Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-34 από 34
  1. #31
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    4.685
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από evantigger Εμφάνιση μηνυμάτων
    [...]Πάντως αν κάποιος το έχει αναγκη το Ίντερνετ της Cosmote μπορεί να πάρει το day pass με 1 ευρώ και να έχει για 15 μέρες Ίντερνετ δωρεάν
    Παιδιά δεν ξέρω αν το κάνανε επίτηδες ή αν παίχτηκε κάτι. Τελικά ενεργοποίησα το ημερήσιο πακετάκι επειδής το χρειαζόμουν. Η χρέωση 1 ευρώ έγινε κανονικά και επίσης μου ήρθε και sms ενεργοποίησης. Στέλνω surf στο 1256 και μου έρχεται απαντητικό sms που λέει ότι δεν ενεργοποίησα κανένα πακέτο τους 2 τελευταίους μήνες. Μπαίνω στο m.whatsup.gr αλλά και στην εφαρμογή του What's Up για Android και μου λέει ότι δεν ενεργοποίησα κανένα πακέτο. Το δοκίμασα σε διάφορες στιγμές κατά την διάρκεια του 24ώρου αλλά τζίφος. Ουσιαστικά είναι σαν να μην ενεργοποίησα καθόλου το πακετάκι, οπότε από κει και πέρα δεν μπορώ να πάρω και το δώρο.
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  2. #32
    Εγγραφή
    20-08-2007
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    2.782
    Downloads
    11
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά δεν ξέρω αν το κάνανε επίτηδες ή αν παίχτηκε κάτι. Τελικά ενεργοποίησα το ημερήσιο πακετάκι επειδής το χρειαζόμουν. Η χρέωση 1 ευρώ έγινε κανονικά και επίσης μου ήρθε και sms ενεργοποίησης. Στέλνω surf στο 1256 και μου έρχεται απαντητικό sms που λέει ότι δεν ενεργοποίησα κανένα πακέτο τους 2 τελευταίους μήνες. Μπαίνω στο m.whatsup.gr αλλά και στην εφαρμογή του What's Up για Android και μου λέει ότι δεν ενεργοποίησα κανένα πακέτο. Το δοκίμασα σε διάφορες στιγμές κατά την διάρκεια του 24ώρου αλλά τζίφος. Ουσιαστικά είναι σαν να μην ενεργοποίησα καθόλου το πακετάκι, οπότε από κει και πέρα δεν μπορώ να πάρω και το δώρο.
    αυτο που εκανες αν δε κανω λαθος δεν ειναι καποιο πακετο απλα πειδη ειχε γινει ενας χαμος με τα smartphone γενικα που ενω δεν ειχες data καποιες εφαρμογες καναν ενημερωσεις (πχ καιρου) χρεωνοσουν καμποσα λεφτα και ετσι καθιερωθηκε αυτο το μετρο οτι αν δεν εχεις καποιο πακετο και χρησιμοποιησεις data να υπαρχει ημερησια χρεωση 1€ για ολη τη μερα αλλα αν θυμαμαι καλα μετα απο καποια mb επεφτε αρκετα η ταχυτητα...

    αυτος ισως ειναι ο λογος που δεν το βλεπει σαν πακετο...

    ps: επισης αν ειναι πρακτικα πακετο τοτε σημαινει οτι το συστημα παιρνει τους τελευταιους 2 μηνες πριν απο την ανακοινωση ωστε να μην κανουν αυτο που εκανες εσυ και αλλοι πολλοι... (δε βλεπω καποιο αλλο ενδεχομενο)
    http://www.adslgr.com/forum/signaturepics/sigpic48706_4.gif

  3. #33
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    4.685
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nothing Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο που εκανες αν δε κανω λαθος δεν ειναι καποιο πακετο απλα πειδη ειχε γινει ενας χαμος με τα smartphone γενικα που ενω δεν ειχες data καποιες εφαρμογες καναν ενημερωσεις (πχ καιρου) χρεωνοσουν καμποσα λεφτα και ετσι καθιερωθηκε αυτο το μετρο οτι αν δεν εχεις καποιο πακετο και χρησιμοποιησεις data να υπαρχει ημερησια χρεωση 1€ για ολη τη μερα αλλα αν θυμαμαι καλα μετα απο καποια mb επεφτε αρκετα η ταχυτητα...

    αυτος ισως ειναι ο λογος που δεν το βλεπει σαν πακετο...

    ps: επισης αν ειναι πρακτικα πακετο τοτε σημαινει οτι το συστημα παιρνει τους τελευταιους 2 μηνες πριν απο την ανακοινωση ωστε να μην κανουν αυτο που εκανες εσυ και αλλοι πολλοι... (δε βλεπω καποιο αλλο ενδεχομενο)
    Το γνωρίζω αυτό. Αλλά γιατί στον μετρητή δεν έδειχνε τίποτα σαν να μην είχα αγοράσει ποτές το πακετάκι;
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  4. #34
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    4.817
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Vodafone
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    H προσφορά ισχύει για χρήστες που έχουν ενεργοποιήσει οποιοδήποτε πακέτο με ΜΒ μέσα στις τελευταίες 60 ημέρες.

    Το internet day pass δεν έχει ΜΒ. Νόμιζες πως τα Γερμανάκια της Cosmote θα σε άφηναν να γλιτώσεις με μόνο 1€??

    - - - Updated - - -

    TROLLING: Μόλις μου ήρθε Newsletter από το F2G πως με κάθε Online (ίσως γίνεται και με την εφαρμογή για Android) ανανέωση από 10€ και άνω παίρνω τσάμπα 1GB ίντερνετ και η κάρτα μένει άθικτη! Συν τα 300 ΜΒ από το Log n Win που έχω τσάμπα κάθε εβδομάδα Χ 4 = 2200ΜΒ για ένα μήνα!

    Τι κι αν το 3G της Cosmote είναι αρκετά καλύτερο από της WIND, το θέμα είναι πως της δεύτερης την δουλειά του την κάνει και είναι πολύ φθηνότερο (τσάμπα)...

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-07-14, 15:52
  2. Vodafone: Δωρεάν 1GB mobile internet από 25/12 έως 1/1/2014
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-12-13, 20:52
  3. Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-08-13, 04:35
  4. Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-08-13, 17:33

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας