Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-37 από 37
  1. #31
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aenaos15 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει καμια σχεση αυτο που γραφεις , κι ενδεχομενως εχεις δικιο , με το θεμα μας;
    ΟΚ, θα το βάλω σε Off Topic. Πάντως έχει έμμεση σχέση με το θέμα, γιατί κάποιοι πιο πάνω αναρωτιόντουσαν πως η WIND με τέτοια πακέτα είναι τόσο χαμηλά, κι εγώ έδωσα την απάντηση...

    Τι να κάνω τα καλύτερα πακέτα αν κάθε 2-3 μέρες μου τρώει την κάρτα για πλάκα? Αν είναι έτσι, περισσότερο συμφέρουν οι άλλες εταιρίες! Εκτός απλά αν έτυχε μία φορά, ελπίζω να μην ξαναγίνει, αλλά χλωμό το βλέπω...

    EDIT: Συνεχίζει να μου τρώει λεφτά! Τώρα έφτασε 3,74€! Έλεος!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MitsosDaBest13 : 16-06-14 στις 17:21.

  2. #32
    Εγγραφή
    28-12-2007
    Περιοχή
    athens
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    182
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
    Router
    thomson
    SNR / Attn
    20.9(dB) / 50.8(dB)
    Εδω που το γραφεις δεν θα σου δωσει καποιος ευκολα βοηθεια, για αυτο και στο ειπα πριν. Σε καθε περιπτωση τι λειτουργικο εχεις ; μηπως καποια εφαρμογη τρεχει στο παρασκηνιο και συνδεεσαι χωρις να το καταλαβεις; Αλλα και παλι 1 ευρω την ημερα θα σου ετρωγε , εσυ μιλας για πιο πολλα,

  3. #33
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aenaos15 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδω που το γραφεις δεν θα σου δωσει καποιος ευκολα βοηθεια, για αυτο και στο ειπα πριν. Σε καθε περιπτωση τι λειτουργικο εχεις ; μηπως καποια εφαρμογη τρεχει στο παρασκηνιο και συνδεεσαι χωρις να το καταλαβεις; Αλλα και παλι 1 ευρω την ημερα θα σου ετρωγε , εσυ μιλας για πιο πολλα,

    Android 4.0.4 έχω. Τόσο καιρό με τις άλλες κάρτες δε μου έτρωγε τίποτα. Μόλις έβαλα τη WIND είδα την κάρτα να μειώνεται χωρίς λόγο. Έστειλα επώνυμο mail στη WIND εξηγώντας τους τι συμβαίνει και τους ζήτησα να μου πουν που πάνε αυτά τα λεφτά που εξαφανίζονται, αν υπάρχει κάποια υπηρεσία δική τους ενεργή κ.λ.π. Εγώ πάντως δε βλέπω τίποτα.

  4. #34
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Android 4.0.4 έχω. Τόσο καιρό με τις άλλες κάρτες δε μου έτρωγε τίποτα. Μόλις έβαλα τη WIND είδα την κάρτα να μειώνεται χωρίς λόγο. Έστειλα επώνυμο mail στη WIND εξηγώντας τους τι συμβαίνει και τους ζήτησα να μου πουν που πάνε αυτά τα λεφτά που εξαφανίζονται, αν υπάρχει κάποια υπηρεσία δική τους ενεργή κ.λ.π. Εγώ πάντως δε βλέπω τίποτα.
    Καταλαβαίνεις πιστεύω, πως δεν είσαι ο μόνος με wind, αν υπήρχε θέμα θα είχαμε πολλές αναφορές σχετικά.

  5. #35
    Εγγραφή
    02-12-2012
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    1.850
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    1020/13556kbps
    ISP
    Wind
    SNR / Attn
    16.2(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Είναι σαν τα ευέλικτα προγράμματα συμβολαίου που είχαν παλιά οι εταιρείς. Σούπερ είναι!

  6. #36
    Εγγραφή
    04-05-2008
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    Router
    NetFaster WLAN 3
    SNR / Attn
    12(dB) / 11(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταλαβαίνεις πιστεύω, πως δεν είσαι ο μόνος με wind, αν υπήρχε θέμα θα είχαμε πολλές αναφορές σχετικά.
    Ορθόν!
    1+ χρόνο έχω f2g, δε μου έχει φάει ούτε λεπτό (όπως προφανώς και σε πολλούς άλλους). Σε γνωστό με wind (δε θυμάμαι αν είχε f2g ή όχι) που είχε πετύχει κάτι παρόμοιο με αυτό που λες (@MitsosDaBest13) , συνέβαινε ακριβώς αυτό που λέει ο aenaos15 , κάποια εφαρμογή στο παρασκήνιο έκανε συγχρονισμό κτλ και τραβούσε δεδομένα..
    Μια κι όπως λες έστειλες mail (πολύ σωστό αυτό που έκανες) θα δεις σύντομα τι/που χρεώθηκε!

    Στο θέμα, να πω για ακόμη μια φορά (κι όχι, δε δουλεύω στη wind ) τι βολικό πακέτο! Ενδεικτικά σήμερα, μετά από 5 μέρες σχεδόν ενεργοποίησής του έχω υπόλοιπο 181' Ή 90sms Ή 460mb, ΣΥΝ 80' και 100sms προς wind/q που μου κάναν δώρο, και μπήκα και ίντερνετ για κάτι επείγον που χρειάστηκα σήμερα! (που αλλιώς δε θα μπορούσα να μπω, ή θα χρεωνόμουν επιτόπου εκείνη τη στιγμή) Τι λέμε τώρα.. με αυτό το ρυθμό αν δε μηδενιζόταν στο μήνα θα με φτάναν για 45 μέρες ακόμη (εως 60 αν μετρήσουμε και τα δώρα!)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stefp : 17-06-14 στις 02:07.

  7. #37
    Εγγραφή
    30-11-2012
    Μηνύματα
    1.060
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Είναι ωραίο πακετάκι λόγω ευελιξίας- δεν μπαίνεις στην διαδικασία να πληρώνεις πακέτα που δεν θα καταναλώσεις

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 48
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-14, 17:07
  2. Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-06-14, 11:48
  3. Νέα υπηρεσία Wind PAY LATER για συνδρομητές F2G
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-14, 11:18
  4. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-07-13, 20:41
  5. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-06-13, 01:38

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας