΝΔ και όσο περισσότερο τραβάει, τόσο καλύτερα.

  13. #17983
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Τι διαχειρηση να κανει ο Λουδοβίκος ; Πρωτος τρεχει να γλυψει στο τελος οι αλλοι ηγετες θα τον φωναζουν peanut

  14. #17984
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εμενα η αποψη μου ειναι πως ο συγκεκριμενος στον οποιο απανταω τωρα ειναι πληρωμενος προπαγανδιστης και ψευτης κατα συρροη. Και φυσικα συκοφαντης.
    Μπραβο.
    Αλλα δεν ειμαι εγω αυτος που ποσταρε την ειδηση και περιεγραψε κατι εντελως διαφορετικο απο την ειδηση - εσυ ησουν αυτος.
    Και το κανεις συστηματικα, με συγκεκριμενο pattern κι οχι μονο στο παρον θεμα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποια κομματικη γραμμη;
    Ελα τωρα..

  15. #17985
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.920
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπραβο.
    Αλλα δεν ειμαι εγω αυτος που ποσταρε την ειδηση και περιεγραψε κατι εντελως διαφορετικο απο την ειδηση - εσυ ησουν αυτος.
    Και το κανεις συστηματικα, με συγκεκριμενο pattern κι οχι μονο στο παρον θεμα.
    Ειναι αστειο το πως εχεις διαστρεβλωσει ο ιδιος την ειδηση και κατηγορεις τους αλλους για αυτο που κανεις εσυ. Η ειδηση λεει πως ο Μητσοτακης ασκουσε βετο στις κυρωσεις για τον Πουτιν. Ναι η ου; Στηριζει με αυτον τον τροπο τον Πουτιν ναι η ου;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελα τωρα..
    Και φυσικα συνεχιζεις την συκοφαντια ανενοχλητος.

    Α και για να μην ξεχνιομαστε. Θα αποδειξεις πως ειμαι θαμωνας στο Τουιτερ η εφαγες την γλωσιτσα σου; Και το κυριοτερο, θα μου πεις πως εισαι σε θεση να μπορεις να γνωριζεις κατι τετοιο η θα βαλω και το κοτουλα στην λιστα;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος famous-walker : 10-04-24 στις 01:29.

Σελ. 1199 από 1211 ΠρώτηΠρώτη ... 1179118911941197119811991200120112041209 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας