Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Το avatar του μέλους EvilHawk
    EvilHawk Guest
    Σας ενημερώνουμε ότι από σήμερα το πρωί ο σταθμός θα σταματήσει να λειτουργεί, θέλω να πιστεύω ότι μπορεί να είναι απλά ένα μεγάλο διάλειμμα και κάποια στιγμή θα προσπαθήσουμε ξανά ...

    Αισθανόμαστε την ανάγκη να ευχαριστήσουμε όλους αυτούς που μας συμπαραστάθηκαν όλα αυτά τα χρόνια, όλους αυτούς που μας στήριξαν,τους αγαπητούς ακροατές μας.

    Ευχαριστώ τους παραγωγούς για αυτά τα 6 δημιουργικά χρόνια, για την παρέα που μας κράτησαν με τις μουσικές τους επιλογές, για τους νέους μουσικούς δρόμους που μας έδωσαν την ευκαιρία να γνωρίσουμε.

  2. #2
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    δεν σας άκουσα σχεδόν ποτέ και προσπαθώ να θυμηθώ/καταλάβω γιατί μια που μπαίνω πολύ τακτικά στο forum.

    Κάποιες πρώτες σκέψεις:
    1) Έχω σταματήσει να ακούω ράδιο γενικότερα γιατί πια το πρόγραμμά μου δεν το επιτρέπει. Συγκέντρωση στη δουλειά, δουλειές στο σπίτι που δεν επιτρέπουν απόσπαση και την ίδια στιγμή δεν πετυχαίνω κάτι ενδιαφέρον όταν είμαι πιο χαλαρός και θέλω να ακούσω κάτι.
    2) Για τους παραπάνω λόγους παρατηρώ ότι άκουγα ράδιο πιο πολύ όταν ήμουν φοιτητής και όταν είχα αμάξι (αυτό δεν ισχύει πια και ούτε κολλάει με το web radio).
    3) Πια ακούω πολύ συγκεκριμένες εκπομπές που με ενδιαφέρουν αλλά θέλω να τις ακούω όπου θέλω εγώ και όποτε θέλω εγώ (podcast). Δυστυχώς δυσκολεύομαι να πετύχω ελληνικές εκπομπές που να είναι σε αυτό το στυλ (μέσω itunes ή άλλης οδού που να γίνεται αυτόματα download σε ios & android). Αρκετοί πιστεύουν ότι το να βάλουν την εκπομπή στο youtube είναι το ίδιο εύχρηστο, που δεν είναι.

    Καλή συνέχεια σε ότι και αν κάνετε,
    Σπύρος
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Φανερός Πράκτωρ : 31-05-14 στις 11:27.
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  3. #3
    Εγγραφή
    22-12-2008
    Περιοχή
    TheatreLand
    Μηνύματα
    302
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Ευχαριστουμε πολυ κι εμεις για την ευκαιρια που μας δοθηκε!
    Περασαμε υπεροχα και αποκτησαμε νεους μουσικους οριζοντες, χαρις στις εκπομπες ολων των παιδιων!!
    Ευχαριστουμε και τους ακροατες, τοσο του "Μουσικου ΠαρΑΝΝΑλωματος", της εκπομπης μου, οσο και εκεινους ολων των παραγωγων.
    "Happiness is not about getting what you want all the time, it's about loving what you do have"..;)

Παρόμοια Θέματα

  1. Αλλαγή παρόχου - τέλος αποδέσμευσης
    Από Metsaina στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-03-14, 10:09
  2. Τέλος απενεργοποίησης ΟΤΕ: Είναι νόμιμο;
    Από KostasK75 στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 54
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-02-14, 09:29
  3. Μηνύματα: 148
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-12-13, 17:05
  4. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-12-13, 23:51
  5. Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-12-13, 15:31

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας