Σελ. 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 64
  1. #46
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zinc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, αλλά συνήθως οι αλλαγές που γίνονται είναι προς όφελος μας. Χαρακτηριστικό παράδειγμα η καρτοκινητή. Δεν υπάρχει πιο φθηνή τηλεφωνία από το f2g.-
    Ασε καλύτερα να μην πιάσουμε και τις αυξήσεις στην κινητή, εκεί έχει πάει βραζιλία

  2. #47
    Εγγραφή
    02-12-2012
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    1.850
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    1020/13556kbps
    ISP
    Wind
    SNR / Attn
    16.2(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ασε καλύτερα να μην πιάσουμε και τις αυξήσεις στην κινητή, εκεί έχει πάει βραζιλία
    Πας καλά;;;; Εγώ δίνω πλέον το πολύ 10-15 ευρώ το μήνα!
    Κράζεις για να κράξεις μου φαίνεται φίλε sdikr και καλό είναι να μην παραπληροφορείς τον κοσμο, γιατί κι εγώ αυτά που γράφεις διάβαζα και δεν εμπιστευομουν τη Wind, μέχρι που το τόλμησα και είδα τι θύμα ήμουν. ... Ξεκολλήστε. Φιλικά πάντα.

  3. #48
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Helene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πας καλά;;;; Εγώ δίνω πλέον το πολύ 10-15 ευρώ το μήνα!
    Κράζεις για να κράξεις μου φαίνεται φίλε sdikr και καλό είναι να μην παραπληροφορείς τον κοσμο, γιατί κι εγώ αυτά που γράφεις διάβαζα και δεν εμπιστευομουν τη Wind, μέχρι που το τόλμησα και είδα τι θύμα ήμουν. ... Ξεκολλήστε. Φιλικά πάντα.
    Για χαλαρώστε λιγάκι εκεί πέρα οκ;

    Για τις αυξήσεις απλά διαβάστε τις ειδήσεις, παραπληροφόρηση μόνο κάποια πληρωμένα παπαγαλάκια κάνουν, και εγώ δεν είμαι

  4. #49
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Helene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πας καλά;;;; Εγώ δίνω πλέον το πολύ 10-15 ευρώ το μήνα!
    Κράζεις για να κράξεις μου φαίνεται φίλε sdikr και καλό είναι να μην παραπληροφορείς τον κοσμο, γιατί κι εγώ αυτά που γράφεις διάβαζα και δεν εμπιστευομουν τη Wind, μέχρι που το τόλμησα και είδα τι θύμα ήμουν. ... Ξεκολλήστε. Φιλικά πάντα.

    Κι εγώ φοβόμουν τη WIND, μέχρι που αποφάσισα να τη δοκιμάσω στις γραμμές των γονιών μου και του παππού μου (ήθελαν να γλιτώσουν τα 90€ δίμηνο πάγιο του ΟΤΕ). Αφού το είδα κι εγώ με τα μάτια μου τι χάλια εταιρία είναι, πήρα τη γραμμή των γονιών μου (γιατί παίζω μερικά παιχνίδια όταν πηγαίνω εκεί) και την πήγα στη HOL, με κίνδυνο να πληρώσουμε 160€ Τέλη Διακοπής στη WIND.

    Όσο για την κινητή, το F2G δεν είναι το μόνο φθηνό. Έχω δίκαρτο κινητό με Vodafone CU στη δεύτερη SIM και τιμολογιακά πιστεύω η δεύτερη συμφέρει ελάχιστα παραπάνω, εκτός από το Καλοκαιρινό Πακέτο Blender του F2G που είναι πολύ καλό. Επίσης όταν παίρνω κινητά WIND ή με παίρνουν σε αυτή τη SIM, πολλές φορές οι κλήσεις αποτυχαίνουν, ενώ έχει σήμα! Ξαναγυρίζοντας στο Double Play, για κάποιον που θέλει απλά ίντερνετ μια χαρά είναι η WIND. Γι' αυτούς όμως που θέλουν το κάτι παραπάνω, είναι τραγική! Ό,τι πληρώνεις, παίρνεις.

    Εξακολουθώ να πιστεύω πως η καλύτερη value for money εταιρία είναι η HOL, τουλάχιστον σε ADSL συνδέσεις...

  5. #50
    Εγγραφή
    06-09-2011
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    170
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ φοβόμουν τη WIND, μέχρι που αποφάσισα να τη δοκιμάσω στις γραμμές των γονιών μου και του παππού μου (ήθελαν να γλιτώσουν τα 90€ δίμηνο πάγιο του ΟΤΕ). Αφού το είδα κι εγώ με τα μάτια μου τι χάλια εταιρία είναι, πήρα τη γραμμή των γονιών μου (γιατί παίζω μερικά παιχνίδια όταν πηγαίνω εκεί) και την πήγα στη HOL, με κίνδυνο να πληρώσουμε 160€ Τέλη Διακοπής στη WIND.

    Όσο για την κινητή, το F2G δεν είναι το μόνο φθηνό. Έχω δίκαρτο κινητό με Vodafone CU στη δεύτερη SIM και τιμολογιακά πιστεύω η δεύτερη συμφέρει ελάχιστα παραπάνω, εκτός από το Καλοκαιρινό Πακέτο Blender του F2G που είναι πολύ καλό. Επίσης όταν παίρνω κινητά WIND ή με παίρνουν σε αυτή τη SIM, πολλές φορές οι κλήσεις αποτυχαίνουν, ενώ έχει σήμα! Ξαναγυρίζοντας στο Double Play, για κάποιον που θέλει απλά ίντερνετ μια χαρά είναι η WIND. Γι' αυτούς όμως που θέλουν το κάτι παραπάνω, είναι τραγική! Ό,τι πληρώνεις, παίρνεις.

    Εξακολουθώ να πιστεύω πως η καλύτερη value for money εταιρία είναι η HOL, τουλάχιστον σε ADSL συνδέσεις...
    Δε θα συμφωνήσω για την καρτοκινητή. Τα drop calls είναι σε ημερησία διάταξη τόσο για την Cosmote (κυρίως), όσο και για τη Vodafone. Ένας σοβαρός λόγος είναι και ο φόρτος δικτύου. Επίσης, η ποιότητα των υπηρεσιών δε συνάδει με τη τιμή τους. Στην ίδια λογική θα έπρεπε να δικαιολογήσουμε πολιτικές εταιριών όπως η Apple ή η Samsung, οι οποίες πουλάνε χρυσά τα προϊόντα τους, για να βγάλουν με κάποιο τρόπο τα promotion κόστη. Μη λέμε και ότι θέλουμε.

  6. #51
    Εγγραφή
    06-06-2006
    Μηνύματα
    5.607
    Downloads
    92
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14/1 | 8/1
    ISP
    Wind | Cyta
    Router
    Fritz 7170 |NetfasterIAD2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως στη γραμμή των γονιών μου ενεργοποιήθηκε σήμερα η HOL. Με το ίδιο ρούτερ κλειδώνουμε 1 Mbps παραπάνω απ' ό,τι στη WIND, το Ping στα παιχνίδια είναι πολύ καλύτερο και δεν κολλάνε πια και γενικά το ίντερνετ φαίνεται πολύ πιο σταθερό με τη HOL (τα στατιστικά που έχω στο προφίλ μου είναι της δική μου γραμμής στην Αθήνα. Των γονιών μου πάει ~18200 με SNR 9 και Attenuation 18,9 db.)

    Τώρα το τι θα γίνει με τα Τέλη Διακοπής, δεν ξέρω. Είχαμε στείλει Υπαναχώρηση στη HOL, για κάθε ενδεχόμενο. Η WIND δε μας έχει πάρει ακόμα τηλέφωνο μετά την προσφορά που μας έκανε για να παραμείνουμε. Εμείς πέρα από το Double Play, δεν τους πληρώνουμε τίποτ' άλλο! Δικαιούμασταν να φύγουμε δωρεάν λόγω των αυξήσεων και το κάναμε, παρόλο που είχαμε 20 μήνες ακόμα στο συμβόλαιο... Με τόσες αυξήσεις, τους βλέπω αργότερα να κυνηγάνε πελάτες με το τουφέκι, όπως ο ΟΤΕ...

    Η WIND είναι ο χειρότερος πάροχος που έχουμε δοκιμάσει. Ποτέ ξανά WIND, ούτε τσάμπα... Στη γραμμή του παππού μου το αφήσαμε ως έχει, παίζει λίγο καλύτερα το ίντερνετ εκεί, αλλά δε μας πολυενδιαφέρει...
    ωπα μισο
    εστειλες αιτημα υπαναχωρησης και παρολα αυτα σε ενεργοποιησαν;;;

    εγω εκανα το ιδιο για να παρω καλυτερη προσφορά που οντως μου δωσανε απο wind
    πεμπτη εκανα αιτηση στη hol, τριτη εκανα υπαναχωρηση.
    ελπιζω να μην μου ενεργοποιήσουν καμια γραμμη.

  7. #52
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zinc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θα συμφωνήσω για την καρτοκινητή. Τα drop calls είναι σε ημερησία διάταξη τόσο για την Cosmote (κυρίως), όσο και για τη Vodafone. Ένας σοβαρός λόγος είναι και ο φόρτος δικτύου. Επίσης, η ποιότητα των υπηρεσιών δε συνάδει με τη τιμή τους. Στην ίδια λογική θα έπρεπε να δικαιολογήσουμε πολιτικές εταιριών όπως η Apple ή η Samsung, οι οποίες πουλάνε χρυσά τα προϊόντα τους, για να βγάλουν με κάποιο τρόπο τα promotion κόστη. Μη λέμε και ότι θέλουμε.

    Στα drop calls η Vodafone είναι αρχηγός! Στις 4 κλήσεις που θα κάνω, η 1 θα πέσει! Με την Cosmote παλιότερα δεν είχα τέτοιο πρόβλημα, τώρα με τις τιμές που έχει άφησα τη SIM της στο ράφι... Το θέμα με τη WIND είναι πως πολλές φορές όταν παίρνω αριθμό που ανήκει στο δίκτυό της ή με παίρνουν αυτοί στον δικό μου, λέει "η κλήση σας προωθείται" και με συνδέει με τον τηλεφωνητή, ενώ έχει σήμα και εγώ και ο συνομιλητής! Να καίγεσαι να πάρεις τηλέφωνο και να μη μπορείς! (Στο δίκαρτο κινητό μου έχω πρώτη SIM μια WIND F2G και δεύτερη Vodafone CU. Πιο πολύ χρησιμοποιώ F2G.)


    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από prodromosfan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωπα μισο
    εστειλες αιτημα υπαναχωρησης και παρολα αυτα σε ενεργοποιησαν;;;

    εγω εκανα το ιδιο για να παρω καλυτερη προσφορά που οντως μου δωσανε απο wind
    πεμπτη εκανα αιτηση στη hol, τριτη εκανα υπαναχωρηση.
    ελπιζω να μην μου ενεργοποιήσουν καμια γραμμη.

    Αυτό ακριβώς. Η HOL νομίζω πως δε δέχεται πια Υπαναχώρηση, έχουν καταλάβει το κόλπο για καλύτερη προσφορά και σ' ενεργοποιούν με το ζόρι, μπας και αποφασίσεις να μείνεις σε αυτούς... Βέβαια δικαιούσαι να φύγεις, αλλά θα σου το κρύψουν και θα σου κάνουν και αυτοί καλύτερη προσφορά. Μακάρι να μη σ' ενεργοποιήσουν. Μπορεί σ' εμάς απλά να έτυχε...

  8. #53
    Εγγραφή
    31-01-2013
    Περιοχή
    Down on the beach
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    1.221
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110/11-300/50
    ISP
    Cosmote
    Router
    S.Plus 2/ZTE MC801A
    SNR / Attn
    9,7(dB) / 14,2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εκανα αιτηση hol και απο χθες εχει γινει της ποπης με τα τηλεφωνα απο wind να μην φυγω οποιος δωσει καλυτερη προσφορα θα παω εκει δλδ οταν αυτοι αποφασιζουν να αυξησουν χρεωσεις στις υπηρεσιες τους εμεις τι ειμαστε προβατα?ακου λεει 0,25 μονο για να ενημερωθεις για οτιδηποτε σε αφορα απαραδεκτο και δεν υπαρχει και κανα σταθερο να μιλησεις σε πετανε κατευθειαν στο 13800 οι μαγκες.

  9. #54
    Εγγραφή
    01-02-2003
    Περιοχή
    Άνοιξη
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    238
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4996
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΝΟΙΞΗ
    Router
    ZXHN H267A V1.0
    SNR / Attn
    6,3(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παιδιά,

    για να καταλάβω. Εγώ θέλω να καταγγείλω την σύμβαση λόγω των αυξήσεων και να κρατήσω τον αριθμό μου με φορητότητα στην HOL.

    Πως μπορώ να το κάνω? Με έχει μπερδέψει το γεγονός ότι όπως λένε παραπάνω πρέπει να καταγγείλω την σύμβαση στο Τμήμα Αποσυνδέσεων.

    Αν μπορεί ας υποδείξει κάποιος τον τρόπο να καταγγείλω και να μη χάσω τον αριθμό.
    ________________________________________

    'Nuff said.

  10. #55
    Εγγραφή
    06-06-2006
    Μηνύματα
    5.607
    Downloads
    92
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14/1 | 8/1
    ISP
    Wind | Cyta
    Router
    Fritz 7170 |NetfasterIAD2
    κανεις αιτηση στη hol
    και στο τηλεφωνημα που θα σουκανουν για αντιπροσφορα απο τη wind της το λες εκει

  11. #56
    Εγγραφή
    01-08-2013
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    254
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102397/10239
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΡΕΑΤΤΥΔΑ
    Router
    Fritz!Box 7530
    SNR / Attn
    19(dB) / 2.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέλη διακοπής δεν θα πληρώσεις
    Δεν ισχύει. Εγώ έκανα ανανέωση τον Ιανουάριο, για να παραμείνω στην ίδια τιμή (από 41 στα 33 ευρώ) και αν θελήσω να αποχωρήσω, θα πρέπει να επιστρέψω την έκπτωση δηλαδή 8*7=56 ευρώ

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από prodromosfan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωπα μισο
    εστειλες αιτημα υπαναχωρησης και παρολα αυτα σε ενεργοποιησαν;;;

    εγω εκανα το ιδιο για να παρω καλυτερη προσφορά που οντως μου δωσανε απο wind
    πεμπτη εκανα αιτηση στη hol, τριτη εκανα υπαναχωρηση.
    ελπιζω να μην μου ενεργοποιήσουν καμια γραμμη.
    Συχνό φαινόμενο, μη σου φαίνεται παράξενο που τον ενεργοποίησαν

  12. #57
    Εγγραφή
    28-10-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    (Εντελώς "τυχαία"??)...αφαιρέθηκε η ανακοίνωση από το site της WIND που υπάρχει στο πρώτο post. Να είναι καλά το φόρουμ που βρήκαμε αντίγραφο...μπράβο.

    Το prid=330 και prid=332 (η προηγούμενη και η επόμενη ανακοίνωση δηλαδή...) στο λινκ λειτουργούν κανονικά...κοίτα να δεις...

  13. #58
    Εγγραφή
    06-10-2005
    Περιοχή
    ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    47
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Router
    Oxygen
    SNR / Attn
    9,45(dB) / 31,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από myweca Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα παιδιά!

    Πριν καιρό είχα κάνει κι εγώ καταγγελία σύμβασης στη Vodafone για κάποιες αυξήσεις στο Πάγιο του Καρτοπρογράμματος.
    Είχα κάποια επιδότηση σε πάγια, γύρω στα 60 Ευρώ.
    Κλασικά στην Ανακοίνωση - Δελτίο Τύπου αναφερόταν πως Καταγγελία Σύμβασης δε μπορούν να κάνουν όσοι έχουν επιδότηση συσκευής ή παγίων.
    Παρ' όλα αυτά, έκανα καταγγελία σύμβασης και καταγγελία στον ΕΕΤΤ και εντέλει δεν πλήρωσα αναπόσβεστο ποσό επιδότησης!
    Να σημειωθεί ότι Καταγγελία Σύμβασης πρακτικά είναι η Ακύρωση του Συμβολαίου σας.
    Η διαδικασία που είχα ακολουθήσει:

    1) Μιλάω με το Τμήμα Αποσυνδέσεων, τους ανακοινώνω πως θέλω να κάνω αποσύνδεση λόγω των Αυξήσεων που ανακοινώθηκαν.
    Ο/Η υπάλληλος με ενημέρωσαν πως υπάρχει Αναπόσβεστο Ποσό το οποίο θα πρέπει να πληρώσω. Τους λέω πως το Αναπόσβεστο Ποσό δε θα καταβληθεί, παρά μόνο το ποσό που θα έχει "τρέξει" μέχρι την ημέρα ακύρωσης της γραμμής μου - δηλαδή ούτε έξτρα πάγια, ούτε επιδότηση συσκευής. Τονίζω πως στο Αίτημα Ακύρωσης θέλω να σημειωθεί το ότι δε θα καταβάλλω Αναπόσβεστα Ποσά, ζητάω το Ticket ID (δηλαδή τον αριθμό καταχώρησης της Αποσύνδεσης) και τους τονίζω να προσέξουν να μην "καθυστερήσει" για οποιοδήποτε λόγο η ακύρωση συμβολαίου.

    2) Μετά από την τηλεφωνική μου επικοινωνία με την Εταιρεία, συπληρώνω αυτήν την Online φόρμα της ΕΕΤΤ.
    http://www.apps.eett.gr/complaints/C...8572B8E20F3EEB

    Τονίζω τρία βασικά στοιχεία - i) Η Εταιρεία άλλαξε καταχραστικά μονομερώς τους όρους του συμβολαίου μας με τις αυξήσεις που ανακοίνωσε, άρα με αυτόν τον τρόπο ακυρώνεται το συμβόλαιό μας, κι εγώ είμαι νομικά καλυμμένος αν δε θέλω να συνεχίσω με την Νέα Τιμολόγηση και αν δεν πληρώσω Αναπόσβεστα Ποσά, ii) Πως η Εταιρεία πρέπει να είναι έτοιμη για τις συνέπειες των αυξήσεών της, και iii) Το σημαντικότερο, δεν είναι νομικά σωστό μία Εταιρεία ΚΑΙ να αλλάζει μονομερώς τους προσυμφωνημένους όρους συμβολαίων της ΑΛΛΑ ΚΑΙ να αποκλείει ένα μέρος των επηρεασμένων συνδρομητών λέγοντας "...εξαιρείται τυχόν επιδότηση συσκευής". Κι αυτό γιατί δε μπορεί μια εταιρεία και να σε "αδικεί" αλλά και να σου λέει "δε μπορείς να αντιδράσεις".


    Μετά από κανά δύο εβδομάδες έλαβα μία επιστολή από την ΕΕΤΤ πως τα αιτήματά μου έχουν διαβιβαστεί στην Εταιρεία, και μετά από ένα μήνα έλαβα μία κλήση από την Εταιρεία πως δε θα χρειαστεί να καταβάλλω Αναπόσβεστα Ποσά, παρά μόνο ό,τι είχε τρέξει μέχρι την ημέρα της αποσύνδεσης.


    Όποιος θέλει να με ρωτήσει κάτι ή να διορθώσει κάτι σε αυτά που έγραψα, ας το κάνει παρακαλώ!
    με φορητοτητα δεν γινεται αυτο που εκανες με διακοπη συνδεσης?ολα τα ιδια αλλα με φορητοτητα αντι αποσυνδεσης?

  14. #59
    Εγγραφή
    26-06-2014
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fuorigioco1981 Εμφάνιση μηνυμάτων
    με φορητοτητα δεν γινεται αυτο που εκανες με διακοπη συνδεσης?ολα τα ιδια αλλα με φορητοτητα αντι αποσυνδεσης?
    Απο όσο ξέρω, γίνεται. Πρώτα κάνεις την αίτηση στην Εταιρεία που θες να πας και μετά θα σε καλέσουν από τη Wind και θα τους πεις για την Καταγγελία Σύμβασης.

  15. #60
    Εγγραφή
    06-10-2005
    Περιοχή
    ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    47
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Router
    Oxygen
    SNR / Attn
    9,45(dB) / 31,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από myweca Εμφάνιση μηνυμάτων

    Απο όσο ξέρω, γίνεται. Πρώτα κάνεις την αίτηση στην Εταιρεία που θες να πας και μετά θα σε καλέσουν από τη Wind και θα τους πεις για την Καταγγελία Σύμβασης.
    α άρα γίνεται και χωρίς να χάσει κάποιος το νούμερο του,οκ!

    Αποστολή από το H30-U10 με τη χρήση Forum Runner

Σελ. 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-09-14, 00:16
  2. Wind: Τιμολογιακές Αλλαγές – Αυξήσεις
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 73
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-07-14, 23:10
  3. Μηνύματα: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-06-14, 15:36
  4. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-05-14, 11:17
  5. Μηνύματα: 64
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-14, 19:25

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας