Σελ. 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 85
  1. #31
    Εγγραφή
    19-11-2007
    Περιοχή
    Στη δυτική πλευρά της Νήσου Ντάσχαν
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    610
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Speedport 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπράβο στη Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκήματος που παίρνει συστηματικά δημόσια θέση σε τέτοια ζητήματα. Ακόμα κι αν σε μερικύς φαίνονται προφανή, για άλλους δεν είναι.


    Πάντοτε έλεγα ότι από τις ειδήσεις του φόρουμ, περισσότερη αξία έχουν τα σχόλια. Να και κάτι που δεν είχα φανταστεί:

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anonymos1982
    Πάντως μου θυμίζει όταν ήμουν φοιτητής πως την είχα πατήσει όταν πρωτοέψαχνα για δουλειά:
    Αγγελία: τετράωρο, αρχικός μισθός 12 ευρώ η ώρα κλπ κλπ. Λέω (μάλλον πολύ αθώος τότε) γιατί όχι, πάω στα γραφεία της εταιρείας (ακαδημίας 91-93) ακόμα το θυμάμαι και έχουν περάσει χρόνια.. Με ταράζουν σε υποσχέσεις για λεφτά, εξέλιξη κλπ. Τελικά μας δίνουν κάτι ημερολόγια να λέγαμε ότι είμαστε φοιτητές που πάνε διακοπές και μαζεύουν λεφτά κλπ και από τα 3 ευρώ το τμχ θα κρατούσαμε τα μισά. Μας είχαν πάει και στου διαόλου την μάνα να το κάνουμε, έκανα μια προσπάθεια μικρή στην αρχή, μετά λέω τι απατεωνιές είναι αυτές και περίμενα να περάσει το 4ωρο που ήταν πάνω από 6 ώρες τελικά να μας πάνε πίσω να δώσω τα ημερολόγια και να ησυχάσω. Εκ τότε συνάντησα πολλές παρόμοιες αγγελίες, την πάτησα και μερικές φορές, αν και όχι με τόσο απατεώνες αλλά στο τέλος νομίζω κάτι έμαθα.
    Μπα δε σπανίζουν αυτά. Στην φοιτητική αγορά εργασίας είχα περάσει κι εγώ από άπειρες τέτοιες καταστάσεις, απλά ήμουν περισσότερο καχύποπτος και έστριβα γρήγορα.

    Με είχε εντυπωσιάσει μια "πολυεθνικιά εταιρία" κάπου στο κέντρο, κοντά στο Rex που τα στελέχη της ήταν κάτι απίστευτοι σφίχτηδες - κουστουμαρισμένοι τύποι, ενώ όλες οι γυναίκες ήταν δίμετρες μοντέλες. Τελικά το αντικείμενο ήταν να πουλάω... εκπτωτικά κουπόνια για ταβέρνες. Φανταστείτε πως ούτε πυραμίδα ήταν, δε μου ζήτησαν να τα αγοράσω πρώτα, απλά ο μισθός θα έβγαινε από τις επιτυχημένες πωλήσεις μου. Ακόμα σπάω το κεφάλι μου τι σκατά εταιρία ήταν. Ξέπλυμα χρήματος; Βιτρίνα για άλλου είδους εμπόριο; Εννοείται πως δεν έκατσα να μάθω.
    - Albert Einstein: “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe.”

    -Terry Pratchett:
    “An education was a bit like a communicable sexual disease. It made you unsuitable for a lot of jobs and then you had the urge to pass it on.”

  2. #32
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.088
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Υπερβολικό το ποσό που έβαλαν. Αν ήταν κάτι στα ~1200 και μετά να πήγαινε ~1500, θα είχαμε αναταράξεις για λίγες μέρες.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  3. #33
    Εγγραφή
    08-09-2005
    Περιοχή
    Ζωγράφου, Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.158
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbit/s
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L FTTH
    Post
    Κακώς εστιάζετε στο περιεχόμενο του mail - που κάνει «κρα» ότι είναι απάτη.
    Το πιο ανησυχητικό στοιχείο είναι το γεγονός ότι φέρει το -πραγματικό- Ονοματεπώνυμο μας ως τίτλο.
    Αυτό κανονικά ισχύει μόνο σε mail/newsletters υπηρεσιών/καταστημάτων κλπ στα οποία είμαστε πελάτες.
    Κατά συνέπεια μιλάμε για καραμπινάτη διαρροή «Προσωπικών Δεδομένων»!

    Για την ιστορία, διατηρώ mail account σε αρκετούς providers (gmail.com, windowslive.com, yahoo.gr, inbox.com κλπ) καθώς και αυτόν που συνοδεύει την xDSL σύνδεση.
    Ο μόνος στον οποίο πέρασε, και μάλιστα δις [με διαφορετικό «αποστολέα»], ήταν ο freemail.gr.
    Μου προκαλεί εντύπωση γιατί ουσιαστικά έχει περιέλθει σε αχρηστία εδώ και χρόνια - έχω να στείλω mail μέσω αυτού απ' τον Απρίλιο του 2011, ενώ λαμβάνω κατά μέσο όρο ένα mail το δίμηνο και αυτό από 2-3 sites στα οποία δεν είχα δώσει ΠΟΤΕ τίποτα πέρα από ένα nickname.
    Υποψιάζομαι πως η «δουλειά» σχετίζεται με τα ονόματα που περιλαμβάνονται στους recipients...
    Isn't it great when things just WORK?

    minus21grams [dot] net

  4. #34
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.448
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από -21grams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κακώς εστιάζετε στο περιεχόμενο του mail - που κάνει «κρα» ότι είναι απάτη.
    Το πιο ανησυχητικό στοιχείο είναι το γεγονός ότι φέρει το -πραγματικό- Ονοματεπώνυμο μας ως τίτλο.
    Αυτό κανονικά ισχύει μόνο σε mail/newsletters υπηρεσιών/καταστημάτων κλπ στα οποία είμαστε πελάτες.
    Κατά συνέπεια μιλάμε για καραμπινάτη διαρροή «Προσωπικών Δεδομένων»!

    Για την ιστορία, διατηρώ mail account σε αρκετούς providers (gmail.com, windowslive.com, yahoo.gr, inbox.com κλπ) καθώς και αυτόν που συνοδεύει την xDSL σύνδεση.
    Ο μόνος στον οποίο πέρασε, και μάλιστα δις [με διαφορετικό «αποστολέα»], ήταν ο freemail.gr.
    Μου προκαλεί εντύπωση γιατί ουσιαστικά έχει περιέλθει σε αχρηστία εδώ και χρόνια - έχω να στείλω mail μέσω αυτού απ' τον Απρίλιο του 2011, ενώ λαμβάνω κατά μέσο όρο ένα mail το δίμηνο και αυτό από 2-3 sites στα οποία δεν είχα δώσει ΠΟΤΕ τίποτα πέρα από ένα nickname.
    Υποψιάζομαι πως η «δουλειά» σχετίζεται με τα ονόματα που περιλαμβάνονται στους recipients...
    Ναι ...ναι ...καραμπινάτη ! Δώσε μου το email σου και ανάλογα με τις ρυθμίσεις του λογαριασμού σου σε 1-2 μέρες εχω μάθει το ονομά σου ! Αρκεί να κάνεις ένα reply με κάποιο τρόπο ....ή να σου στέιλεις ένα read/sent receipt ! Στα 90-100% των αποδεικτικών που λαμβάνω λένε το όνομα του παραλάπτη μέσα...Βέβαια δεν ισχύει σε yahoo/gmail αλλά ισχύει όταν κάνεις απάντηση !

  5. #35
    Εγγραφή
    08-09-2005
    Περιοχή
    Ζωγράφου, Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.158
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbit/s
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L FTTH
    Arrow
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ...ναι ...καραμπινάτη ! Δώσε μου το email σου και ανάλογα με τις ρυθμίσεις του λογαριασμού σου σε 1-2 μέρες εχω μάθει το ονομά σου ! Αρκεί να κάνεις ένα reply με κάποιο τρόπο ....ή να σου στέιλεις ένα read/sent receipt ! Στα 90-100% των αποδεικτικών που λαμβάνω λένε το όνομα του παραλάπτη μέσα...Βέβαια δεν ισχύει σε yahoo/gmail αλλά ισχύει όταν κάνεις απάντηση !
    Μάλλον σου διέφυγε η τελευταία πρόταση στο προηγούμενο μήνυμα μου. Το ίδιο πράγμα λέμε...
    Εδώ και καιρό έχω παρατηρήσει πως όταν λαμβάνω mail από φίλους με πολλαπλούς αποδέκτες, στο πεδίο "To:" εμφανίζεται "Undisclosed recipients" ακριβώς για να μην γνωστοποιούνται στοιχεία ατόμων που -κανονικά- ΔΕΝ μας αφορούν.
    Όλα αυτά στον gmail λογαριασμό που τυγχάνει και το primary mail με τον μεγαλύτερο όγκο αλληλογραφίας.
    Παρεμπιπτόντως, στις σχετικές ρυθμίσεις έχω εισαγάγει το μικρό μου όνομα και μόνο.
    Το επώνυμο γίνεται γνωστό σε 3ους μόνο με έμμεσο τρόπο και σε συγκεκριμένες περιπτώσεις, π.χ. στο Amazon όπου User Name & Πραγματικό Όνομα ταυτίζονται [οικειοθελώς φυσικά].
    Παρομοίως για Τραπεζικές υπηρεσίες, Εφορία κ.ο.κ.

    Άκρως ενδιαφέρουσα η πρόταση σου, θέλω να διαπιστώσω *τι* μπορεί να αποκαλυφθεί μέσω μιας απλής ανταλλαγής μηνυμάτων οπότε αν θέλεις επισκέψου το profile μου, σημείωσε την gmail address και στείλε ένα mail για να επιβεβαιώσουμε (ή διαψεύσουμε) την θεωρία σου.
    Να δω κι εγώ τι θα προκύψει αφού απαντήσω... [επαναλαμβάνω, με εξαίρεση το μικρό μου όνομα που κοινοποιώ ούτως ή άλλως]
    Isn't it great when things just WORK?

    minus21grams [dot] net

  6. #36
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.632
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    μαιστα...
    γιατι δεν βγαζει και η ελλας ενα δελτιο τυπου να ενημερωνει για phishing πολιτικη που παρουσιαζει πλαστη αναπτυξη ;
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  7. #37
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.039
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Πολλές φορές το όνομά μας γνωστοποιείται από τρίτους (π.χ. φίλους μας), που αποθηκεύουν τη διεύθυνσή μας μαζί με το ονοματεπώνυμό μας. Ακόμα κι αν κάποιος έχει φροντίσει να μην φανερώνει το όνομά του, μπορεί να αποκαλυφθεί από τρίτο.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  8. #38
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.632
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολλές φορές το όνομά μας γνωστοποιείται από τρίτους (π.χ. φίλους μας), που αποθηκεύουν τη διεύθυνσή μας μαζί με το ονοματεπώνυμό μας. Ακόμα κι αν κάποιος έχει φροντίσει να μην φανερώνει το όνομά του, μπορεί να αποκαλυφθεί από τρίτο.
    αυτο και αν ειναι προβλημα στο να παραμεινει καποιος ανωνυμος στο ιντερνετ .
    εκει που λες δεν εχω βαλει τα στοιχεια μου για να με συνδιασουν με το email δινεις το mail σε ενα γνωστο και αντι να σε προσθεσει στην λιστα των επαφων του με το παρατσουκλι που χρησιμοποιεις , παει σαν συνεπης @@$$ και αραδιαζει ολα τα στοιχεια σου (ονομα επωνυμο , αφμ , ημερομηνια γεννησης , φωτογραφιες , δραστηριοτητες , Α.Σ.Μ , αριθμο ασφαλισης και δελτιου ταυτοτητας ) στις επαφες του τις οποιες ομως δεν εχει και τον πληρη ελενχο .
    και ξαφνικα μια μερα σου ερχεται ενα mail απο ασχετο αποστολεα , με ολα τα στοιχεια σου που δεν εχεις παραθεσει ποτε και αναρωτιεσια αν σε παρακολουθουν και ποσο στενα ....
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  9. #39
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.806
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο και αν ειναι προβλημα στο να παραμεινει καποιος ανωνυμος στο ιντερνετ .
    εκει που λες δεν εχω βαλει τα στοιχεια μου για να με συνδιασουν με το email δινεις το mail σε ενα γνωστο και αντι να σε προσθεσει στην λιστα των επαφων του με το παρατσουκλι που χρησιμοποιεις , παει σαν συνεπης @@$$ και αραδιαζει ολα τα στοιχεια σου (ονομα επωνυμο , αφμ , ημερομηνια γεννησης , φωτογραφιες , δραστηριοτητες , Α.Σ.Μ , αριθμο ασφαλισης και δελτιου ταυτοτητας ) στις επαφες του τις οποιες ομως δεν εχει και τον πληρη ελενχο .
    και ξαφνικα μια μερα σου ερχεται ενα mail απο ασχετο αποστολεα , με ολα τα στοιχεια σου που δεν εχεις παραθεσει ποτε και αναρωτιεσια αν σε παρακολουθουν και ποσο στενα ....
    Δεν έχεις άδικο, αλλά ακόμα και χωρίς όλα αυτά τα στοιχεία - ένα viber να χρησιμοποιήσεις, έχουν τουλάχιστον το κινητό σου με το όνομά σου και αυτά όλων των επαφών σου - το ίδιο και ανάποδα βέβαια...

  10. #40
    Εγγραφή
    08-09-2005
    Περιοχή
    Ζωγράφου, Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.158
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbit/s
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L FTTH
    Question
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed
    Αυτό κι αν είναι πρόβλημα στο να παραμείνει κάποιος ανώνυμος στο Internet.
    Εκεί που λες δεν έχω βάλει τα στοιχεία μου για να με συνδυάσουν, με το email δίνεις το mail σε ένα γνωστό και αντί να σε προσθέσει στην λίστα των επαφών του με το παρατσούκλι που χρησιμοποιείς, πάει σαν συνεπής ⚠⚡☢☠ και αραδιάζει όλα τα στοιχεία σου (Όνομα/Επώνυμο, Α.Φ.Μ., Ημερομηνία γέννησης, φωτογραφίες, δραστηριότητες, Α.Σ.Μ., Αριθμό ασφάλισης και Δελτίου Ταυτότητας) στις επαφές του τις οποίες όμως δεν έχει και τον πλήρη έλεγχο.
    Και ξαφνικά μια μέρα σου έρχεται ένα mail από άσχετο αποστολέα, με όλα τα στοιχεία σου που δεν έχεις παραθέσει ποτέ και αναρωτιέσαι αν σε παρακολουθούν και πόσο στενά...
    Συγνώμη βρε παιδιά, αλλά πόσοι απ' τους φίλους σας γνωρίζουν -και πολύ περισσότερο, έχουν λόγο να γνωρίζουν- ΑΦΜ, ΑΔΤ και λοιπά ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα;
    Για επαγγελματικούς συνεργάτες (και συγγενείς Α' βαθμού), ναι, κατανοητό. Αλλά οι φίλοι, από που κι ως που;
    Θεωρώ πως υπερβάλλεις φίλε badweed.
    Isn't it great when things just WORK?

    minus21grams [dot] net

  11. #41
    Εγγραφή
    01-05-2007
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    153
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219999/22000
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone Powerstat Wifi 6
    Path Level
    Fastpath
    Μάλιστα πολύ ενδιαφέρον. Ξέρω από πού έγινε η διαρροή σε μένα.
    Μου ήρθε αυτό στο εταιρικό μου mail και με το όνομα που έγραφε (δεν ήταν το δικό μου αλλά εκείνου για τον οποίο έκανα αγορά) κατάλαβα ότί η σύνδεση έγινε από το pixmania.com.
    Οι αγορές που είχα κάνει ήταν μία στο τέλος του 2009 και άλλη μία αρχές του 2010.

    Ίσως βέβαια να μην ισχύει για όλους αυτό.

  12. #42
    Εγγραφή
    02-12-2012
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    1.850
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    1020/13556kbps
    ISP
    Wind
    SNR / Attn
    16.2(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εν τω μεταξύ, το δόλωμα είναι πραγματικά το καταλληλότερο δυνατό!

  13. #43
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Μηνύματα
    853
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΜΟΙΡΕΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Helene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εν τω μεταξύ, το δόλωμα είναι πραγματικά το καταλληλότερο δυνατό!
    Ας μην υπερβάλλουμε, θα έπρεπε να δίνουν και εταιρική λιμουζίνα, μετοχές της εταιρείας και άλλες παροχές αλλά λόγω κρίσης βολεύτηκα και με αυτά..

  14. #44
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.632
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από -21grams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη βρε παιδιά, αλλά πόσοι απ' τους φίλους σας γνωρίζουν -και πολύ περισσότερο, έχουν λόγο να γνωρίζουν- ΑΦΜ, ΑΔΤ και λοιπά ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα;
    Για επαγγελματικούς συνεργάτες (και συγγενείς Α' βαθμού), ναι, κατανοητό. Αλλά οι φίλοι, από που κι ως που;
    Θεωρώ πως υπερβάλλεις φίλε badweed.
    σε καποια φυσικα και υπερβαλω :P
    αλλα βαζει καποιος γνωστος ευκολα τα παρακατω: ονομα επωνυμο , γεννεθλια , μπορει και διευθυνση και χωρο εργασιας .
    γενικα θελει μια προσοχη στο που παραθετουμε στοιχεια και τι στοιχεια . αλλα και σε ποιους δινουμε το δικαιωμα . Στην περιπτωση που καποιος μπορει να θελει να κρατησει καποια ανωνυμια τουλαχιστον .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  15. #45
    Εγγραφή
    02-12-2012
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    1.850
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    1020/13556kbps
    ISP
    Wind
    SNR / Attn
    16.2(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anonymos1982 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας μην υπερβάλλουμε, θα έπρεπε να δίνουν και εταιρική λιμουζίνα, μετοχές της εταιρείας και άλλες παροχές αλλά λόγω κρίσης βολεύτηκα και με αυτά..
    Αχ αυτή η κρίση μας έχει ζμπρώξει στα phising emails που ούτε λιμουζίνα δεν τάζουν....

Σελ. 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-03-14, 12:16
  2. Μηνύματα: 198
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-10-13, 19:47
  3. Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-10-13, 14:16

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας