Σελ. 22 από 566 ΠρώτηΠρώτη ... 212172021222324273242 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 316-330 από 8481
  1. #316
    Εγγραφή
    19-07-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    225
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ​↓ 55,0 Mbit ↑ 5,5
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psilos3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ ενδιαφέρον θέμα αυτό που άνοιξε ο astrea966 .
    @Nikiforos Ουσιαστικά το hotspot είναι ένα ακόμη subnet το οποίο είναι ''κάτω'' απο ένα interface.
    Απ ότι κατάλαβα αυτό που θέλουμε να πετύχουμε είναι οι χρήστες του συγκεκριμένου subnet να βγαίνουν στο Internet, αλλά να μην έχουν πρόσβαση στο υπόλοιπο δίκτυο....
    Ίσως για την ευκολία της συζήτησης πρέπει να διμηουργήσουμε κάποιο σεναριο ώστε να παροταθούν οι λύσεις που πρέπει!
    αυτο ακριβως

  2. #317
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.126
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Προς ενημέρωση για όσους έχουν script με noip στο ΜΤ όπως και εγώ και δεν παίζει πλέον λόγω βλακείας της Microsoft : http://www.noip.com/blog/2014/06/30/...soft-takedown/

    Κώδικας:
    Is your service down because of this outage? The solution we have available at the moment is for you to create a new hostname on a domain that has not been seized by Microsoft. The following domains are free and working
    
    ddns.net
    webhop.me
    serveminecraft.net
    ddnsking.com
    onthewifi.com
    
    To create a new hostname, login to your No-IP account and click on the Hosts/Redirects tab. Click a “Add a Host”. Type in your hostname and also choose one of the working domains.
    We apologize for this outage. At this point it is completely out of our hands, but please understand that we are fighting for you.
    Thank you
    Εκανα σε ddns.net το δοκίμασα τώρα στο Nas server και παίζει άψογα και FREE, δεν έσβησα το παλιό μου host απλά πρόσθεσα και αυτό. Μόλις δοκίμασα και από το Μikrotik και παίζει τέλεια! επιτέλους....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 03-07-14 στις 21:00.

  3. #318
    Εγγραφή
    21-03-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    9.892
    Downloads
    8
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    VMG8623-T50B & Debian
    Από την έκδοση 6.14 μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε και την υπηρεσία DDNS που παρέχει η ίδια η Mikrotik:
    http://wiki.mikrotik.com/wiki/Manual:IP/Cloud
    - Κάνετε τη δουλειά σας γρήγορα, αξιόπιστα, με ασφάλεια, χωρίς τεχνητούς περιορισμούς και δωρεάν με το Linux.
    - Οι δίσκοι χαλάνε! Σκεφτείτε τα αρχεία σας πριν την πατήσετε. Κάνετε τακτικά backup.

  4. #319
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.126
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Simpleton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από την έκδοση 6.14 μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε και την υπηρεσία DDNS που παρέχει η ίδια η Mikrotik:
    http://wiki.mikrotik.com/wiki/Manual:IP/Cloud
    Τι είναι αυτο παλι? δλδ δεν θες scripts? δεν καταλαβαινω με το cloud γιατι μας μπερδευει εκει περα? πακετο πανε?

    Btw ηρθε email απο noip πηραν πισω τα παλια τους domain σταματησε το μπλοκαρισμα απο MS. Εμενα παντως δουλευει μια χαρα το νεο που εκανα.

    χτες κοιταζοντας τα logs απο το firewall αυτα που εχουμε φτιαξει στα rules, ειδα 4 ip's απο εξωτερικο που μου εκαναν port scanning στο MT μου που τρεχει το ppoe client, οπως ηταν αναμενομενο εφαγαν ban μονιμο αυτοματα...την ιδια τυχη θα εχει οποιος αλλος προσπαθησει. Προσοχή στο Firewall όσοι δουλεύετε με PPOE CLIENT γιατί χωρίς σωστά ρυθμισμένο FW το MT είναι ξέφραγο αμπέλι στην κυρολεξία όμως...αν και τα έχουμε πει απλά το υπενθυμίζω.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 04-07-14 στις 10:06.

  5. #320
    Εγγραφή
    20-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    243
    Downloads
    71
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλημέρα παιδιά!

    Έχω ένα πρόβλημα με το routerboard 433ah .
    Κάθε φορά που θέλω να το ανοίξω πρέπει να του κάνω και reset.
    Δηλαδή, βάζω το ρεύμα και έχω πατημένο για 2 δευτερόλεπτα το κουμπί που έχει (στο manual το λέει bios reset) και μετά δουλεύει.
    Μόνο έτσι δουλεύει , αν του βάλω ρεύμα είτε με poe είτε στο power jack δεν κάνει τίποτα . (ανάβει το λαμπάκι τις Ethernet μόνο).
    Πως θα γίνει να παίρνει μπρος χωρίς να χρειάζεται να πατώ το κουμπί?

    Ευχαριστώ!
    Αγάπησα και νόμιζα, πως θα 'βρω τη χαρά μου
    μα 'μένα εμεγάλωσε, ο πόνος στη καρδιά μου

  6. #321
    Εγγραφή
    27-07-2006
    Μηνύματα
    317
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από orestis7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα παιδιά!

    Έχω ένα πρόβλημα με το routerboard 433ah .
    Κάθε φορά που θέλω να το ανοίξω πρέπει να του κάνω και reset.
    Δηλαδή, βάζω το ρεύμα και έχω πατημένο για 2 δευτερόλεπτα το κουμπί που έχει (στο manual το λέει bios reset) και μετά δουλεύει.
    Μόνο έτσι δουλεύει , αν του βάλω ρεύμα είτε με poe είτε στο power jack δεν κάνει τίποτα . (ανάβει το λαμπάκι τις Ethernet μόνο).
    Πως θα γίνει να παίρνει μπρος χωρίς να χρειάζεται να πατώ το κουμπί?

    Ευχαριστώ!
    πες μας firmware και έκδοση routerOS
    http://www.elink.gr

    Internet ,Προγραμματισμός ,Smartphone Apps, Κατασκευή Ιστοσελίδων, Υποστήριξη Δικτύων, Service H/Y , Graphics - Media

  7. #322
    Εγγραφή
    20-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    243
    Downloads
    71
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Αυτήν την στιγμή δεν μπορώ να τα δω θα τα στείλω το απόγευμα.
    Πάντως όταν το είχα πάρει το rotuerboard είχε χαλασμένο kernel και του πέρασα το routerOS από την αρχή.
    Πρώτα πέρασα το lvl 3 μετά lvl 4 και μετά το lvl 5
    Αγάπησα και νόμιζα, πως θα 'βρω τη χαρά μου
    μα 'μένα εμεγάλωσε, ο πόνος στη καρδιά μου

  8. #323
    Εγγραφή
    31-01-2005
    Μηνύματα
    995
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    Leased
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    add chain=tcp dst-address=10.140.xx.5 dst-port=25,32400,p2p \
    in-interface=forthnet protocol=tcp
    add chain=udp dst-address=10.140.xx.5 dst-port=p2p in-interface=\
    forthnet protocol=udp

    Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις σε αυτά τα rule τι ακριβώς κάνεις;

  9. #324
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.126
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από orestis7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτήν την στιγμή δεν μπορώ να τα δω θα τα στείλω το απόγευμα.
    Πάντως όταν το είχα πάρει το rotuerboard είχε χαλασμένο kernel και του πέρασα το routerOS από την αρχή.
    Πρώτα πέρασα το lvl 3 μετά lvl 4 και μετά το lvl 5
    Καλημέρα! τι εννοεις με το lvl? εκδοση Mikrotik ή licence ? Εχω και εγω ενα 433AH αλλα ειναι μονιμα ανοιχτο γιατι εχει επανω ασυρματες ζευξεις στα 5ghz. Ποτε δεν ειχα το προβλημα που αναφερεις, το εχω τωρα με εκδοση 6.7 διοτι λενε οι αλλοι στο ασυρματο δικτυο οτι εχουν θεματα με τις νεοτερες εκδοσεις, δεν ξερω ακριβως τι...το προβλημα που αναφερεις μου θυμιζει προβληματα ηλεκτρολυτικων πυκνωτων που ειχα στο 411 που εχω επισκευασει. Αν θες σηκωσε μια πολυ καλη φωτογραφια των πυκνωτων να τους δω εμφανισιακα, παιζει να ειναι προβλημα ρευματος...το είχες σε μέρος που εχει αστραποβροντια σε ασυρματες συνδεσεις? ή σε μερος με προβληματικο ρευμα δλδ αυξομειωσεις τασεις της ΔΕΗ και διακοπες ρευματος? ειδικα χωρις UPS + σταθεροποιητη? το ειχες αγορασει μεταχειρισμενο να υποθεσω? αυτο με το χαλασμενο kernel το επαθα στο 411 μετα απο αστραποβροντια, εχασε τα παντα...το επανεφερα οπως ειπες και εσυ αλλα ειχα προβλημα και με τους ηλεκτρολυτικους και τους αλλαξα ολους και τωρα δειχνει να ειναι οκ. Επισης να πω οτι εμφανισιακα δεν εδειχναν να εχουν προβλημα και ομως το RB 411 τελικα πεθανε και δεν ανοιγε αφου για καιρο εκανε τα δικα του.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 04-07-14 στις 12:15.

  10. #325
    Εγγραφή
    20-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    243
    Downloads
    71
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα! τι εννοεις με το lvl? εκδοση Mikrotik ή licence ? Εχω και εγω ενα 433AH αλλα ειναι μονιμα ανοιχτο γιατι εχει επανω ασυρματες ζευξεις στα 5ghz. Ποτε δεν ειχα το προβλημα που αναφερεις, το εχω τωρα με εκδοση 6.7 διοτι λενε οι αλλοι στο ασυρματο δικτυο οτι εχουν θεματα με τις νεοτερες εκδοσεις, δεν ξερω ακριβως τι...το προβλημα που αναφερεις μου θυμιζει προβληματα ηλεκτρολυτικων πυκνωτων που ειχα στο 411 που εχω επισκευασει. Αν θες σηκωσε μια πολυ καλη φωτογραφια των πυκνωτων να τους δω εμφανισιακα, παιζει να ειναι προβλημα ρευματος...το είχες σε μέρος που εχει αστραποβροντια σε ασυρματες συνδεσεις? ή σε μερος με προβληματικο ρευμα δλδ αυξομειωσεις τασεις της ΔΕΗ και διακοπες ρευματος? ειδικα χωρις UPS + σταθεροποιητη? το ειχες αγορασει μεταχειρισμενο να υποθεσω? αυτο με το χαλασμενο kernel το επαθα στο 411 μετα απο αστραποβροντια, εχασε τα παντα...το επανεφερα οπως ειπες και εσυ αλλα ειχα προβλημα και με τους ηλεκτρολυτικους και τους αλλαξα ολους και τωρα δειχνει να ειναι οκ. Επισης να πω οτι εμφανισιακα δεν εδειχναν να εχουν προβλημα και ομως το RB 411 τελικα πεθανε και δεν ανοιγε αφου για καιρο εκανε τα δικα του.
    Στο licence αναφέρομαι ότι πέρασα πρώτα το επίπεδο 3 μετά το 4 και τέλος το 5.
    Είχα συνδεθεί με το καλώδιο serial και τα έκανα αυτά.
    To rb καινούριο το είχα πάρει από ελληνικό μαγαζί.
    Όσον αφορά το ρεύμα έχω δοκιμάσει σε πολλά διαφορετικά σπίτια και πάντα το ίδιο κάνει.
    Οι πυκνωτές δεν φαίνονται σκασμένοι (έχω αλλάξει αρκετούς πυκνωτές από motherboard).
    Θα ανεβάσω μια Φώτο του 433 να δεις και εσύ όταν πάω σπίτι.

    Οπότε για αρχή θα του περάσω την έκδοση που έχεις εσύ (6,7)
    και αν κάνει τα ιδία αλλάζω πυκνωτές.
    Θα χρειαστεί να κάνω ενημέρωση και τον Bootloader ή το bios?

    Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για το ενδιαφέρον!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος orestis7 : 04-07-14 στις 12:59.
    Αγάπησα και νόμιζα, πως θα 'βρω τη χαρά μου
    μα 'μένα εμεγάλωσε, ο πόνος στη καρδιά μου

  11. #326
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.126
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Δεν χρειάζεται να ευχαριστείς, με αυτά ασχολούμαστε συνέχεια οπως βλέπεις. Licence 3 ήταν? το δικό μου είναι level 5. http://computers.xpatit.gr/14-diktya...d-Level-5.html τοτε το ειχα παρει κανα 145αρι μετα επεσε η τιμη. Δεν ξέρω ακριβώς γιατί οι άλλοι στο awmn τα θέλουν σε 6.7 μερικοί τα εχουν με 6.15 χωρις προβληματα οπως και εγω αλλα Rb's σε ασυρματα links, βαλε 6.15 αμα θες. Και μετα αλλαξε και το FW στο τελευταιο και δες αν το κανει. Για τους πυκνωτες μερικες φορες αρκετες μαλιστα τυχαίνει και δεν φαίνεται κάτι με το μάτι αλλα έχουν πρόβλημα! οπως και στο δικό μου 411, μπορει να εχει ανοιξει και απο κατω πως να το δεις αμα δεν τον βγαλεις? ή απλα να εχει μειωθει πολυ η χωρητικοτητα και να κανει νουμερα, δοκιμασες αλλο τροφοδοτικο? και χωρις POE? με εναν μετασχηματιστη απο το βυσματακι? αφου το ειχες παρει καινουριο κακως δεν το πηγες πισω ομως. Μπορει να εχει προβλημα στο H/W. Πριν ειπες οτι ειχες Licence 3 μηπως κανεις λαθος? mikrotik V3 ειχαν αρχικα http://i.mt.lv/routerboard/files/rb433ah.pdf γιατι δε νομιζω οτι εβγαινε ποτε 433 με licence 3. Τουλαχιστον δεν εχω δει ποτε πουθενα. Μονο με licence 5. http://routerboard.com/RB433AH
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 04-07-14 στις 13:13.

  12. #327
    Εγγραφή
    20-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    243
    Downloads
    71
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Όχι δεν ήταν licence 3.
    licence 5 ήταν αλλά δεν έμπαινε κατευθείαν το λειτουργικό και έπρεπε να περάσω πρώτα το licence 3 και μετά τα άλλα.
    Έχω δοκιμάσει και κατευθείαν στο power jack και με poe.
    Το τροφοδοτικό είναι ένα 24v 1A.
    Είχα δοκιμάσει και με ένα 12v άλλα δεν έπαιζε.(στις προδιαγραφές λέει : 10..28V DC )
    Δεν νομίζω να είναι θέμα τροφοδοτικού παντός γιατί παίζει κανονικά αν κάνω το κόλπο.
    Αγάπησα και νόμιζα, πως θα 'βρω τη χαρά μου
    μα 'μένα εμεγάλωσε, ο πόνος στη καρδιά μου

  13. #328
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ela002 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις σε αυτά τα rule τι ακριβώς κάνεις;
    1. εκτός από το ΝΑΤ κάνω έλεγχο πακέτων και στο firewall.
    2. εκτός από τα default chains που έχει το mtik, δημιουργώ 3 δικά μου (τα οποία θα θέλω για το qos), tcp,udp,icmp.
    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  14. #329
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.126
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από orestis7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι δεν ήταν licence 3.
    licence 5 ήταν αλλά δεν έμπαινε κατευθείαν το λειτουργικό και έπρεπε να περάσω πρώτα το licence 3 και μετά τα άλλα.
    Έχω δοκιμάσει και κατευθείαν στο power jack και με poe.
    Το τροφοδοτικό είναι ένα 24v 1A.
    Είχα δοκιμάσει και με ένα 12v άλλα δεν έπαιζε.(στις προδιαγραφές λέει : 10..28V DC )
    Δεν νομίζω να είναι θέμα τροφοδοτικού παντός γιατί παίζει κανονικά αν κάνω το κόλπο.
    Επειδη εχω δοκιμασει και 12V και 1A και 2Α παιζει κανονικα μηπως ειχε αναποδα την πολικοτητα? αυτο με το licence δεν το καταλαβα, αν ειναι δυνατον! πρωτη φορα ακουω κατι τετοιο!!!! επρεπε να το πας πισω κακως δεν το εκανες. Αν το εχεις συνεχεια ανοιχτο εχει κανενα προβλημα? παντως ξαναλεω διαφορα κουφα που εχουν σχεση με το ρευμα, τα κανουν οι πυκνωτες οταν μειωθει η χωρητικοτητα τους.
    Netinstall ειχες κανει? http://wiki.mikrotik.com/wiki/Manual:Netinstall
    δοκίμασε να βάλεις την 6.15 και το τελευταιο fw μετά και πες μας αν έφτιαξε, αν οχι μπορει να φταινε οι πυκνωτες, ποσο καιρο το εχεις?

    Ρε παιδιά εδω και καιρό έχω ένα πρόβλημα, το 711 αυτό που έχει το ppoe client και το vpn server δλδ όταν ειμαι πχ στην δουλεια και ανοιγω vpn ενω μπαινω σε ολα τα αλλα rbs μου σε αυτο δεν μπαινει! το ιδιο και απο winbox και web ενω FTP μπαινω! κολλαει στο Login! καμια ιδεα κανεις? τι μπορει να το μπλοκαρει? αν μπω με vpn αλλου (για να εχω ips απο awmn) τοτε μπαινει! με το δικο μου οχι!!!! μου εχει σπασει τα νευρα...απο το κινητο μπαινω! το pc στην δουλεια το κανει...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 05-07-14 στις 07:09.

  15. #330
    Εγγραφή
    19-07-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    225
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ​↓ 55,0 Mbit ↑ 5,5
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Interleaved
    επανερχομαι και ζηταω την βοηθεια των ειδημονων.δοκιμασα να ορισω αλλο δικτυο για μια lan αλλα κατι δεν εγινε σωστα προφανως και εξακολουθει να δινει ip απο το ηδη υπαρχον που εχουν και οι υπολοιπες.θα ηθελα λοιπον οποιος δεν βαριεται να μου πει με λιγα λογια πως μπορω να δωσω ενα ξεχωριστο δικτυο σε μια απο τις ethernet του ρουτερ που να εχει και δικο της dhcp σερβερ σε ξεχωριστο range (προφανως) απο τις υπολοιπες και να εχει προβαση και αυτη το ιντερνετ οπως και οι αλλες.το setup του ρουτερ μου στηριζεται στον οδηγο που εχει αναρτησει ο φιλος deniSun.

Σελ. 22 από 566 ΠρώτηΠρώτη ... 212172021222324273242 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ποιό mikrotik για router και hotspot?
    Από kavouras στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-16, 00:16
  2. Mikrotik RouterBoard RB2011U
    Από parianos85 στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-14, 09:41
  3. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΕ MIKROTIK
    Από leopard75 στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-06-14, 00:17
  4. Mikrotik Routerboard 751U
    Από tasos_z στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-11-13, 03:11
  5. Ποιό mikrotik για home wireless σε 2 ορόφους
    Από baracudas στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-13, 10:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας