Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 41
  1. #16
    Εγγραφή
    25-11-2005
    Μηνύματα
    674
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    none
    Τι αναγκαζεσαι να κλεισεις για να ξεκολλησει; Εαν το ρουτερ τοτε μιλας με την εταιρια που εχεις και ζητας νεο ρουτερ.

    Τωρα ετοιμασου θα σου πω κατι που δεν θα σου αρεσει, ΝΑΙ μπορει να ειναι τα καλωδια της πολυκατοικιας, αυτα που παιζαν 19 και τωρα 16, οτιδηποτε δουλευει σημερα δεν ειναι εγγυηση οτι θα δουλευει για τα επομενα απειρα χρονια.
    Μπορει να ειναι οτι απλα γενικοτερα τα καλωδια γερνανε (τα δικα σου και του οτε) και μπαινουν συνεχως νεοι συνδρομητες, μπορει να εχει μπει vdsl στην γειτονια κλπ

    Τεχνικος απο την εταιρια που εχεις επιλεξει εχει ερθει να μετρησει;

  2. #17
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Για να σου φύγει ή απορία της παρεμβολής από τα ηλεκτρικά καλώδια θα σου το ξαναπώ,

    γιατί τώρα που είδα τις φωτογραφίες που ανέβασε ο @jkoukos θυμήθηκα ότι είχα απαντήσει

    και στο άλλο post, να βρείς ένα UPS, να συνδέσεις εκεί το ρούτερ και κατευθείαν στην γραμμή του ΟΤΕ

    στον κατανεμητή χωρίς την υπόλοιπη εγκατάσταση του σπιτιού.

    Θα κλείσεις το ρεύμα από τον μετρητή της ΔΕΗ και θα παρακολουθήσεις την συμπεριφορά του δικτύου.

    Αν σου κάνει τα ίδια, είναι πλέον θέμα του παρόχου.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  3. #18
    Εγγραφή
    26-10-2013
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρητης
    Μηνύματα
    371
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15360/1536
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΝΩΣΣΟΣ
    Router
    Netgear dng2200 v4
    SNR / Attn
    8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να σου φύγει ή απορία της παρεμβολής από τα ηλεκτρικά καλώδια θα σου το ξαναπώ,

    γιατί τώρα που είδα τις φωτογραφίες που ανέβασε ο @jkoukos θυμήθηκα ότι είχα απαντήσει

    και στο άλλο post, να βρείς ένα UPS, να συνδέσεις εκεί το ρούτερ και κατευθείαν στην γραμμή του ΟΤΕ

    στον κατανεμητή χωρίς την υπόλοιπη εγκατάσταση του σπιτιού.

    Θα κλείσεις το ρεύμα από τον μετρητή της ΔΕΗ και θα παρακολουθήσεις την συμπεριφορά του δικτύου.

    Αν σου κάνει τα ίδια, είναι πλέον θέμα του παρόχου.
    πηρα την αποφαση να αλλαξω τα καλωδια εντος της πολυκατοικιας και να δω μηπως και εχω καποια αλλαγη γιατι για ups μου ειναι πολυ δυσκολο να βρω
    θα δω με το νεο μου καλωδια και θα σας γραψω νεα μηπως και ......

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από orck Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι αναγκαζεσαι να κλεισεις για να ξεκολλησει; Εαν το ρουτερ τοτε μιλας με την εταιρια που εχεις και ζητας νεο ρουτερ.

    Τωρα ετοιμασου θα σου πω κατι που δεν θα σου αρεσει, ΝΑΙ μπορει να ειναι τα καλωδια της πολυκατοικιας, αυτα που παιζαν 19 και τωρα 16, οτιδηποτε δουλευει σημερα δεν ειναι εγγυηση οτι θα δουλευει για τα επομενα απειρα χρονια.
    Μπορει να ειναι οτι απλα γενικοτερα τα καλωδια γερνανε (τα δικα σου και του οτε) και μπαινουν συνεχως νεοι συνδρομητες, μπορει να εχει μπει vdsl στην γειτονια κλπ

    Τεχνικος απο την εταιρια που εχεις επιλεξει εχει ερθει να μετρησει;
    εχω αλλαξει 10 modem απο ολες τις εταιριες ανεβαινει to snr ξαφνικα κατα τις 5 ωρα το απογευμα και εκει σαν να μπουκωνει η γραμμη αλλες φορες πεφτει μονη της η γραμμη αλλες φορες το κλεινω εγω αυτο ειναι φαινομενο σε ολα τα modem που εχω

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να σου φύγει ή απορία της παρεμβολής από τα ηλεκτρικά καλώδια θα σου το ξαναπώ,

    γιατί τώρα που είδα τις φωτογραφίες που ανέβασε ο @jkoukos θυμήθηκα ότι είχα απαντήσει

    και στο άλλο post, να βρείς ένα UPS, να συνδέσεις εκεί το ρούτερ και κατευθείαν στην γραμμή του ΟΤΕ

    στον κατανεμητή χωρίς την υπόλοιπη εγκατάσταση του σπιτιού.

    Θα κλείσεις το ρεύμα από τον μετρητή της ΔΕΗ και θα παρακολουθήσεις την συμπεριφορά του δικτύου.

    Αν σου κάνει τα ίδια, είναι πλέον θέμα του παρόχου.
    επισης εχω απορια σε οικοδομη ειμαι πιο μετρητη της δεη να κλεισω ολης της πολυκατικοιας ?????η μονο του δικο μου σπιτιου για δωσε περισσοτερες λεπτομεριες μηπως και βρω απο σποντα κανα ups

  4. #19
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Geodim Εμφάνιση μηνυμάτων
    πηρα την αποφαση να αλλαξω τα καλωδια εντος της πολυκατοικιας και να δω μηπως και εχω καποια αλλαγη γιατι για ups μου ειναι πολυ δυσκολο να βρω
    θα δω με το νεο μου καλωδια και θα σας γραψω νεα μηπως και ...

    επισης εχω απορια σε οικοδομη ειμαι πιο μετρητη της δεη να κλεισω ολης της πολυκατικοιας ?????η μονο του δικο μου σπιτιου για δωσε περισσοτερες λεπτομεριες μηπως και βρω απο σποντα κανα ups
    Ποια καλώδια εννοείς;;; αυτό που πάει στο δικό σου διαμέρισμα;;;

    Έκανες μέτρηση στον κατανεμητή;;;; και αν δεν φταίει το καλώδιο της εσωτερικής εγκατάστασης;;

    Είχα την εντύπωση, έτσι όπως το έβλεπα, ότι ήταν μονοκατοικία.

    Θα πρέπει τότε να κλείσεις και τον δικό σου μετρητή, αλλά και το ρεύμα που παίρνουν

    τα καλώδια που τρέχουν δίπλα στο καλώδιο του ΟΤΕ.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  5. #20
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Έχει κι άλλες φωτογραφίες και πληροφορίες εδώ (ειδικά η 5η). Βασικά έχει ανοίξει 2-3 διαφορετικά νήματα για το ίδιο θέμα.

  6. #21
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει κι άλλες φωτογραφίες και πληροφορίες εδώ (ειδικά η 5η). Βασικά έχει ανοίξει 2-3 διαφορετικά νήματα για το ίδιο θέμα.
    Βλέπω και κάτι κουτιά ανθυγρού εκεί πάνω.... να "παίζουν" και τίποτα περίεργες διακλαδώσεις εκεί μέσα;;;

    Mέχρι να βγάλει άκρη ο φίλος μας...... θα έχουμε περάσει στις οπτικές ίνες.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  7. #22
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Βρε, απ' όλα έχει ο μπαχτσές. Μόνο στα φανερά:
    α. Ηλεκτρολογικός πίνακας, δίπλα (αριστερά) ακριβώς από τον κατανεμητή.
    β. Καλώδιο ισχυρών ρευμάτων, από τον πίνακα, τρέχει κάτω ακριβώς από τον κατανεμητή και μπαίνει στον τοίχο για το μηχανοστάσιο (ασανσέρ?) που βρίσκεται ακριβώς από πίσω. Δεν θα μου έκανε εντύπωση να είναι κιόλας πλάτη με αυτόν.
    γ. Καλώδια ισχυρών τρέχουν παράλληλα με το καλώδιο εισαγωγής.
    δ. Καλώδια ισχυρών τρέχουν παράλληλα με τα καλώδια των διαμερισμάτων και δίπλα από μετασχηματιστές και γραμμές θυροτηλεοράσεων.
    και ... και... και.

    - - - Updated - - -

    @Geodim, πρότασή μου που είναι εφικτή από κάποιον ηλεκτρολόγο:
    Μετακίνησε τον τηλεφωνικό κατανεμητή, από την θέση που τον έχεις, στον διπλανό χώρο ή και ποιο πίσω από την μεταλλική πόρτα (που δεν γνωρίζω τι υπάρχει).
    Φρόντισε μόνο εκεί που θα μπει να μην υπάρχουν κοντά του (~50cm) ισχυρά ρεύματα. Δεν γνωρίζω τι περιέχει το κάτω πλαστικό σπιράλ κανάλι.
    Αν είναι εφικτό, απομάκρυνε τα καλώδια των διαμερισμάτων από ισχυρά ρεύματα και μετασχηματιστές.

  8. #23
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    To 90% και βάλε των οικοδομών έτσι είναι.

    Πρόσφατα είδα και κάτι τέτοιο, Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  WP_20140613_002.jpg 
Εμφανίσεις:  60 
Μέγεθος:  317,3 KB 
ID: 141945 Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  WP_20140613_010 - Αντίγραφο.jpg 
Εμφανίσεις:  49 
Μέγεθος:  133,6 KB 
ID: 141946 Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  WP_20140613_015.jpg 
Εμφανίσεις:  50 
Μέγεθος:  291,6 KB 
ID: 141947

    με Internet σφαίρα και σταθερότατη γραμμή..

    στον OTE...΄

    Έχει ραζιμ με ειδική προστασία ηλεκτρομαγνητικών παρεμβολών..
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  9. #24
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Στη δικιά μας πάντως πολυκατοικία (24 διαμερίσματα + 3 μαγαζιά) κατασκευής του 1976, ο ηλεκτρολόγος έχει κάνει άριστη δουλειά.
    Αρκετά μακρυά ο τηλεφωνικός κατανεμητής από του μετρητές της ΔΕΗ και απ' όλα τα ισχυρά ρεύματα.
    Βέβαια είχε άπλετο χώρο, διότι με 2 μηχανοστάσια και όλες τις καλωδιώσεις, θα ήταν πρόβλημα.
    Απόδειξη η πολύ καλή (έως άριστη γραμμή μου) στον 5ο όροφο, με απλά ραζίμ από το υπόγειο.

  10. #25
    Εγγραφή
    26-10-2013
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρητης
    Μηνύματα
    371
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15360/1536
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΝΩΣΣΟΣ
    Router
    Netgear dng2200 v4
    SNR / Attn
    8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    ρε παίδια σαν ξαναλέω στο σπίτι ειμαι 4-5 χρονια κάνενα πρόβλημα τόσα χρόνια και επίσης και κανένας γείτονας τέτοιο θέμα μόνο εγώ ετσι ξαφνικά ???????επίσης δοκίμασα να βάλω το modem στην εισαγώγη αλλά και πάλι τα ίδια επίσης άλλαξα καλώδιο μέχρι πάνω μακρία απο ρεύματα και πάλι μια απο τα ίδια Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screen Shot 2014-07-13 at 16.23.08.png 
Εμφανίσεις:  30 
Μέγεθος:  43,0 KB 
ID: 141948

  11. #26
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Kανένας άλλος πρόβλημα στην πολυκατοικία + ρούτερ στον κατανεμητή χωρίς το υπόλοιπο

    δίκτυο πάνω του, με τα ίδια προβλήματα = Πρόβλημα ρούτερ ή πρόβλημα παρόχου.

    Δοκιμή με άλλο ρούτερ και το ίδιο πρόβλημα = πρόβλημα παρόχου, με την εις άτοπον απαγωγή.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  12. #27
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    @Geodim:
    α. Έχεις αναφέρει (εδώ κι εδώ) ότι ένα χρόνο τώρα έχεις πρόβλημα "η γραμμη μου βγαζει παρα παρα παρα πολλα προβληματα crc errors οταν πατιεται το φως του γκαραζ και η ανοιγει και κλεινει η γκαραζοπορτα", που το βρήκε ένας τεχνικός της Forthnet.
    β. Έχεις αναφέρει ότι το καλώδιο της εισαγωγής περνά δίπλα από κανάλι με ισχυρά ρεύματα.
    γ. Έχεις αναφέρει ότι αν και άλλαξες πάροχο πάλι έχεις το ίδιο πρόβλημα. .
    δ. Έχεις γράψει ότι οι τεχνικοί του ΟΤΕ διαπίστωσαν ότι δεν υπάρχει πρόβλημα παρεμβολών, αλλά στη συνέχεια αναφέρεις ότι το απόγευμα της επόμενης μέρας είχες πάλι για κάποιο διάστημα το πρόβλημα.

    Αν τα παραπάνω δεν σου δείχνουν ότι έχεις πρόβλημα στην εσωτερική εγκατάσταση της οικοδομής, δεν ξέρω τι άλλο να σου επισημάνω.
    Το ότι πριν 4 χρόνια συγχρόνιζες απροβλημάτιστα στα 19Mbps, δε σημαίνει ότι αυτό θα ισχύει στο διηνεκές. Η ηλεκτρομαγνητική παρεμβολή, όπως σου έχουν γράψει (και έδωσαν link), μπορεί να οφείλεται σε διάφορους παράγοντες που δεν είναι απαραίτητο να υπάρχουν εξ αρχής. Μια μείωση 2-3Mbps στο συγχρονισμό, στην πάροδο του χρόνου είναι φυσιολογική και εμφανίζεται λίνο-πολύ σχεδόν σε όλες τις περιοχές, ειδικά τα τελευταία χρόνια με την ανάπτυξη των ενεργών συνδέσεων xDSL.
    Αυτό που είναι αφύσικο, είναι τα περιοδικά προβλήματα που αναφέρεις, που κατ' εμέ οφείλονται σε θόρυβο από ισχυρά ρεύματα.
    Αν δεν κάνεις δοκιμές με το καλώδιο εισαγωγής και τον κατανεμητή, όπως σου πρότεινα παραπάνω, δεν θ' αλλάξει κάτι.

  13. #28
    Εγγραφή
    26-10-2013
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρητης
    Μηνύματα
    371
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15360/1536
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΝΩΣΣΟΣ
    Router
    Netgear dng2200 v4
    SNR / Attn
    8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    ευχαριστω πολυ ολους σας για την πολυτιμη βοηθεια καθως και τις συμβουλες σας επειδη η οικοδομη εχει παραξενους γειτονες δεν μπορω να κανω και πολλα θα μεινω με αυτο το χαλια-ιντερνετ .

  14. #29
    Εγγραφή
    26-10-2013
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρητης
    Μηνύματα
    371
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15360/1536
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΝΩΣΣΟΣ
    Router
    Netgear dng2200 v4
    SNR / Attn
    8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    παιδια και παλι καλησπερα σας εφερα ηλεκτρολογο και αλλαξαμε ολη την εισαγωγη της οικοδομης μακρια απο ρευματα καθως και εβλα εξωτερικο καλωδιο τυπου utp cat5e για εξωτερικο χωρο εχω βαλει πανω στην γραμμη το modem thomson 585 v8 με generic firmware της thomson και παλι τα ιδια στης 4 ωρα 4mbit κατω και αποσυνδεση τωρα τι εχετε να πειτε παλι ???παλι φταιει η οικοδομη ??Στον οτε ισχυριζονται και λενε μου αλλαξανε θεση στην 25αδα μεσα στο κουτι τους μου αλλαξανε απερχομενο και κεντρκο καλωδιο ???εχω αρχισει και νιωθω οτι καποιος μου το κανει επιτηδες

  15. #30
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Geodim Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια και παλι καλησπερα σας εφερα ηλεκτρολογο και αλλαξαμε ολη την εισαγωγη της οικοδομης μακρια απο ρευματα καθως και εβλα εξωτερικο καλωδιο τυπου utp cat5e για εξωτερικο χωρο εχω βαλει πανω στην γραμμη το modem thomson 585 v8 με generic firmware της thomson και παλι τα ιδια στης 4 ωρα 4mbit κατω και αποσυνδεση τωρα τι εχετε να πειτε παλι ???παλι φταιει η οικοδομη ??Στον οτε ισχυριζονται και λενε μου αλλαξανε θεση στην 25αδα μεσα στο κουτι τους μου αλλαξανε απερχομενο και κεντρκο καλωδιο ???εχω αρχισει και νιωθω οτι καποιος μου το κανει επιτηδες
    Mαζί με τα σημερινά, έχεις κάνει και τα παρακάτω:

    ο οτε δεν μπορει να μου βρει το προβλημα με τπτ ηρθε ξανα ηρθε δεν εβγαλε ακρη
    εχω αλλαξει 10 modem απο ολες τις εταιριες ανεβαινει to snr ξαφνικα κατα τις 5 ωρα το απογευμα και εκει σαν να μπουκωνει η γραμμη αλλες φορες πεφτει μονη της η γραμμη αλλες φορες το κλεινω εγω αυτο ειναι φαινομενο σε ολα τα modem που εχω
    ρε παίδια σαν ξαναλέω στο σπίτι ειμαι 4-5 χρονια κάνενα πρόβλημα τόσα χρόνια και επίσης και κανένας γείτονας τέτοιο θέμα μόνο εγώ ετσι ξαφνικά ???????επίσης δοκίμασα να βάλω το modem στην εισαγώγη αλλά και πάλι τα ίδια επίσης άλλαξα καλώδιο μέχρι πάνω μακρία απο ρεύματα και πάλι μια απο τα ίδια
    oπότε συνοψίζοντας, δεν έχεις πλέον άλλες επιλογές.

    Αυτό που συμπεραίνουμε λοιπόν, από αυτά που μας έχεις πεί, είναι, ότι υπάρχει πρόβλημα στην γραμμή και αδυναμία του ΟΤΕ να το διορθώσει.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εισαγωγή διευθύνσεων mail από excel σε yahoo.
    Από bok στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-06-14, 01:51
  2. εισαγωγη mail απο fb
    Από gregluffy στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-13, 21:38
  3. Εισαγωγη επαφων στο gmail
    Από dandri στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-13, 10:04
  4. Εισαγωγή από Γερμανία
    Από George94pav στο φόρουμ Κάρτες ήχου, γραφικών, ηχεία και οθόνες
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-11-13, 22:19
  5. Γειωση σε τοιχο με προκα?
    Από balabouma στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 40
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-10-13, 19:14

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας