Σελ. 3 από 22 ΠρώτηΠρώτη 12345813 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 322
  1. #31
    Εγγραφή
    10-11-2003
    Περιοχή
    EU
    Μηνύματα
    3.808
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    1 κόμμα κάτι
    Ήσουν όμως. Δεν ήσουν; Το vlepelin σε είδε!
    Lupus pilum mutat, non mentem

  2. #32
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εμ, δεν ήμουν... Το ήξερα ότι αυτό το vlepelin βλέπει ότι θέλει

  3. #33
    Εγγραφή
    27-06-2002
    Περιοχή
    ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    751
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    90972 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Vivodi - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    SPEEDPORT
    SNR / Attn
    10.2(dB) / 10.4(dB)
    Παιδιά το πιο παλιό κρέας το έτρωγα στο πανεπιστήμιο , στη λέσχη. 1952 Αργεντινής
    Καλα πως κανεις ετσι!! Φρεσκο πραγμα ετρωγες και παραπονιεσε και απο πανω

  4. #34
    Εγγραφή
    17-01-2004
    Περιοχή
    L. A.
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    4.516
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.996/4.981
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Δ. ΜΕΓΑΡΟ
    Router
    ZTE h168n
    SNR / Attn
    10(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aesir
    coftaras, Κρέας του '80? Κάτσε να δεις τι θα απαντήσει ο NIKOSEAGLE μάλλον...
    Βοδινό Αργεντινής του ΄58, γνωστό και σαν "Γκοτζίλα", από τον γνωστό κινηματογραφικό ήρωα 9 1/2 βδομάδες το βράζαμε, αλλά που να βράσει?
    Είχαμε και ένα ψάρι, μάλλον δεν θα ήταν κουτσομούρα, που το κόβαμε με το σιδηροπρίονο και μου έκανε εντύπωση ότι κομάτι 10 κιλών και δεν είχε κόκαλο... Τρώγοντε άραγε οι καρχαρίες?
    Φυσικά και ωραιότατη γαλέτα του 62! Μισή ώρα μέσα στο τσάι και ήταν πάλι πέτρα...
    Αλλά το καλύτερο ένα κίτρινο τυρί του 70τόσο σε κονσέρβα! Πολύ νόστιμο!!! Είχαμε και ψάρι κοσνέρβα, πως λέμε Rio Mare? Καμία σχέση!
    Ρε τι τρώγαμε??? Μάλλον τα εμβόλια ήταν πολύ ισχυρά!
    Οία η Ηώ, ω Υιέ αεί Ει

  5. #35
    Το avatar του μέλους blizard
    blizard Guest
    Αυτό το τυράκι από 100% λιπαρά και κάτι αντίστοιχα ζαμπονάκια, τα έχω φάει και ψημένα με κάρβουνα από το δάσος που μόλις κάηκε :? , ενώ κάθόμασταν παρέα όλο το βράδυ στην αντιπυρική ζώνη.
    Δεν ξέρω ακριβός το γιατί,αλλά είχε τρομερή γεύση τότε ρε παιδί μου, δεν θα το ξεχάσω ποτέ.

    Εγώ υπηρέτησα 15μηνο στα τεθωρακισμένα, και οι αναμνήσεις που μου έχουν μείνει είναι πραγματικά απίστευτες, και σίγουρα δεν πήγε "χαμένος" ο χρόνος. Περάσαμε και πολλά άσχημα, αλλά αυτά ξεχνιούνται.
    Επίσης για κανά 5 μηνο τρέξαμε πάρα πολύ, αλλά φτιάξαμε και χαρακτήρα από αυτό.
    Πήγα μικρός στρατό, και πράγματα στην κανονική ζωή που θα με "ψάρωναν" πριν μου φαινόντουσαν τελείως αστεία μετά .

  6. #36
    Εγγραφή
    15-04-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    401
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Εγώ είμουν Αεροπορία. 20 μήνες.

    Μιας και λετε για φαγητό. Εχω μια απορία. Πως είναι γίνεται απο φακές ,μακαρόνια
    μεχρι και κρέας να έχουν την ίδια γέυση. Αν εκλεινες τα μάτια και σε ρώταγαν τι τρώς δεν ήξερες να απαντήσεις....


    Πάντως τώρα που ξέρω θα διάλεγα όσο πιο μακριά γίνεται και όσο πιο μικρη μονάδα.

    Είχαμε έναν Ανθυπασπιστή που νόμιζε πως ήταν ο Ζουράρις ( ).
    Ελεγε τις απίθανες χαζομάρες και μια που θυμάμαι είναι:
    "Υπάγετε ινα φάγετε τις κρεατόμπαλες με τα παρελκόμενα"
    Μετάφραση:
    "Να πάτε να φάτε τα κεφτεδάκια με τις πατάτες"

    Απίστευτος.



    Αλλο που θυμάμαι είναι μια φορά που τελείωνα σκοπία (κατα τις 07:00) και περίμενα το τζίπ τις αλλαγής (δεν ειμουν νεος υπ'οψιν). Ερχεται λοιπόν ένα τζίπ, και μπαινω μέσα απο την πίσω πόρτα, αλλα βλέπω να να μήν φέυγει αμέσως. Είμαι έτοιμος λοιπόν να φωνάξω "Ρε μαλάκες! θα φύγουμε?!" Και πρίν προλάβω να το πώ βλεπω οτι είχα μπεί στο τζίπ του υποδιοικητή! Κατεβαίνω κάτω και με μικρά πηδηματάκια φέυγω.
    Αν με είδε και δεν είπε τίποτα ή αν πραγματικά δεν με κατάλαβε δεν ξέρω. Πάντως είμουν τυχερός.

    Επίσης είχε πλάκα τι απίστευτα άτομα μαζευονται.
    Εκεί που ήμουν παραμεθώριο το φαγητό ήταν παρα πολύ καλό (πραγματικά πολύ καλό). Ειχαμε έναν τύπο λοιπόν που είχε μια τσάντα γεμάτη Ζβάν (Zwan)!! Αυτό έτρωγε συνέχεια. Φυσικά το ιδιο άτομο έλεγε τις απίστευτες ιστορίες.

    Επίσης μου άρεσε πως άτομα που ήταν πολύ μορφωμένα έκανα απίστευτες χαζομάρες.

    Είχαμε σε μεγάλη ηλικια (30?) και έλεγε οτι ο πατερας του εχει πολλά λεφτά και οτι θα πληρώσει κάποιον να κάνει την θητεία του για αυτόν. Φυσικά οταν λές κάτι τέτοιο είναι φυσικό να γίνεις στοχος πειράγματος (με άλλα λόγια τον έσκισαν)
    Horngren's Observation:
    Among economists, the real world is often a special case.

  7. #37
    Εγγραφή
    18-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα - Κ. Πατήσια
    Ηλικία
    66
    Μηνύματα
    12.913
    Downloads
    33
    Uploads
    2
    Άρθρα
    4
    Ταχύτητα
    20480/1023
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    thomson speedtouch 585 v6
    Kαλό είναι να λέτε και σε ποιες περιοχές υπηρετήσατε και τις εντυπώσεις σας από τις περιοχές αυτές !!

    (Καλά ταξιδιωτικό οδηγό θα φτιάξουμε !!)

  8. #38
    Εγγραφή
    02-07-2003
    Μηνύματα
    737
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Εγώ θυμάμαι το εξής:

    Στο κέντρο Πυροβολικού στη Θήβα, μαζεμένοι όλοι έξω από τη Πυροβολαρχία ακούγοντας τις ειδικότητές μας.
    Άτομο με πτυχίο να γίνεται πυροβολητής, και άλλος που είχε τελειώσει τη γ' δημοτικού να παίρνει την ειδικότητα του γραφιά.

    Από τότε κατάλαβα το μπάχαλο που θα ακολουθούσε.

    Θυμάμαι χαρακτηριστικά μία φράση που μου είπε μία σειρά μου όταν είμασταν στη Δράμα, έφεδρος λοχίας:
    " Κώστα, τελικά αυτό που καταφέρνει ο στρατός, είναι να σου μάθει πώς να είσαι ανθέλληνας ".
    Μές του τσιγάρου το καπνό
    και του πιοτού τη ζάλη,
    έρχεσαι μές στη σκέψη μου
    και με παιδεύεις πάλι.

  9. #39
    Εγγραφή
    18-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα - Κ. Πατήσια
    Ηλικία
    66
    Μηνύματα
    12.913
    Downloads
    33
    Uploads
    2
    Άρθρα
    4
    Ταχύτητα
    20480/1023
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    thomson speedtouch 585 v6
    Ο στρατός δεν έχει καμμία σχέση με τή φιλοπατρία !! Η μεγαλύτερη απάτη που υπάρχει είναι να πιστεύεις πως πηγαίνοντας στον στρατό μαθαίνεις να αγαπάς την πατρίδα σου. Αυτό παιδιά ή το έχεις ή δεν το έχεις. Η φιλοπατρία είναι έννοια που πρέπει να έχει καλλιεργηθεί μέσα σου πολύ πριν πας στο στρατό. Εκεί μάλλον το αντίθετο συμβαίνει.

    Στο στρατό διδάσκεσαι τη λούφα, τον παραλογισμό (κατά το: "όπου τελειώνει η λογική αρχίζει ο στρατός")και την ευθυνοφοβία .

    Περί ποιας λογικής να συζητήσεις , όταν έχω ακόμα (ναι το κρατάω) το υπόμνημα του υπεύθυνου αξιωματικού κίνησης ,που ζητούσε εβδομαδιαίο προγραμματισμό των ΕΚΤΑΚΤΩΝ δρομολογίων για τα αυτοκίνητα της μονάδας !!!Ευτυχώς που ο διοικητής τον έκραξε !!

    Παραδείγματα , χιλιάδες. Και είναι λογικό. Όταν είσαι υποχρεωμένος να έχεις τόσους έφεδρους σε καιρό ειρήνης ,λογικό είναι να μην ξέρεις τι να τους κάνεις και από εκεί να ξεκινούν όλα.

    Αντίθετα ,όταν μία υπηρεσία ,ακόμα και στρατιωτική έχει αντικείμενο και λόγο ύπαρξης και παράγει έργο,όπως αυτή που είχα την τύχη να βρεθώ στο Ναύσταθμο επί 19 μήνες, δεν υπάρχει χρόνος για παραλογισμούς. Και καλά περνάς ,και δεν έχεις χρόνο να βαρεθείς και εμπειρίες (επαγγελματικές αποκτάς) και καμμία σχέση με τον στρατό δεν έχεις.

    Δεν θα ξεχάσω την πρώτη μου σκοπιά στην μονάδα μου (4 έκανα συνολικά), 11-3 τη νύχτα (ότι χειρότερο υπάρχει από ώρα),εγώ φύλαγα ένα κτίριο που ήταν εργαστήριο ηλεκτρονικών και κατεβαίνει ο αξιωματικός (μόνιμος), που ήταν βάρδια με φωνάζει, καθόμαστε σε ένα μεγάλο καρότσι, που είχαν για να μεταφέρουν τους ασυρμάτους από τα πλοία στο εργαστήριο και φάγαμε σταφύλι, ήπιαμε κρασί (και γ@μ@ τις σκοπιές) και μετά μέχρι τις 3 εκλαιγε !! γιατί πριν από 10 μέρες είχε πεθάνει η γυναίκα του και εγώ προσπαθούσα να τον παρηγορήσω. Ακόμα κάνουμε παρέα !!!

    Το αστείο της υπόθεσης είναι πως το πρώτο μισάωρο ,φύλαγα το όπλο μου μήπως μου το ..πάρει !!!

    Στο επόμενο επεισόδιο θα σας πω για τη δεύτερη σκοπιά που την έκανα με ένα ξύλο !!!! γιατί δεν είχα όπλο !!

    Όπως καταλάβατε βέβαια , το Ναυτικό καμμία σχέση δεν έχει με το στρατό ξηράς.

  10. #40
    Εγγραφή
    02-07-2003
    Μηνύματα
    737
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NIKOSEAGLE
    Ο στρατός δεν έχει καμμία σχέση με τή φιλοπατρία !! Η μεγαλύτερη απάτη που υπάρχει είναι να πιστεύεις πως πηγαίνοντας στον στρατό μαθαίνεις να αγαπάς την πατρίδα σου. Αυτό παιδιά ή το έχεις ή δεν το έχεις. Η φιλοπατρία είναι έννοια που πρέπει να έχει καλλιεργηθεί μέσα σου πολύ πριν πας στο στρατό. Εκεί μάλλον το αντίθετο συμβαίνει.
    Συμφωνώ μαζί σου σ'αυτό, αλλά άντε πές το αυτό στις οικογένειες που έχουν χάσει εν καιρώ ειρήνης τα παιδιά τους στο στρατό.
    Θα μου μείνει ακόμα το κορυφαίο που είπε ένας κορυφαίος μαλάκας στρατηγός για τα 5 άτομα που πέθαναν από ηλεκτροπληξία στον Έβρο, ότι υπέδειξαν " υπερβάλλοντα ζήλο " στο να σηκώσουν τον ιστό της σημαίας.
    Τον καθάριζες ή όχι αν τον είχες μπροστά σου;
    Μές του τσιγάρου το καπνό
    και του πιοτού τη ζάλη,
    έρχεσαι μές στη σκέψη μου
    και με παιδεύεις πάλι.

  11. #41
    Εγγραφή
    27-06-2002
    Περιοχή
    ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    751
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    90972 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Vivodi - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    SPEEDPORT
    SNR / Attn
    10.2(dB) / 10.4(dB)
    Εκεινο που δεν προκητε ποτε να ξεχασω ειναι η μερα των Ιμιων.
    Υπηρετουσα στο στρατοπεδο που βρισκετε στο Αγιο Στεφανο (πανω στην Εθνικη Οδο)651ΑΒΥΠ.Την προυγουμενη των Ιμιων ημουνα εξοδουχος και ειχα παει σπιτι μου στα Ιλισια. Το πρωι με περνει τηλ. ενας αξιωματικος και μου λεει οτι σε 30 λεπτα πρεπει να ειμαι μεσα στο στρατοπεδο γιατι βρισκομασταν σε κατασταση πολεμου.Φυσικα ηταν αδυνατον να κανω το Ιλισια-Αγιο Στεφανο σε 30 λεπτα.Τελος παντων απο εφυγα απο το σπιτι λες και πηγενα στο πολεμο μπαινω στο στρατοπεδο μετα απο 1 ωρα.Εκει που περιμενα να βρω ολους τους αξιωματικους στην τσιτα ,του βλεπω με τις κιθαρες τους(ο διοικητης μου ηταν εγγονος του Μαρκου Βαμβακαρη) να ειναι στο θαλαμο και να τραγουδανε λες και παμε πενταημερη εκδρομη.Σε μια μικρη τηλεωραση επαιζε της εξελιξης με τα ιμια και ριχνανε καμια κλεφτη ματια μπας και εχουμε καποιο νεο.Επαθα πλακα.Καραχυμα.Φυσικα μετα απο 3 ωρες εληξε ο συναργεμος και ολοι μας γυρισαμε σπιτι.Γιαυτο λενε το ΣΥΠ Σωμα Υψηλων Πρωσοπων.

  12. #42
    Εγγραφή
    17-01-2004
    Περιοχή
    L. A.
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    4.516
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.996/4.981
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Δ. ΜΕΓΑΡΟ
    Router
    ZTE h168n
    SNR / Attn
    10(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NIKOSEAGLE
    Kαλό είναι να λέτε και σε ποιες περιοχές υπηρετήσατε και τις εντυπώσεις σας από τις περιοχές αυτές !!

    (Καλά ταξιδιωτικό οδηγό θα φτιάξουμε !!)
    Άργος Ορεστικό παρουσιάστικα (τώρα πρόσφατα, το 87...) και μετά μέχρι το τέλος στην Καβύλη Έβρου, 502 MTΠ! Ο κόσμος στον Έβρο όπως τον έβλεπα σαν φαντάρος? ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ!!! Γκατζόλιδες τους ανεβάζαμε, γκατζόλιδες τους κατεβάζαμε. Μου έδινε την εντύπωση ότι μας μισούσαν...
    Όπως τον βλέπω τώρα σαν επισκέπτης? Οι καλύτεροι άνθρωποι, ανοιχτοί και καλόκαρδοι... Πριν 5 μέρες ήμουν στο Σουφλί και όποτε βγαίνει δουλειά για τον Έβρο θέλω να πηγαίνω. Διαφορετικά βλέπεις κάποιον αν είσαι φαντάρος και με άλλο μάτι αν είσαι απλός επισκέπτης. Το ίδιο και αυτοί, αφού σαν φαντάροι δεν ήμασταν ότι καλύτερο! Οπότε καλό είναι να μην κρίνουμε κάποια περιοχή και τους κατοίκους της επειδή υπηρετήσαμε εκεί.
    Ο Έβρος σαν περιοχή? Έχει πολλές φυσικές ομορφιές, αξίζει μια βόλτα.
    Οία η Ηώ, ω Υιέ αεί Ει

  13. #43
    Εγγραφή
    18-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα - Κ. Πατήσια
    Ηλικία
    66
    Μηνύματα
    12.913
    Downloads
    33
    Uploads
    2
    Άρθρα
    4
    Ταχύτητα
    20480/1023
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    thomson speedtouch 585 v6
    Άργος Ορεστικό παρουσιάστικα (τώρα πρόσφατα, το 87...) και μετά μέχρι το τέλος στην Καβύλη Έβρου, 502 MTΠ! Ο κόσμος στον Έβρο όπως τον έβλεπα σαν φαντάρος? ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ!!! Γκατζόλιδες τους ανεβάζαμε, γκατζόλιδες τους κατεβάζαμε. Μου έδινε την εντύπωση ότι μας μισούσαν...
    Όπως τον βλέπω τώρα σαν επισκέπτης? Οι καλύτεροι άνθρωποι, ανοιχτοί και καλόκαρδοι... Πριν 5 μέρες ήμουν στο Σουφλί και όποτε βγαίνει δουλειά για τον Έβρο θέλω να πηγαίνω. Διαφορετικά βλέπεις κάποιον αν είσαι φαντάρος και με άλλο μάτι αν είσαι απλός επισκέπτης. Το ίδιο και αυτοί, αφού σαν φαντάροι δεν ήμασταν ότι καλύτερο! Οπότε καλό είναι να μην κρίνουμε κάποια περιοχή και τους κατοίκους της επειδή υπηρετήσαμε εκεί.
    Ο Έβρος σαν περιοχή? Έχει πολλές φυσικές ομορφιές, αξίζει μια βόλτα.

    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Τελείως διαφορετική αντίληψη έχεις για μια περιοχή όπου εισαι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να είσαι και άλλη όταν πας ως επισκέπτης.

    Η περιοχή του Έβρου είναι πανέμορφη, δεν θα ξεχάσω τη Δαδιά,και την Αλεξανδρούπολη όπου βρέθηκα ως επισκέπτης ,σχετικά πρόσφατα. (Έφτασα μέχρι Σουφλί - Ορεστιάδα)

    Πανέμορφα !!

  14. #44
    Το avatar του μέλους blizard
    blizard Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από coftaras
    Φυσικα μετα απο 3 ωρες εληξε ο συναργεμος και ολοι μας γυρισαμε σπιτι.
    Στα τεθωρακισμένα με τον συναγερμό, έπρεπε οι 7-8 φαντάροι που ήμασταν στην Ίλη μας να γεμίσουμε γρήγορα 6 άρματα Μ-60 με κάτι βλήματα τόσο βαριά που δεν μπορούσε να τα σηκώσει καλά καλά ένα άτομο μόνο του.
    Και δεν έχουν καμιά τρύπα για να μπαίνουν εύκολα, από πάνω, την κλασική μέθοδο.

    Μιλάμε κρύος ιδρώτας με όλη την σημασία της λέξεως, δεν έχω δει πουθενά άτομα να δουλεύουν τόσο πολύ , τόσο συγχρονισμένα και με τόσο προσοχή!

  15. #45
    Εγγραφή
    02-07-2003
    Μηνύματα
    737
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giwrgosth
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NIKOSEAGLE
    Kαλό είναι να λέτε και σε ποιες περιοχές υπηρετήσατε και τις εντυπώσεις σας από τις περιοχές αυτές !!

    (Καλά ταξιδιωτικό οδηγό θα φτιάξουμε !!)
    Άργος Ορεστικό παρουσιάστικα (τώρα πρόσφατα, το 87...) και μετά μέχρι το τέλος στην Καβύλη Έβρου, 502 MTΠ! Ο κόσμος στον Έβρο όπως τον έβλεπα σαν φαντάρος? ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ!!! Γκατζόλιδες τους ανεβάζαμε, γκατζόλιδες τους κατεβάζαμε. Μου έδινε την εντύπωση ότι μας μισούσαν...
    Όπως τον βλέπω τώρα σαν επισκέπτης? Οι καλύτεροι άνθρωποι, ανοιχτοί και καλόκαρδοι... Πριν 5 μέρες ήμουν στο Σουφλί και όποτε βγαίνει δουλειά για τον Έβρο θέλω να πηγαίνω. Διαφορετικά βλέπεις κάποιον αν είσαι φαντάρος και με άλλο μάτι αν είσαι απλός επισκέπτης. Το ίδιο και αυτοί, αφού σαν φαντάροι δεν ήμασταν ότι καλύτερο! Οπότε καλό είναι να μην κρίνουμε κάποια περιοχή και τους κατοίκους της επειδή υπηρετήσαμε εκεί.
    Ο Έβρος σαν περιοχή? Έχει πολλές φυσικές ομορφιές, αξίζει μια βόλτα.
    Η πιό ειλικρινής άποψη που έχω διαβάσει μέχρι στιγμής για τον Έβρο, από πλευράς στρατιωτικής θητείας, σε συγχαίρω γι'αυτό μιάς και κατάγομαι κατά το ήμισυ από τον Έβρο λόγω της μητέρας μου.
    Αν δικινδυνεύσω να κάνω ένα βήμα παραπάνω, και σου ζητήσω να συγκρίνεις συμπεριφορές μεταξύ των ανθρώπων, που λογικά είναι αρκετοί, που συναναστρέφεσαι λόγω της δουλειάς σου, μπορείς να μας δώσεις κάποια στοιχεία μιας και η γνώμη μου μπορεί να θεωρηθεί υποκειμενική;
    Μές του τσιγάρου το καπνό
    και του πιοτού τη ζάλη,
    έρχεσαι μές στη σκέψη μου
    και με παιδεύεις πάλι.

Σελ. 3 από 22 ΠρώτηΠρώτη 12345813 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Οτι θέλετε εδώ :)
    Από zacharis1955 στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-03-09, 22:35
  2. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-01-04, 07:12
  3. Η ιστορία μιας ραδιο-αρβύλας
    Από nickg78 στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-06-03, 16:04
  4. Θέλετε φθηνό και γρήγορο internet;
    Από SoBizarre στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-03, 14:34

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας