Σελ. 328 από 839 ΠρώτηΠρώτη ... 308318323326327328329330333338348 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.906-4.920 από 12571

Θέμα: Kodi media center

  1. #4906
    Εγγραφή
    12-02-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.675
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    89836/10996
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    9.7(dB) / 6.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Bump επειδη εβαλα και το pi zero τωρα να το τσεκαρω.
    Covenant 1.1.28 πριν λιγες ωρες και μια απο τα ιδια, αν οχι χειροτερα. Ακομα ζηταει pairing στο themovie, παναργο ξανα στην αναζητηση (απο τη στιγμη που θα πατησω την ταινια μεχρι να βγει το παραθυρο που λεει οτι ψαχνει) και μετα την ενημερωση μου ενεργοποιησε απο μονο του το hevc στο pi... Και φυσικα αποτελεσματα ελαχιστα, απο τα οποια κανενα δεν παιζει. Στο spiderman homecoming βρηκε μονο 37 και ολα sd.

    Αν δεν ηταν το quasar βαρυ και να απαιτει να τρεχει σαν service συνεχεια για να δουλεψει, σημερα δεν θα ασχολουμουν καν με αυτο το χαλι.
    Στο Covenant υπάρχει ρύθμιση για να εισάγετε στοιχεία λογαριασμού σε εξτρά σελίδες όπως alluc, movieplanet κτλ. Η δημιουργία λογαριασμού σε αυτές τις σελίδες είναι δωρεάν.
    Εισάγωντας αυτά τα στοιχεία αυξάνεται κατά πολύ ο αριθμός των πηγών που επιστρέφει το covenant.

    Πόσο πολύ;

    Για την ίδια ταινία που εσύ είχες 37 αποτελέσματα όλα sd εγώ είχα 403 συνολικά από τα οποία 53 ήταν σε 1080 και 121 σε 720. Μιλάω πάντα για free links.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  covenant.jpg 
Εμφανίσεις:  27 
Μέγεθος:  74,0 KB 
ID: 187740
    Τα όνειρα που κάνω από τα 20 παρκάρουν στον ακάλυπτο νωρίς. Μα εσύ που με κοιτάς σαν λύτρωση ζωή παρκαρισμένη μην δεχτείς.

  2. #4907
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.505
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Οπως εχω ξαναπει για παρομοιες περιπτωσεις, δωρεαν ή οχι, δεν θα καθομαι να κανω λογαριασμους αριστερα και δεξια για να τους χρησιμοποιω σαν "workaround" οταν το ιδιο το προσθετο κανει τα κουλα του. Στην 1.1.25 ηταν μια χαρα, 1.1.26 ηταν χαλασμενο, στην 1.1.27 το ξαναφτιαξανε και στην 1.1.28 το ξαναχαλασανε οπως με επιβεβαιωνει το addons4kodi. Και δεν το εχω μονο εγω το προβλημα με τα sources που δεν παιζουν, ειναι γενικο.
    Ας βαλει λοιπον τον κ@λο της κατω η "κοινοτητα" πισω απο το covenant να βρει τι φταιει, γιατι πλεον δεν ειναι ενας dev αλλα 10 νοματαιοι που κανει ο καθενας τα δικα του.
    ديميتريس

  3. #4908
    Εγγραφή
    29-10-2007
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.844
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί συνέχεια γκρινιάζεις εδώ για το covenant. Λες και μπορούμε (ή θέλουμε) να κάνουμε κάτι.
    Γιατί δεν πας μια από το GitHub τους να τους τα πεις. Πες τους θέλω να βλέπω hd χωρίς pairing, free λογαριασμούς (για debrid ούτε λόγος), όχι hevc, και ο,τι άλλη απαίτηση έχεις τελοσπαντων.
    Αλλά πάνω απ'ολα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το χρησιμοποιείς ακόμα.

    PS στις τελευταίες εκδόσεις αφαίρεσαν πολλούς χαλασμένους providers. Το ότι έβλεπες παραπάνω links δεν σημαίνει πως έπαιζαν κιόλας.
    Επίσης, θυμίζω πως το exodus είχε κατά δήλωση πρωτοκυκλοφορησει σαν πιο debrid-κεντρικο add-on. Δεν μπορώ να πω αν ισχύει και για το covenant αυτό, αλλά απ'ο,τι βλέπω κυρίως με debrid providers ασχολούνται.

    To be fair. Ναι, ισχύει πως πλέον συνεισφέρουν πολλοί, και πολλοί οτιναναι "devs", και τα pull requests γίνονται merged ατεστάριστα. Γι'αυτό κι εγώ πλέον έχω ανεβάσει στο repo μου και το περνάω από κει μια working έκδοση και απλά ανανεώνω providers απ'το master, ή/και προσθέτω κι από άλλα add-ons.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος host505 : 04-11-17 στις 20:10.

  4. #4909
    Εγγραφή
    12-02-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.675
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    89836/10996
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    9.7(dB) / 6.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Α, συγνώμη αμά εσύ δεν θέλεις να κάνεις τον κόπο να ανοίξεις με ψευτικά στοιχεία χρησιμοποιώντας ακόμη και e-mail μιας χρήσης 3-4 δωρεάν λογαριασμούς που θα σε πάρει 10 λεπτά, θα τα εισάγεις μια φορά στο covenant και θα τα ξεχάσεις δεν φταίει κανείς άλλος.

    Κάποιοι που δεν βαριούνται να το κάνουν αυτό, δεν παρατήρησαν το covenant ότι κάνει κουλά σε κάμιά από τις προβληματικές όπως λες εκδόσεις του. Εξάλου και τα αποτελέσματα του screenshoot είναι από μια από τις λεγόμενες προβληματίκες εκδόσεις που το ξαναχαλάσανε. Και αυτή η προβληματίκη έκδοση η χαλασμένη όπως είδες στο screenshoot επιστρέφει πάνω από 170 hd links.

    Και τελικά τι ακριβώς χρωστάει η κοινότητα και γιατί στον καθένα από εμάς τους υπόλοιπους που χρησιμοποιούμε τα αποτελέσματα της σκληρής δουλειάς κάποιων που αναπτύσουν τα addons εντελώς δωρεάν.
    Τα όνειρα που κάνω από τα 20 παρκάρουν στον ακάλυπτο νωρίς. Μα εσύ που με κοιτάς σαν λύτρωση ζωή παρκαρισμένη μην δεχτείς.

  5. #4910
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.505
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Μα δεν ειπα οτι φταιτε εσεις! Πχ κατανοω οτι το pairing δεν ειναι κατι που κανουν αυτοι στο προσθετο αλλα οι hosts, παρολα αυτα θελω, οταν εχω ανενεργο το host with captchas, το covenant (και το οποιο προσθετο) να σεβεται την ρυθμιση και να μην πεταει λινκς απο το themovie. Τοσο απλα! Για το πρωτο σκελος δεν φταιει το covenant, για το δευτερο φταιει. Και δεν θυμαμαι ποτε να ειχε τετοια χοντρα θεματα το exodus, πχ να βγαζει πολλα sources και να μην παιζει κανενα, γιατι ειναι και αυτο σημαντικο. Και αυτο δεν το εχω μονο εγω, το εχουν και οσοι δινουν feedback στο addons4kodi, γιαυτο μην εχετε σαν κριτηριο μονο τον αριθμο των αποτελεσματων που βγαζει. Και για θυμηθειτε μια φορα που κατι παρομοιο συνεβει στο exodus ή πιο παλια στο genesis, γιατι εγω δεν θυμαμαι.

    Επισης, δεν προκειται να χαλασω το χρονο μου ανοιγοντας issues στο github τους τα οποια θα τα κλεισουν λιγες ωρες μετα, χωρις να τα επιλυσουν και χωρις να μου πουνε το λογο. Το ειπα πριν 1-2 βδομαδες οτι δεν θα ασχοληθω ξανα με τετοιος ανευθυνους devs που το μονο που τους νοιαζει ειναι να κλεινουν issues για να φαινεται οτι κανουν δουλεια. Για αυτο το λογο και εγω το χρησιμοποιω σαν απλος χρηστης πλεον, χωρις να δινω feedback σε αυτους. Αυτο ειναι που "χρωσταει η κοινοτητα στον καθεναν απο εμας" και αν δεν το χρωσταει στον απλο χρηστη, το χρωσταει στον advanced που χανει το χρονο του για να ανοιγει issues κλπ, μιας και αυτος συνεισφερει εμμεσα στην αναπτυξη του προσθετου.
    Meanwhile, εχω ανοιξει στο github του plugin.video.youtube 3 issues, τα οποια επιλυθηκαν ή απαντηθηκαν αμεσα (=σε λιγοτερο απο 6 ωρες), και μαλιστα ενα ειναι ακομα ανοιχτο γιατι θα το κλεισουν στην επομενη stable (5.5). Αυτοι εινια υπευθυνοι maintainers. Και ναι, εχω ακολουθησει την ιδια τακτικη με παρομοιους devs πολυ πριν υπαρξει το covenant. Βασικα, την αρχη αν θυμαμαι καλα την εκανα με εναν επισης ανευθυνο dev στο google code, την εποχη που δεν ειχα καν λογαριασμο στο github!

    For the record, εκτος απο το covenant εχω το bennu (αλλο χαος απο εκει, με ολη τη σημασια της λεξης) και το lastship στο νετμπουκ με το kodi 14.2, ενω στο pc με το kodi 17.5 εχω απο προχτες ξανα το quasar. Στο κακομοιρο το pi zero εχω αφησει μονο το covenant και προσεχω πολυ τι βαζω εκει.
    Καλο, χρυσο το quasar, αλλα
    - η ποικιλια του εξαρταται αποκλειστικα απο το τι θα εχει ο εκαστοτε torrent provider, πχ αν αυριο μου τη δωσει να δω το snatch (ταινια του 2000) ή καμια σπανια σειρα ή καποιο παλιο επεισοδειο, καληνυχτα. Αυτη τη στιγμη που γραφω το ποστ, εχει ΕΝΑ τορρεντ για το snatch στα 720p με ΔΥΟ seeders και τιποτε αλλο! Βασικα, αυτη ειναι η σημαντικοτερη διαφορα στο θεμα προσθετο που δουλευει με hosts vs προσθετο που δουλευει με torrents, το περιεχομενο και για τον απλο χρηστη ειναι σημαντικη παραμετρος.
    - βαρυ, μιας και πρεπει να τρεχει σαν service και να φορτωσει επιπλεον βιβλιοθηκες για να δουλεψει, αρα ακαταλληλο για το pi zero, συν το οτι πρεπει καθε φορα που ανοιγω το kodi να περιμενω να "ζεσταθει" (quasar caches are warming up). Το covenant και τα ομοια του δεν εχουν τετοιο θεμα.
    - για τον απο πανω λογο, τις βιβλιοθηκες, δεν μπορει να μεταφερθει απο λειτουργικο σε λειτουργικο, πραγμα που επισης δεν ισχυει για το coveannt και τα ομοια του
    - απαιτει kodi 16+ για να δουλεψει, και για αυτο ειχα ανοιξει issue καποτε που ελεγα οτι δεν παιζει σωστα στην 14.2 και ο dev το εφτιαξε αμεσα, αφου πηρε το αναλογο feedback
    - πολλες φορες, για να μην πω παντα, ο εκαστοτε provider δεν επιστρεφει αποτελεσματα στην αναζητηση με την μια και θελει και δευτερη φορα να κανεις την ιδια αναζητηση για να βρει κατι. Btw, και αυτο ειναι κουσουρι του covenant που επισης δεν υπηρχε την εποχη του exodus και του genesis.

    Τελος, εγω δεν ανοιγω λογαριασμους αριστερα και δεξια, παρολο που ξερω για τα email μιας χρησης κλπ, επειδη δεν θελω να κανω οπως ειπα λογαριασμο για το καθε τι. Ομοιως. ουτε ο απλος χρηστης θα μπει στον κοπο το κανει. Βασικα, ο απλος χρηστης δεν θα μπει καν στον κοπο να κανει pair!

    @host505
    Θα ριξω μια ματια και στο repo σου, με επεισες
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jim_p : 05-11-17 στις 08:26.
    ديميتريس

  6. #4911
    Εγγραφή
    29-10-2007
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.844
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    @host505
    Θα ριξω μια ματια και στο repo σου, με επεισες
    Δεν θα στο σύστηνα, έχω σκοπό να πειραματίζομαι σε διάφορα, κι εκτός αυτού όσον αφορά το covenant δεν θα έχεις κάποιο όφελος μιας και αυτό που σκοπεύω να προσθέσω είναι κυρίως debrid providers.
    Είναι καθαρά για προσωπική χρήση (πειραματισμούς κι εκμάθηση -- αν έχω κάτι να προσφέρω upstream θα το κάνω). Θα το έκανα private αλλά χρειάζεται paid συνδρομή στο github για να το κάνεις αυτό.

  7. #4912
    Εγγραφή
    05-05-2004
    Περιοχή
    Wherever I may roam
    Μηνύματα
    2.378
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50άρα
    ISP
    cosmote
    Router
    Speedport Entry 2i
    1) ποιο ειναι το repo του;
    2) εχω βαλει φιλτρο στο gitbub (το παρακολουθω - κι αυτο οπως και απειρα αλλα sources - απο inoreader) και
    εχω βαλει να μου "αποκλειει" τα παρακατω:
    pushed to translations|pushed to master|labeled an issue
    σε οσα παρακολουθω δηλαδη, γενικα,
    επειδη δεν το ξερω καλα το gitbub και με ενδιαφερει οταν βγαινει ας πουμε μια release,
    τι να βαλω; για δειτε και πειτε

  8. #4913
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ZORO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α, συγνώμη αμά εσύ δεν θέλεις να κάνεις τον κόπο να ανοίξεις με ψευτικά στοιχεία χρησιμοποιώντας ακόμη και e-mail μιας χρήσης 3-4 δωρεάν λογαριασμούς που θα σε πάρει 10 λεπτά, θα τα εισάγεις μια φορά στο covenant και θα τα ξεχάσεις δεν φταίει κανείς άλλος.

    Κάποιοι που δεν βαριούνται να το κάνουν αυτό, δεν παρατήρησαν το covenant ότι κάνει κουλά σε κάμιά από τις προβληματικές όπως λες εκδόσεις του. Εξάλου και τα αποτελέσματα του screenshoot είναι από μια από τις λεγόμενες προβληματίκες εκδόσεις που το ξαναχαλάσανε. Και αυτή η προβληματίκη έκδοση η χαλασμένη όπως είδες στο screenshoot επιστρέφει πάνω από 170 hd links.

    Και τελικά τι ακριβώς χρωστάει η κοινότητα και γιατί στον καθένα από εμάς τους υπόλοιπους που χρησιμοποιούμε τα αποτελέσματα της σκληρής δουλειάς κάποιων που αναπτύσουν τα addons εντελώς δωρεάν.
    ποιοι ειναι οι υπολοιποι λογαριασμοι εκτος του alluc?
    VAMOS ARIS

  9. #4914
    Εγγραφή
    18-11-2005
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    270
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποιοι ειναι οι υπολοιποι λογαριασμοι εκτος του alluc?
    streamlord, ororo, moviesplanet

  10. #4915
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.505
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Επισης opensubtitles και xsubs για υποτιτλους, για να μην κοιταμε μονο οτι προσφερει sources.
    ديميتريس

  11. #4916
    Εγγραφή
    12-02-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.675
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    89836/10996
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    9.7(dB) / 6.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποιοι ειναι οι υπολοιποι λογαριασμοι εκτος του alluc?
    Κυρίως είναι αυτοί που ανέφερε ο enterhere συν κανά 2 άλλοι. Αν πας στις ρυθμίσεις του covenant στην κατηγορία accounts θα δεις ακριβώς ποιους εξτρα λογαριασμούς υποστηρίζει.
    Τα όνειρα που κάνω από τα 20 παρκάρουν στον ακάλυπτο νωρίς. Μα εσύ που με κοιτάς σαν λύτρωση ζωή παρκαρισμένη μην δεχτείς.

  12. #4917
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ZORO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κυρίως είναι αυτοί που ανέφερε ο enterhere συν κανά 2 άλλοι. Αν πας στις ρυθμίσεις του covenant στην κατηγορία accounts θα δεις ακριβώς ποιους εξτρα λογαριασμούς υποστηρίζει.
    οντως ευχαριστω

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επισης opensubtitles και xsubs για υποτιτλους, για να μην κοιταμε μονο οτι προσφερει sources.
    καλη περιπτωση..εχει επιλογη να βαλουμε τον λογαριασμο μας στο addon

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από enterhere Εμφάνιση μηνυμάτων
    streamlord, ororo, moviesplanet
    προτενεις κατι απο αυτα?απο το alluc δεν ειμαι ευχαριστημενος
    VAMOS ARIS

  13. #4918
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.374
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    προτενεις κατι απο αυτα?απο το alluc δεν ειμαι ευχαριστημενος
    Αν δεν είχε αυτό που βγάζει λάθος πληροφορίες, το ALLUC θα ήταν τέλειο.

    Βάζω το AMERICAN ASSASSIN και όλα τα HD links ήταν trailer 2 λεπτών, ενώ στις πληροφορίες έλεγε διάρκεια 1:52 ώρες.

    Ή που λέει 1080p και βγαίνουν 640 sd.

    Αλλά βρήκα και το Valerian σε 1080p και έτρεχε νεράκι, όμως μάπα το καρπούζι!
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  14. #4919
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.505
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παλι δεν θυμαμαι ποιος ειναι ο αλλος που εχει το tvone1! :P

    Anyway, χτεσινο tvone1
    http://www28.zippyshare.com/v/TH9cnWvh/file.html
    ديميتريس

  15. #4920
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)

Σελ. 328 από 839 ΠρώτηΠρώτη ... 308318323326327328329330333338348 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. XBMC Media Center for Linux (kodi)
    Από WagItchyef στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 1315
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-04-24, 13:17
  2. Windows 8.1 pro N και Media Center?
    Από bromiaris1gr στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-01-16, 00:24
  3. Windows10, ανάλυση οθόνης και kodi
    Από pannos_85 στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-12-15, 10:17
  4. Windows Media Center is dead
    Από 21706 στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-15, 20:39
  5. Media Center κουτί thermaltake vc4001sns mozart-silver
    Από trellos στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-04-15, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας