Σελ. 333 από 838 ΠρώτηΠρώτη ... 313323328331332333334335338343353 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.981-4.995 από 12570

Θέμα: Kodi media center

  1. #4981
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.503
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patch Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο jim_p τόσα χρόνια προσφέρει και ας είναι γκρινιάρης


    Εγω παντως δεν θελω να σταματησουν τα πειρατικα addons. Την εποχη που δεν υπηρχαν (~2013), κατεβαζα και εγω οπως ολος ο κοσμος οτι ηθελα να δω και εφτασα να εχω μια library πχ με 150 ταινιες απο τις οποιες θα ξαναβλεπα τις 10. Και στην περιπτωση που η ταινια ηταν μουφα και την ειχα ηδη κατεβασει, ηταν χαμενος χρονος. Και σημερα που βγαινουν λιγες αξιολογες ταινιες το χρονο και δεκαδες μουφες, το να μπορω να δω οτι θελω χωρις να χανω το χρονο μου, ειτε με νομιμο ειτε με παρανομο τροπο, ειναι αναγκη.
    Να το θεσω διαφορετικα. Ειδα το star wars 7 στο σινεμα και το batman vs superman στο kodi, ταινιες που ηταν must και οι 2. Πραγματικα, αν γινονταν να πατησω stop στο star wars και να φυγω, θα το εκανα. Στο batman vs superman απλα το εκανα μετα απο μιση ωρα θεασης γιατι δεν παλευοταν και ξαναμπηκα στο μενου να δω κατι αλλο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από host505 Εμφάνιση μηνυμάτων
    1000 ευχαριστω! Δεν ηξερα οτι υπαρχει και εκει.
    ديميتريس

  2. #4982
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν υπηρχαν τα addons και η πειρατεια πισω απο αυτα, το kodi θα ηταν μια ακομα εξαιρετικη opensource εφαρμογη που θα την ηξεραν 10 ατομα και τα 8 απο αυτα θα ηταν χρηστες λινουξ, οπως ειναι πχ ο mplayer και ο mpv ολα αυτα τα χρονια.
    Ξεκίνησα να χρησιμοποιώ kodi (xbmc) καθαρά για media player στην τηλεόραση με τοπικά αρχεία και θα συνεχίσω να το χρησιμοποιώ έτσι ακόμα και να πεθάνουν τελείως τα addons. Είναι εξαιρετική πρόταση για media player και media players boxes είχαμε πολύ πριν γίνει μόδα το streaming. Ακόμα έχω ένα Crystal Audio. Βιβλιοθήκη με τα τοπικά αρχεία στο εσωτερικό μου δίκτυο (ταινίες, μουσική, φωτογραφίες), 5-10 βασικά apps (youtube κτλ) και τι άλλο θες;

    Απλά δεν θα το ήξεραν οι περισσότεροι που το έχουν εγκαταστήσει σε υπολογιστή, εκεί αν ξεχάσουμε το streaming δεν βλέπω λόγο ύπαρξης. Ακόμα και το παρόν thread άνοιξε όταν κυνήγησαν το popcorn και κάποιος άκουσε ότι υπάρχει εναλλακτική να βλέπει τις ταινίες του. Το linuxo thread όμως είναι πολύ παλιότερο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω παντως δεν θελω να σταματησουν τα πειρατικα addons. Την εποχη που δεν υπηρχαν (~2013), κατεβαζα και εγω οπως ολος ο κοσμος οτι ηθελα να δω και εφτασα να εχω μια library πχ με 150 ταινιες απο τις οποιες θα ξαναβλεπα τις 10. Και στην περιπτωση που η ταινια ηταν μουφα και την ειχα ηδη κατεβασει, ηταν χαμενος χρονος. Και σημερα που βγαινουν λιγες αξιολογες ταινιες το χρονο και δεκαδες μουφες, το να μπορω να δω οτι θελω χωρις να χανω το χρονο μου, ειτε με νομιμο ειτε με παρανομο τροπο, ειναι αναγκη.
    Να το θεσω διαφορετικα. Ειδα το star wars 7 στο σινεμα και το batman vs superman στο kodi, ταινιες που ηταν must και οι 2. Πραγματικα, αν γινονταν να πατησω stop στο star wars και να φυγω, θα το εκανα. Στο batman vs superman απλα το εκανα μετα απο μιση ωρα θεασης γιατι δεν παλευοταν και ξαναμπηκα στο μενου να δω κατι αλλο.
    Εντάξει το streaming έχει αυτή την ευκολία. Αλλά ο παλιός τρόπος συ γλυτώνει από άλλα βάσανα (buffer, καλή ποιότητα κτλ) και αν ξέρεις τι θες να δεις είναι πολύ καλύτερος. Φτάνει να προγραμματίζεις να έχεις την ταινία/σειρά που θες όταν είναι η ώρα να το δεις, δεν έχει αυτό το netflix φάση "κάτσε να ψάξουμε τι θα δούμε τώρα"

  3. #4983
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.503
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Να σε παω λιγα χρονια πισω?

    Αρχικα, εβαλα το kodi xbmc σε 2-3 στενους φιλους την εποχη του genesis γιατι βαρεθηκα να τους βλεπω να μπαινουν στο gamato (σελιδα τιγκα στη διαφημηση και στην καγκουρια) για να δουν κατι σε 480p στην καλυτερη, σε flash και με το συστημα να σερνεται και να γινεται θερμαστρα, γιατι βαρεθηκα να τους βλεπω να κολλανε malware καθε βδομαδα απο τον κ@λοdownloader του opensubtitles και του καθε παρομοιου site (οσοι ξερανε να κατεβασουν απο τορρεντ) και κυριως γιατι βαρεθηκα να βλεπω κοσμο να θεοποιει το bsplayer μονο επειδη κατεβαζε υποτιτλους και δεν εκανε τιποτα παραπανω απο τον μεσω player.

    Το kodi xbmc μαζι με το αναλογο προσθετο, εκτος απο το κατεβασμα υποτιτλων (feature που εγινε built in στην 13), αυξησε κατακορυφα τις επιλογες σε ποιοτητα και την ποικιλια μιας και επαιρνε απο ξενους hosts, ηταν και ειναι ελαφρυτερο απο τον συνδιασμο browser+adblock+flash ακομα και σε αδυναμα συστηματα, ειναι εξ' ορισμου malware free, και φυσικα απλο στη χρηση.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φτάνει να προγραμματίζεις να έχεις την ταινία/σειρά που θες όταν είναι η ώρα να το δεις, δεν έχει αυτό το netflix φάση "κάτσε να ψάξουμε τι θα δούμε τώρα"
    Γιαυτο λεω οτι για μενα το ondemand ειναι το σημαντικοτερο feature.
    ديميتريس

  4. #4984
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικα, περισσοτερο με πειραξε που με το κλεισιμο του colossal εχασα το sportsdevil, γιατι μετα την τελευταια ενημερωση δεν παιζει το live9.co και το lshunter,
    Γιατί σε πείραξε; Εσύ δεν ήσουν που είχες κλείσει την αναβάθμιση απο το repo και το έβαζες χειροκίνητα;


    Αν δεν υπηρχαν τα addons και η πειρατεια πισω απο αυτα, το kodi θα ηταν μια ακομα εξαιρετικη opensource εφαρμογη που θα την ηξεραν 10 ατομα και τα 8 απο αυτα θα ηταν χρηστες λινουξ, οπως ειναι πχ ο mplayer και ο mpv ολα αυτα τα χρονια.
    10 άτομα έχουν HTPC\TVbox και θέλουν να βλέπουν τα τοπικά τους αρχεία με την βολή της βιβλιοθήκης και του τηλεκοντρόλ; Αν θυμάμαι καλά, δεν ξεκίνησε απο Linux έτσι κι αλλιώς...

    Τόσα χρόνια που το χρησιμοποιώ (πριν ακόμα βγουν τα κεφάλαια της παλαιάς διαθήκης ), δεν είδα τα πρόσθετα να βοηθούν την εξέλιξη του ίδιου του Kodi\XBMC. Πάντα ήταν "μια ακομα εξαιρετικη opensource εφαρμογη" που κάνει κάτι με την απλότητα που δεν μπορεί κανείς άλλος.

  5. #4985
    Εγγραφή
    06-09-2006
    Μηνύματα
    287
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Cosmote
    Ρε παιδία όλα αυτά τα addons είχαν πάντα πολύ κακής ποιότητας streams, όσες φορές τα είχα δοκιμάσει τα πιξελιασμα ηταν φανερό ακόμα και στην ταπείνή 40άρα μου.

  6. #4986
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.908
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mezzanine Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδία όλα αυτά τα addons είχαν πάντα πολύ κακής ποιότητας streams, όσες φορές τα είχα δοκιμάσει τα πιξελιασμα ηταν φανερό ακόμα και στην ταπείνή 40άρα μου.
    Εξαρτάται απο την πηγή αυτό. Μερικά streams ήταν άριστα.

  7. #4987
    Εγγραφή
    06-09-2006
    Μηνύματα
    287
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Cosmote
    Αρίστα νομίζω ήταν όταν πήγαινες μεσα απο real debrid και κάποια άλλα που θέλανε να βάλεις pin στο κινητό κτλπ

  8. #4988
    Εγγραφή
    12-02-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.675
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    89836/10996
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    9.7(dB) / 6.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Real Debrid έχω τα τελευταία 2 χρόνια. Me to xbmc/κοδι ασχολούμε τουλάχιστον 8 χρονιά. Ποτέ δεν είδα κάτι με πιξέλιασμα.
    Τα όνειρα που κάνω από τα 20 παρκάρουν στον ακάλυπτο νωρίς. Μα εσύ που με κοιτάς σαν λύτρωση ζωή παρκαρισμένη μην δεχτείς.

  9. #4989
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    γενικα παιζουν πολυ κακες πηγες...αντιθετα στο terraium που βλεπω,ακομα και τα χαμηλης ποιοτητας hd links πολλες φορες παιζουν καλυτερα και απο ενα καλο του covenant ας πουμε

    χωρις rd παντα
    VAMOS ARIS

  10. #4990
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.908
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mezzanine Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρίστα νομίζω ήταν όταν πήγαινες μεσα απο real debrid και κάποια άλλα που θέλανε να βάλεις pin στο κινητό κτλπ
    Όχι μόνο εκείνα. Πχ όσα ήταν απο icefilms.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ZORO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Real Debrid έχω τα τελευταία 2 χρόνια. Me to xbmc/κοδι ασχολούμε τουλάχιστον 8 χρονιά. Ποτέ δεν είδα κάτι με πιξέλιασμα.
    Δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν κιόλας όμως.

  11. #4991
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.503
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από phantom77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί σε πείραξε; Εσύ δεν ήσουν που είχες κλείσει την αναβάθμιση απο το repo και το έβαζες χειροκίνητα;

    10 άτομα έχουν HTPC\TVbox και θέλουν να βλέπουν τα τοπικά τους αρχεία με την βολή της βιβλιοθήκης και του τηλεκοντρόλ; Αν θυμάμαι καλά, δεν ξεκίνησε απο Linux έτσι κι αλλιώς...

    Τόσα χρόνια που το χρησιμοποιώ (πριν ακόμα βγουν τα κεφάλαια της παλαιάς διαθήκης ), δεν είδα τα πρόσθετα να βοηθούν την εξέλιξη του ίδιου του Kodi\XBMC. Πάντα ήταν "μια ακομα εξαιρετικη opensource εφαρμογη" που κάνει κάτι με την απλότητα που δεν μπορεί κανείς άλλος.
    Εβαζα το sportsdevil με το χερι μεχρι τη στιγμη που σταματησε ο jairox να το βγαζει σαν σκετο zip. Ο λογος ειναι ο γνωστος με το service που εχω αναφερει πολλες φορες, γιαυτο και βρηκα εναν πιο πλαγιο τροπο να το κοβω κατοπιν εγκαταστασης, και στις 3 εγκαταστασεις που εχω, ασχετως αν το προβλημα εμφανιζεται μονο τις 2 που εχουν kodi 17.

    https://www.adslgr.com/forum/threads...=1#post6241646

    Μετα, τελη Αυγουστου που το sportsdevil μπηκε στο colossal και ο jairox σταματησε να το δινει σαν σκετο zip, αντι να ψαχνω ποιος το δινει ΣΤΟ colossal για να το παιρνω απο αυτον κατευθειαν, εριξα τα μουτρα μου και εβαλα το colossal και το επαιρνα αυτοματα.

    Για το αλλο που αναφερεις, μπορεις να τσεκαρεις το θεμα του xbmc στο φορουμ του λινουξ να δεις οτι η πρωτη δικη μου γκρινια για το xbmc εγινε αρχες του 2010 με την εκδοση 9. Δυστυχως δεν εχω καποιο λινκ που να λεει ποτε εκανε την αρχη σε καθε λειτουργικο, αλλα σιγουρα το λινουξ υποστηριζοταν απο την αρχη.
    ديميتريس

  12. #4992
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για το αλλο που αναφερεις, μπορεις να τσεκαρεις το θεμα του xbmc στο φορουμ του λινουξ να δεις οτι η πρωτη δικη μου γκρινια για το xbmc εγινε αρχες του 2010 με την εκδοση 9. Δυστυχως δεν εχω καποιο λινκ που να λεει ποτε εκανε την αρχη σε καθε λειτουργικο, αλλα σιγουρα το λινουξ υποστηριζοταν απο την αρχη.
    Υποστηριζόταν αλλα δούλευε;
    Αν θυμάμαι καλά, τότε είχε αρκετά προβλήματα σε Linux. Δίσταζα να περάσω έκδοση Linux στο παλιό netbook πριν το OE

    Όπως και να 'χει, το XBMC\Kodi δεν ήταν ποτέ σαν πολλά καλά αλλά δύσχρηστα προγράμματα Linux. Για αυτό το χρησιμοποιώ εδώ και 7 χρόνια. Πάντα είχε μεγάλο user-base, δεν έχει τον ανθρωποδιώχτη του Linux

  13. #4993
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.503
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Πως το εννοεις το "δουλευε"? Εγω τα προβληματα-χαλια που βλεπω στην λινουξοεκδοση πχ της 17 τα βλεπω και στην εκδοση για windows η οποια ειναι επισημη, μιας και φτιαχνεται απο τους ιδιους τυπους που γραφουν τον κωδικα για το kodi και αν θεωρησεις οτι το kodi που χτιζει η καθε διανομη ειναι "ανεπισημο" αρα μπορει να εχει καποιο προβλημα. Το ιδιο και για παλιοτερες εκδοσεις που ηταν απλα μαπα, πχ 15.
    Χτες μαλιστα διαβασα και το εξης στο reddit με αφορμη το οτι η 17.6 θα ειναι η τελευταια 17.
    well personally, as someone who's used xbmc since the very begining I found Krypton to be a steaming pile of shit
    Και μπορω να πω οτι τον συμπαθησα ηδη τον τυπο, ασχετως αν εχει ονομα "linux-sucks".

    https://www.reddit.com/r/Addons4Kodi...y_for/dpybqnc/

    Επισης, απ' οτι φαινεται εδω, η υποστηριξη ξεκινησε ταυτοχρονα για ολα τα λειτουργικα στην 8.10
    http://kodi.wiki/view/releases

    Τελος, τα προσθετα, οχι τα πειρατικα αλλα γενικα, βοηθησαν στην αναπτυξη του kodi. Πχ μεχρι την 12 δεν ειχε built in κατεβασμα υποτιτλων αλλα σαν προσθετο μονο και στην 13 το κανανε built in. Ομοιως και με τους διαφορους emulators για παιχνιδια που θα κανουν built in στην 18.

    Και κατι δικο μου ασχετο
    Θελω ενα rss feed που να δειχνει το προγραμμα της ευρωλιγκας για να μην χανω παιχνιδια. Δεν με ενδιαφερουν τα αποτελεσματα, απλα να λεει πχ "23/11 Αρμανι - Ολυμπιακος, μπλαμπλαμπλα, 24/11 Παναθηναϊκος - Ρεαλ".
    Αυτο μονο, ουτε καν τις ωρες.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jim_p : 18-11-17 στις 10:20.
    ديميتريس

  14. #4994
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως το εννοεις το "δουλευε"?
    Aν θυμάμαι καλά, κάτι XBMC\Kodibuntu & LinuXBMC είχαν απο δίπλα και μια προειδοποίηση του τύπου "use at your own risk".
    Ίσως να κάνω λάθος.

    Εγω τα προβληματα-χαλια που βλεπω στην λινουξοεκδοση πχ της 17 τα βλεπω και στην εκδοση για windows η οποια ειναι επισημη, μιας και φτιαχνεται απο τους ιδιους τυπους που γραφουν τον κωδικα για το kodi και αν θεωρησεις οτι το kodi που χτιζει η καθε διανομη ειναι "ανεπισημο" αρα μπορει να εχει καποιο προβλημα. Το ιδιο και για παλιοτερες εκδοσεις που ηταν απλα μαπα, πχ 15.
    Εσύ δεν είσαι αντιπροσωπευτικό δείγμα. Τα προβλήματα που έχεις τα έχει μόνο το 0,1% των χρηστών
    Όπως έχω ξαναγράψει, απο την Dharma μέχρι σήμερα, δεν είχα κανένα πρόβλημα με το XBMC\Kodi. Για τόσο πολύπλοκο λογισμικό, είναι επίτευγμα.


    Χτες μαλιστα διαβασα και το εξης στο reddit με αφορμη το οτι η 17.6 θα ειναι η τελευταια 17.

    Και μπορω να πω οτι τον συμπαθησα ηδη τον τυπο, ασχετως αν εχει ονομα "linux-sucks".

    https://www.reddit.com/r/Addons4Kodi...y_for/dpybqnc/
    Συγνώμη αλλα δεν μπορώ να πάρω στα σοβαρά κάποιον που πετάει ένα "Krypton sucks" και εξαφανίζεται.

  15. #4995
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.806
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Χρησιμοποιώ xbmc από τότε που πρωτοφτιάχτηκε για το original xbox (εξ' ου και το XBox Media Center). Ποτέ δεν ήταν χωρίς τα προβληματάκια του, και ακόμα θεωρώ ότι το GUI του δεν είναι πολύ διαισθητικό,
    Παρ' όλα αυτά, είναι μοναδικό για τη δυνατότητά του να παρακολουθεί τις καινούργιες εξελίξεις στην τεχνολογία της κινούμενης εικόνας, τόσο σε software όσο και σε hardware. Μπορεί να μην είναι τέλειο, αλλά δεν υπάρχει κάτι καλύτερο...

Σελ. 333 από 838 ΠρώτηΠρώτη ... 313323328331332333334335338343353 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. XBMC Media Center for Linux (kodi)
    Από WagItchyef στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 1315
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-04-24, 13:17
  2. Windows 8.1 pro N και Media Center?
    Από bromiaris1gr στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-01-16, 00:24
  3. Windows10, ανάλυση οθόνης και kodi
    Από pannos_85 στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-12-15, 10:17
  4. Windows Media Center is dead
    Από 21706 στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-15, 20:39
  5. Media Center κουτί thermaltake vc4001sns mozart-silver
    Από trellos στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-04-15, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας