Σελ. 21 από 566 ΠρώτηΠρώτη ... 11161920212223263141 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 301-315 από 8481
  1. #301
    Εγγραφή
    27-07-2006
    Μηνύματα
    317
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα στο link φαίνεται καθαρά ότι δεν είναι θέμα του Mikrotik (ή οποιουδήποτε router) αλλά δυνατότητα στο λογισμικό της συσκευής.
    Δεν θα μπορούσε να γίνει διαφορετικά. Φαντάσου το εξής σενάριο:
    Είμαι πελάτης στο ξενοδοχείο σου και θέλω απλά στο tablet να δω τα email ή μόνο κάποιο video στην εφαρμογή του youtube ή κάτι άλλο άσχετο με το browsing.
    Συνδέομαι στο hotspot του ξενοδοχείου και ξαφνικά βλέπω να ανοίγει ο Browser. Το βλέπεις λογικό;
    Να μπορεί η οποιαδήποτε εφαρμογή ή συσκευή να επέμβει στη δικιά μου συσκευή;

    Σε τέτοιες περιπτώσεις αναγκαστικά την πρώτη φορά που θέλουμε πρόσβαση στο διαδίκτυο, πρέπει να ανοίξουμε τον Browser και αυτόματα το Mikrotik κάνει ανακατεύθυνση στη σελίδα login.
    Πρέπει να καταλάβουμε ότι είναι άλλο πράγμα το εικονίδιο της ασύρματης σύνδεσης (δείχνει απλά ότι έχουμε ασύρματη σύνδεση) και άλλο πράγμα η πρόσβαση στο διαδίκτυο για πλοήγηση.
    Απλά μερικές συσκευές με νεώτερο λογισμικό ανοίγουν τον ψευδο-browser που αναφέρεις. Αυτό όμως δεν έχει καμία σχέση με τον οποιοδήποτε router.
    ο psilos λεει ομως τώρα οτι η λύση του να ανοίγει ο χρήστης manually το browser και να κανει redirect στη σελίδα πχ του Mikrotik για να κανει accept ο χρήστης είναι αποδεκτή...
    τώρα για να μπει ενας χρήστης στο hotspot πρέπει να χτυπήσει μόνος του το λινκ αν καταλαβα καλα
    http://www.elink.gr

    Internet ,Προγραμματισμός ,Smartphone Apps, Κατασκευή Ιστοσελίδων, Υποστήριξη Δικτύων, Service H/Y , Graphics - Media

  2. #302
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Η σελίδα του hotspot για να κάνει καποιος login δεν βγαινει με το που ανοιξει τον browser? ετσι εχω δει να γινεται σε σημεια που εχουν, σε mikrotik δεν εχω κανει ποτε ομως. Μη με κανετε τωρα να στησω το 411 που εχω στην ακρη με μια cm9 mini pci και την yagi 2.4 (δεν εχω omni διαθεσιμη) για να δοκιμασω mikrotik hotspot....

  3. #303
    Εγγραφή
    19-07-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    225
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ​↓ 55,0 Mbit ↑ 5,5
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Interleaved
    με τι τροπο μπορουμε να μπλοκαρουμε την επικοινωνια μεταξυ των συσκευων που ειναι συνδεμενες πανω στο Mikrotik?δηλαδη θελω ο ενας υπολογιστης να μην μπορει να δει τον αλλο οτι υπαρχει στο δικτυο.και οποις δεν βαριεται ας μου πει ενα τροπο ωστε να δωσω στην μια lan ξεχωριστο δικτυο και dhcp ωστε αν συνδεσω ενα access point εκει να μπορεσω να το χρησιμοποιησω σαν hotspot με τις δικες του ip και ρυθμισεις

  4. #304
    Εγγραφή
    27-07-2006
    Μηνύματα
    317
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από astrea966 Εμφάνιση μηνυμάτων
    με τι τροπο μπορουμε να μπλοκαρουμε την επικοινωνια μεταξυ των συσκευων που ειναι συνδεμενες πανω στο Mikrotik?δηλαδη θελω ο ενας υπολογιστης να μην μπορει να δει τον αλλο οτι υπαρχει στο δικτυο.και οποις δεν βαριεται ας μου πει ενα τροπο ωστε να δωσω στην μια lan ξεχωριστο δικτυο και dhcp ωστε αν συνδεσω ενα access point εκει να μπορεσω να το χρησιμοποιησω σαν hotspot με τις δικες του ip και ρυθμισεις
    πρέπει να φτιάξεις 2 subnets και το ενα να ειναι πχ 192.168.88.1/24 και το αλλο 192.168.99.1/24 τα αντιστοιχείς σε συγκεκριμένες πόρτες και πανω σαυτες συνδέεις τις συσκευές σου

    δες εδώ πως θα στήσεις dhcp server
    http://reviewsdaily.blogspot.gr/2010...winbox-on.html
    http://www.elink.gr

    Internet ,Προγραμματισμός ,Smartphone Apps, Κατασκευή Ιστοσελίδων, Υποστήριξη Δικτύων, Service H/Y , Graphics - Media

  5. #305
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Μπορεις απλα να χρησιμοποιεις firewall rules εγω ετσι τα κοβω απο το υπολοιπο ασυρματο δικτυο, μπορεις να επιτρεψεις συγκεκριμενες ip's να βλεπουνε συγκεκριμενα μηχανηματα ή και ολοκληρα subnets.
    καλα αυτος εδω το εχει λιωσει : http://3.bp.blogspot.com/-za9sBSIpAY...DY/s1600/5.jpg
    περισσότερα εδώ : http://wiki.mikrotik.com/wiki/Manual:IP/Firewall/Filter
    και εδω μερικα χρησιμα πραγματακια : http://klseet.com/index.php/mikrotik...rewallsecurity

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bannedteam Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρέπει να φτιάξεις 2 subnets και το ενα να ειναι πχ 192.168.88.1/24 και το αλλο 192.168.99.1/24 τα αντιστοιχείς σε συγκεκριμένες πόρτες και πανω σαυτες συνδέεις τις συσκευές σου
    αυτό το έχω κάνει στο 951 του εξοχικό, eth1 εχω ενα routerboard 911 N στην eth2 ενα 411 Ν και στην eth3 ειναι το switch για το τοπικο μου δικτυο, τις αλλες τις εχω κενες για μελλοντικα RB's, η καθε πορτα εχει δικο της subnet....αλλα ειναι επειδη τα 911 και 411 ειναι δρομολογητες σε ασυρματες ζευξεις, οταν ολα ειναι στο τοπικο σου δικτυο με firewall filter rules καλυπτεσαι δεν ειναι αναγκη να κανεις διαφορετικα subnets σε καθε πορτα εκτος αν πχ δινεις σε αλλους πχ σε εναν γειτονα, σε αλλον οροφο κτλ κτλ και θες κατι εντελως ξεχωριστο απο τα αλλα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 02-07-14 στις 20:30.

  6. #306
    Εγγραφή
    19-07-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    225
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ​↓ 55,0 Mbit ↑ 5,5
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεις απλα να χρησιμοποιεις firewall rules εγω ετσι τα κοβω απο το υπολοιπο ασυρματο δικτυο, μπορεις να επιτρεψεις συγκεκριμενες ip's να βλεπουνε συγκεκριμενα μηχανηματα ή και ολοκληρα subnets.
    καλα αυτος εδω το εχει λιωσει : http://3.bp.blogspot.com/-za9sBSIpAY...DY/s1600/5.jpg
    περισσότερα εδώ : http://wiki.mikrotik.com/wiki/Manual:IP/Firewall/Filter
    και εδω μερικα χρησιμα πραγματακια : http://klseet.com/index.php/mikrotik...rewallsecurity



    αυτό το έχω κάνει στο 951 του εξοχικό, eth1 εχω ενα routerboard 911 N στην eth2 ενα 411 Ν και στην eth3 ειναι το switch για το τοπικο μου δικτυο, τις αλλες τις εχω κενες για μελλοντικα RB's, η καθε πορτα εχει δικο της subnet....αλλα ειναι επειδη τα 911 και 411 ειναι δρομολογητες σε ασυρματες ζευξεις, οταν ολα ειναι στο τοπικο σου δικτυο με firewall filter rules καλυπτεσαι δεν ειναι αναγκη να κανεις διαφορετικα subnets σε καθε πορτα εκτος αν πχ δινεις σε αλλους πχ σε εναν γειτονα, σε αλλον οροφο κτλ κτλ και θες κατι εντελως ξεχωριστο απο τα αλλα.

    αυτο θελω να κανω.να εχω ενα εντελως ξεχωριστο δικτυο απο το ηδη υπαρχον ωστε να μπορεσω να στησω ενα hotspot εκει.θελω να μπορω εγω να εχω προσβαση στο hotspot αλλα εκεινοι που συνδεονται εκει να μην μπορουν να δουν το αλλο δικτυο που θα υπαρχει στο router.ιντερνετ θα μπορει να παιρνει απο την ηδη υπαρχουσα συνδεση?
    να με συγχωρεις αν γινομαι κουραστικος

  7. #307
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Κουραστικός δεν γίνεσαι δεν χρειάζεται να το λες, γιαυτό είναι το θέμα για να λυνουμε τις απορίες μας. Δυστυχώς δεν εχω δουλεψει ποτέ με hotspot τις ιδιες απορίες με σενα τις έχω και εγω. Βρηκα το παρακάτω, το εκανα και pdf.
    http://wiki.mikrotik.com/wiki/Hotspot_server_setup
    καποια στιγμη να βρω χρονο θα βγαλω το 411 που εχω στην ακρη να το παλεψω λιγο ετσι απο περιεργεια...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Mikrotik Winbox Hotspot server setup.pdf  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 02-07-14 στις 20:51.

  8. #308
    Εγγραφή
    19-07-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    225
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ​↓ 55,0 Mbit ↑ 5,5
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Interleaved
    εχω δει οδηγους για hotspot.εγω θελω να ξερω πως θα μπορεσω να δωσω ιντερνετ και στην μια λαν που θα εχει το 2ο subnet και αν θα μπορω να μπορω να δω αν θελω ποιοι υπολογιστες ειναι συνδεμενοι.τι εννοω.να ορισω για παραδειγμα μια συγκεκριμενη ip η οποια θα εχει πληρη προσβαση και στα 2 δικτυα αλλα οι υπολοιποι υπολογιστες να μην βλεπονται μεταξυ τους.οσο για τα firewall rules αν εχεις καποιο ετοιμο γι`αυτο θα σου ημουν υποχρεος.δεν τα παω καλα με αυτα

  9. #309
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Για το hotspot δεν εχω ιδεα αν και πως γίνονται αυτα που λες δυστυχως αν εχει δοκιμασει κανεις ας μας πει και εμας! για τα firewall filter rules ειναι αναλογα τις αναγκες του καθενος, τα δικα μου δεν εχουν σχεση με αυτα που θες να κανεις εσυ. Εγω τα χρησιμοποιω για να κοβω ολο το awmn απο μηχανηματα που δεν θελω να εχει προσβαση ο καθενας πχ το dvr cctv εννοειτε φυσικα οτι δεν βγαινει και ιντερνετ αμεσα, ενω δινω προσβαση μονο στο subnet Αθηνας. Πρέπει πρωτα να δηλωσουμε ποιοι θα εχουν προσβαση και απο κατω ποιοι δεν θα εχουν.
    1. Πας στο ip-firewall-filter rules
    2. Πατας το + στην καρτελα General στο chain αφηνεις forward
    3. Απο κατω στο source address βαζεις ενα subnet ή ip που ειναι η πηγη, πχ εγω εχω δηλωσει ολο το subnet Αθηνας πχ 10.Χ.Χ.Χ/27 να εχει προβαση στο subnet εξοχικου.
    4. Στο destination address απο κάτω εχω δηλωσει το subnet εξοχικου, αν θελουμε subnet το βαζουμε με /. Πχ εμενα ειναι 10.Χ.Χ.Χ/26, αν δεν ξερεις πως να τα υπολογιζεις βαλε στο κινητο σου ενα προγραμμα ip calculator εγω δουλευω αυτο : https://play.google.com/store/apps/d...d.ipcalc&hl=el
    5. Μετα παμε στην καρτελα action και παταμε accept.
    6. Μετα ξανα + όπως στην αρχη και βαζεις οπως ειπαμε ip's ή subnets αλλά στην καρτελα action βαζεις reject και απο κατω διαλεγεις τι θες να εμφανιζει στον αλλον πχ εγω βαζω icmp network unreachable.
    Ελπιζω να καταλαβες ειναι ευκολα.

    Δειτε αυτο λεει για MIKROTIK SECURITΥ πολυ καλη παρουσιαση : http://mikrotikuniversity.com/wp-con...k-security.pdf

    Υ.Γ αυτό που θέλει ο psilos3 δε νομίζω ότι γίνεται, ποτέ δεν έχω δει κάτι τέτοιο. Και ναι θα συμφωνήσω και εγώ οτι δεν είναι δουλειά κανενός router.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 02-07-14 στις 22:26.

  10. #310
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bannedteam Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο psilos λεει ομως τώρα οτι η λύση του να ανοίγει ο χρήστης manually το browser και να κανει redirect στη σελίδα πχ του Mikrotik για να κανει accept ο χρήστης είναι αποδεκτή...
    τώρα για να μπει ενας χρήστης στο hotspot πρέπει να χτυπήσει μόνος του το λινκ αν καταλαβα καλα
    Όχι, δεν λέει ότι αυτό. Η ανακατεύθυνση γίνεται αυτόματα εφόσον ανοίξει ο browser.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η σελίδα του hotspot για να κάνει καποιος login δεν βγαινει με το που ανοιξει τον browser? ετσι εχω δει να γινεται σε σημεια που εχουν, σε mikrotik δεν εχω κανει ποτε ομως. Μη με κανετε τωρα να στησω το 411 που εχω στην ακρη με μια cm9 mini pci και την yagi 2.4 (δεν εχω omni διαθεσιμη) για να δοκιμασω mikrotik hotspot....
    Σωστά έτσι γίνεται.
    Ο @psilos3, θέλει όμως να μην ανοίγει ο χρήστης τον browser, αλλά με την ενεργοποίηση του WiFi στη φορητή συσκευή του να ανοίγει αυτόματα ο browser.
    Και αναφέρω ότι αυτή δεν είναι δουλειά του οποιουδήποτε router, αλλά δυνατότητα της φορητής συσκευής.

  11. #311
    Εγγραφή
    01-07-2014
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    33
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    jkoukos και οι υπόλοιποι φίλοι ευχαριστώ θερμά για τη βοήθεια σας.
    Έχετε καταλάβει τι προσπαθώ να κάνω, κι εγώ με τη σειρά μου καταλαβαίνω οτι είναι δύσκολο!
    Βασίζομαι στη σωστή ''εκπαίδευση'' των χρηστών, στο να ανοίξουν δηλαδή τον browser και να κάνουν login στο hotspot την πρώτη φορά.
    Δυστυχώς ο κόσμος δεν μπορεί να καταλάβει μια απλή διαφοορά!!

    @jkoykos δε θα μπορούσα να το γράψω καλύτερα φίλε, ακριβώς αυτό :

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρέπει να καταλάβουμε ότι είναι άλλο πράγμα το εικονίδιο της ασύρματης σύνδεσης (δείχνει απλά ότι έχουμε ασύρματη σύνδεση) και άλλο πράγμα η πρόσβαση στο διαδίκτυο για πλοήγηση.

  12. #312
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    δες τα dhcp options (http://www.networksorcery.com/enp/pr...tp/options.htm)
    ίσως να υπάρχει κανένα που να σου κάνει (εφόσον βέβαια και η συσκευή του πελάτη υποστηρίζει το συγκεκριμένο option)
    βλεπω το 114 που ίσως να σου κάνει
    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  13. #313
    Εγγραφή
    01-07-2014
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    33
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Πολύ ενδιαφέρον θέμα αυτό που άνοιξε ο astrea966 .
    @Nikiforos Ουσιαστικά το hotspot είναι ένα ακόμη subnet το οποίο είναι ''κάτω'' απο ένα interface.
    Απ ότι κατάλαβα αυτό που θέλουμε να πετύχουμε είναι οι χρήστες του συγκεκριμένου subnet να βγαίνουν στο Internet, αλλά να μην έχουν πρόσβαση στο υπόλοιπο δίκτυο....
    Ίσως για την ευκολία της συζήτησης πρέπει να διμηουργήσουμε κάποιο σεναριο ώστε να παροταθούν οι λύσεις που πρέπει!

  14. #314
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    το πρόβλημα δεν είναι η πρόσβαση ή όχι σε ένα subnet, αυτό το κάνεις με το firewall. το θέμα είναι ότι θέλει να ανοίγει αυτόματα ο browser για το login.
    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  15. #315
    Εγγραφή
    01-07-2014
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    33
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το πρόβλημα δεν είναι η πρόσβαση ή όχι σε ένα subnet, αυτό το κάνεις με το firewall. το θέμα είναι ότι θέλει να ανοίγει αυτόματα ο browser για το login.
    Οχι φίλε xhaos, εγώ είμαι αυτός που ρωτάει και για το θέμα του να ανοίγει αυτόματα ο browser!!!
    Απλά βρήκα πολύ ενδιαφέρον και το άλλο πρόβλημα που τέθηκε!

Σελ. 21 από 566 ΠρώτηΠρώτη ... 11161920212223263141 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ποιό mikrotik για router και hotspot?
    Από kavouras στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-16, 00:16
  2. Mikrotik RouterBoard RB2011U
    Από parianos85 στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-14, 09:41
  3. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΕ MIKROTIK
    Από leopard75 στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-06-14, 00:17
  4. Mikrotik Routerboard 751U
    Από tasos_z στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-11-13, 03:11
  5. Ποιό mikrotik για home wireless σε 2 ορόφους
    Από baracudas στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-13, 10:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας