Σελ. 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση 76-83 από 83
  1. #76
    Εγγραφή
    02-08-2013
    Μηνύματα
    148
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Καλησπερα παιδια.Ξερουμε ποιες ειναι οι τιμες για ενδοσκοπικη μεθοδο με laser?Περιπου θα παω και σε γιατρο.Την ανοικτη μεθοδο την αποκλειω εχει μεγαλες πιθανοτητες υποτροπης και ειναι τρομερα βαναυση(στο 2022 ζουμε )Την εχει κανει κανεις?ειναι τοσο ανωδυνη οσο λενε?

  2. #77
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.249
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Ισχύουν αυτά που έχω γράψει πριν αρκετά χρόνια στο forum.Δες πρώτες σελίδες Οι τιμές δεν ξέρω που βρίσκονται και σίγουρα θα είναι πιο εύκολα τα πράγματα από τότε

  3. #78
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.629
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akis95 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα παιδια.Ξερουμε ποιες ειναι οι τιμες για ενδοσκοπικη μεθοδο με laser?Περιπου θα παω και σε γιατρο.Την ανοικτη μεθοδο την αποκλειω εχει μεγαλες πιθανοτητες υποτροπης και ειναι τρομερα βαναυση(στο 2022 ζουμε )Την εχει κανει κανεις?ειναι τοσο ανωδυνη οσο λενε?
    Ο σύζυγος έκανε την ανοιχτή στο Παπαγεωργίου δωρεάν. Ήταν ταλαιπωρία η ανάρρωση. Αλλά είχε βγει τεράστιο κομμάτι. Το έκανε τον Οκτώβριο 2016 και ακόμη δεν έχει καμμία υποτροπή
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  4. #79
    Εγγραφή
    02-08-2013
    Μηνύματα
    148
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmavro73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο σύζυγος έκανε την ανοιχτή στο Παπαγεωργίου δωρεάν. Ήταν ταλαιπωρία η ανάρρωση. Αλλά είχε βγει τεράστιο κομμάτι. Το έκανε τον Οκτώβριο 2016 και ακόμη δεν έχει καμμία υποτροπή
    Εκτός της υποτροπής η οποία συμβαινει συνήθως μετά απο 10 χρόνια.Μπορουν να προκυψουν πολλα θεματα στην αποθεραπεια στις αλλαγες καθως επισης και με κοκκυγοδονιες αργοτερα μετα απο πολυωρη καθιστική εργασία.Οποιον γιατρο ρωτησα μου την απεκλεισε την ανοικτη μεθοδο χαρακτηριζοντας της αναχρονιστικη.Απλα θελω να δω αν καποιος εκανε απο εδω και ποσο περιπου ειναι το κοστος για να μην με πιασουν κοροιδο

  5. #80
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.629
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akis95 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκτός της υποτροπής η οποία συμβαινει συνήθως μετά απο 10 χρόνια.Μπορουν να προκυψουν πολλα θεματα στην αποθεραπεια στις αλλαγες καθως επισης και με κοκκυγοδονιες αργοτερα μετα απο πολυωρη καθιστική εργασία.Οποιον γιατρο ρωτησα μου την απεκλεισε την ανοικτη μεθοδο χαρακτηριζοντας της αναχρονιστικη.Απλα θελω να δω αν καποιος εκανε απο εδω και ποσο περιπου ειναι το κοστος για να μην με πιασουν κοροιδο
    Παπαγεωργίου δωρεάν την κάναμε. Έβγαλαν τεράστιο κομμάτι
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  6. #81
    Εγγραφή
    02-08-2013
    Μηνύματα
    148
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Ετσι και αλλιως βγαζουν μεγαλο κομματι στην ανοικτη με την λογικη οτι οσο πιο πολυ κοβουμε τοσα περισσοτερα συριγγια αφαιρεσαμε.Τελος παντων ευχαριστω εχω αποκλεισει ανοικτη μεθοδο και δημοσιο νοσοκομειο

  7. #82
    Εγγραφή
    02-08-2013
    Μηνύματα
    148
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Καλησπέρα ήθελα να γράψω την εμπερία μου απο το ενδοσκοπικό laser(epsit).Δεν υπαρχει κανενας λογος να ασχολειθετε με την ανοικτη μεθοδο εντελως ανωδυνη αναιμακτη.Καποιες αλλαγες κανεις για κανα μηνα και τελος και καθαριοτητα.Πραγματικά σωτήρια μέθοδος

  8. #83
    Εγγραφή
    06-03-2024
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    [QUOTE=akis95;7397739]Καλησπέρα ήθελα να γράψω την εμπερία μου απο το ενδοσκοπικό laser(epsit).Δεν υπαρχει κανενας λογος να ασχολειθετε με την ανοικτη μεθοδο εντελως ανωδυνη αναιμακτη.Καποιες αλλαγες κανεις για κανα μηνα και τελος και καθαριοτητα.Πραγματικά σωτήρια μέθοδος[/QUOTE

    φιλε μου επειδη εχω υποφερει και ξαναεχω το ιδιο προβλημα μπορεις σε παρακαλω να μου πεις το κοστος αυτης της μεθοδου ?

Σελ. 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456

Παρόμοια Θέματα

  1. Ebay Ερωτήσεις! (δεν παραγγέλνουμε με courier εκτός Ε.Ε. και κάνουμε υπομονή)
    Από klou στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 5935
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-03-24, 22:20
  2. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-10-13, 00:43
  3. Sony Xperia Tipo, ερωτήσεις.
    Από papresa στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-08-13, 15:36

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας